background preloader

Čepice

Facebook Twitter

Čepičkománie: Pojďme uplést čepici (návod) / Let's knit a hat (tutorial) Pokud jste tak dosud neučinili, stáhněte si návod na čepici Barley a pojďme plést!

Čepičkománie: Pojďme uplést čepici (návod) / Let's knit a hat (tutorial)

Podle instrukcí k vaší velikosti nahoďte pomocí kruhových jehlic o síle 4mm 66 (72, 78, 84, 90, 96) ok, umístěte značky a spojte oka pro pletení v kruhu. Nevíte jak nahodit oka? Podívejte se na tento návod.So download the pattern for Barley and let’s get started! Návod - háčkovaná pánská čepice "Barnie" / Zboží prodejce jana_joan. Návod - háčkovaná čepice s uni vzorkem "Zigzag" / Zboží prodejce jana_joan. NÁVOD NA PLETENOU ČEPICI - Textilní galanterie Jičín. Klbkovlny, vlna na pletenie. Katalog návodů zdarma pro ruční pletení. Evulekotule: Větrník. Na vánočním večírku Vlněných sester jsem neodolala klubíčku Malabriga v nádherném odstínu hnědé.

evulekotule: Větrník

Původní plán byl uplést z něj tuhle čepici a dát ji muži pod stromeček. Ačkoliv plán zněl jasně, muž dostal pod stromeček jenom klubíčko. Prostě nebyl čas. Po finančně náročných Vánocích se mi nechtělo utrácet za drahý návod ani vymýšlet, jak to ten Stephen West umotal. Hladko-obratko: Čiapka 1 - pre maminu. Dámská zimní pletená čepice AMY - na zakázku. Motánky: Základní pletená čepice. ... aneb jak uplést úplně jednoduchou čepici z jakékoliv příze na jakoukoliv velikost hlavy Oprášila jsem svůj dva roky starý článek a pracovní postup na čepici jsem upravila tak, aby byl úplně univerzální.

Motánky: Základní pletená čepice

Čepice je pletená v kruhových řadách, to znamená, že nemá žádný šev. Používám metodu magic loop, díky které se dají na kruhové jehlici plést i věci, které mají menší obvod než je délka jehlice. Motánky: Pletené čepice. Přemýšlela jsem nad zimní výbavou a rozhodla jsem se klukům uplést jednoduché čepice.

Motánky: Pletené čepice

Pořídila jsem si na to přizi Everest od YarnArt. Je to směs akrylu a vlny (30%), melírovaná, v klubíčku vypadala moc dobře. Měla bych spíš psát v klubu, protože má 200 gramů a je ho fakt kus. Vínová èepice. 24. øíjna 2006 Co bude¹ na zhotovení èepice potøebovat?

Vínová èepice

- kruhové jehlice velikosti asi 3-4 - dvì pomocné jehlice (tøeba ze sady jehlic pro pletení v kruhu) - silnìj¹í vlnu - já jsem pou¾ila znaèku Lada Comfort a to ve vínové barvì - postaèí jedno klubíèko - nù¾ky, tlustou tupou jehlu na se¹ití posledních ok a boku èepice - ¹iroký háèek na obháèkování èepice èi na pøípané spojování ¹vu èepice háèkováním - papír a tu¾ku pro pøípadné poznámky. Pletená dámská čepice. Houmlesačka z Petrklíče. Èerná èepice - pletená stále hladce. 24. listopadu 2010 Co budeš na zhotovení èepice potøebovat?

Èerná èepice - pletená stále hladce

- kruhové jehlice vìtší velikosti (ale ne pøíliš tlusté, aby oka nebyla pøíliš volná - doporuèuji vyzkoušet) - tlustou vlnu - já jsem použila znaèku Lada v èerné barvì - postaèí jedno klubíèko - nùžky - tlustou tupou jehlu na sešití posledních ok a boku èepice - široký háèek na obháèkování èepice - papír a tužku pro pøípadné poznámky. Čepice s copánkovým vzorem a postup při křížení ok. Čepičkománie: Pojďme uplést čepici (návod) / Let's knit a hat (tutorial)