background preloader

Hry

Facebook Twitter

Gameplay videa World of Tanks jako fanouškovská tvorba (2) – 25fps. TV – TÉMA: FANOUŠKOVSKÉ HÁJEMSTVÍ – Gameplay videa World of Tanks jako fanouškovská tvorba (2) – LENKA POLÁČEK HUČÍNOVÁ – Gameplay a World of Tanks Projekt společnosti Wargaming.net (dále jen Wargaming) World of Tanks právě slaví své páté výročí.

Gameplay videa World of Tanks jako fanouškovská tvorba (2) – 25fps

Jedná se o Free to Play [1] online hru, v níž hráči, rozdělení do dvou soupeřících týmů, ovládají jednotlivé tanky a útočí s nimi na tanky protivníka. Cílem je eliminovat všechny jednotky protihráče, případně obsadit a udržet soupeřovu základnu. The Stanley Parable on Steam. The Beginner's Guide on Steam. I have to say, I really, really enjoyed playing through this game.

The Beginner's Guide on Steam

I wish it was longer- but, that being said, it is of such quality and contains such great amounts of content, I found it hard to believe it only lasted about 90 minutes.I am going to continue talking about the game, but highly recommend you just dive in without reading too much into it.This game is a set of games made by a single developer, none of which were released.

A narrator walks you through small projects, and attempts to explain the creation of them. This is how the story unfolds, by changing emotions portrayed through the atmosphere of the various games you play.The narration through this is really quite incredible. In fact, everything ties itself together very well into a cohesive story, even though you are in drastically different games throughout your playthrough.Perhaps a little too well, even. Zábavné aplikace pro iPad, iPhone, Android a web - První slova. Free to Play (2014) FREE TO PLAY je celovečerní dokumentární film, který sleduje příběhy tří profesionálních hráčů, kteří se utkali na prvním ročníku turnaje The International ve hře Dota 2 o jeden milion dolarů.

Free to Play (2014)

V posledních letech se stal e-sport jednou z nejrozšířenějších forem kompetitivního sportu a turnaj o jeden milion dolarů tak nejenže změnil celý herní svět, ale i životy elitních hráčů, kteří se jej zúčastnili. Tento film od společnosti Valve zachycuje problémy a oběti, které musejí hráči na profesionální úrovni podstoupit, aby se stali těmi nejlepšími. (oficiální text distributora)

Hráči stávkovali proti vývojářům hry. Situace skončila smírem - iDNES.cz. V minulých týdnech stála vesmírná hitovka EVE Online nad propastí.

Hráči stávkovali proti vývojářům hry. Situace skončila smírem - iDNES.cz

Originální titul čelil nepromyšlenému zavedení mikrotransakčních plateb. Namísto prázdného hořekování ale hráči uspořádali mohutné virtuální blokády a začali ve velkém rušit předplatné. Bitva o B-R5RB. Text článku: Již 11 let uplynulo od uvedení online počítačové hry EVE Online.

Bitva o B-R5RB

Tvůrci tohoto titulu připravili pro hráče rozsáhlý svět s prakticky neomezenými možnostmi. Děj se odehrává kdesi ve vzdálené budoucnosti, kdy lidstvo objevilo červí díru vedoucí do neprozkoumaných částí vesmíru. Zde začíná hráčův úděl – nekonečné putování vesmírem, obchodování, těžba surovin, výroba vesmírných lodí a stanic. Proč lidé hrají hry: Jak naše touha po hrách hýbe světem. Autorem článku je Ben Reeves.

Proč lidé hrají hry: Jak naše touha po hrách hýbe světem

Zde je odkaz na originál článku. Omlouvám se za případné chyby v překladu. Hráči strávili bezpočet hodin zachraňováním princezen, uhýbáním kulkám, a zabíjení bossů. Dozens of Online Games About Nature. The Canadian Museum of Nature offers a large collection of online games about mammals, birds, and dinosaurs.

Dozens of Online Games About Nature

Choose one of the three categories on the gallery page to see all of the related games. The games are primarily matching activities with some small interactive elements added into the mix. Moje Familie - home. Vytvořil hru a stal se milionářem. Většinu investoval do další hry - iDNES.cz. Blow pracoval na hříčce Braid tři roky a do vývoje vložil 200 tisíc dolarů, což je při současném kurzu téměř pět milionů korun.

Vytvořil hru a stal se milionářem. Většinu investoval do další hry - iDNES.cz

Většinu peněz investoval do grafika a k pokrytí životních nákladů. Výsledkem by hit, který uspěl u kritiků i hráčů. „Vskutku originální a osvěžující počin, jaký se jen tak nevidí. Na první pohled jednoduchá hříčka, jejíž hloubka je ale mnohem větší než u titulů vznikajících s tučnějším rozpočtem,“ napsali jsme před šesti lety v PC recenzi hry Braid. Braid.

How can learners use SimCityEDU? Serious Games Showcase & Challenge » Take A Look at the 2014 SGS&C Finalists! Atentát na Heydricha jako výuková hra? Češi zaujali svět - Aktuálně.cz. Rozhovor s vedoucím interaktivní výukové simulace Československo 38-89, která může získat světové ocenění Nejlepší výuková hra roku.

Atentát na Heydricha jako výuková hra? Češi zaujali svět - Aktuálně.cz

Praha – Tým českých vědců vytvořil výukovou počítačovou simulaci Československo 38-89, která se dostala až do finále prestižní mezinárodní soutěže. Ve finále se utká s počítačovými simulacemi americké armády a Massachusettského technologického institutu (MIT), zřejmě nejprestižnější technické školy na světě. Interaktivní hra prezentuje studentům středních škol klíčové okamžiky československých soudobých dějin a umožňuje jim "prožít" dobové události z pohledu různých aktérů. Cílem simulace je rozvinout hlubší porozumění dobovým politickým, sociálním a kulturním souvislostem. Československo 38-89: Atentát Foto: cs3889.cz. Interactive game "Czechoslovakia 1938 -1989" teaches students about the Romani Holocaust. Organ Trail. Director's Cut has sold 429,192 copies as of August 9, 2013.

Organ Trail

Most of the copies were sold on Humble Bundle, Steam and iOS. Most profits were made on the Steam and iOS platforms.[8] Počítačová hra Československo 38-89 změní výuku soudobých dějin - iForum. Prožít rozhodující okamžiky českých a československých soudobých dějin z pohledů různých aktérů umožní studentům nová výuková hra Československo 38-89. Obdobně jako americká hra Revolution či dánská Global Conflicts se bude používat při výuce a pomůže žákům lépe porozumět komplexním politickým, sociálním a kulturním souvislostem. Testovací verzi vyzkouší vybrané střední školy od října do prosince 2013. Projekt redakci iFora představil Mgr. Vít Šisler, Ph.D., z Ústavu informačních studií a knihovnictví FF UK. Pro historickou hru jste zvolili historické období let 1938 až 1989. Games and Learning. Episode 6. Please join us Thursday January 17 at 9 PM ET for the sixth installment of the G.A.M.E. "It Takes A Guild - A Guild of Educators" webinar series.

We will be interviewing Steve Isaacs, Lisa Castaneda and Cameron Pittman about their use of Portal 2 in the classroom. Webinar Video Recording here.

Machinima

GameDesk. Overview Educade is a website that offers a vast library of free, ready to use lesson plans integrated with 21st century teaching tools. Teachers, parents and students will find hundreds of apps, games, and hands-on activities that align to Common Core and Next Generation standards. Search for lesson plans by grade level, subject matter, and technology type, making it fast and easy to use. Historia. Typický hráč počítačových her? Společenský a aktivní. Robot Emil. Středoškoláci v USA se změní v prvoky. V zábavné hře k výuce biologie. Výzkumníci ve Spojených státech představili další počítačovou hru pro školní výuku.

Ve hře Cellvival budou žáci středních škol jako jednobuněčný organismus bojovat o přežití v různých podmínkách. Ilustrační foto. Zdroj: sxc.hu. Matematika vs Dinosaury Hry - Aplikace pro Android ve službě Google Play. Přečtěte si: Využití digitálních her ve výuce v amerických školách. Games and Learning Publishing Council zveřejnil předběžné výsledky šetření zaměřeného na využití digitálních her ve výuce v amerických školách. Rozsáhlá analýza bude zveřejněna koncem léta. Přečtěte si: Využití digitálních her ve výuce v amerických školách.

Linky

Kentucky Route Zero. PRAHA. An illuminating puzzle adventure. Active Bundle. Digitální hry a vzdělávání à la pecha kucha via Klajban. 15. listopadu se v brněnské Wannieck Gallery konala akce s názvem "Digitální hry a vzdělávání [à la pecha kucha]". Necelá desítka mluvčích, hry, PlayStaion 3, hry, víno, hry, KISK a hry nasvědčovaly, že nepůjde o akci nudnou ani obyčejnou. Plky předem, prosím. Digitální hry a vzdělávání - Serious games aneb zábava až na druhém místě. Teorie her. Teorie her je disciplína aplikované matematiky, která analyzuje široké spektrum konfliktních rozhodovacích situací, které mohou nastat kdekoliv, kde dochází ke střetu zájmů.

O hře « Veltrusy: Ostrov pokladů. Geolokační hra Veltrusy: Ostrov pokladů je první vzdělávací geolokační hrou v České republice. Jde o projekt vycházející z konceptu m-learning (mobilního vzdělávání) a location-based gaming (hry založené na lokalitě), který známe především díky oblíbenému geocachingu. M-learning je učení, které studenty odprošťuje od nutnosti zůstávat ve školní třídě a díky mobilním technologiím (tablety, mobilní telefony, GPS zařízení) umožňují učit se přímo v kontaktu s danými objekty – v přírodních či městských lokacích, galeriích, muzeích apod. Hra Veltrusy: Ostrov pokladů využívá chytrých mobilních telefonů s operačním systémem Android. Hodnotíme hry pro vaše děti. Cart Life / Náš zákazník, náš pán, náš život. Když se v souvislosti s hrami používá slovo „realistický“, zpravidla se mluví o grafice.

Hodnotí se, jestli věci, které nikdo z nás nikdy neviděl – mimozemská vegetace, fantastická zvěř či frontová linie – vypadají tak, jak mají.