background preloader

Inspiracje

Facebook Twitter

Jak zostać mentalnym starcem? 20 skutecznych sposobów. Starym można być dopiero koło siedemdziesiątki.

Jak zostać mentalnym starcem? 20 skutecznych sposobów

Całe szczęście, mentalnie zestarzeć można się w każdym wieku, co wielokrotnie udowodniły kobiety, które wyszły za mąż na studiach, a dzisiaj nie da się ich odróżnić od pięćdziesięcioletniej ciotki z wąsikiem. Udowodnili to także mężczyźni, dla których czas zatrzymał się w liceum, a później wzrósł tylko ich poziom frustracji i wielkość brzuszka. Żeby tego dokonać wystarczy trzymać się poniższych dwudziestu rad, za pomocą których wyssiesz z siebie całą energię i będziesz leżeć odłogiem jak ziemia w Czarnobylu.

Privisa Trailer. Wytatuowane księżniczki Disneya w wersji pin-up - Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy. Disneyowskie księżniczki rozpalają wyobraźnię.

Wytatuowane księżniczki Disneya w wersji pin-up - Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy.

Znamy je od dziecka, nie tylko jako bohaterki opowieści, ale także jako wzory kobiecości. Nic więc dziwnego, że są wciąż i wciąż reinterpretowane. Ilustrator Joel Santana przedstawił je na swoich pracach w stylistyce pin-up, skupiając się głównie na tym, jak wyglądałyby ich tatuaże. Więcej prac artysty znajdziecie pod tym adresem.

Dancer. Dark fire by ravietta d4obo5h. Południca - Słowiański Bestiariusz. Słońce ziemią kołysze Chmury z nieba wytarło Zda się słychać jak w ciszy Z kłosów sypie się ziarnoBabom łydki bieleją w podkasanych spódnicach Ziemia pęka nadzieją Rodzi się południcaPtaki w jej warkoczach drzemią Gdy spełniona słońcem ziemią Jak ta wola, co od boga Chodzi gdzieś po swoich drogach (…) Krzysztof Grześkowiak, „W południe”, fragment Autor: MartaEmilia Południca, rżana baba, żytnia, baba o żelaznych zębach.

Południca - Słowiański Bestiariusz

Nie ważne, jak ją nazwiesz, biada Ci, kiedy ją ujrzysz. Demon ten kobiecy niesie ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo dla tych, którzy w samo południe podczas upalnych dni odważyli się pracować w polu. Przybierała różne formy. Wiedźmin 3: Dziki Gon. Women leather armor armure cuir femme by Lagueuse cosplay costume LARP LRP fashion clothes clothing equipment gear magic item. Fantasy Wire Fairies Sculptures. Valkyrie by Ophelia-Overdose female god goddess deity fighter paladin bird humanoid cosplay costume LARP LRP armor clothes clothing fashion player … Gdyby Dumbledore był wikingiem… - Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy. Współpracujący z Blizzardem ilustrator – Even Amundsen – wymyślił, jak wyglądałaby nordycka szkoła magii ze świata Harry'ego Pottera.

Gdyby Dumbledore był wikingiem… - Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy.

Nazwał ją Vølurheim. Poniżej możecie zapoznać się z tym, jak wyglądaliby jej nauczyciele! Skoro sama J.K. Rowling napisała ostatnio, że szkół magii jest więcej, to istnienie starożytnej nordyckiej szkoły jak najbardziej ma sens. Każdą z ilustracji przedstawiających nauczycieli z Vølurheim artysta opatrzył krótkimi informacjami biograficznymi. Grimstav Draugsleiven – profesor obrony przed czarną magią „Nieustraszony profesor obrony przed czarną magią i czarnoksiężnik-weteran Wojen Trolli. Kari “Mannevond” Sigfridsdottir: profesor uroków i klątw Torbjørn Jotunhorn: dyrektor Vølurheim „Skończyłem książki o Harrym Potterze (po raz kolejny) nie tak dawno i przyszło mi na myśl, że to niewiarygodnie niesprawiedliwe, że nie mamy szkoły magicznych sztuk w Skandynawii.

Celapiu is proudly presenting new fw 2013/14 collection.

Wyborcza.pl. Ennorath - strona poświęcona szeroko rozumianej tolkienistyce. Od fanów - dla fanów. Oczywiście przydatna będzie maszyna do szycia, jednak nie jest ona konieczna.

Ennorath - strona poświęcona szeroko rozumianej tolkienistyce. Od fanów - dla fanów

Zszywać kawałki materiału można również ręcznie. Jest to mozolna praca, ale daje o wiele więcej satysfakcji oraz zbliża nas sposobem pracy do śródziemnych krawców. Potrzebujemy dobrych nożyczek, igły oraz nici w kolorze zbliżonym do materiału, z którego będziemy szyć, miary krawieckiej, mydła krawieckiego lub kredy (ew. nawet ołówek się nada). Jeśli już wiemy, co chcemy uszyć, pierwszą rzeczą jaką robimy przed rozpoczęciem pracy jest pobranie miary. 1. Oczywiście, to który wymiar jest nam potrzebny zależy od tego co konkretnie szyjemy. Materiał równo rozkładamy na płaskiej powierzchni tak by nie było fałd i zgrubień.

Gdzie: Weheartit. Circle Knit Shirt Tutorial. 50.1K 3284 9Share13 Post by Raechel of www.raechelmyers.com So.

Circle Knit Shirt Tutorial

I have a favorite shirt. I’ll be honest, it’s probably my favorite because it’s the most comfortable shirt I own, AND my husband bought it for me and he thinks I look cute in it. That’s really all I need. Anyway, I wear it with a long tank top, leggings and either boots or black Toms, depending on the weather. Ophelia sukienka - mrgugu - Pozostałe. Katafalk - Cathrin Åhlén. Search the Collection. Art History Corset & Clothing par RetroFolie. Underbust pattern tutorial. So here it is at last, the under bust pattern tutorial!

Underbust pattern tutorial

At one moment in the making of this tutorial my portable hard drive crashed and all the data for this tutorial was lost with it, I was almost done with it all it was just a matter of putting the text and the pictures together, I had a pdf version of it, on Swedish which was in one way a good thing but it was not totally finished and had a few things that needed to be fixed in the Illustrator made diagrams that were lost. It kind of killed me to loose all my data, so I kind of gave up on it all but yesterday I had some luck with the hard drive and managed to save the files needed for this tutorial.

I was beyond thrilled! So I present to you all the under bust corset pattern tutorial! The biggest prejudices about corsets are that they are really uncomfortable to wear and that one cannot breath properly in them, this of course is all wrong. The measurements needed: Corset Tutorial/Worklog. Instagram.