background preloader

Ratrakchi

Facebook Twitter

Free Infographic Maker. ההיבט השלילי של האינטרנט של הדברים – תסריטים של פשע ומתקפות טרור. האינטרנט של הדברים מייצג את הפרדיגמה על פיה דברים פיזיים מחוברים לאינטרנט ומשתפים מידע אלה עם אלה בצורה חכמה.

ההיבט השלילי של האינטרנט של הדברים – תסריטים של פשע ומתקפות טרור

מספר המכשירים המחוברים באינטרנט של הדברים צפוי לגדול בקצב מואץ בעתיד, ולהפוך לחלק בלתי נפרד מחיינו, על כול היתרונות שבכך, אך גם הסיכונים. נוכח סוגי סיכונים חדשים של פשע ומתקפות טרור יש להיערך. .מחקר מעניין של חוקר העתידים ד"ר רועי צזנה, שפורסם לאחרונה, ועוסק בסיכונים שטומן בחובו האינטרנט של הדברים יכול לסייע בכך. במחקר השתתפו 50 מומחים, בתחום אבטחת מידע ולוחמת סייבר ותחומים נוספים, שפיתחו, תוך שימוש בטכניקת GMA- general morphological analysis, עשרים ואחד תסריטים אפשריים בדבר פשע ומתקפות טרור בעולם של האינטרנט של הדברים. פיתוח התסריטים נעשה תוך שימוש ב"חוכמת המומחים" בפלטפורמה Wikistrat. Seenso Health – מנוע רפואי חדש מסוג אחר.

Seenso Health – מנוע רפואי חדש מסוג אחר Seenso Health הוא מנוע רפואי חופשי חדש מבית D &R cogilex שהושק ב-CES-2017 .

Seenso Health – מנוע רפואי חדש מסוג אחר

הוא מיישם טכנולוגיות סמנטיות ודרוג תוצאות החיפוש, על פי מה שכתוב באתר, מתבסס על המשמעות של התכנים ולא על מספר הקישורים לאתר, או שכיחות הופעתן של מילות החיפוש. כמו כן הוא מציג תוצאות אורגניות בלבד ללא כול פרסומות, שומר על פרטיות המשתמש, ואינו מבצע מעקב אחר פעילותו באתר. מטרתו לספק מידע איכותי ואמין למשתמש, ובכך לקדם את החינוך לבריאות הציבור ולסייע למשתמש להבין את בעייתו הרפואית וכיצד להתמודד אתה. מנשק התוצאות ידידותי במיוחד, כולל חיפוש ודפדוף. בכול נושא אפשר לחפש על פי ווב, חדשות, וידאו, ותמונות. אפשר לדפדף במנוע על פי מספר קטגוריות – חדשות, כלים, טיפול עצמי, מחלות, סימפטומים, פציעות, תרופות ופרוצדורות, עם חלוקות משנה בכול אחת מהקטגוריות. מאפייניו אלה של המנוע משרתים את יעדיו המוצהרים של המנוע לסייע למשתמש, כפי שכתוב באתר:

100 Search Engines Web Search Engine. Dynasties - Ancient China. Ancient China. Dark Net. Big Data - Big Insights - Waze @Google. עפר דרורי, אתר אישי - בראשית היו מנועים. בראשית היו מנועי חיפוש אבל קדמו להם המדריכים.

עפר דרורי, אתר אישי - בראשית היו מנועים

בעולם ראשוני בו החלו להצטבר ברחבי הרשת מסמכים רבים והדרך לאתר אותם הייתה מוגבלת פותחו המדריכים. תוכנות שיצרו היררכיה נושאית על מרבית המידע ברשת כאשר המחפש של המידע ניווט עצמו באמצעות אתרי המדריכים למידע שרצה. לא היה חיפוש של מסמך מסוים כפי שנהוג היום אלא חיפוש נושאי. התעניינת במידע תיירותי על צפון איטליה? הדרך להגיע אליו הייתה דרך קטגוריה של "תיירות" ממנה לדלג לקטגוריה "אירופה" משם לקטגוריה "איטליה" משם ל-"צפון איטליה" ומשם לפי הצורך, "מלונות" לרשימת מקומות לינה או "אגמים" לרשימת אתרי מים וכדומה. 3 SEO Trends to notice in 2016 - Dan Yoffe - INFO Conference 2016. 15 data visualisation tools to help you present ideas effectively. The number of digital skills you need in order to be a functional and useful member of your organisation are increasing at a rate you might be struggling to keep up with.

15 data visualisation tools to help you present ideas effectively

As well as the ability to understand your analytics and be fully aware of basic SEO skills, you need to be able to present information and data in the clearest manner possible to members of your team and, of course, your senior management. ‎Teldan טלדן‎ מדף הספרים של NCBI ועוד מקורות לספרים חינמיים בתחומי הרפואה והתזונה. Open Source Intelligence Techniques by Michael Bazzell.

Fifth (and final) Edition Sheds New Light on Open Source Intelligence Collection and Analysis Methods In this 400+ page textbook, I share my methods for searching and analyzing online information in detail.

Open Source Intelligence Techniques by Michael Bazzell

תמונת הידע המידעני: מנוע חיפוש ייעודי לחיפוש ברשתות חברתיות. מנוע החיפוש הייעודי Google social searcher לרשתות חברתיותלא שייך בכלל לגוגל אלא למנוע אחר מקיף לחיפוש ברשתות חברתיות בשם social-searcher.com , אבל הוא נחבא שם היטב וכדי להגיע אליו צריך להקיש על הלינק כאן.

תמונת הידע המידעני: מנוע חיפוש ייעודי לחיפוש ברשתות חברתיות

כרב-מנוע הוא אמור לחפש בו-זמנית גם בפייסבוק , טוויטר ובפינטרסט , אבל בכל הניסיונות שלנו הוא התמקד בעיקר בפייסבוק . יעיל למדי . ניתן גם לחפש בעברית. האופראטורים הלוגיים במנוע חיפוש ייעודי זה לא מתפקדים נכון למעט סגירת המשפט במרכאות , כגון : חיפוש מידע – שיטות ואסטרטגיות. פרופסור שיזף רפאלי על מימדי החיפוש בגוגל כיום. פרופסור שיזף רפאלי בכנס מידע 2016 במלון הילטון תל אביב , 24 למאי 2016:

פרופסור שיזף רפאלי על מימדי החיפוש בגוגל כיום

מה חדש בתחום החיפוש הוויזואלי? מצגת ההרצאה של עמי סלנט בכנס מידע 2016 ביום ג' 24 למאי 2016 , במלון הילטון ת"א נקודות עיקריות : כדי לחפש תמונות ביעילות לא די בגוגלצריך להשתמש גם בבינג וגם ביאהוצריך גם להפעיל רב-מנועוכדאי מאד גם לחפש ישירות בפינטרסט , אתר התמונות המתוייגות הגדול באינטרנט רב מנוע.

מה חדש בתחום החיפוש הוויזואלי?

מכונה גם "מנוע-על" Meta search מנוע לחיפוש מידע ברשת, אשר אין לו בסיס נתונים משל עצמו, אלא הוא מריץ את השאילתה במאגרי נתונים של מספר מנועי חיפוש אחרים במקביל ומקבל מהם את ההפניות המתאימות למילות החיפוש. המצגת , חידושים בחיפוש ויזואלי, 2016 קישור לתכנית יום העיון , אוטסטרדת המידע הדיגיטלי : דרכים , מנועי חיפוש , רוחות וסיעור מוחין , מלון הילטון , תל-אביב , יום ג' , 24 למאי 2016 הסקירה המלאה, המרפסת של עמי סלנט: תמונת הידע המידעני: חיפוש ואיתור תמונות , The Yellow Pages of Emails. Accelerating the publication of peer-reviewed science. Global Research Identifier Database. Prof. Uri Rubin's Web Site - Welcome to Prof. Uri Rubin's web site. Sufism. Imam al ghazali. World Digital Library Home. Arabic philosopher. Publications scientifiques (multidisciplinaires)

PDF Search. Search engines 2. Search engines/directories. China Search Engines. Search engines for books & articles. Search Engines (Darknet / Deep Web) Search engines and maps. COMPANIES BY SECTORS - SPONTANEOUS DATABASE. אנשים. People/location search. People search (social networks)