background preloader

Grywalizacja

Facebook Twitter

O grze. Zostań Mistrzem Gry! Grywalizacja w edukacji - Kursy - Kursy Internetowe Operon. Kurs Zostań Mistrzem Gry!

Zostań Mistrzem Gry! Grywalizacja w edukacji - Kursy - Kursy Internetowe Operon

Grywalizacja w edukacji to propozycja dla nauczycieli, którym zależy na skutecznym motywowaniu swoich uczniów do nauki, a także tych, którzy szukają nowatorskich i sprawdzonych metod na podwyższanie jakości nauczania. To kurs dla osób przekonanych, że zdobywanie wiedzy i umiejętności nie musi być ciężką i monotonną pracą, a nauka i zabawa nie muszą być ze sobą sprzeczne. Grywalizacja książka - Gamfi. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć na temat tego coraz popularniejszego mechanizmu biznesowego i zrozumieć dokładnie, czym jest oraz do czego służy grywalizacja książka polecona przez nas z pewnością Ci w tym pomoże. 1.

Grywalizacja książka - Gamfi

Rajat Paharia, "Lojalność 3.0" Paharia jest założycielem firmy Bunchball z USA, niekwestionowanego światowego lidera w dziedzinie gamifikacji. Kiedy więc pojawia się słowo grywalizacja książka tego autora jest wręcz lekturą obowiązkową. „Lojalność 3.0” traktuje głównie o konkurencyjności – autor zwraca uwagę, że programy lojalnościowe, do niedawna niemal obowiązkowy element każdej kampanii marketingowej, obecnie przestały spełniać swoją rolę. Paharia zwraca uwagę czytelnika na dwa obszary – big data oraz grywalizację. Książkę można kupić na stronie wydawnictwa. Gamification of Education. Home of everything Gamification Education -- research, community, case studies and more -- as part of the Gamification.org family of wikis.

Gamification of Education

Want to help us create this website? Contact us! Young Digital Planet. Learn about the recent trends in education,better understand them thanks to the case studies presented in the report,find out about benefits and threats they may present,gain knowledge on how to be effective in both teaching and learning.

Young Digital Planet

Biblioteczne aspekty grywalizacji. The New York Public Library Partners With foursquare To Unveil A New “Badge” MARCH, 30, 2011 – From now on, when New Yorkers check out books at The New York Public Library, they can check in on foursquare.

The New York Public Library Partners With foursquare To Unveil A New “Badge”

Today, The New York Public Library is unveiling its new “Find The Future Centennial Badge,” the result of a historic partnership between the Library and geo-location pioneer foursquare. The red and yellow badge – which celebrates the 100th birthday of the Library’s landmark Stephen A. Tydzień Bibliotek 2011 - sprawozdanie z gry w BUW - Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - Ogólnopolski portal bibliotekarski. Data dodania: 27.06.2011 SPRAWOZDANIE z Gry Bibliotecznej „Rozpoznaj/Poznaj swojego bibliotekarza” zorganizowanej przez Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie w ramach Dnia Bibliotekarza 2011 Gra Biblioteczna „Rozpoznaj/Poznaj swojego bibliotekarza” odbyła się 9 maja 2011 w godz. 12:00-14:00 w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie.

Tydzień Bibliotek 2011 - sprawozdanie z gry w BUW - Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - Ogólnopolski portal bibliotekarski

Gra polegała na zrealizowaniu ciągu 16 zadań przez 2- lub 3-osobowe zespoły uczestników. Zadania miały sprawdzić i pogłębić umiejętności uczestników korzystania z usług i poruszania się po budynku BUW. Za zrealizowane zadania uczestnicy otrzymywali elementy układanki składające się na zdjęcie bibliotekarza, od którego dostawali nagrodę. Inspiracja: Gra "Biblioteka - Twój czas, Twoje miejsce" Pomysł na działanie Na czym polegało przedsięwzięcie?

Inspiracja: Gra "Biblioteka - Twój czas, Twoje miejsce"

EKO-grywalizacja, czyli ferie 2015 w Filii nr 4. O tym, że o sprawach ważnych i poważnych można mówić swobodnie, ciekawie, bawiąc się jednocześnie, przekonało się 172 dzieci, które w czasie tegorocznych ferii zimowych przychodziły do Filii nr 4.

EKO-grywalizacja, czyli ferie 2015 w Filii nr 4

Przez dziesięć dni uczestniczyły one w blokach zabaw i konkursów opracowanych na podstawie literatury popularnonaukowej dla najmłodszych, poruszającej zagadnienia związane z ekologią i ochroną środowiska. Grywalizacja_BJaskowska.pdf. Grywalizacja w Bibliotece... Opublikowano: czwartek, 13, listopada 2014 08:20 Przez: Bogusława Pluta Grywalizacja w Bibliotece...

Grywalizacja w Bibliotece...

Szczęśliwy dzień 7 listopada w ostroszowickiej bibliotece upłynął pod znakiem grywalizacji. Znakomitą okazją do wspólzawodnictwa, zdobywania punktów oraz dobrej zabawy było utrwalenie lektury Janiny Porazińskiej Szewczyk Dratewka. WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w Gdańsku. Grywalizacja_BJaskowska. Grywalizacja w praktyce: reguły, problemy, zalety i technologia. Wstępna analiza rocznych kursów przeprowadzonych na UKW. Dolnośląska Digital Library - Grywalizacja – wykorzystanie elementów gier do modyfikowania zachowań ludzi. Nauki Społeczne = Social Sciences, 2013, Nr 2 (8), s. 139-155.

Michał Komar: A może powinny powstać orliki biblioteczne? [ROZMOWA] Według ostatnio opublikowanych statystyk aż 10 mln Polaków nie ma w domu ani jednej książki.

Michał Komar: A może powinny powstać orliki biblioteczne? [ROZMOWA]

Jak Pan sądzi, skąd tak niechlubny wynik? Niektórzy twierdzą, że to wina internetu albo ogromnej liczby kanałów telewizyjnych, które zajmują nam czas i nie pozwalają na czytanie. Inni uważają, że jest to kwestia ceny książek, które rzekomo są bardzo drogie. I Ty możesz zostać Trenerem Questingu! Fundacja Questingu rozpoczyna nabór uczestników do Akademii Questingu którzy po ukończeniu bezpłatnych szkoleń w listopadzie 2016 roku, zostaną Certyfikowanymi Trenerami Questingu. Gaming Strategies to Improve the Library Experience (Elementary) by Sandra Bebbington on Prezi. Badges for Learning. Metadata Games. Terms and Privacy Policy Summary Metadata Games is a free and open source software (FOSS) online game system for augmenting access to archival records. Data from this software is used to tag media assets such as images, audio, and moving images.

This document describes what will happen to your contributions if you choose to contribute, what data we collect, how we use it, and how we protect it. Type Attack - Crowdsourcing OCR Correction With a Human Computation Game. Poets house: Report and recommendations - Gamification_SarahMcCarthy1.pdf. Wizyta za jeden uśmiech w Olsztynie pt. „Grasz w Bibliotece? – Gram. Projektowo” GRA dla uczestników wizyty za jeden uśmiech w Olsztynie pt. „Grasz w bibliotece? - Gram” Gra trwa przed wizytą za jeden uśmiech i w trakcie tej wizyty w Olsztynie. „Grasz w Internet? – Gram!”

Sieciaki na wakacjach. Gra eksperyment „BILIOTEKA - TWÓJ CZAS, TWOJE MIEJSCE” Grywalizacja. Odsłona e-podręcznika. Kryzys zaangażowania - Paweł Tkaczyk. Jest impreza. Bardziej cocktail party, niż dyskoteka – panie w wieczorowych sukniach, panowie pod krawatem. Mężczyzna zobaczył piękną kobietę, ona patrzy zalotnie w jego kierunku, od razu wiadomo, że coś z tego będzie. Zaczynają rozmowę, wędrują razem pośród tłumu, ale impreza ma się ku końcowi.

Mężczyzna pyta, czy odwieźć kobietę do domu. „Ale ja daleko mieszkam…” próbuje oponować ona, ale jemu to oczywiście nie przeszkadza. Grywalizacja w edukacji. W praktyce. by Mikolaj Sobocinski on Prezi.