background preloader

לפרילנסר

Facebook Twitter

בית הספר לחווית משתמש, UX, ניהול מוצר וחווית משתמש. חשיבותם של יצירת פרויקטים אישיים 20 באפריל 2017 אני מאייר, אנימטור ובמאי אנימציה עם נסיון של 14 שנים.

בית הספר לחווית משתמש, UX, ניהול מוצר וחווית משתמש

מתוכן בתשע השנים האחרונות אני עובד כעצמאי. לאורך השנים יצרתי פרויקטים למגוון לקוחות בארץ ובחו"ל וגם לא מעט פרויקטים אישיים. בפוסט הזה אציג בפניכם את ה"אני מאמין" שלי בכל הקשור ליצירת פרויקטים אישיים. מדוע יצירת פרויקטים אישיים חשובה? ישנם יתרונות מובהקים ליצירת פרויקטים אישיים, הן בפן העסקי והן בפן האמנותי. קודם כל בפרויקט אישי, כל הקריאייטיב בשליטתכם. לכן בפן העסקי, פרויקטים אישיים מהווים תצוגת תכלית טכנית וקריאייטיבית, ומאפשרים למנף את הקריירה שלכם למקומות שבהם תרצו להיות. אני אוהב להסתכל על פרויקטים אישיים כנקודת זינוק ושדרוג בשלבים שונים של הקריירה. אני התחלתי ליצור פרויקטים אישיים רק לאחר שכבר היו מאחורי 10 שנות ניסיון. חשוב לזכור שמה שהלקוחות רואים – זה מה שהם מצפים לקבל אם אתם לא תדחפו קדימה ותראו דברים חדשים, הם תמיד יבקשו רק את מה שעשיתם בעבר.

פרויקטים אישיים מהווים ניקוי ראש מהעבודה השוטפת. ללא תשלום, אבל משתלם לטווח הארוך עקרונות עבודה מומלצים פשטות לאורך כל הדרך. How I Overcame My Biggest Freelancer Fears. No two freelance experiences are alike, and freelancers are unique individuals with different strengths and experiences.

How I Overcame My Biggest Freelancer Fears

If two freelancers are given the exact same brief for the same job and client, they’ll most likely turn in different work. But there is usually one thing most freelancers have in common: the fear they carry related to their career. The term “freelance fear” was first brought to my attention by a London-based advertising creative. Before she held her current position, she was a freelance copywriter for years. I’ve been a freelance writer for a decade, so we compared experiences. So I spoke with a number of successful freelancers across varying industries and disciplines to find out how they’ve overcome these fears. Overcoming The Fear Of Rejection Without a doubt, the biggest fear of freelancers I’ve spoken with is the fear of rejection. “That’s because employers turn down pitches for countless reasons, and most of them have nothing to do with your talents or abilities. HandBrake: Open Source Video Transcoder.

The Story of Animation. הפקת סרטי אנימציה. Flooby Nooby: A Survivor's Guide to Life Inside an Animation Studio. April 28, 2015 A Survivor's Guide to Life Inside an Animation Studio For any Animation Students out there wanting a bit of insight on what to expect in the studio environment.

Flooby Nooby: A Survivor's Guide to Life Inside an Animation Studio

Download the PDF version here. Feel free to use for any educational purposes. Posted by Ron at 8:01 AM Email ThisBlogThis! Labels: The Best of Flooby 5 comments: Steven Johnson said... I'm still a student working my way towards a studio but this was a great read none the less. April 28, 2015 11:32 AM Anonymous said... These are a treasure advices for students. April 30, 2015 4:34 AM.

עזרים קריאייטיבים

פלטפורמות ויישומים. התנהלות כעצמאי. Ynet זכויות יוצרים ברשת: מה מותר, מה אסור? לקוח שלי, העוסק בעיצוב אתרי אינטרנט, קיבל בדואר רשום מכתב ממשרד עורכי דין מפורסם מאוד, בו נכתב כי חברת GettyImages, שעוסקת בהפצת תמונות, תובעת ממנו לשלם יותר מחצי מליון שקל, בגין הפרת זכויות יוצרים.

ynet זכויות יוצרים ברשת: מה מותר, מה אסור?

התביעה נגעה לעבודות עיצוב שבוצעו במסגרת עבודה בסטודיו מסוים לעיצוב גרפי, שעד שהתביעה התקבלה כבר הספיק לפשוט את הרגל. בפגישה עם עו"ד של GettyImages, הציגו בפנינו את אתרי האינטרנט שעיצב מרשי, ששובצו בהם תמונות המפרות זכויות יוצרים. סה"כ 26 תמונות. התביעה הייתה על מלוא הפיצוי הסטוטורי הקבוע בחוק (פירוט במסגרת) – כלומר 20,000 שקלים לכל הפרה, כפול 26 הפרות, כלומר 520,000 שקלים. יחד עם זאת, הנוהג הוא כי בתביעות כגון אלו מגיעים עם התובע להסדר וכך היה גם במקרה הזה. כיום, כשהסיפור הזה כבר מאחוריו, עובד אותו לקוח כעצמאי בתחום. זכותו או לא זכותו? מנוע החיפוש Google מאפשר למצוא דרכו גם תמונות מרחבי הרשת. תמונות הן יצירות המוגנות על-ידי חוק זכות יוצרים, 1911.

אסור להוריד מהרשת בחופשיות כללים מנחים לבוני אתרים 1. 2. 3. 4. חשבונית-דיגיטלית בחינם. תהליך עבודה מול לקוח עם סטודיו The Hive Pro. נעים להכיר, אנחנו סטודיו The Hive Pro, סטודיו עצמאי לתכנים, וידאו ואנימציה, שפועל מזה כ-5 שנים בלב תל אביב, שמחים להכניס אתכם קצת אל תוך עולמנו היומיומי של פיתוח תכנים והפקת סרטים, ולשתף אתכם בתהליך העבודה שלנו.

תהליך עבודה מול לקוח עם סטודיו The Hive Pro

את העבודה עם לקוחותינו אנו מתחילים עם רעיון וקונספט ויזואלי, ממשיכים בפיתוח התוכן, ומשם מתקדמים ליצירת הסרט המדויק שיעביר את המסר (אנימציה, מושן גרפיקס או לייב אקשן). במאמר זה נתמקד בשלב הפרה-פרודקשן, התהליך שמתחיל כשלקוח מגיע אלינו עם בקשה לסרט ועד לתחילת העבודה המעשית על האנימציה, שתתבצע בהתאם לכל ההבנות שהתקבלו בתהליך הפרה. שלב ראשון: תיאום ציפיות קורה לא מעט שלקוחות מגיעים אלינו רק עם ניצוץ של רעיון עבורו הם מעוניינים בשירותנו- "תעשה לי כמו זה" (עם קישור לאנימציה של פיקסר), "אני רוצה סרט ויראלי", "מליוני צפיות", "סרט מרגש עד דמעות", "שלום עולמי" וכן הלאה. לקוח כזה פנה אלינו כדי שנעבוד איתו על פרויקט שפיתח- אפליקציה בשם ZIPLA. כיצד מתחילים לעבוד על פרויקט כזה, או בעצם על כל סרט עבור לקוח? למי מיועד הסרט? התשובות לשאלות אלו מכתיבות את המשך העבודה. שלב שני: קונספט. הפקת חשבוניות וקבלות באינטרנט. מוסיקה לסרטים.