background preloader

Japan

Facebook Twitter

Becoming a Tokyo Center: A History of Shinjuku. Shinjuku, one of Tokyo’s most famous districts, bustles with both people and history.

Becoming a Tokyo Center: A History of Shinjuku

This article traces the area’s development from the opening of Shinjuku Station in 1885 as an undistinguished stop on Japan’s fledgling rail network. Peaceful Beginnings for Shinjuku Station Tokyo’s biggest shopping district, Shinjuku, developed around the station bearing the same name. More than 3.5 million passengers pass through Shinjuku Station each day, which is recognized by the Guinness Book of Records as the world’s busiest.

The transportation hub had undistinguished beginnings, though. In 1889, the station gained another line, when the forerunner of today’s Chūō Line came into service, running west out of Shinjuku to Tachikawa. JLPT – Mezinárodní jazyková zkouška z japonštiny. Chcete získat certifikát z japonštiny nebo si pouze ověřit své znalosti tohoto jazyka?

JLPT – Mezinárodní jazyková zkouška z japonštiny

Japanese Language Proficiency Test (ve zkratce JLPT), je mezinárodně uznávaná zkouška, která vám to umožní. Pojďme se na tuto zkoušku podívat detailněji. Předložení certifikátu je nejsnazší způsob, jak potenciálnímu zaměstnavateli doložit své znalosti. Test vám však také pomůže zhodnotit své znalosti japonštiny a objevit konkrétní slabé stránky, na kterých byste měli zapracovat. Test je totiž rozdělen na 3 části – gramatiku a čtení, slovní zásobu, a poslech, které následně dostanete vyhodnoceny zvlášť. Obsah a formát zkoušky Mezi jednotlivými částmi JLPT bohužel chybí ústní část zkoušky – rozhovor. Vlastní zkušenost: Osobně mě nejvíce překvapil poslech. 上野樹里 PV [のだめカンタービレ 新春スペシャル IN ヨーロッパ ]

Yui (singer) Yui (ユイ?

Yui (singer)

Keiko Kitagawa. Personal life and career[edit] Kitagawa was born on August 22, 1986 in Hyōgo Prefecture, Japan, and has a younger brother.[1] She grew up in Kobe, and lost many friends in the Great Hanshin earthquake in 1995.[2] As a child, she wanted to be a doctor, but by the time she reached high school she was uncertain as to whether she could do that, and not sure what to do in the future.[3] At around this time, she was scouted by a talent agency, and she decided to try the entertainment world.

Keiko Kitagawa

Introductory Japanese Lessons - Japanese for Beginners. Tvořivá inspirace z Japonska – Hana kanzashi. Možná jste si všimli (nebo vaše drahé polovičky), že se v současné době rozmohly nejrůznější plstěné brože, textilní spony a dekorativní čelenky.

Tvořivá inspirace z Japonska – Hana kanzashi

Jednou ze změti tvořivých technik jsou moderně pojaté textilní květiny, označované na českém trhu jako kanzashi. Už ten pojem zní…kanzashi. Dýchá z toho tajemné tradiční Japonsko, zamlžené vrcholky hor a jedna pokřivená borovice, což je teď hodně moderní, kdybyste náhodou nevěděli. Všechno, co je na východ od nás, je cool a boží. Jsem zvědavá, za jak dlouho přijdou matrjošky.

No, abych se vrátila ke kanzashi. Diary of Kitou Aya . One Litre of Tears. Www.dkb.estranky.sk - Slownik - Japonsky slownik. Nipponing - Interkultúrna komunikácia s Japoncami. Nihongo. Konbanwa. Výslovnost Fagiano Okayama: Jak vyslovit Fagiano Okayama v Japonština. Výslovnost Fagiano Okayama: Jak vyslovit Fagiano Okayama v Japonština 2.297.725 slov 2.442.155 výslovností ve 318 jazycích Přihlásit se Zaregistrovat se Sbíráme nahrávky všech slov na světě Přidat slovo, Nahrávat, Poslouchat a učit se.

Výslovnost Fagiano Okayama: Jak vyslovit Fagiano Okayama v Japonština

Learn Japanese - Learn to Introduce Yourself in Japanese! Okuetsu Kōgen Prefectural Natural Park. More glimpses of unfamiliar Japan: Samurai Gardens of Chiran. At the start of day 35 of my first walk around the island of Kyushu I wandered around the former samurai district in Chiran, a small town in the south of Kagoshima.

More glimpses of unfamiliar Japan: Samurai Gardens of Chiran

Seven of the former samurai residences are open to the public, but none of the buildings can be entered. However they all have delightful gardens. Most of the gardens are relatively small and usually incorporate the distant mountains as "borrowed scenery". Japan Stock Photos & Japan Stock Images. Japanese culture - Web Japan. The Complete Japan Travel Guide. - just a website about Japan and travelling to Japan - Japan Guide. KANSAI SPORTS & TOURISM. Japonsko - průvodce turisty na dovolenou. Japonsko (japonsky: 日本国, Nihonkoku/Nipponkoku) je ostrovní stát ve východní Asii.

Japonsko - průvodce turisty na dovolenou

Na západě ho Korejský průliv odděluje od pobřeží Koreje, Japonské moře ho odděluje od Severní Koreje a Ruska. Japonské ostrovy Rjúkjú z východu ohraničují Východočínské moře a na jihu sahají až k Tchaj-wanu. Holidays and observances in Japan in 2014. Práce v Japonsku. Japonsko je pěkná země, chápu tvé nadšení, ale není to země, kam by jsi měl jezdit za prací.

Práce v Japonsku

Je to země za poznáním kultury a historie, nikoliv pro práci. Pokud bych měl volit zemi pro práci, tak třeba USA (těžko dosažitelné) nebo Velká Británie, Německo, Rakousko, Švýcarsko. A to už jenom kvůli tomu, že v těhlech zemích seženeš práci, kterou někteří nechtějí dělat. Navíc máš tu výhodu se dorozumět (angličtinou). Japonsko není země, kde se práce lehce shání, tam jsou lidi dříči a najdeš tam i lidi, co celý den drží ceduli, že je daná ulice zavřená a těžko by jsi tam sehnal práci i na obyčejné zametání bobků na záchodě. A navíc bych agentuře moc nevěřil. Třeba např. V porovnání s Japonskem, by sis maximálně (kdyby jsi už sehnal práci) vydělal na to, aby sis koupil jídlo a zaplatil nájem.

Jak se odstěhovat do Japonska. 29. května 2019 v 5:10 Opravdu hodně častý dotaz, na který se mě lidi ptají je, jak jsem to udělala, že jsem se sem odstěhovala, a že tady bydlím.

Jak se odstěhovat do Japonska

Ono Japonsko je nejtěžší země, kde se můžete pokusit získat nějaký status pobytu/vízum, takže to nebylo jednoduché. Základem všeho je buď za A)práce B)working holiday C)škola D)sňatek Abysme tedy začali od bodu A. Sehnat si práci v Japonsku není vůbec snadné, a většinou se požaduje znalost japonštiny na komunikační úrovni, anebo angličtina na úrovni rodilý mluvčí. Pro ty, co si říkají "Proč by to nešlo, sehnat si jako turista v Jap. práci? " Tady získat práci a k ní potřebné vízum/povolení obnáší opravdu hromadu papírování. Pak je tady working holiday. To už jestli neumíte ani japonsky nebo dobře anglicky je lepší varianta, předem si někoho najít přes internet, třeba někoho, kdo chce s něčím pomáhat, a bydlet u něj. Další variantou, jak se sem dostat je, přihlásit se na nějakou školu.

Poslední variantou je sňatek s nějakým místním občanem. Hiwork, the work-info search site for foreign employment and job transitioning in Japan!