background preloader

Proje

Facebook Twitter

CAPSURE - Portable Spectrocolorimeter. ColorPicker.com : Quick Online Color Picker Tool. Color Picker Software : ACA Color Picker, Free download - ACASystems. Pick the Color Value of any Screen Pixel ACA Color Picker is a color picker software, it picks the color value of any screen pixel and displays its value in a value of formats such as CMY/CMYK, Decimal, Hexadecimal, HSB/HSV, HSL, HSL(Windows), HTML and RGB, VC++, VB, Delphi and ActionScript.

Color Picker Software : ACA Color Picker, Free download - ACASystems

You can also export the picked colors to .ACO file(Adobe Color File), it can be loaded on Adobe Photoshop. With ACA Color Picker, you can get kinds of color code, just after click several times, it's very helpful for web designer, webmaster or programmer. Free Download. Safe - Legal Color Names for Browser Colors i.e. Colors for HTML tags. Satış Ortaklığı Programları. World Internet Users Statistics Usage and World Population Stats.

Uygulama Pazarında Google Play App Store'u Geride Bıraktı. Mobil cihazların son yıllardaki yükselişinde uygulama mağazalarındaki çeşitliliğin önemli bir payı bulunuyor.

Uygulama Pazarında Google Play App Store'u Geride Bıraktı

Zira akıllı telefonlar eğlenceli oyunlar, müzik ve video gibi multimedya içerikler ve günlük yaşantımızı kolaylaştıran servislerle kullanıcılar için daha verimli cihazlar haline geliyorlar. Akıllı cihaz satışları yıldan yıla dikkat çekici bir artış gösterirken, uygulama ekosisteminin bu gelişime ayak uydurmaması beklenemezdi. Nitekim Canalys‘in son raporuna göre dört uygulama mağazasını kapsayan mobil uygulama pazarının indirme rakamlarında 2013′ün ilk çeyreğinde 2012′ye oranla %11 oranında bir büyüme yakaladı. Apple App Store, Google Play, Windows Phone Store ve BlackBerry World uygulama mağazalarından alınan indirme rakamlarını içeren raporda bu yılın ilk çeyreğinde toplamda 2.2 milyar dolar gelir elde edildiği belirtiliyor.

Buna ek olarak 2013′ün ilk dönemindeki bu gelir miktarının geçtiğimiz yıldan %9 oranında daha yüksek olduğu da ifade ediliyor. İnternet Sitelerine Hangi Sosyal Hesaplarımızla Bağlanıyoruz? Teknoloji uzun süredir internet sitelerine veya mobil uygulamalara sosyal ağlardaki hesaplarımız ile bağlanabilme olanağı sunuyor.

İnternet Sitelerine Hangi Sosyal Hesaplarımızla Bağlanıyoruz?

Böylece üye olmak veya bağlanmak istediğimiz servise uzun ve meşakkatli işlemler sonucunda değil tek tık ile daha önce oluşturduğumuz Facebook, Twitter, Google gibi profillerimizle giriş yapma kolaylığına sahip olabiliyoruz. Bunun yanında bu kolaylığı sunan servisler de ödül olarak o sosyal ağdaki bilgilerimizi veri tabanlarına ekleme avantajına sahip oluyorlar. İnternette Reklamdan Nasıl Para Kazanılır - UZMANTV. Amatör site sahiplerine reklamdan para kazanabilmeleri için neler önerirsiniz?

İnternette Reklamdan Nasıl Para Kazanılır - UZMANTV

İnternette herkes site açabiliyor. Ve amatör ya da profesyonel, herkesin de internetten para kazanma planları var. Bu işin duayeni, mackolik.com'un kurucu ortağı Erdem Yurdanur meslek sırlarını sizinle paylaştı. İnternetten nasıl para kazanılır? (Sayfa 2) - Makaleler. Google tabii ki bu kategoride bilinen en meşhur isim.

İnternetten nasıl para kazanılır? (Sayfa 2) - Makaleler

Ama başkaları da var. Temel anlamda yapmanız gereken şey oldukça basit. Sisteme üye olup size verilecek olan kodları kendi sayfanıza yapıştırmanız yeterli. Ardından sistem resim veya düz metin olarak web sitenizdeki konuyla ilgili olan reklamları döndürmeye başlayacaktır. Siteniz üzerinden tıklanacak her reklam karşılığında da para kazanacaksınız.

İnternetten nasıl para kazanılır? - Makaleler. Çoğu kişi internetin de yardımıyla oturduğu yerden para kazanmayı ister.

İnternetten nasıl para kazanılır? - Makaleler

Ancak bunu çok azı başarabilir. Bugüne kadar pek çok yerde bir web sitesi açıp ayda birkaç yüz dolar para kazanabilen kullanıcılarla karşılaşmış olabilirsiniz. Tam da bu noktada akıllara "madem internetten kazanılıyor, neden herkes bu işe girmiyor? " türünde bir soru gelebilir. Cevabı aslında basit. Bir İnternet Sitesi Nasıl Para Kazanabilir? - Online (Dijital) Pazarlama. Bir internet sitesi açtınız, herkes çok beğeniyor, severek ziyaret ediyor ama para kazanamıyorsunuz.

Bir İnternet Sitesi Nasıl Para Kazanabilir? - Online (Dijital) Pazarlama

Herkesin beğenebileceği bir internet sitesi yapmak çok güzel ama bir yerden sonra bu işten kazancınız olmuyorsa, harcadığınız vakit ve barındırma parası boşa gidiyorsa, bu işin pek de anlamı kalmaz. Şimdi ben reklamveren gözüyle bir internet sitesi nerelerden para kazanabilir, bunlardan bahsedeceğim. İlk önce site kurarken, ne amaçla kurduğumuzu belirlememiz lazım. Bir işletme gibi görüp kuruyorsak, bu işten nasıl para kazanabilir hale getirebiliriz bunu konuşmamız gerekir. Öncelikle belli bir iş planı oluşturarak bu plana sadık bir şekilde ilerlemeliyiz. Affiliate marketing made easy - content monetization. Pinterest Business Accounts: The Definitive Guide to Getting Started. Pinterest has given businesses the ability to create business-specific accounts.

Pinterest Business Accounts: The Definitive Guide to Getting Started

Now is the time to stop thinking about Pinterest as a personal playground for cooks and fashion lovers. Pinterest should be an important part of your B2B or B2C social media marketing strategy. This article will show you what you need to know to set up a Pinterest Business account. Social Media Examiner: Social media marketing how to, research, case studies, news and more!

Valet. - Men's Style, Grooming, Living, Shopping & How To Guides. Develop a Trend-Proof Style. Website income sources. E-TİCARET DERNEĞİ - Türkiye’de girişimcilere destek veren kurumları biliyor musunuz? » Türkiye’de girişimcilere destek veren kurumları biliyor musunuz?

E-TİCARET DERNEĞİ - Türkiye’de girişimcilere destek veren kurumları biliyor musunuz?

Girişimcilik konusu Türkiye’de günden güne daha fazla önem kazanıyor. Girişimcilik için fikir dışında en az onun kadar önemli bir diğer nokta da hiç şüphesiz, çalışma olanakları veya finansman formatında verilen destekler. Kurumların girişimcilere sağlayabileceği destekleri kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz: Kuluçka (Incubation): Kar amacı gütmeyen kuruluşların veya uzun vadede kar amacı güden özel firmaların henüz fikir aşamasındaki projelerin hayata geçirilebilmesi için gerekli fiziksel koşulları sağladığı ve ‘abilik’ olarak nitelendirilebilecek düzeyde danışmanlık verdiği destek türü. Tohum Sermayesi (Seed Funding): Bir fikrin hayata geçirilebilmesi için gerekli ilk sermayenin yakın akraba ve arkadaşlardan temin edildiği destek türü.

Kosgeb Girişimcilik Destek Programı – Kuluçka, Vergi Avantajı Tobb Genç Girişimciler Kurulu – Kuluçka, Vergi Avantajı.