background preloader

מאמרים על אנימציה בעברית

Facebook Twitter

איך ליצור סרטון אנימציה ב-5 ימים : 15 תובנות מתחרות מרטון 2016 Maratoo. מכירים את זה שהפיד שלכם בפייסבוק מוצף ביצירות מופת של חבריכם, וזה נראה שהם עושים אותם בקלילות, משוחררים, יצירתיים וכישרוניים ואתם מרגישים שלא זכיתם במתנות שיש להם כדי להביא את היצירתיות שלכם לידי ביצוע?

איך ליצור סרטון אנימציה ב-5 ימים : 15 תובנות מתחרות מרטון 2016 Maratoo

שמי יהלי הרבט ואני אנימטורית מתחילה. סיימתי את לימודיי בבצלאל בקיץ 2015, וכמו רבים מאיתנו, גם אני מנסה לשרוד כלכלית ויצירתית בעולם הפרילנס שלא פעם מעכב את ההזדמנות ליצירה עצמאית. כדי לצאת מהשממה היצירתית, החלטתי להשתתף השנה בתחרות אנימציה -מרטון, והסרט שעשיתי במסגרתו, "POET TREE" זכה במקום הראשון. התהליך שעברתי לאורך חמשת ימי התחרות היה מורכב ויצירתי כאחד. מאחורי כל יצירה עומדת עשייה המלווה בכישלונות, עליות ומורדות שלא פעם, לצערי, נסתרים מהצופה שנחשף רק לתוצר המוגמר. קודם כל אציג בפניכם את הסרט שעליו מדובר במאמר זה- POET TREE: אז איך בכלל ניגשים לעשיית סרט אנימציה? Heb Tuts. The 3' Cinema. איך לכתוב תסריט - הבלוג של ערן ב.י: תוכן העניינים של הבלוג. ככה עושים סרט עצמאי: אלכס גריג במאמר מפורט על סרטו "Phantom limb"

זהו מאמר נהדר וחשוב של אלכס גריג על סרט האנימציה שעשה במסגרת הקולקטיב LNWC.

ככה עושים סרט עצמאי: אלכס גריג במאמר מפורט על סרטו "Phantom limb"

את המאמר תרגמה בהתנדבות אריאל שקד. ואני מודה לה מאוד על התרומה לקהילת האנימטורים כולה. אני באמת חושב שקשה להפריז בחשיבות של תרגום מאמר שכזה לעברית. כשקיבלתי לראשונה אימייל מהמקימים של Late Night Work Club שביקשו ממני לעשות סרט, הייתי ירא כבוד ומבועת בו זמנית. הרעיון ליצירה קולקטיבית נשמע נפלא. זה מרגיש מאוד מוזר וגם קצת מגלומני לכתוב פוסט מעמיק שכזה, אבל אני מקווה שאם יש אנשים שם בחוץ שמעוניינים בצלילה לתוך אנימציה עצמאית (או; אנימציית אינדי), ההתנסויות שלי יכולות לגשר את הפער הזה קצת. הרעיון אני לא בטוח כמה נורמלי זה ("די" נורמלי, אני מניח) אבל אני אוהב את התהליך של פתירת בעיות. בשלב כלשהו, הרעיון של זרוע פאנטום עלה לי לראש.

כתיבה נכנסתי לסרט עם המון אנרגיה עצבנית. Demo.ort.org.il/clickit2/files/forums/836392652/150181072.pdf. אתרים ורשתות חברתיות ליצירת תיקי עבודות למעצבים - מדריך הטרמפיסט לגלקסיה. כל מה שרציתם לדעת על יצירת תיק עבודות ברשת ולא העזתם לשאול.

אתרים ורשתות חברתיות ליצירת תיקי עבודות למעצבים - מדריך הטרמפיסט לגלקסיה

לכולנו ברור שכשמעסיק או לקוח רוצה לברר עלינו, הדבר הראשון שהוא עושה זה לפתוח גוגל. לשמחתנו, יש היום המון כלים ייעודים למעצבים שעוזרים לנו להציג את העבודות שלנו, ליצור קשרים, לקבל פידבקים מקצועיים, להתעדכן ולספוג המון המון השראה. הפוסט הזה הוא פוסט עדכון ל"אתרים להקמת פורטפוליו למעצבים" והוא סוקר כלים משני סוגים עיקריים – רשתות קריאיטיביות חברתיות ואתרים ליצירת פורטפוליו אישי. רוב הכלים שיוצגו פה הם חינמיים, אלא אם כן צוין אחרת. חשוב לציין ששום דבר אינו כמו פורטפוליו מגניב, ייחודי שמתוכנת באופן אישי. רשתות חברתיות ישנן מספר רשתות חברתיות מעולות למעצבים.

איגוד התסריטאים בישראל - סיכום יום עיון בנושא כתיבת תסריטים לילדים ולנוער. אז אתה רוצה להיות מעצב משחקים? – פוסט אורח. בחור צעיר שרוצה להכנס לתחום הגיים דיזיין כתב לי לא מזמן, ונתתי לו תשובה כל כך מפורטת שחשבתי שאולי שווה להפוך אותה לפוסט בבלוג.

אז אתה רוצה להיות מעצב משחקים? – פוסט אורח

אז הנה התשובה הערוכה, אתם מוזמנים לתת את הדעה שלכם בתגובות למטה. אהלן גיים דיזיינר בפוטנציה שכמותך. תראה בפסקאות הבאות מדריך לא מחייב, כמה עצות ובעיקר מחשבות של מי שהצליח להכנס לעשייה בשנתיים האחרונות. מקווה שזה יעזור לך בחיים. כללי: לפני שאתה נכנס לתחום, צריך להבין אמת אחת פשוטה. פיתוח משחקי מחשב מתפרש על כמה שדות: גיים דיזיין – כלומר כל מה שכולל את החוקים, החוויה, הסיפור, התוכן, העלילה, תכנון השלבים, UX (חווית משתמש) וכו'. עיצוב גרפי – דמויות, UI (ממשק משתמש), UX (ברמה מסוימת), עיצוב מסכים, פונטים וכו'. תלת ואנימציות – אם אתה שולט ב-3D Studio, יודע לעשות ריגים, מידול, טקסטורות, הנפשות תלת ממד והנעה שלהן – זה המקום שלך.

Bezalel - Proceedings of History and Theory - הפרוטוקולים של היסטוריה ותיאוריה - גיליון מספר: 8 (04/2008) יזמות - חדשות היזמות nrg - ...לחלום את דיסני ולצייר את ארץ. כשהיה יוני כהן בחופשת הקיץ של כיתה ו', הוא ארגן כמה חברים למה שעתיד להפוך למיזם העסקי הראשון שלו.

יזמות - חדשות היזמות nrg - ...לחלום את דיסני ולצייר את ארץ

"החלטנו כמה ילדים לעשות עסק של מכירת חלב, שוקו ולחמניות ישר לבתי האנשים", הוא מספר, "כל בוקר קמנו ב- 6, נסענו עם תלת אופן למכולת, העמסנו את הסחורה ויצאנו לחלק לפי ההזמנות שסגרנו יום קודם. בסוף הקיץ התחלקנו בשלל ענק של 200 שקלים שהיוו שכר אסטרונומי של חצי שקל לשעה. פורום אנימציה ותלת מימד - מאמרים - כללי. אבולוציה וירטואלית מן הסתם לא הייתי היחיד שצפה בהשתאות גדולה בהישג המדהים של צוות הפקת "שני הצריחים" בהביאם למסך הגדול את פסגת היצירה הוירטואלית הקולנועית (נכון להיום) הקרויה סמיאגול, הלוא הוא גולום.

פורום אנימציה ותלת מימד - מאמרים - כללי

גולום... מאת: דורון כהן פורסם: 15/07/2003 עדכון אחרון: 23/05/2005 הפנייה למדריך רגל הפוכה במאיה המאמר מדגים איך ליצור רגל ב-ik שנשלטת מכף הרגל. מאת: ME244 פורסם: 18/05/2002 עדכון אחרון: 23/05/2005 טבלת תעריפים מומלצים מחירון מומלץ וסקר תעריפים בשקלים מאת: איגוד מקצועות האנימציה הישראלי פורסם: 30/06/2012 עדכון אחרון: 30/06/2012. אנימציה בישראל. בשנת תשנ"ח(1998-99) עשה צוות הדו-ירחון לקולנוע, "סינמטק", מבצע רב ערך: כתיבת מוסף מיוחד, "בד בבד", על ההיסטוריה של קולנוע ישראלי מאז ראשיתו.

אנימציה בישראל

המוסף הופיע בשבעה גיליונות, לאורך שנה שלמה.