background preloader

Mcederlova

Facebook Twitter

M Cederlova

Myšlenkové mapy – TOP 15 bezplatných online aplikací. Quick, Draw! English Teaching Web Resources. HRA - PRESENT SIMPLE – Google Drive. Resources. The resources bellow have been inspired by many great teachers and professionals that have been very generous with their ideas and that I have encountered on social media sites.

Resources

I have credited everyone who has inspired me to create or adapt my own resources in descriptions and shared only where I was permitted to do so. If you like my work you can buy me a coffee 😊 Online classroom app – Digitize Worksheets with TeacherMade. : Ideas worth spreading. Můj anglický advent. Práce ve skupinách a bílá tabule Collboard – Dejte mi pevný bod a pohnu i českým školstvím. Online práce ve skupinách se žákům daří lépe a lépe.

Práce ve skupinách a bílá tabule Collboard – Dejte mi pevný bod a pohnu i českým školstvím

A mně také. Troufla jsem si do skupin rozdělit i celou třídu, ne jen půlku, kterou učím na angličtinu. Breakout rooms v Teamsech stále v nedohlednu, a tak se rozdělujeme do kanálů. Christmas time. Christmas time. Christmas 2020 by Pavlina Navratilova on Genially. Christmas essentials Made by Angličtina v žabkách.

Christmas 2020 by Pavlina Navratilova on Genially

Thank you Freepik for the lovely design! Stockings A star A present A snowflake A christmas tree Santa's Hat A reindeer. Kupdf. BBC Languages – Free online lessons to learn and study with. Němčina pro mládež - Goethe-Institut Tschechien. Myšlenkové mapy – TOP 15 bezplatných online aplikací. Book Creator - bring creativity to your classroom. Conversation Fillers To Gain Time When Speaking by Jana on Genially. Lenagell - Teaching resources. Games for Learning English, Vocabulary, Grammar Games, Activities, ESL. Online Bomb Timer. Thanksgiving by Iva Hubackova on Genially. Vytvořte si vlastní Dobble. Obsah skrze URL.

Vytvořte si vlastní Dobble

Hra Dobble kterou vidíte je vytvořena pomocí odkazů vložených jako paramtery URL. Tento obsah není poskytován těmito stránkami a neneseme za něj žádnou odpovědnoust. Tato volba umožňuje sdílet Dobble s ostatními aniž by bylonutné ukládat data na tyto stránky. Vytvořte si vlastní Dobble se slovy či obrázky dle vaší volby. Veškerá logika použít pro sestavení karet pochází z blogu Radigan Engineering. Zobrazit návod k tisku Návod k tisku Spustit tisk (ctr + p) Tisk na karty je trochu procesu.

Máte několik možností jak tisknout: Tisknout na větší listy papítu a z těch karty vystřihnout Tisknout na připravené kartičky bez nutnosti dalšího vystřihování. Random name picker. Materiály vhodné pre dištančnú výučbu nemeckého jazyka. Edpuzzle. Make learning fun! NĚMČINA V TĚHOTENSTVÍ & MATEŘSTVÍ I. A jsem jedna z vás :) Jen za poslední roky tvořily nadpoloviční většinu mých skype studentů maminky na mateřské dovolené, které stejně jako já žily či žijí v německy mluvící zemi.

NĚMČINA V TĚHOTENSTVÍ & MATEŘSTVÍ I

Možná i vy jste teď jednou z nich. Nikdy nepřestanu obdivovat ženy, které si navzdory mateřské „dovolené“ a péči o domácnost najdou ještě čas na němčinu či dokonce pravidelné skype lekce. PŘIHLÁSIT SE ‹ Klára`s English — WordPress. Klett. Aplikace, které žáky baví – U nás ve škole. Login. Socrative. Dlouhodobe venku. Online kurz: Učíme děti angličtinu doma - DoubleBubble. Chcete vědět, jak náš online kurz vypadá a co všechno se v něm dozvíte?

Online kurz: Učíme děti angličtinu doma - DoubleBubble

Všechno hezky pokupě najdetetady Přemýšlela jsem, jak angličtinu dceři budu předávat. Důležité pro mě bylo, aby ji to bavilo, nadchlo a zároveň to pro ni byl naprosto přirozený jazyk. S manželem jsme oba Češi a angličtinu zařazujeme naprosto spontánně i během našich denních rozhovorů. S Aničkou jsem to chtěla udělat stejně. Pro všechny, kteří chcete, aby vaše děti začaly vnímat jazyk naprosto přirozeně, nenásilně, hravě, s láskou a radostí – tento kurz doporučuji. Já jsem nadšená a doporučujeme s Aničkou všema deseti! Tereza Dědková, Little Bubbles Díky on-line kurzu Petry Vojtové jsem zjistila, že předávat cizí jazyk nemusí být nic složitého – to mě dřív odrazovalo. Lucie Gramelová, Nakladatelství Jazykový koutek Tento kurz je určen pro uvědomělé rodiče, kteří chtějí propojit svůj zájem o cizí jazyky s časem, který stráví se svými dětmi.

Kurz English for Littlies. Programmübersicht. Videokurz "Google Classroom na maximum" Videokurz "Google Classroom na maximum" Přehrát video 1.

Videokurz "Google Classroom na maximum"

Google Classroom - základy Přehrát video 2. October 2020 - Home. Aufzeichnungen DaF/DaZ. Spielideen für den Sprachunterricht - DaF-DaZ-Didaktik. Machen Sie alles schon?

Spielideen für den Sprachunterricht - DaF-DaZ-Didaktik

Um so besser. Aber spielen wir nicht immer die gleichen Spiele? Wenn wir neue Varianten hören, wollen wir das unbedingt gleich ausprobieren und scheitern meist schon an der Spielbeschreibung. Videos sind da praktischer – vor allem, wenn sie gleich nach Themen (Grammatik, Phonetik, Fertigkeiten, Auflockerung etc.) sortiert sind. Ich plane meinen Unterricht, suche ein passendes Spiel in den Kategorien und schaue oder/ und lese die Anleitung. Language Latte: A Podcast for World Language Teachers. Why Traveling Is Important. (24) Liveworksheets-návod. SHARE Lekce 2: Méně je více. Wimmelbilder kostenlos. Thesaurus and Word Tools. Free English Lessons. Youtube. EDEKA Weihnachtsclip - #heimkommen. AUS104.0001.xxf1rw.

Noisli - Improve Focus and Boost Productivity with Background Sounds. Visual Library: Character Design Boards. Interactive Visited Countries Map. Why Traveling Is Important. This Artist Shows The Problems Of Our Society Through Thought-Provoking Illustrations (30 Pics) Storyline Online. Meet your next favorite book. Hrozba. Burble. Once Upon A Picture - Image prompts to inspire reading and writing. Liveworksheets.com - Interactive worksheets maker for all languages and subjects. The Gold Wrapping Paper - Bedtimeshortstories. This is the best short Christmas story with moral lesson for children.

The Gold Wrapping Paper - Bedtimeshortstories

Once upon a time, there lived a man. This man had a special wrapping paper made of real gold. The man always wrapped his gifts in the same paper. Also, read The Mitten Story. One day, a sad thing happened that upset the man. Due to this, he even scolded his daughter and punished her. Soon, it was Christmas Day. “This,” she smiled at her father, “is for you. When the daughter heard this, she instantly had tears in her eyes. All his life, the father chased materialistic values of the presents, and today he finally received a genuine present.