background preloader

Self-development

Facebook Twitter

Pojištění dětí aneb co nesmí chybět v jejich pojištění. A ještě pár rad na závěr: 1.

Pojištění dětí aneb co nesmí chybět v jejich pojištění

Pojistěte hlavně sebe, nejdůležitější pro dítě je, aby mu rodiče byli schopni poskytnout zázemí. 2. Pojištění není spoření. V praxi vám možná poradci tvrdili něco jiného, protože za pojištění, za drahé pojištění je vyšší provize, než za levné pojištění a spoření k tomu zvlášť. Online školení: Kurz SEO pro copywritery. - Content marketing tools and training. Kurz ZDARMA.

Ať už máte službu, kterou prodáváte svým klientům, nebo třeba produkt, který nabízíte zákazníkům prostřednictvím e-shopu, trápí vás asi stejná věc: Jak přilákat klienty a zákazníky nové.

Kurz ZDARMA

Reklama, věc dříve dostupná pouze pro firmy, které si na ní vzali půjčku a ze srdce doufali, že se jejich produkt nebo služba uchytí, už je naštěstí dosažitelná pro nás všechny. Můžeme ji vytvářet každý den – ať už na osobním Facebooku, nebo firemním Instagramu. Sociální sítě se jednoduše staly místem, kde se člověk může snadno „prodat“. A je jedno, jestli novým známým a kamarádům, nebo trhu s konkrétní poptávkou po našich produktech. Není žádným tajemstvím, že dosah na Facebooku a na Instagramu za posledních pár let klesl až pod 2 %. Vaše příspěvky, váš profil, vaše služby, vaše produkty… už jednoduše nikdo nevidí.

Video kurz: Content marketing pro jazykové volnonožce / Lucie Gramelová. Content marketing neboli obsahový marketing je forma marketingu zaměřená na tvorbu, publikování a distribuci obsahu, který je pro dané cílové publikum relevantní.

Video kurz: Content marketing pro jazykové volnonožce / Lucie Gramelová

Content marketing je pro jazykového volnonožce skvělá volba, a to zejména ze dvou důvodů. Tím prvním je skutečnost, že my jazykáři nebýváme moc draví a na klasický marketing a prodej prostě neslyšíme. Content marketing se nevnucuje a nepodbízí. Druhým důvodem je fakt, že jsme přirozeně obklopeni obsahem, a to víc než jiné profese. Webinář online copywritingu + korespondenční kurz. Video kurz: Didaktika cizích jazyků / Lucie Gramelová. CTM. Školení copywritingu a psaní pro web. WordPress pro začátečníky - Czechitas. PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:m Workshop je určen pro úplné začátečnice.

WordPress pro začátečníky - Czechitas

Je pro tebe vhodný, pokud si chceš vytvořit blog nebo web na WordPressu a vyzkoušet si s ním základní práci a nemáš s ním zatím téměř žádné zkušenosti. S lektorkou projdeš základní nastavení a funkcionalitu od píky - pokud třeba web na WordPressu spravuješ, tak by ses většinu kurzu by mohla nudit. WordPress je open source projekt, kde si zadarmo můžeš vést svůj blog, či vytvořit libovolnou webovou stránku.

V současné době ho využívá asi 27% všech webových stránek. V první polovině WS si ukážeme, jak web na WordPressu funguje. Workshop grafiky v Canva - Czechitas. Workshop je určen pro začátečnice.

Workshop grafiky v Canva - Czechitas

Ideální je, pokud znáš jen PowerPoint nebo Malování. Na workshopu se naučíš vytvářet plakáty, vizitky nebo třeba fotky na sociální sítě ve webové aplikaci Canva, která je zdarma dostupná z každého počítače. Základy programu tě naučíme ovládat opravdu za jeden den. Vytvoříš si svou grafiku z moderních šablon dostupných přímo v Canva a ukážeme ti několik principů grafiky a typografie, abys zvládla vytvořit grafiku i čistě podle sebe a bez šablon. Kurzy - Piaristi Kurzy. Navštivte technický workshop, kde se vaše kreativita spíše, než ve tvorbě krásné grafiky, bude projevovat ve způsobu přemýšlení o vašich zákaznících.

Kurzy - Piaristi Kurzy

Vše, co se naučíte, vám pomůže zlepšit výkon a utrácet své peníze efektivněji.Ukážeme si, jak vyhodnocovat úspěšnost kampaní ve Správci reklam i v Google Analytics. The Science of Well-Being. DoubleBubble. MladýPodnikatel.cz - magazín o podnikání na internetu. Právnická fakulta - Kursy pro veřejnost - novinky. Doplňkové studium pro překladatele právních textů 2017-2018 Právnická fakulta UK ve spolupráci s Komorou soudních tlumočníků pořádá již dvacátý první běh doplňkového studia pro (soudní) překladatele a tlumočníky v oblasti práva.

Právnická fakulta - Kursy pro veřejnost - novinky

Účelem organizování doplňkového studia je přispět ke zkvalitnění odborné přípravy překladatelů právních textů, rozšířit jejich znalosti v oblasti práva v širokém slova smyslu, čímž se následně zvýší kvalita jimi poskytovaných služeb. Cíl studia Cílem kurzu je po stránce odborných právních znalostí a jazykových dovedností dostatečně připravit současné a budoucí překladatele právnických textů včetně těch, kteří již mají licenci soudního tlumočníka nebo o ni hodlají žádat, takovým způsobem, aby mohli své služby vykonávat kompetentně a na co nejvyšší úrovni. Online Marketing - Digitální garáž. Introduction to Marketing - EdX. Conversational English Skills. Marketing Analytics: Marketing Measurement Strategy. Emotional Toughness Training. This course is designed for anyone interested in developing greater emotional awareness as a means of becoming more effective at work, in sport, or in any aspect of life.

Emotional Toughness Training

Emotional toughness means mastering your emotions, so you can master your world. Lead. Khanacademy. The best free cultural & educational media on the web. 1150 Free Online Courses from Top Universities. Take online courses from the world's top universities for free.

1150 Free Online Courses from Top Universities

Below, you will find 1,500 online courses from universities like Stanford, Yale, MIT, Harvard, Oxford and more. 7 Essential Books on the Art and Science of Happiness. If you, like me, are fascinated by the human quest to understand the underpinnings of happiness but break out in hives at the mere mention of self-help books, you’re in luck: I’ve sifted through my personal library, a decade’s worth of obsessive reading, to surface seven essential books on the art and science of happiness, rooted in solid science, contemporary philosophy and cross-disciplinary insight.

7 Essential Books on the Art and Science of Happiness

From psychology and neuroscience to sociology and cultural anthropology to behavioral economics, these essential reads illuminate the most fundamental aspiration of all human existence: How to avoid suffering and foster lasting well-being. The question of what makes us happy is likely as old as human cognition itself and has occupied the minds of philosophers, prophets and scientists for millennia. Human rationality depends critically on sophisticated emotionality.

12 Dozen Places To Educate Yourself Online For Free. Websites That Will Make You Smarter. It started in 1971 when Michael Hart digitized the US Declaration of Independence for free sharing.