background preloader

RÓŻNE

Facebook Twitter

Moja pierwsza animacja poklatkowa pt.: "Marzenie Robaczka".mp4. Robot edukacyjny Abilix Krypton 0. Robot do nauki programowania Abilix Krypton 0 Dla dzieci od 8 roku życia Zestaw składa się z: programowalnego kontrolera 409 klocków 2 zewnętrznych czujników (1 x czujnik skali szarości, 1 x czujnik kolizji) 2 małych silników Elementy te pozwalają na stworzenie 17 różnych robotów według instrukcji zawartych w aplikacji oraz nieskończoną ilość wg własnego pomysłu.

Robot edukacyjny Abilix Krypton 0

Zestaw ten można programować w 3 językach o różnym poziomie trudności: Drag&Drop – łatwy, graficzny język programowania dla początkujących Scratch – najbardziej popularny w szkołach język programowania dla średnio-zaawansowanych Flow-chart – schematy blokowe, algorytmy dla średnio-zaawansowanych. Roboty Krypton buduje się i programuje przy pomocy interaktywnej, mobilnej aplikacji Abilix Krypton Today’s Future.Zawiera ona samouczek Poznaj Kryptona, 17 instrukcji budowy modeli „krok po kroku” oraz moduły do programowania. Robot łączy się z aplikacją za pośrednictwem Wi-Fi. APLIKACJE NA KOMPUTERY PC i MAC: Escape room matematyka klasa 3a by MD Szkoła Piątnica on Genially. *Spróbuj jeszcze raz :-),zła odpowiedź,Jaki wstawisz znak?

Escape room matematyka klasa 3a by MD Szkoła Piątnica on Genially

,500,5000,-,+,÷,4500,=,Zła odpowiedź! ,x,B,100,Instrukcja,*Spróbuj ponownie! ,Znalazłeś się zamknięty w naszej szkole! Jedyne wyjście, to wpisanie kodu! Aby odnaleźć kod, rozwiąż wszystkie zadania! (16) Watch. DIY 3D Hologram from a bottle of Coca Cola. LifeHacks. 0017: Schnauzer Cara/Schnauzer Face. Cursos Gratis EsteticaCanina.org (Whatsapp +50685585458) ABC Narzedziownik Enter LE. Filmy. Ksiazki i komiksy. Praca metoda projektu 0. Prezentacje multimedialne. Aktywna Edukacja. 1 - Daj się dzieciom pobawić - klikankowo. Kiedy dostaniesz takie cudowne pomoce, to w głowie kotłują się pomysły.

1 - Daj się dzieciom pobawić - klikankowo

Sudoku, trzy w linii, rytm i sekwencje. Muzykę też można zakodować, i do matematyki, języka polskiego, przyrody... Karty wydrukowane i zalaminowane. Zabierasz zestawy do pracy i... jest taki entuzjazm i radość, że dajesz się dzieciom nacieszyć! Tak po prostu - poznać nowe klocki, pobudować z kolegami, sprawdzić czy to działa. Klocki są wykonane z lekkiego materiału, doskonale się łączą. Sudoku to świetne zadanie "na mózg". Rano stworzyłam arkusz w Google do głosowania. Chłopcy bardzo zainteresowani instrukcjami postanowili, że sami złożą samochód.

Wykorzystaliśmy klocki do zbudowania modelów wyrazów. Dzisiaj rozmawialiśmy o alfabecie. Bierzemy udział w projekcie eTwinning "Znajdźmy wspólny język... ojczysty". Dużo myślenia przy zadaniach z liczbami dwucyfrowymi, w których należało znaleźć dwa pasujące składniki. Przetestowane dziś na kółku. Koronawirus to ogromne zagrożenie dla Wszystkich. Dvolver Moviemaker - Strona internetowa edukacyjnytik!

DvolverMoviemaker to łatwy sposób na stworzenie animowanego filmu.

Dvolver Moviemaker - Strona internetowa edukacyjnytik!

Wystarczy wybrać scenerię, postacie i rekwizyty oraz napisać dialogi bohaterom (niestety nie ma polskich znaków). W programie można pracować bez zakładania konta. Przejście na stronę programu Oto kilka kroków do własnego filmu: Klikamy - movie maker, a następnie go. Domo GoAnimate to darmowa aplikacja, dzięki której można łatwo i przyjemnie tworzyć zabawne filmiki animowane. Przejście na stronę programu VisioBot to niezwykle prosty i intuicyjny system umożliwiający łączenie zdjęć, filmów, tekstów, muzyki i tworzenie na ich bazie dynamicznych klipów video. VisioBot to jeden z nielicznych programów obsługiwany w języku polskim. Genially – genialne narzędzie na czas edukacji zdalnej (i nie tylko)

Ostatnio szukamy idealnego narzędzia do przygotowywania zdalnych lekcji dla uczniów.

Genially – genialne narzędzie na czas edukacji zdalnej (i nie tylko)

Macie już swojego faworyta? Ja mam. To Genially – popularna platforma do tworzenia wizualnych i interaktywnych treści, która w ciągu ostatnich tygodni zdobywa coraz więcej fanów wśród nauczycieli na całym świecie. W Polsce jej popularność stała się swego rodzaju fenomenem. Dlaczego, planując lekcje, tak chętnie decydujemy się akurat na Genially? (W dalszej części artykułu niespodzianka od firmy Genially) Już w styczniu Genially zostało docenione na arenie międzynarodowej, stając się bohaterem tegorocznej edycji BETT Show (targów nowoczesnych technologii w edukacji, które co roku odbywają się w Londynie), zdobywając prestiżową nagrodę Global Edtech Startup Awards (GESA).

Formularze w Genially. W czasie edukacji zdalnej nauczyciele szukają najróżniejszych sposobów na efektywną i atrakcyjną współpracę z uczniami.

Formularze w Genially

A w jaki sposób może zachwycić uczniów nauczyciel bibliotekarz? Jak pracować z dziećmi i młodzieżą na odległość? Świetnym rozwiązaniem jest zorganizowanie konkursu! Podzielę się z Wami moim pomysłem na konkurs Wyzwanie Czytelnicze, które zostało przygotowane z wykorzystaniem Genially i Microsoft Forms. Możecie coś podobnego stworzyć jako nauczyciele dowolnego przedmiotu. Dobra wiadomość jest taka, że możecie korzystać zarówno z Microsoft Forms jak i z Formularzy Google. Gotową prezentację z konkursem możecie obejrzeć poniżej. Mam dla Was jeszcze jedną niespodziankę. Zasoby sieciowe. Wirtualne spacery, wycieczki, to jedna z ciekawszych form odwiedzania miejsc, do których nie możemy dotrzeć w danym czasie w realu.

Zasoby sieciowe

Przykładem może być wizyta w muzeum podczas lekcji historii czy plastyki... oczywiście bez opuszczania murów szkoły. Jest to również świetny sposób na planowanie wakacyjnych, czy weekendowych wypadów. Dzięki wirtualnym wizualizacjom wnętrz muzeów, zabytków, czy wreszcie całych miejscowości, możemy w krótkim czasie przenieść się do tych miejsc i na ekranie komputera oglądać dzieła sztuki, wnętrza, czy wreszcie przemieszczać się po ulicach miast...

Odszukałam w Sieci kilka wartych uwagi stron, na których możemy rozpocząć wirtualne wycieczki lub adresy stron konkretnych miejsc, które oferują wirtualny spacer lub wirtualny dostęp do zasobów. Tutaj możecie rozpocząć wirtualną przygodę i wybrać miejsce które chcielibyście zobaczyć... Największy Portal Wycieczek Panoramicznych.

Eksperymenty

PDF na DOC – Konwersja PDF na Word Online. Rubber Room Antics: New Year - New Album There is a tutorial on her website. Edukacja wczesnoszkolna cz 1 LE narzedziownik. Nowy dokument. Marzec. Luty.