background preloader

Vyrábění

Facebook Twitter

Kolečka sada pro výrobu ozdob. Detailní popis produktu Tato dřevěná kolečka můžete prošívat jakkoliv chcete.

Kolečka sada pro výrobu ozdob

Může vám vzniknout hvězdička nebo jen obrys kolečka, můžete kolečko „obšít“, využít stehy, které vám vznikly a „vyplést“ i vnitřek kolečka jen z jedné strany. Kolečka lze před vyšíváním natřít barvou nebo pokreslit. Vyšívat můžete buď přiloženou bavlnkou, nebo nití, provázkem, vlnou tlustší nebo tenčí... zkuste barvy i kombinovat.

Výroba kosmetiky

VOSKOVANÉ PLÁTNO. Jak vyrobit voskovaný ubrousek? Čistič do kuchyně – u zajíca. Lampion. Tvoření - inspirace. Šití - střihy a tipy. Placestore.cz. Dřevěné kliky / Holzklinken / Wooden Door Handles. Jednotlivé střihy - JASMINI.CZ. Fler MAG: Portmonka pro děti - krok za krokem. Výroba hraček. Mimi. Látkové korále.

Čepice. Herringbone / DROPS 149-23 - Návody na pletení od DROPS Design zdarma. TVAROVÁNÍ PATY: 1.

Herringbone / DROPS 149-23 - Návody na pletení od DROPS Design zdarma

Návod na háčkovanou hvězdu – KUKURUKU. Pokud umíte háčkovat, měla by pro Vás být výroba vánoční hvězdy hračkou.

Návod na háčkovanou hvězdu – KUKURUKU

Celá hvězda se skládá z řetízkových ok, krátkých sloupků, dlouhých sloupků a pevného oka. Jako materiál doporučuji tenké bavlněné příze, pěkně vypadají metalické, ale můžete si ji vyrobit prakticky z čehokoliv. Já jsem pro názornost zvolila hrubší bavlněnou přízi Paris Drops. 1. řada. Háčkovaný hakisák. Poslední dobou jsem dost přemýšlela, čím obohatit svůj obchůdek na Fleru.

Háčkovaný hakisák

Upřímně přiznávám, že ho dost zanedbávám. Jelikož ale mám celkem dost objednávek mimo něj, chtěla jsem něco rychlého, jednoduchého, avšak efektního :-) Trošku jsem brouzdala v google obrázcích a pak mě to napadlo - míček. Malý háčkovaný míček, který se bude líbit prckům i větším nezbedům. Mýdlová hmota k výrobě mýdel pro děti 1kg. Úklid s přírodními pomocníky - SONNENTOR.cz. BIO-BAVLNA ☯ / Zboží prodejce KdoToKdySlyšel. Tvoření od IVETULE: Tvoření z větviček vrby. Opět jsem po dvou měsících ulovila časopis Kreativ.

Tvoření od IVETULE: Tvoření z větviček vrby

Nejen, že je opět moc krásný, plný zajímavého čtení, ale hlavně inspirace. Tentokrát se autorky trefily právě do mé tvořivé noty. A to hned několikrát. První lákadlo je tvoření z větví, z těch tvořím moc ráda. Třeba podzimní okénko , už jsou to dva roky co jsem ho dělala a teprve nedávno jsem ho sundala ze dveří naší dílny. Hlavně mě překvapilo, že jdou tak krásně loupat i v tomto ročním období. Slepila jsem si k sobě vždy dvě rybičky z překližky. Rybičky jsem pomalovala akrylovými barvami a dozdobila proužky a puntíky. Mám takový pocit, že to bylo asi moje poslední letošní letní tvoření.Užijte si ho i vy. Ruční práce, ručně dělané výrobky, vyrobené dárky, návody. Nejlepší DIY recepty na přírodní čisticí prostředky - Flowee.

Chcete mít byt jako ze škatulky a vytvořit z vašeho domova zdravé prostředí?

Nejlepší DIY recepty na přírodní čisticí prostředky - Flowee

Zapomeňte proto na běžné čistící prostředky plné chemikálií a raději si vyrobte své vlastní. Nábytek i podlahy vydezinfikují a nablýskají stejně dobře a navíc na vás zapůsobí jako forma aromaterapie. V domácích čisticích prostředcích jsou důležitou složkou éterické oleje, které mají výborné desinfekční účinky a díky své vůni působí relaxačně. „Všechny éterické oleje ovlivňují emoce a nervovou soustavu, působí bioregulačně a umožňují účinněji prožívat přítomnost,“ vysvětluje ruský lékař a psychoterapeut Igor V. Sakov, autor knihy Vůně pro duši, a pokračuje: „Proto lze veškerou různorodost účinků aromaterapie chápat jako optimalizaci nervového a psychického stavu, jako doplnění vnitřních zdrojů organismu.“ Úklid přírodními čistícími prostředky tak prospěje nejen vašemu bytu, ale i vaší psychice – a to určitě stojí za vyzkoušení.

Fler MAG: Minimalistické Vánoce. Také milujete takové ty skoro prázdné, jednoduché, uklidňující minimalistické interiéry?

Fler MAG: Minimalistické Vánoce

Obdivujete dárky zabalené "jen" do baličáku a líbí se vám svátečně prostřený stůl tón v tónu, na kterém vlastně (byť je to ve skutečnosti megapromyšlené) skoro nic není? A také to neumíte?? Nejste v tom sami. Vítejte na návštěvě ve vzdušném světě minimalistů! PRECIOSA - Traditional Czech Beads & Glass. Home-Made.Cz: Krása. Domácí voňavé tablety do WC proti vodnímu kameni. Jak to tak bývá, ať si to vezmete ze které strany chcete, nejlepší je stejně prevence.

Domácí voňavé tablety do WC proti vodnímu kameni

Když totiž zahájíte boj proti např. vodnímu kameni včas, tedy dříve než vznikne, ušetří vám to mnoho starostí a peněz. Ono tohle pravidlo je vůbec univerzálně platné a pokud si ji (prevenci) vezmete k srdci a budete ji uplatňovat i jinde, jen tak nějaký haj*lík si na vás nepřijde. Tahle tabletka je voňavá díky parfémovému oleji, často v receptech bývají použity esenciální oleje, ale je opravdu škoda, je jen tak nechat spláchnout do trubek. Esenciální oleje se vyrábí z rostlin, proto si je nechte na lepší příležitosti a do tabletek šoupněte parfém - umělou látku, která je často o polovinu levnější, přestože více voní. O řemeslech - Informace - Dům pod jasanem. Lněný s tiskem / Zboží prodejce by Caldero. KOLOFANT.cz. Vodotěsné šití – nepromokavá bunda (Minoru jacket) « Nitě všude. Moje stará softshellová bunda změnila postupem času barvu z blankytně modré na nehezky zašedlou s dírami od ohně a tak nastal čas na novou.

Vodotěsné šití – nepromokavá bunda (Minoru jacket) « Nitě všude

Tentokrát vynechám outdoorové obchody a zkusím něco sama. Přeci jenom to outdoorové oblečení tolik nepoužívám, tak za něj přeci nebudu dávat tisíce. Chci jen něco co nepromokne až budu zase někde stát v dešti na koncertě a neprofouklo při občasných výletech. Stará bunda, měla jednu velkou nevýhodu, byla krátká. NaBoty.cz – Vše pro výrobu vlastní barefoot obuvi na jednom místě. Boty mechovky. Termín:připravujeme rezervace cena: 1.800 Kč(nutná záloha 500Kč) Kurz je dvoudenní, max. počet lidí je 5.

Boty mechovky

Veškerý materiál a nářadí bude k dispozici. Kurz je určen pro ty, co již mají zkušenosti s ruční či řemeslnou prací a chtěli by si svoje dovednosti rozšířit o práci s kůží. Rezervujte si, prosím, svá místa včas. Platbu můžete provést v hotovosti před začátkem kurzu nebo na náš bankovní účet: 2600942500/2010 (do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, variabilní symbol: 867. My sparkle: How To: Rolled Fabric Flowers. So I am jumping on the bandwagon and loving all the rolled fabric flowers I've seen here and there. We decided to make some with the girls in our church youth group, but I couldn't find a great tutorial on how to make them so I played around and this is what I came up with.Enjoy! Start with about a 1" ripped strip of fabric (you can use any width...this was the width I liked best). The length and weight of your fabric will dictate the end diameter of your flower.

Fold the strip in half and dot a little fabric glue on the end 1/2" or so. Roll the glued end a few times to get a nice tight center. Then, once you have a center you like, start twist/folding your fabric away from the center as you roll. Free patterns. Kontakt. Moravské dědictví. Ekologická architektura, návrhy a realizace přírodních zahrad.

Ucesy

Untitled. Kurz výroby páskových sandálů / Zboží prodejce Takuara. Šatko /tunika...Indijan / Zboží prodejce montek. Šaty/tunika jsou zajímavého střihu s výstřihem..zapínaným na starobylý knoflíček.Rukávy jsou krátké.Výstřih je lemovaný plátěným pruhem.V předním díle jsou dvě funkční kapsy.Zadní díl je projmutý..celý střih šatů je v dolním okraji zúžený...lze nosit jako tuniku ke kalhotám či legínám.V pase je úpletový pruh zlato oranžové barvy..šatky lze nosit s ním nebo jednoduše sundat a nosit bez něj. Materiál je designová látka(předeprané plátno) s jemným vzorem kytiček ( světle růžové a podklad šedo černo zelený).Šatky jsou volné,nemají žádný zip,pouze rozepínatelné vpředu knoflíčkem,oblekají se přesto velmi dobře...jen prosím měřte hlavně obvod hrudi!

Opět je při těchto šatech nejdůležitější:-) Velikost: variabilní. Červené háčkované srdíčko / Zboží prodejce Vykouzleno háčkem. Fotoalbum leporelo - dárkový obal harmonika / Zboží prodejce Bestwishes. Knížečky. AUTUM GARDEN BAG - PARROT® / Zboží prodejce PARROT. Podzimní kabelka. Technika pletení, pletení, začáteční smyčka, hladce, obrace, anglicky, nahodit, krajové oko - RucniPrace.cz. Kabelka Evelína / Zboží prodejce Sidonie Design. Návod na háčkovanou síťovku / Zboží prodejce jana_joan. Fotonávod-Kabelka TOSS DOGS / Zboží prodejce dubinek3. Pružný domček slimačí a Medvedík - 2 za cenu 1 / Zboží prodejce tvor.Ivka.

Fotonávod na pastelkovník / Zboží prodejce Mamas Hand Made. Návod na háčkovanou, kostkovanou čepičku / Zboží prodejce Nora N. Fotonávod na ušití nosítka nejen pro panenku / Zboží prodejce Mamas Hand Made. Návod - háčkovaná síťovka "v zajetí pavučiny" / Zboží prodejce jana_joan. Bambusový háček č.8 / Zboží prodejce emmaus. KreativníTechniky.cz - HÁČKOVANÁ KABELKA – NÁVOD. Skládací háčkovaná síťovka na dovolenou. Tuto tašku snadno složíme a přibalíme do kufru. Háčkování návody, zajímavé originální návody na háčkované výrobky – Háčkování návody.