background preloader

H R Y + vše ...kolem (OBRÁZKY, VIDEA, WEBY - DOMÉNY, NÁVODY,

Facebook Twitter

Warcraft: První střet / Warcraft (2016) Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc.

Warcraft: První střet / Warcraft (2016)

Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane. Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá.

Komentář k filmu Kdybych měl vypsat své pocity, pravděpodobně bych vše vyspoileroval, takže se musím opravdu hodně krotit. Představení těchto světů Životní sílu tohoto výjimečného světa, Azerothu, představují světlá a temná magie. Před produkcí Globální fenomén:Warcraft se rozbíhá O produkci. Fantasy série polského spisovatele Andrzeje Sapkowského a velice úspěšná stejnojmenná počítačová hra míří do kin.

O filmu Zaklínač se toho zatím příliš neví, něco však přece. Tak předně - režírovat by měl talentovaný čtyřicetiletý ilustrátor a animátor Tomasz Bagiński, který má k Zaklínači vřelý vztah. Podílel se totiž na intru k prvnímu dílu hry (později pracoval i na dvojce). Úvodní video vyráběl s dvacetičlenným týmem rok a byl za něj nominován na VES Awards. Bagiński dále natočil krátký snímek Katedrála, který byl nominován na Oscara 2003. Witchera má produkovat Sean Daniel, z jehož dílny pochází např. série Mumie a na letošek chystá s ruským režisérem Timurem Bekmambetovem (Noční hlídka, Denní hlídka, Wanted) remake klasiky Ben-Hur, kde se objeví např. S premiérou Zaklínače, jehož scénář má na starosti Thania St. GameFAN.cz - každodenní informace od českých herních fanoušků, herní novinky, seznam fanstránek. Novinky - Rail Nation.

OBRÁZKY Z HER

Doupě.cz – Počítačové hry, recenze a novinky. Čtenářské recenze hry Thief - Games.cz. Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad.

Čtenářské recenze hry Thief - Games.cz

Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA. Magerealm: Rise of Chaos on Facebook. What Each Assassin's Creed Brought To The Series. As part of the lead-up to the release of Assassin’s Creed Syndicate, we’ve spent the last few months playing through all of the “main” Assassin’s Creed games in turn, rediscovering firsthand the changes each one contributed to the series.

What Each Assassin's Creed Brought To The Series

It’s been a long and entertaining journey, and it’s enabled us to create eight informative videos that demonstrate exactly how climbing, free-running, fighting and covertly stabbing Templars has evolved since the series’ beginnings. With our video series now complete and Assassin’s Creed Syndicate about to arrive, follow the links below to discover what each Assassin’s Creed brought to the party.

Assassin’s Creed – How It All Began Our introduction to Altair Ibn La’Ahad and Desmond Miles brought us into a new world of parkour, swordfighting and beautiful historical re-creations. All Zynga Games News: FREE COINS - Hit It Rich. All Zynga Games News: Free Round 2 Shootout Skip (Zynga Poker) Lucky Slots sur Facebook. 5 PC Games You Must Play in 2015. Rocket League has apparently been rated for Xbox One.

2 hour ago - 9:30 AM on 12.02.2015 // Chris Carter @DtoidChris Nice Good news, everyone -- if you've been wanting to get in on the Rocket League craze and don't want to play it on PC or PS4, you may have your chance yet on Xbox One at some point.

Rocket League has apparently been rated for Xbox One

The Taiwanese Game Software Rating Regulations Board has just rated it for Xbox One. Since the developers have been giving away this game like candy (free with PlayStation Plus, or free on PC if you bought a Steam Controller), it's safe to say that it will probably hit Games With Gold at some point. Skyforge - Become А God in this AAA Fantasy Sci-fi MMORPG.

SCREENs

FUN STEAM. HERNÍ WEBY. VIDEA k hrám. Google+ FACEBOOK. NÁVODY KE HRÁM. Ubisoft. Ubisoft. Criminal Case sur Facebook. BingoBlitz Redirect Page. League of Legend. DragonAge Origins / SCREENS / Roxana 250 (81) DragonAge Origins /SCREENS / Roxana 250 (79) DragonAge Origins /SCREENS / Roxana 250 (80)