background preloader

Ceníky

Facebook Twitter

Ovocné stromky, okrasné dřeviny, růže. - Ceník ovocných stromků a růží - Jaro 2017. Rakytník, vinná réva, maliny, borůvky, ostružiny, rybíz keřový atd. – ceny budou upřesněny.

Ovocné stromky, okrasné dřeviny, růže. - Ceník ovocných stromků a růží - Jaro 2017

Množstevní slevy se neuplatňují v obvyklé výši na rostliny, které nejsou z vlastní produkce. Na objednávce uveďte, zda je možná záměna odrůd za podobnou, příp. změna tvaru. Výpěstky připravíme dle vaší objednávky a dohodneme s vámi termín odběru. Prosíme o uvedení vaší přesné adresy i telefonních čísel na objednávce. Velkoobchodní ceny poskytujeme při odběru výpěsků á 5 ks a drobné ovoce á 10 ks nad 8.000,- Kč., do 8.000 ,- Kč platba hotově. K velkoobchodním cenám připočítáváme 15 % DPH.

Prodej stromků. Pondělí, 20. únor 2017 Pokud chcete více podrobností najdete je zde článekt tvary stromků , které prodáváme 60% stromků které prodáváme jsou ve tvaru špičák s předčasným obrostem a to proto , že tento tvar má spoustu výhod: 1. z takovýchto sazenic lze zapěstovat tvar vřeteno, zákrsek, čtvrtkmen, polokmen i vysokokmen.

Prodej stromků

Svatopluk Lengál. Lesní školka (č. licence 3367/2006-16210/1660) je zaměřená na pěstování dubu letního i zimního, Japonského topolu a dalších kultivarů topolu a je součástí rodinné lesnické firmy Lengál.

Svatopluk Lengál

Současný areál lesní školky začal vznikat na zemědělské půdě v roce 1995. Pěstování, třídění a expedice lesních sazenic jsou soustředěny do jednoho objektu. Firma prodává pouze vlastní vypěstovaný materiál. FYTOS.cz. Ve všech barvách, velkokvěté, pnoucí, polyantky, sadové, půdopokryvné:

FYTOS.cz

Ukázky realizací – Ekotextilie. Otevřená zahrada v BrněPoužité produkty: ekotextilie Agrotex EKO+Další informace: webové stránky projektu Otevřená zahrada.

ukázky realizací – Ekotextilie

Předzahrádka bytového domu v Brně - KohoutovicíchPoužité produkty: ekotextilie Agrotex EKO+ Trvalkový záhon v obci OponešicePoužité produkty: ekotextilie Agrotex EKO Smyslová zahrada v Novém JičíněPoužité produkty: ekotextilie Agrotex EKO+, mulčovací rohož Geomat K-PF a kolíky Geopin PLADalší informace: webové stránky projektu Smyslová zahrada. Veřejná přírodní zahrada v obci ZbornáPoužité produkty: ekotextilie Agrotex EKO+ Gabiony Praha východ. Gabiony jsou určeny těm, kteří chtějí udělat ze svého okolí originální místo s požadavkem na estetičnost a nejvyšší užitkové vlastnosti.

Gabiony Praha východ

Tvorbou gabionů vytváříme zajímavé architektonické prvky, které mají jedinečnou podobu a dotváří místo pro příjemný život a zároveň poskytují dostatečný prostor soukromí. Gabion je drátokamenný stavební prvek, který má praktické využití zejména v exteriérech ale i pro estetické využití v interiérech. Spektrum využití je široké. Zemní vruty. Dubové řezivo s.r.o. Ceník dřeva. Prodej dřeva ONLINE - dřevo nejen pro Vaše střechy. U nás neplatíte za prořez, jaký počet kusů a v jakých délkách objednáte je pouze na vás.

Prodej dřeva ONLINE - dřevo nejen pro Vaše střechy

Vlhkost dřeva KVH hranolu by měla činit 15 %, nejvýše ale 18 %. KVH hranol je možné vyrábět prostřednictvím silných spojů jednotlivých dílčích kusů v délce do 13 metrů. Ovocná školka Litenčice spol. s.r.o. TRAVNÍ směsi – Květnaté louky. Planta naturalis. Kůl truhlářství - zakázková výroba a prodej dřeva. UJFEHERTOI FURTOS - pozdní višeň (mahalebka) prostokořenný stromek. Sorbus aria - jeřáb muk.

Rostlina pochází z čeledi Malaceae – jabloňovité a rodu Sorbus.

Sorbus aria - jeřáb muk

Dorůstá do výšky 6-10 m a často vytváří vícekmnenný strom.Tento druh je domácí v evropských horách. Jedná se o opadavý strom, který má široce kuželovitou korunu. Velké kožovité listy mají lícovou stranu tmavě zelenou, lesklou a rubovou bílou a plstnatou. Listy mají tendenci na podzim hodně dlouho vytrvávat na stromě. Květy jsou bílé, uspořádané ve větvených chocholících.

Jeřáb muk je teplomilný. Hodí se jako solitera do menších zahrádek i parků nebo do pouličních stromořadí. Označení rostlin Velikost rostlin se označuje dle následujícího klíče Standardní rostliny (zavětvené od spodu): 60-80cm – velikost rostliny je 60-80 cm. Ceník bělokarpatská travobylinná směs (dole) Dnes je úterý 13. 9. 2016, svátek má Lubor.

Ceník bělokarpatská travobylinná směs (dole)

V 60. a 70. letech minulého století byly v Bílých Karpatech rozorány stovky hektarů luk. Po sametové revolucí bylo více než 7.000 hektarů opět zatravněno, bohužel se ale používaly komerční jetelotravní směsi. Nevýhodou těchto směsí je, že jsou šlechtěny na vyšší produkci, nezohledňují místní podmínky, obsahují jen minimum bylin. E-shop - Zahradnictví, sazenice, semena, zahradní centrum. Školky Montano. Ovocná školka a sady Střílky. SEMPRA - Ovoce. Rožnovská travní semena. Vzhledem k nedostatku směsí s podílem BIO osiv nabízíme také konvenční směsi vhodné pro EZ (nutné žádat o výjimku UKZUZ):

Rožnovská travní semena

Detail produktu. Buscar - Nejlevnější zahradník. Ovocná školka - prodejna JUKKA, ovocné stromy, staré odrůdy, okrasné dřeviny. Ovocné a okrasné stromky, prodej stromků s.r.o. Staré a krajové odrůdy - staré odrůdy jabloní a hrušní Rezistentní a patentní odrůdy a novinky sloupových ovocných stromů Jarní prodej ovocných a okrasných stromků ukončen. LESOŠKOLKY s.r.o. Nabídka rostlin - ŠKOLKY OPOLANY s.r.o. Jeřáby - Sorbus. Vítejte na www.arboeko.com. Vrbovna – vrby. Zde bychom Vám rádi nabídlik prodeji řízky včelařských vrb a jív • Historie vrbovny • Nabídka • Ceny • Kontakt Historie vrbovnyNaše včelařská vrbovna byla založena v roce 1977 přítelem Stanislavem Urbánkem, který se jednou zastavil ve vrbovně v Uherském Hradišti. Vrbové proutí, vrbové řízky, pomlázky, pletení z proutí, košíky, Původní keře - katalog - ptačí zob obecný. Popis produktu Další všeuměl mezi původními keři, vydrží vše, umí krásně kvést, má dekorativní černé plody. Klasická velmi oblíbená rostlina pro střihané živé ploty, kde výborně zahušťuje.

Kdo četl knihu " zahrada pro inteligentní lenochny" však nechá nůžky zahálet a užívá si lenošení, kochá se pohledem na přirozený růst této klasické dřeviny pro listnaté živé ploty. Dřeviny podporující ekosystém. Jako dřeviny podporující ekosystém zahrady jsme pojmenovali podkategorii rostlin, která se vyznačuje tím, že zde jsou dřeviny, u kterých to "žije". Jinými slovy kolem těchto dřeviny lítá spousta motýlů, včel, čmeláků, ve větvích žije a zpívá spousta druhů ptáků, listy a kořeny poskytují útočiště živočišným druhům (např. ještěrkám, žábám), které hubí přirozené škůdce zahrady, jako jsou slimáci, mšice apod.

Tyto dřeviny rozproudí miniekosystém vaší zahrady tím správným směrem. JUTA e-shop. Hledání: Zákazník: