background preloader

Home design

Facebook Twitter

שיפוץ דירה בבניין רכבת. בני הזוג, שניהם עובדים בהייטק, הורים לשתי בנות בגיל הגן, רכשו דירה במעוז אביב שבתל אביב.

שיפוץ דירה בבניין רכבת

הדירה, ששטחה 110 מ"ר, נמצאת בבניין רכבת בן שלוש קומות, מוקף עצים. במהלך השנים נוספו לבניין שתי הרחבות, צפונית ודרומית. הדירה כללה חמישה חדרים ומצבה היה סביר, אבל היא לא התאימה לצורכי המשפחה ובני הזוג פנו למעצבת הפנים ליאור לסנר. בדירה היו מספר בעיות, מספרת לסנר: המבנה המלבני של הדירה והעובדה שיש לה שני כיווני אוויר בלבד, קירות תומכים שהגדירו את מבנה הבית וצינור 4 צול במיקום בעייתי. כדי לפתור את הבעיות תכננה לסנר את החלל הציבורי כמקביל לחלל הפרטי כך שלכל חדר יש חלון. >> לכל הכתבות בערוץ living דלת הכניסה נפתחת לחלל הציבורי המרוצף גרניט פורצלן אפור. הסלון רוהט במראה קליל ועכשווי, עם ספה אפורה, שולחנות שחורים ומזנון טלוויזיה.

ליד יחידת ההורים נמצא חדר הרחצה של הבנות, שבו נמצאים גם ארון כלים ומכונת כביסה. >> רוצים עוד? זה הכל עניין של טקסטורה. הדיירים: זוג + 3 ילדים המיקום: מושב בשפלה השטח: בית בן 3.5 קומות, ממוקם על נחלה רחבת ידיים עיצוב פנים: נגה ארנסון עוד בתים מעוצבים: הוספת טקסטורה במיקום מפתיע, על רום המדרגות הודבקו מרצפות צבעוניות הבית אותו רכשה המשפחה, לא התאים לצרכיהם כיוון שהם מאוד אוהבים לארח אבל הסלון היה קטן, במטבח היו חסרים מקומות אחסון ומשטחי עבודה, פינת האוכל היתה קטנה, הכניסה לא היתה מזמינה, בחצר היה אזור לא מנוצל ומוזנח וחדר העבודה ששימש גם כמחסן, לא היה מאורגן.

זה הכל עניין של טקסטורה

הבית משקיף על הנחלה דרך הויטרינות הגדולות בתכנון החדש הסלון שנמצא בקומת הכניסה הורחב לכיוון החצר הצופה אל הנחלה ונתחם בויטרינות גדולות הפותחות את הבית אל החוץ. רוצים שינוי: בית שקיבל לוק צבעוני ומדליק. הדיירים: 4 - זוג הורים ושני מתבגרים + כלבההמקום: כרכורהשטח: 150 מ"ר תקציב: כ- 200,000 שקליםעיצוב פנים: רונה קינן פיש כל אחד צריך מתישהו שינוי.

רוצים שינוי: בית שקיבל לוק צבעוני ומדליק

גם משפחה זו, בת 4 נפשות, ביקשה לשדרג את ביתה, בית דו משפחתי בן 2 קומות בשכונה שנבנתה בתחילת שנות ה-90 בכרכור. המטרה הייתה לרענן את החלל המרכזי והמטבח, להכניס צבע ואור הביתה ולהתאים את קומת חדרי השינה לצרכים החדשים של הילדים המתבגרים. זו הייתה גם הזדמנות עבורם להכניס אהבות ופנטזיות ישנות, כמו הפרופיל הברזל הבלגי הטורקיזי ורהיטי וינטג' עם אופי וחיים קודמים. צבעים וטפטים מיוחדים: לכל העסקים ובעלי המקצועעיצוב מדרגות: לכל העסקים ובעלי המקצוע השיפוץ כלל את שיפוץ קומת הסלון ופינת האוכל ופתיחת חלונות חדשים, החלפת האלומיניום הקיים לפרופיל ברזל בלגי בגוון תכלת טורקיז, חיפוי מדרגות השיש בבטון וציפוי הרומים בטפט מדבקה בעיצוב אישי, החלפת דלת הכניסה לדלת עתיקה ששופצה ונצבעה בצבע תכלכל, הריסת כל הקומה העליונה ותכנון מחדש שהפך ארבעה חדרי שינה קטנים לשלושה גדולים, החלפת כל גופי התאורה, ולבסוף ביצוע סטיילינג לכל הבית.

שלושה גוונים של אפור: עיצוב בית מודרני באבן יהודה. הדיירים: משפחה בת 4 נפשותהמקום: אבן יהודההשטח: 320 מ"ראדריכלות ועיצוב פנים: גל כהן פדלון בעלת הבית תכננה את ביתה מתוך רצון ברור לספק למשפחתה חלל פונקציונלי, נעים ומעוצב.

שלושה גוונים של אפור: עיצוב בית מודרני באבן יהודה

בחירת החומרים לבית הושפעה מאוד מתוקף היותה של המשפחה צעירה עם שני ילדים קטנים (2.5 ו-4). ברוב החללים בבית, הצבעים השולטים הם אפור שחור ולבן - שילוב על זמני, שתמיד נראה מרשים ואלגנטי. המדרגות המרחפות מחופות בעץ אלון במראה כפרי במטרה "לשבור" את המראה המוקפד של אפור-שחור-לבן ולספק חמימות לחומרים ה"קרים". צ'ק אין לחלומות: הבית שרצה להיות מלון. הדיירים: זוג + שלושה ילדיםהמקום: גבעת שמואלהשטח: 270 מ"ר + 140 מ"ר גינהאדריכלות ועיצוב פנים: studio dash "אווירה של מלון בחו"ל" - זה היה הדגש הראשון שניתן לצמד המעצבות על ידי זוג דתי אשר רכש בית פרטי בגבעת שמואל וביקש לא להשאיר זכר להיותו סטנדרטי.

צ'ק אין לחלומות: הבית שרצה להיות מלון

בני הזוג חובבי עיצוב ומרבים להיחשף לסגנונות שונים בביקוריהם בחו"ל מטעמי עבודה ופנאי, ולכן הם ביקשו לצקת לבית אווירת חופש, חום ובועתיות, האופיינית לבתי מלון. בניה ועבודות בעץ: לכל העסקים ובעלי המקצועריהוט פונקציונלי: לכל העסקים ובעלי המקצוע בשלב הראשון נהרסו כמעט כל קירות הפנים בשלושת המפלסים של הבית, וסודרו מחדש חללים מרווחים בהרבה. בכדי לייצר את העושר התחושתי אליו התכוונו הדיירים, נבחרו שילובים אקלקטיים של חומרים וסגנונות כמו בטון, פרקט עץ, בלטות מצוירות, ברזל והרבה טקסטיל. המטבח הוא הרמוניה של שילובים – חזיתות נגרות כפריות בגוון חמקמק שבין אפור ותכלכל מעושן, משולבות עם מדפי ברזל מושחר תעשייתיים שתוכננו ויוצרו במיוחד. לסלון הרשמי נבחרו ספות שזלונג תכלכלות שצורתן מזמינה רביצה. מן המסד ועד הטפחות: שינוי קיצוני לבית ישן נושן. הדיירים: זוג + 4 ילדיםהשטח: 240 מ"רעיצוב פנים: ניצן הורוביץ את הבית הישן שלפניכם שינה מעצב הפנים מן המסד ועד הטפחות.

מן המסד ועד הטפחות: שינוי קיצוני לבית ישן נושן

בעלי הבית, אותם הכיר עוד לפני תהליך התכנון, שכרו במשך שנים את הבית ולבסוף החליטו לרכוש אותו. באופן טבעי הם פנו למעצב שהכירו ועליו סמכו. המשפחה חמה ולבבית ומרבה לארח ובשל כך, בחר המעצב לשנות את מערך החללים בכדי להתאימם לצרכים ולמאווים של כל בני הבית. עיצוב הפנים מציג תצוגת תכלית של סגנון אקלקטי עדכני וניכרת שימת הדגש לכל פרט ופרט. הילדות שהרוויחו בגדול: בית שמגדיר מחדש חללים פרטיים. הדיירים: זוג + 2המיקום: רחובותהשטח: 220 מ"רעיצוב פנים: אלה צייחר תכנון ועיצוב פנים חשיבה ארוכת טווח - היא זאת שהביאה משפחה צעירה לרכוש את הבית הדו קומתי הזה ברחובות.

הילדות שהרוויחו בגדול: בית שמגדיר מחדש חללים פרטיים

התכנון המיוחד של המבנה הבטיח שהבית יוכל להתאים לצורכי המשפחה למשך שנים רבות. במקור, תכנון הבית כלל שתי כניסות, אחת כללית לקומה התחתונה בה היו ממוקמים כל החללים הציבוריים של הבית ויחידת ההורים, וכניסה נוספת לחדר מדרגות שהוביל לקומה העליונה בה היו 2 יחידות נפרדות לבנים מתבגרים. בעלי הבית החדשים, זוג הורים ושתי בנות, זיהו את הפוטנציאל של הבית והבינו שבזכות ההכנות הקיימות הם יוכלו להתפתח בו כמשפחה. עיצוב מטבחים: לכל העסקים ובעלי המקצועריצופים וחיפויים מעוצבים: לכל העסקים ובעלי המקצוע באזור הסלון שולבה ספרייה הכוללת פריטים אהובים ויצירות אומנות ישראלית שבעלת הבית רכשה. קוביית מזל: עיצוב דירה בפרויקט W PRIME בתל אביב.

אדריכלות: משרד דן והילה ישראלביץ הדירה שלפניכם היא דירה עירונית בקומה גבוהה, אשר מחלונותיה נשקף נוף של גגות תל אביב וגם כחול של ים.

קוביית מזל: עיצוב דירה בפרויקט W PRIME בתל אביב

במרכז הדירה תוכננה קובייה כהה, המהווה את לב ליבה של הדירה ומדגישה את התנועה בה. הקובייה מורכבת ממספר פונקציות, ביניהן המטבח בו היא מהווה את הארונות הגבוהים שמסתירים מקררים, יחידות עם משטח פנימי למכונת אספרסו, טוסטר ועוד מכשירי מטבח שונים, כדי שאלו לא יעמדו על משטח האי הנמצא מול הסלון ובמידת הצורך ניתן לסגור ולהעלים את המכשירים / בלגאן בין רגע. סלון אשר צופה אל קוביית הסתרה שחורה ואלגנטית החללים הציבוריים של הדירה מרוצפים בפרקט, אשר נכנס גם לתוך חדרי השינה כריצוף הומוגני, אשר מייצר זרימה לכל חלקיה. רצף גוונים בתוך פלטת צבעים מונוכרומטית.

המתחילים במצווה: הלבשת דירה בתקציב מצחיק. מספר נפשות בבית: 4 (זוג הורים, ילדה בת 7, ילד בן 4)מיקום: שכונת אחוזה, חיפההשטח של הדירה: 92 מ"רתקציב: כ-75,000 שקליםעיצוב פנים: סיון קונוולינהאדריכלות: גילית ויסוקר אחר צהריים אחד קיבלה מעצבת הפנים טלפון, כשעל הקו היה גבר חביב שהסביר לה שהיא פשוט חייבת לעזור לו ולאשתו לסיים את מה שהתחיל כשיפוץ לפני 5 שנים: "בזמנו החלטנו שנחכה עם הלבשת הבית כמה חודשים, וכך קרה ש-5 שנים אחר כך אנחנו עדין עם תמונות שמאוד רצינו לתלות, אבל אשתי לא מוכנה שאני אדפוק אפילו מסמר אחד בקיר בלי עזרה ממעצבת".

המתחילים במצווה: הלבשת דירה בתקציב מצחיק

צבעים וטפטים מיוחדים: לכל העסקים ובעלי המקצועתאורה מיוחדת לבית: לכל העסקים ובעלי המקצוע מה שבלט בעיקר בדירה היה מחסור חמור במקומות אחסון, וחוסר אחידות כללי בבחירות העיצוביות. בנוסף, המדפים היו עמוסים בחפצי נוי שונים, ללא חוט מקשר ביניהם מבחינת סגנון. בדירה לא היו שום מקומות אחסון בסמוך לכניסה ומסיבה זו, חפצים נערמו זה על גבי זה בכל פינה אפשרית, החל בסלון וכלה ב"אי" במטבח. דלתות מסתובבות - השינוי הקטן שעושה את כל ההבדל. בטקסים עטורי רייטינג כמו טקס האוסקר או טקס פרסי המוזיקה, לבישת שמלה זהה נחשבת לפשלה גדולה יותר אפילו מהופעת שחקן לבוש בג'ינס באחת הסצנות של הסרט גלדיאטור (אכן קרה ואתם מוזמנים לבדוק).

דלתות מסתובבות - השינוי הקטן שעושה את כל ההבדל

לא להיות כמו כולם אף על פי שאיננו סלבריטאים שצריכים לדאוג להיראות מיוחדים כל הזמן - כולנו מכירים את התסכול שלאחר השקעת סכום כסף גדול בבגד, תכשיט או רהיט רק כדי לגלות שלשכנה ממול יש בדיוק כזה (וזו בדרך כלל השכנה המעצבנת הזו שכול דבר מצליח לה). אינדיבידואליסטיות היא תכונה בריאה (אם אתם לא חיים תחת משטר טוטליטארי) ואין טבעי יותר מהרצון שעיצוב ביתכם יהיה היפה והשונה ביותר בשכונה, במיוחד כאשר יש אינספור סגנונות עיצוב טרנדיים שיכולים להעניק לביתכם מראה עיצובי שאין כדוגמתו לאף אחד אחר. אך דווקא בעיצוב מטבח המצב מעט שונה – מצטמצמים אך משתדרגים: שיפוץ דירת פנטהאוז בכפר סבא. הדיירים: זוג + 2 בנותהמקום: כפר סבאשטח: כ-200 מ"ר + כ-200 מ"ר מרפסותעיצוב פנים: רונית גולדפריד לבחור את הבית שבו הולכים לגור זו לא החלטה פשוטה. הדיירים שלפניכם התלבטו בין שתי דירות שונות, לאחר שהחליטו לעבור מבית צמוד קרקע בעיר גדולה בשרון. הדילמה בין הדירות הוכרעה, כאשר מתוך התכניות של אחת הדירות נראתה מרפסת גג מדהימה בגודלה, הנשקפת מתוך חלל כפול עם פתחי אור המתפרשים לכל הגובה.

כמו כן, ניכר פוטנציאל בדירה עצמה לשינויים מבניים המותאמים לצרכיהם. כל צבעי הקשת: מדריך לבחירת צבע לחדר הילדים. לצבע יכולת רבה להשפיע על מצב רוחנו, ולכן בבחירה של גוונים לחדר הילדים, משתדלים להקפיד שבעתיים. גם אם אהבנו מאוד את השילוב של השחור והלבן או שהחלטנו לנקד את החדר בכתמים ירוקים, סגולים או אפורים, עלינו להתחשב באפקט שיש לצבע הנבחר על הילדים. בחרנו את הצבעים העיקריים המשמשים בעיצוב חדרים, כדי לקבל מושג מה אותו צבע משדר, למי הוא מיועד ומה עשויות להיות השפעותיו. צהוב: שובב ומעורר ריכוז בהיר, שובב וצעיר, שמקושר לשמחה ומוטיבציה. בצבעים רכים של צהוב תעודדו אצל ילדכם ריכוז, ובגוונים בוהקים הוא מעורר זיכרון ומגביר את חילוף החומרים. נקודות חן: המדבקות המיניאטוריות שממלאות את הקירות. בעיצוב חדר הילדים יש קסם מיוחד. כל המתיקות האצורה בתוכנו מתועלת למקום אחד, וגם אם הכול נעשה מתוך עדינות מזוקקת, בסופו של דבר מושלך כל ה"מוש" אל המרחב שמסביב.

לא בטוח שהיינו מעזים לתת לנפש השובבה שלנו להשתולל בפינת האוכל, בחדר המגורים או בחדר השינה, אבל בחדר הילדים - הכל מותר! שם נפליא בצבעים, נזכיר אהבות נשכחות באמצעות בובות ואפילו נעדן עד מאוד את משיכתנו לגווני אפור-שחור-לבן. אחת האפשרויות המשובבות לעיצוב החדר היא מדבקות הקיר, שקלות ליישום עצמי, ניתן להסיר כשמחליטים להחליף ולרענן את העיצוב ומחירן נוח לכיס. אם אתם נרתעים מכיסוי טוטאלי של טפט, מתקשים לבחור צבע לכל הקיר מחשש שיימאס, ונרגשים מהמחשבה לעצב חדר במו ידיכם, תוכלו לקבל את ההשראה מחדרי הילדים הבאים:

אילו הקירות יכלו לדבר: שיפוץ דירת קבלן בפתח תקווה. צפו בחינם: השיעור שיעזור לכם לעשות שינוי במטבח>> הדיירים: משפחה בת 6 נפשותהמקום: אם המושבות החדשה, פתח תקווההשטח: 145 מ"רתקציב: 200,000 שקליםעיצוב פנים ואדריכלות: אילנית קמחי מעשה בבני זוג באמצע שנות ה- 30 לחייהם שעברו למגדל מגורים בשכונה חדשה וצעירה בצפון פתח תקווה עם שלושה ילדים ותינוק שנולד במהלך השיפוץ. בהתאם לשלב החדש של חייהם, שאף הזוג לתת לדירה מראה חמים ונעים עם נגיעות כפריות מעודנות ועל כן היא תוכננה כך שתתאים לאורח החיים של המשפחה - דירה משפחתית וחמימה, פרקטית לילדים, נוחה לאירוח, מוארת ומסוגננת. בנייה ועבודות עץ: לכל העסקים ובעלי המקצועצבעים וטפטים: לכל העסקים ובעלי המקצוע התקציב הכולל היה נמוך יחסית, מה שלא איפשר אבזור מלא של הדירה ורכישת ריהוט חדש, אולם הוחלט לשים דגש בעיקר על התכנון של החלל הציבורי ויחידת ההורים.

לזוג היה חשוב להסתיר באופן חלקי את חלל המטבח ליצירת פרטיות ולשמירת הסדר ולכן הוחלט לבנות קיר מרשים ומרכזי, שיצור חיץ בין המטבח לשאר החלל הציבורי. הטרנד העל זמני: אינספור שילובים מעוצבים של שחור ולבן. העיצוב הסקנדינבי, המאופיין בין השאר בצבעי שחור-לבן, נכנס אלינו ללב ולבתים, אולם השילוב המנצח של שני הצבעים המנוגדים הללו אינו חדש וחוצה את כל הסגנונות. אם גם אתם מבקשים לעצמכם קורטוב של שחור-לבן ועוד לא החלטתם איך תעשו זאת, תוכלו לקבל את ההשראה מהאופציות המעוצבות שלפניכם. תמונות עץ: חברים מחייכים בחלל שמעוצב בגוונים מונוכרומטיים של שחור, אפור ולבן נבחר פרקט אפור לתת את הטון, בשילוב ספה שחורה, טקסטיל ואקססוריז בפלטת צבעים המעניקה רוגע ושלווה. בפינת האוכל השולחן עשוי מעץ גולמי, מעשה ידי המעצבת.

הוא צבוע לבן ומשולבים לצידו כיסאות לבנים מיציקת פלסטיק. הבחירה המתאימה: ההבדלים בין אדריכל, מעצב פנים ומלביש בתים. זמן שווה כסף: שיפוץ דירה ב-100 אלף שקלים. לופט תעשייתי או דירה משפחתית? ביג ביג דיל: המשרד הענק שעשה הסבה ללופט אורבני. המטבח שנולד מחדש: שיפוץ דירה בשכונת רמת אביב. מצוות תשליך: טרנדים שנרצה לשחרר, ויפה שעה קודם. ימים אלה הם זמן טוב לחשב מסלול מחדש ולהשליך מעלינו דפוסים שאינם מתאימים עוד, ולא רק לגבי דפוסי התנהגות וצורת חיים. גם בעיצוב הבית קורה לא פעם, שאנו מצטערים על רכישות שביצענו והחלטות שקיבלנו, ואז מפנטזים על מציאות מתוקנת וחדשה שאיתה נחיה בהשלמה. מכל המגמות והטרנדים שבהם פגשנו בשנה החולפת ללא הרף, גם לנו יש דברים שהיינו רוצים להשליך ביום כיפור, ויחד איתם עצות לבחירה מרעננת ומלהיבה יותר.

חלון לים התיכון: שיפוץ דירה יפואית אמנותית מול הים. רמת גן מתעוררת לחיים: שיפוץ צעיר לדירת שני חדרים. כחול עמוק: שיפוץ דירה בטיילת בתל אביב. כפרי עדין: בית מעוצב בקיבוץ. זוג אנשי הייטק, פלוס ילד בן ארבע, החליטו שהם רוצים להקים את ביתם דווקא בסביבה פסטורלית, כזו שתפריד את חיי המשפחה שלהם משגרת היומיום של עולמם המקצועי וכך מצאו את מבוקשם בקיבוץ בצפון הארץ. מעצבת הפנים ענבל איילון ניגשה למשינה והעצימה את שאיפתם ויצרה עבורם בית שמצד אחד קיימים בו כל האלמנטים הטכנולוגיים המתקדמים, ומצד שני הוא מקרין תחושה כפרית ישראלית נינוחה ונעימה, שהושגה בעיקר על ידי שילוב בין חדש לישן, בין מודרני לנוסטלגי. סגנון כפרי בקיבוץ: הצצה לבית מעוצב בהרחבה. להעיר ולהאיר: בית בשרון שקיבל מראה חדש ונעים. פורט על מיתרי העיצוב: הבית שהותאם מחדש. מגשימים חלומות: הבית ששם את הפטיו במרכז. נקרא לסדר: בית בכפר שמואל נפטר סוף סוף מהבלאגן. יודעים בדיוק מה הם רוצים: שיפוץ דירה של משפחה דתית בחיפה.

אקלקטיות בשחור-לבן: שיפוץ דירה ישנה בהוד השרון. אנקת גבהים: שיפוץ בית משפחתי בגן יאשיה. חודש וחצי וזה הכל: שיפוץ זריז לדירה במודיעין. מה שבטוח: כך תתמודדו עם אתגר עיצוב הממ"ד בצורה יצירתית. חלום מתוק: 5 חדרי שינה מעוררי השראה. חובה בחדר המיטות: הפריטים שחייבים להוסיף לחדר שינה מושלם. השכרת רכב בחו"ל. עליית מדרגה: הצצה לבית מעוצב בקיבוץ. המטבח ופינת האוכל של מילי ואמיר - הבית של עידה. בית של מעצבת פנים בהוד השרון בריח של כפר. דק אורן חום במבצע. Kal Cover קל קאבר. דמוי אבן, דמוי עץ, פנלים פי וי סי - חברת שוורצווד. שווה להכיר: האאוטלטים וחנויות העודפים לעיצוב הבית. על קצה המברשת. שירלי דן, אדריכלות ועיצוב פנים - הצצה לבתים מעוצבים - מגזין עיצוב - Adira.co.il. בסגנון טורקי: דירה ישנה ומשופצת על הכרמל. Instagram.

נעים בעיניים: בית מעוצב בבנימינה. אמסטרדם הקלאסית: הבית שיוציא לכם את העיניים. ולחדשות בהרחבה: הצצה לדירתו של ינון מילס. לחשב מסלול מחדש: הבית שתוכנן מאפס בזמן השיפוץ. מטבחים מעצבים באהבה: בית השפים בגליל העליון. מארחים בגדול: הבית שלוקח את הגינה צעד אחד קדימה. חצי דירה, חצי מרפסת: שיפוץ מוצלח ברמת השרון. המנה העיקרית: ביקור בבית של לימור לניאדו תירוש. אדריכלות במשקפי שמש: בית מעוצב במושב בגליל. תוכנה לעיצוב הבית - Adira.co.il. בריקים - לבנים לבניה, חיפויים וריצוף לעיצוב פנים וחוץ. - טרנדים שמלבישים את הבית - מגזין עיצוב - Adira.co.il. קניות מקוונות עולמיות של שמלות, בית וגן, מוצרי חשמל, בגדי חתונה ב- LightInTheBox. מטבח בכפר סבא / אדריכלות יונתן מונג'ק » עדי וארז נגרים. לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית. חיפוי עץ חיצוני המיועד עבור גגות ותקרות - עץ ועצה. המטבח גרם למהפך: הצצה לבית פרטי בשרון. Photos de la publication de ‎אולטימה... - אולטימה סקול - בית הספר לעיצוב פנים. גלריית תמונות טפט לבית ולמשרד. קונים בזול: חנויות העודפים והאאוטלטים הכי שווים בארץ. המנה העיקרית: ביקור בבית של לימור לניאדו תירוש.

מטבחים מעצבים באהבה: בית השפים בגליל העליון. בן-חור מפעלי תאורה. לופט באמצע הכפר: שיפוץ בית כפרי בוולנסיה. ירוק מול הכנרת: עיצוב בית נופש בגליל התחתון. עיצוב דירה קטנה ברוסיה. אדניות עץ לפי מידה. דשא - משתלות אייל. NEW BERGSTONE : ברגסטון: דקים : פרגולות : עבודות עץ : פרקטים: אדניות : קונסטרוקציה. קיבוץ גלויות - מגזין את. גדרות עץ - we wood. גדרות עץ - מחסן עצים בונדר סנטר. לייזר גרופ - חיתוכי לייזר לתעשייה ולמגזר פרטי. גגון ברזל בעיצוב מיוחד- פרגולנד. גדרות P.V.C. - הגדר הלבנה - גדרות ומחסנים מפי וי סי מנרב - At Home.

גדר לבית עם שערים עוצב על ידי בעליי הבית בהשראת הקירבה לים. ‫גדרות עץ - זמיר עבודות עץ וגינון. פסלי יונים מאת מאיר טרוסמן. פסל כבשה מאת מאיר טרוסמן. 8 רעיונות מקוריים לעיצוב גינה – בחינם! Mygarden - אדנית תבלינים. מחלקה ראשונה מסין: שיפוץ בית אקלקטי בנתניה. מאפים עם גבינה. דקים,פרגולות,גגות רעפים. Adaniya.co. הום סטיילניג 6 מפגשים מאאוטבריין. העיצוב יביא את השינוי: מהפך ב-85 אלף שקלים. שרון קרמיקה - ראשון לציון. חצי דירה, חצי מרפסת: שיפוץ מוצלח ברמת השרון. בכלום כסף: האנשים שהצליחו לשדרג את הבית בזול. דמוי אבן, דמוי עץ, פנלים פי וי סי - חברת שוורצווד.