background preloader

Fler a inspirace pro tvoření

Facebook Twitter

Tipy a návody pro sítotisk & novinky a akce značky ROBOT NATION. E-shop s ručními šitými výrobky, prodejem materiálů pro šití a návodů. SAShE.sk - slovenský handmade design. Skvelé ako banánové želé! Etsy - acheter et vendre du fait main, du vintage et des fournitures créatives. Na Pasece - Rodinný klub. Kontakt Renata Velecká velecka.ren@seznam.cz (Lucie Ištvánková lucie.istvankova@atlas.cz) Odkazy týkající se formální stránky domácího vzdělávání: web o svobodném vzdělávání (unschoolingu) a zde v sekci Mapa seznam již fungujících „svobodomyslných“ škol a web Asociace domácího vzdělávání ZŠ Březová s velmi otevřeným a vstřícným přístupem k domácímu vzdělávání Odkazy týkající se obsahové stránky domácího vzdělávání: To, jakým způsobem rodina pojme domácí vzdělávání, je zcela na ní.

Na Pasece - Rodinný klub

Pokud budete potřebovat trochu frontální výuky k vysvětlení všeho možného, zkuste určitě: www.khanovaskola.cz. Pokud jsou děti zapsané v ZŠ Březová, máte prostřednictvím jejich "Moodlu" přístup k podobnému vysvětlení látky tamními učiteli. Montessori pomůcky doma: Posedlí.cz. SUPER AKCE: Férové, tuzemské i recyklované výrobky přinášejí potěchu - Material Times. Blíží se Vánoce a s nimi doba konzumu.

SUPER AKCE: Férové, tuzemské i recyklované výrobky přinášejí potěchu - Material Times

Reklamy nás s rostoucí silou lákají k nakupování nekvalitních zbytečností. Radost obdarovaného i dobrý pocit dárce může zvýšit přidaná hodnota, která se penězi špatně měří. Vybrali jsme tipy na zajímavé dárky, které tuto přidanou hodnotu mají. Handimania - Guides for Handmade, DIY & Crafts Maniacs. Home-Made.Cz. TVOŘÍME - nápady moderní praktické ženy,návod, moderní praktická žena. Share The Most Beautiful Pictures Of Doors From Around The World. DIY Finger Paints. I'm on a big "homemade" art supply kick right now, so I decided to give finger paints a try.

DIY Finger Paints

We usually just use whatever paint we have handy for finger paints rather than buying actual paint labeled "finger paint". These paints turned out a little thick the first time, but with a little more water, they were great and super colorful. I think I used waaaay more of the gel food coloring than I needed, but oh well. They were a hit! Behind the Name: Meaning of Names, Baby Name Meanings. Domácí receptury na webu Krasojízda.cz. Domácí receptury - nejnovější články Domácí recepturyzveřejněno 20.7.2012 Okurková mast v sobě přináší blahodárné účinky na podrážděnou kůži.

Domácí receptury na webu Krasojízda.cz

Například při spálené kůži od sluníčka, nebo při ekzémech. Okurka totiž předává do masti své obranné látky, které jsou nejvíce obsaženy ve spodní části okurkové slupky a pak také v dužině a v okurkové šťávě. Jak se taková domácí okurková mast vyrábí, se podíváme v tomto článku. Zaměření článku: okurková mast recept, okurkové želé recept Domácí recepturyzveřejněno 16.5.2012 Jablečný ocet velmi dobře účinkuje především při špatném zažívání. Zaměření článku: jablečný ocet recept, jablečný ocet hubnutí, jablečný ocet účinky, výroba jablečného octu, jablčný ocot recept. Surprise Recipes, Dishes, Ideas & How-Tos from Tablespoon! Furoshiki - balení dárků na japonský způsob, furosic, furosiky - Srubové stavby. Chcete-li originálně zabalit dárek inspirujte se starou japonskou technikou balení FUROSHIKI.

Furoshiki - balení dárků na japonský způsob, furosic, furosiky - Srubové stavby

Furoshiki je japonský způsob balení předmětů do šátků. Technika vznikla přibližně v období Edo počátkem 17.století, kdy si lidé oblíbili veřejné lázně a potřebovali nějak přenášet oblečení a dále ji rozvinuli obchodníci a cestující. V současné době se používá zejména při balení dárků, ale protože je velmi variabilní najde praktické využití i v každodenním životě k ukládání nebo přenášení čehokoli. Nedocenitelné je, že balící šátek se dá použít mnohokrát po sobě. Ruční _ Tiramisu ovoce obrázek alba - Heap Sugar. Davona výtvarné návody. Papírové proužky - inspirace k tvoření Při práci s papírem vám často zůstanou odstřižky v podobě různě siných a různě dlouhých proužků.

Davona výtvarné návody

Nevyhazujte je, máme pro vás pár tipů, jak lze papírové proužky kreativně… Květina pro radost K létu patří rozkvetlé louky a zahrádky plné květin. Přinášíme Vám inspiraci, jak si s dětmi vyrobit květinu pro radost, která neuvadne, až odjedete na dovolenou. Štěstíci. Cinderella图片专辑-堆糖网. 软陶番茄FROM: Shay Aaron.

Cinderella图片专辑-堆糖网

手工_米苏菓菓图片专辑-堆糖网. 手工_米苏菓菓图片专辑-堆糖网. 软陶 粘土 创意泥_大柠柠欺负小璐鹭图片专辑-堆糖网. マスキングテープ「mt」- masking tape - VINTAGELOVER.CZ. Dnes už opravdu poslední příspěvek o papírových ozdobách, neboť jsem skládaným stromkům konečně přišla na kloub… Našla jsem je u Martiny na blogu My0neWay.

VINTAGELOVER.CZ

Má je tam tak kouzelně stylizované a nádherně nafocené… Podrobný návod, jak na ně je zde. Celé naše vánoční přípravy se nesou v Do it yourself :-) Přeji hezký den! P.S. Třeba se Vám tentokrát s písničkou trefím do vkusu :-) foto: Vintagelover Další papírový nápad, který je jednoduchý na výrobu. V neděli jsem doma pobíhala se štětcem v ruce a hledala nějakou alternativu k příští adventní neděli… A myslím, že jsem ji našla. Takové plechové krabičky jsem poprvé zahlédla na blogu u Sharky na ma maison blanche a už tehdy jsem z nich byla nadšená. Já vím, jsou jich plné obchody a docela za dobré ceny. Foto: pinterest. Pohankové slupky výplň. Dílnič. Susu Sufik: Látkové hračky - střihy z webů.

Zboží prodejce Rosallia / Zboží. Potvor - pomáhat tvořit. Oboustranný ledvinový pás black&white / Zboží prodejce nice belly. Rádža kalhoty / Zboží prodejce JoGaia. Lněné kalhoty / Zboží prodejce Canafé. MT tapes » papelote – nové české papírnictví. Velká kouzla s lepícími páskami washi tapes. Na českém trhu si konečně můžete pořídit lepicí pásky z transparentního rýžového papíru washi tapes, které jdou jednoduše trhat, stříhat, dá se na ně psát a po sloupnutí nezanechávají stopy.

Velká kouzla s lepícími páskami washi tapes

A k čemu se hodí? Podívejte se… Washi tapes, nebo se jim říká masking tapes (MT), jsou ve světě velký fenomén. Jejich vznik se datuje do roku 2006, kdy skupina tří japonských umělkyň předvedla výrobci průmyslových lepenek, co se s jejich výrobky dá vytvořit. Od té chvíle se začaly vyrábět nové a nové barvy a motivy, vydávají se knížky s návody a internet je zaplavený blogy, kde lidé předvádí své výtvory. Nemusíte se bát, práce s washi tapes je úplně jednoduchá. Caramilla. 20. 6.

Caramilla

Letní kolekce legin:) 23. 5. Exkluzivní kolekce letního outdooru od Caramilly, u příležitosti natáčení reportáže pro ČT. Weekend designer. Jockey shorts are a no-no but boxers are a capital YES. No longer relegated to the underwear department, boxer shorts are everywhere. Teens wear them with T-shirts, men and women wear them for sleep shorts and athletes wear them for playing basketball. Boxers are easy to make, requiring only one pattern piece, and no fitting. ...Gemen ... sutasz ... Zboží prodejce Caoba / Zboží. Zboží prodejce Caoba / Zboží. Zboží prodejce Caramilla / Zboží. Bodka, bodka ... / Zboží prodejce JeBe. Originálna, obojstraná, pestrá, oprimisticky ladená ... a hlavne veľká a praktická. Autorsky dotvorená veľká taška na rameno z kvalitných čalúnickych koženiek (cyklámenová, oranžovoškoricová) a čalúnickej textílie s jemným vzorom.

Materály sú kvalitné, pevne podlepené farebne satbilné, odolné voči oderu. Strih je upravený tak, že sa dá použiť v dvoch verziách. Hornú preklápaciu časť je možné preklopiť na obidve strany. Vizitkáře... / Zboží prodejce papeerek. Zboží prodejce papeerek / Zboží. Zboží prodejce Jane Art / Zboží. ...manšestrové kalhoty s klasickým sedem... / Zboží prodejce Jane Art. Zde jsou v prodeji kalhoty vycházející z oblíbené kolekce " Volné a pohodlné " Tyto kalhoty mají na zadním díle sešité dlouhé záševky, které se otevírají akorát tam, kde začínají boky.

Mikina s originální kapucí ...z plyše / Zboží prodejce Jane Art. Mikina je ušita z plyše v kombinaci s fleecem. Plyš má jemný chloupek, je velmi příjemný na dotek.... Rukáv je všit do lemu s otvorem pro palec. Na mikině je našitá janeartovská aplikce a do boku mikiny jsou všity kapsy. Do objednávky napište o jakou velikost máte zájem a délku mikiny. Pokud si nejste jisti velikostí napište svůj obvod hrudníku a délku mikiny měřenou od ramene.

...volné a pohodlné... / Zboží prodejce Jane Art. Zde jsou v prodeji kalhoty z kolekce " Volné a pohodlné " Tyto kalhoty mají sešité dlouhé záševky, které se otevírají akorát tam, kde začínají boky. Nejsou tedy přes boky upnuté a ani nerozšiřují. V naší nabídce jsou tyto kalhoty v několika variantách, jiné barvy, jiné kapsy apod. Kalhoty jsou se sníženým pasem. Jako materiál je použita 100% bavlna v plátnové vazbě. Balonové kalhoty / sultánky Love Lives Here / Zboží prodejce Caramilla. Frida Grey / Zboží prodejce ATOM RAT. Náušnice - pastelky. Pouzdro na tab.max10,1" opičáčci / Zboží prodejce radmil. Zboží prodejce radmil / Zboží. Origo mikinka bicykel / Zboží prodejce IngK. Fialová "čarovná "sukně / Zboží prodejce LetíLety.