background preloader

Home design 2

Facebook Twitter

נגע בשמיים: בית כפרי ומעודן במושב בהרי ירושלים. לפרק, להחליף, לפתוח: שיפוץ בית ברמת גן. מספר נפשות בבית: אימא + 2 ילדיםמיקום: רמת גןהשטח של הבית: 250 מ"ר תקציב: כ-260,000 ש"ח עיצוב פנים: עדית לוי בעלת הבית שלפניכם ביקשה ליצור לעצמה בית חם, צבעוני ומזמין.

לפרק, להחליף, לפתוח: שיפוץ בית ברמת גן

היא לא התחברה כלל לסגנון המונוכרומטי, וביקשה לא ליצור שילובים של שחור לבן אלא נוכחות צבע הרמונית. לפיכך, בוצע בכל הבית סטיילינג הכולל טפטים בחדרי ילדים, ריהוט, גופי תאורה, דלתות פנים, שטיחים וכדומה. שיפוץ הדירה כלל החלפת מטבח קומפלט ושינוי המבנה שלו מ"ח" ל"ר". כך נוצר מקום ליצירת אי פונקציונלי הכולל מקומות איחסון רבים ומקומות ישיבה, שכמובן מוסיף אופי למטבח. בקומת החדרים חופה הריצוף הקיים בפרקט, וכמו כן, נפתח חדר לטובת קומה מרווחת עם חלל מרכזי בין החדרים המשקיף ופתוח לסלון. בין הכפר לעיר: שיפוץ דירה עם שלל מקומות אחסון. הדיירים: זוג +1המיקום: תל אביבהשטח: 110 מ"רהתקציב: 500,000 שקליםעיצוב פנים: יעל גוטרייך אורון דירת 4 חדרים בבניין מתחילת שנות ה-90 עברה שיפוץ מן היסוד ותוכננה מחדש כדי לענות לצרכיהם של זוג בשנות השלושים עם תינוק בן חצי שנה.

בין הכפר לעיר: שיפוץ דירה עם שלל מקומות אחסון

עבור בעלת הדירה היה זה לשוב לשכונת ילדותה אחרי שנים ארוכות בהמולת העיר. בני הזוג ביקשו לשלב בעיצוב הבית כפריות ואורבניות יחד, תוך שמירה על אווירה חמימה אך קלילה. כדי להגשים את המטרה הזאת נבחרו אלמנטים מנוגדים שיחדיו יצרו מראה הרמוני וזורם. הילדות שהרוויחו בגדול: בית שמגדיר מחדש חללים פרטיים. הדיירים: זוג + 2המיקום: רחובותהשטח: 220 מ"רעיצוב פנים: אלה צייחר תכנון ועיצוב פנים חשיבה ארוכת טווח - היא זאת שהביאה משפחה צעירה לרכוש את הבית הדו קומתי הזה ברחובות.

הילדות שהרוויחו בגדול: בית שמגדיר מחדש חללים פרטיים

התכנון המיוחד של המבנה הבטיח שהבית יוכל להתאים לצורכי המשפחה למשך שנים רבות. במקור, תכנון הבית כלל שתי כניסות, אחת כללית לקומה התחתונה בה היו ממוקמים כל החללים הציבוריים של הבית ויחידת ההורים, וכניסה נוספת לחדר מדרגות שהוביל לקומה העליונה בה היו 2 יחידות נפרדות לבנים מתבגרים. מהפך: הרצליה, שנות ה-60, מחליפים את החמסה על הקיר בשולחן וינטאג' אלגנטי. הדיירים: זוג +2 ילדיםהמיקום: הרצליההשטח: 85 מ"רהתקציב: 300,000 שקליםעיצוב פנים: שלי שם טובהום סטיילינג: שרה אפשטיין זוג עם שני ילדים מתבגרים רכשו בית קרקע ישן משנות ה-60 בהרצליה.

מהפך: הרצליה, שנות ה-60, מחליפים את החמסה על הקיר בשולחן וינטאג' אלגנטי

בעלת הבית היא מומחית בנושא תזונה וניקוי רעלים ומארחת בביתה סדנאות בישול, ובנוסף בעלת סטודיו לשיפוץ וצביעת רהיטים ומכירת טקסטיל משלים. כמו כן, בני הזוג אוהבים מאוד לארח וחשוב היה להם שהחלל הציבורי יהיה מזמין ונעים לאירוח. בעקבות הדרישות הללו הקו המנחה היה ליצור סביבת עבודה נוחה לבעלת הבית כך שתוכל לבשל, תוך כדי שמשתתפי הסדנא יושבים סביב אזור הבישול ולוקחים חלק פעיל בהכנת האוכל וכך גם כאשר בני הזוג מארחים. בנוסף בעקבות עיסוק בעלת הבית, היה חשוב ליצור אזורי אחסון רבים במטבח לכל מכשירי החשמל וכלי האוכל הרבים. קו מנחה נוסף היה אהבתם של בני הזוג לשיפוץ פרטי וינטאג' ובחירת צבעוניות אקלקטית ברחבי הבית.

בעקבות הרצון ליצור קליניקה נפרדת מהבית, המדרגות הוזזו בצמוד לקיר ולא מאחוריו, וכך המעבר לאזור המדרגות נסגר והועבר לצד המקום בו תוכננה פינת האוכל מיד עם הכניסה לבית. כיסא, כריות וכורסא סלון JOY BY SARA. להתחמם עם העצים: מהפך עיצובי לקומת הקרקע של בית במושב. מספר נפשות בבית: זוג + 2 וכלב מיקום: מושב במרכז הארץ השטח: 250 מ"ר על מגרש בן חצי דונם.

להתחמם עם העצים: מהפך עיצובי לקומת הקרקע של בית במושב

להתחמם עם העצים: מהפך עיצובי לקומת הקרקע של בית במושב. חבר מביא חבר: תכנון בית מארח במושב גבעת ישעיהו. מספר נפשות בבית: זוג +2 מיקום: מושב גבעת ישעיהו.

חבר מביא חבר: תכנון בית מארח במושב גבעת ישעיהו

מכניסים אור הביתה: בית משפחתי בעמק חפר עובר שדרוג. דיירים: משפחה של 5 נפשות מיקום: מושב בעמק חפר שטח: 185 מ"ר אדריכלות ועיצוב פנים: עינב גלילי כשניגשים לעצב בית חדש, תמיד ניצב אותו פיתוי לחדש את הכל ולא להשאיר שום זכר למצב הקיים – להרחיב את המטבח, לשבור את הקירות ולהחליף את כל הרהיטים.

מכניסים אור הביתה: בית משפחתי בעמק חפר עובר שדרוג

אבל לפעמים, הרהיטים כל כך יפים וגם בעלי חשיבות וערך היסטורי לבני המשפחה, שקשה לוותר עליהם. כך היה גם כאן, כשבעלי הבית בעמק חפר, שחיו שנים בחו"ל וצברו ריהוט רב בסגנון קולוניאלי כבר, החליטו להעניק לו מקום של כבוד בביתם המשופץ, מתוך אהבה למה שסימל עבורם, אך לעצבו מחדש עם נגיעה חדשנית ורעננה יותר. גן, לא גינה: עיצוב בית בסגנון ים תיכוני. הדיירים: זוג + 4 ילדיםהמיקום: רמת גןהשטח: 270 מ"רהתקציב: 3,000,000 שקליםאדריכלות ועיצוב פנים: יולי וולמן עיצוב גינה: סמדר מור אבידן הבית שלפניכם קם על חורבות בית הילדות של בעלת הבית.

גן, לא גינה: עיצוב בית בסגנון ים תיכוני

המגרש עליו הוא בנוי הינו צר וארוך, כאשר קיים קיר משותף עם שכניו לכל אורכו. צמחיה שופעת וים תיכונית מרמזת מיד על סגנונו של הבית, ואכן במחצית הדרך מתגלה מבואה ענקית בגובה שתי קומות אשר מקורה בפרגולת רשת ברזל. בדיוק מה שכולם רוצים: שיפוץ טריפלקס עבור משפחה צעירה וטרנדית. הדיירים: זוג + 3 המיקום: מודיעין עיצוב פנים: עדי אדליס כל שיפוץ תמיד מתחיל מהיכרות בין המעצבת לבעל הבית.

בדיוק מה שכולם רוצים: שיפוץ טריפלקס עבור משפחה צעירה וטרנדית

התהליך הוא ברוב המקרים מאוד אמוציונלי ומעורבים בו חלומות גדולים, חלומות מנופצים, רצונות משותפים ורצונות מנוגדים, המון כסף, המון זמן, ובעיקר ציפייה. לכן, כשיש כימיה טובה בין בעלי הדירה למעצבת, כשבעלי הדירה הם אנשים חייכנים ונחמדים שלוקחים את החיים קצת יותר בקלות, גם התהליך הוא קל וזורם. קומת הכניסה, שסבלה ממטבח סגור וחלוקה לשלושה חללים מקטינים וחשוכים, נפתחה כולה במחי הריסה של שני קירות גבס. למסגר את הנוף: שיפוץ בית במושב בארותיים. הדיירים: זוג + 3 בנות.

למסגר את הנוף: שיפוץ בית במושב בארותיים

למסגר את הנוף: שיפוץ בית במושב בארותיים. Noga-arch - אודותינו. Noga-arch - בית בכפר ויתקין. קפיצה קטנה לחו"ל: להרגיש ניו יורק בנס ציונה. הדיירים: זוג עם שלושה ילדים המקום: נס ציונה השטח: 164 מ"ר + 120 מ"ר גינה התקציב: 350,000 עיצוב פנים: מירב שלום – תכנון ועיצוב פנים בעלי הבית הם אנשים נועזים: הם אוהבים את השונה והאחר ולא חוששים מצבעים. בפגישה הראשונה בין מעצבת הפנים לדיירים, הבינו כל המעורבים בפרויקט ששיפוץ הדירה היא הזדמנות ליצור דירה אחרת, מיוחדת, נועזת, אפלולית ומוארת כאחד. המעצבת הכינה ללקוחות הדמיה של הדירה כפי שהיא השתקפה בעיניי רוחם: סטייל ניו יורקי, מאוד עכשווי ושונה בנוף. הלקוחות אהבו את ההדמיה כמו שהיא, ללא כל שינויים, והעבודה על הדירה החלה. המעצבת התבקשה לייצר במטבח דלפק אכילה ל-6 סועדים המאפשר קשר עין, וכך נוצר דלפק מרובע (ולא טורי) היוצר תחושה של שולחן אוכל מוגבה.

בעלת הדירה הינה גרפיקאית, ובמסגרת העיצוב נעזרו רבות בכישוריה לצורך שדרוג הדירה. לבעלת הדירה היא חשוב מאוד נושא האחסון, ולכן קיר הטלוויזיה של הסלון, שמאחוריו נמצא המעבר לחדרים, פורק ונבנה מחדש כך שמאחוריו נוצרה נישת ארונות. תשאפו גבוה: התקרות הגבוהות שאפשר רק לחלום עליהן. בואו נדבר רגע על תקרות גבוהות. בארץ, לבנות דירה עם תקרה גבוהה משמעו להגדיל את גובה הדלתות והחלונות, מה שגורר עלויות רבות יותר לקבלנים – ולכן רובם מעדיפים לדבוק בסטנדרט הרגיל שהוא 2.60 מטרים. ובסוף, הלקוחות מקבלים עוד דירה "ישראלית" והחלום החו"לי נשאר בגדר חלום. אבל אם אתם בונים לבד, או סתם רוצים לפנטז, אתם מוזמנים לקבל השראה מהבתים שעשו את זה, ובגדול. הלופט המושלם: גובה של כמה קומות, משחקי חומרים בחלל, תאורה משתלשלת, מדפי עציצים בלתי נגמרים מעל ארונות המטבח ואפילו פיגום לקישוט באמצע הסלון. מי צריך יותר? עיצוב פנים: יצאנו לסיור בדירתה של עורכת מגזין העיצוב "נישה"

אדריכלות רמי כנףהום סטיילינג עדי פוגל הולנדרשטח הדירה 120 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת את המעבר לדירתה החדשה עשתה עדי פוגל הולנדר בתקופה של שינויים מהותיים בחייה. היא בדיוק שינתה סטטוס לגרושה ואולי דווקא בגלל זה הרגישה את הצורך בקן אמיתי לה ולשלושת גוזליה: יונתן (12.5), תמרה (10) ומיכאל (7). את האפשרות לרכוש בית מקבלן במגדל חדש בסמוך לפארק הלאומי ברמת גן נתנה לה בתבונה רבה סבתא שלה, שבניגוד להתנהלות הרווחת, החליטה לתת לה את ירושתה בעודה בחיים כך שתזכה לראות אותה נהנית ממנה. לתקתק בחודש וחצי: דירה קומפלט לגרוש תל אביבי. הדיירים: משפחה בת 3 נפשותהמקום: תל אביבתקציב: 200,000 שקליםעיצוב פנים: טל אגא בעל הדירה, עורך דין במקצועו, התגרש לאחרונה והחליט להשאיר את כל הרכוש בביתו הקודם, ולעבור לדירה במרכז תל אביב, קרוב לעבודה ולחיי התרבות.

הוא תכנן להיכנס לדירה עם מזוודה בלבד, ורצה בית מוכן כמה שיותר מהר עם כל הרהיטים, האקססוריז, כלי הבית, המצעים וכל מה שצריך. היה זה שינוי גדול עבורו - מעבר מבית פרטי גדול לדירה, והוא ציין שמאוד חשוב לו שהבית יהיה מלא, כיפי ומזמין, שלא יחסר בו שום פרט עד לרמת הכוס למברשת השיניים, וכן שיהיה פרקטי למחייה אך שיראה מעוצב ויוכל להכיל כמות גדולה של אנשים בזמן אירוח.

בנוסף, היה חשוב לו שלשני הבנים שלו יהיה נוח ונעים, ושהחדרים שלהם יהיו מעוצבים ומרווחים. הבעיה הכי גדולה הייתה בחלל המרכזי, בו היה קיים קיר ויטרינה גדול ולא ישר עם יציאה למרפסת. לגשר על הפערים: בית משפחתי צבעוני אבל שקט. משפצים הכל: הבית בשרון שעבר שינוי מוחלט. לכל בעיה יש פתרון: שיפוץ פרקטי לדירה בתל אביב. מטבחים מעצבים באהבה: בית השפים בגליל העליון. נגיעות אחרונות וזהו: עיצוב נקי לדירה בגבעתיים. קרמיקה שלא הכרתם: עבודות שחצו את גבולות כלי הבית. כשאנחנו מדברים על קרמיקה, הקונוטציות מובילות אותנו לחוגי בית, ליצירת קערות ולצבעים הנוזליים הנשרפים בתנורים ונראים פחות או יותר אותו דבר, החל מגווני ירוק חיוור ועד אדום חיוור פחות. מאחר שקרמיקה היא קראפט שיש המתחברים אליו ויש כאלה שממש לא, יצאנו מחוץ לגבולות המוכרים, והגענו ליוצרים שהופכים את החימר לאמנות. מתחברים לשורשים: בית שהופך את החיים במושב לחלום.

להביא את העבודה הביתה: שיפוץ בית עם משרד ברמת השרון. דלתות מסתובבות - השינוי הקטן שעושה את כל ההבדל. בטקסים עטורי רייטינג כמו טקס האוסקר או טקס פרסי המוזיקה, לבישת שמלה זהה נחשבת לפשלה גדולה יותר אפילו מהופעת שחקן לבוש בג'ינס באחת הסצנות של הסרט גלדיאטור (אכן קרה ואתם מוזמנים לבדוק). לא להיות כמו כולם. שינוי מקצה לקצה: בית פרטי שעבר מהפך צבעוני. לא צריך לבחור: עיצוב בית חוצה סגנונות בעמק יזרעאל. עושים שיפוץ למשפצת. עושים שיפוץ למשפצת. כפרי וטוב לו: בית מעוצב במושב חצב. מעוצבת בברלין: 100 מטר מרובע של יופי. רומנית בסטייל סקנדינבי: דירה שופעת צבע בבוקרשט. אין כמו יפו בלילות: עיצוב דירה בשכונת עג'מי. אין כמו יפו בלילות: עיצוב דירה בשכונת עג'מי. הקיר שעשה את ההבדל: שיפוץ בית בקריית טבעון. אביזרים ונהנים: דירה ששדרגה את הסטנדרט הקבלני. הרמוניה בבירה: דירה ירושלמית בצבעים מרגיעים. צבעונית אבל נקייה: שאבי שיק משפחתי ברחובות. משנים תוכניות: התינוקת שהצטרפה למשפחה ושינתה את הבית כולו.

רוחות של ים: דירה שהולבשה קומפלט עבור משפחה צעירה. לאחד במקום להפריד: בית שתוכנן כקן משפחתי ומחבק. טוסקנה בשוהם: טוטאל-לוק כפרי לבית משפחתי ישן. טוסקנה בשוהם: טוטאל-לוק כפרי לבית משפחתי ישן. הבחירה המתאימה: ההבדלים בין אדריכל, מעצב פנים ומלביש בתים. מי הבוס: כך תתכוננו לעבודה מול מעצב פנים. צבעוני ומלא חיים: בית שמימש את האהבות של בעליו. להרחיב את הצפיפות: שיפוץ בית במושב אחיסמך. להרחיב את הצפיפות: שיפוץ בית במושב אחיסמך. הקיר שעשה את ההבדל: שיפוץ בית בקריית טבעון. הצהרת פרטיות: תכנון מחדש לבית שילדיו בגרו. טו דו ליסט: מייקאובר לבית ביישוב רעות. חשיפה לדרום: בית ים תיכוני בלהבים. לאחד במקום להפריד: בית שתוכנן כקן משפחתי ומחבק. עיר באווירת כפר: שיפוץ הרמוני לדירה ברמת גן. קטנה ושובבה: עיצוב דירת גלריה בלונדון. עיצוב פנים: דירת קבלן בשדרוג יוקרתי. הקיר שעשה את ההבדל: שיפוץ בית בקריית טבעון. אדריכלים ומעצבי פנים. על שפת הירקון: דירה מעוצבת עם נוף משגע. תוצרת בית: דירת קבלן הרמונית בנגיעות של צבעי פסטל. המטבח שנולד מחדש: שיפוץ דירה בשכונת רמת אביב.

פורט על מיתרי העיצוב: הבית שהותאם מחדש. פורט על מיתרי העיצוב: הבית שהותאם מחדש. מכה שורשים: הבית שעוצב על טהרת העץ. לגור בעיר, להרגיש בכפר: לופט כפרי במרכז מדריד. דרושה מפת התמצאות: אחוזה ישראלית מלאת ניחוחות אירופאיים. להגדיר שפת עיצוב חדשה: הום סטיילינג לבית במושב מגדים. למסגר את הנוף: שיפוץ בית במושב בארותיים. כל חלל מנוצל: שיפוץ דירת שלושה מפלסים בהרצליה. למסגר את הנוף: שיפוץ בית במושב בארותיים. העיצוב במרכז הבמה: הדירה הישנה שעברה שינוי מהפכני. עיצוב בתים, עיצוב בית דתי בירושלים. פינות ישיבה - לימס עיצובים בבד. 31 kiyano show room - Journal. בואו, יש מקום: עיצוב סוויטה ל-10 אנשים בברצלונה. אם נותנים אז מקבלים: שיפוץ דירת קבלן בנס ציונה. אם נותנים אז מקבלים: שיפוץ דירת קבלן בנס ציונה. שטיחים לחדרי ילדים- בחירת דגם שטיח.

ציורים על קנבס - 2015. קמינים גז Insert - Akos. דירה תל אביבית מודרנית בטעם של פעם. להביט אחורה כדי להתקדם: שיפוץ דירה בהשראת בית סבתא. סיפור אהבה מעץ טבעי: עיצוב צבעוני וחסכוני למיני-פנטהאוז. לארגן את הבלאגן: 10 רעיונות להשליט סדר בסביבת העבודה. ראו כי טוב: שיפוץ בית בשרון בשני שלבים. בית טבע: הבית האוסטרלי שהכניס את החוץ אל הסלון.

בניחוח צרפתי-ארצישראלי: בית של לחמים עם שיק נוסטלגי. בניחוח צרפתי-ארצישראלי: בית של לחמים עם שיק נוסטלגי. לכל בעיה יש פתרון: שיפוץ פרקטי לדירה בתל אביב. Dishfunctional Designs: Upcycled: New Ways With Old Window Shutters. Remodelista. קטנה קטנה, אבל מתוחכמת: עיצוב דירת 50 מ"ר לרווק ביפו. Home Tour - Interior Design Room Transformation. באווירת חופש וים: עיצוב יחידת אירוח בבית ברמת אביב. זמן שיפוץ: טיפים אדריכליים למייקאובר מוצלח. ‎מיה ורונית עיצוב פנים והום סטיילינג‎ הפנינה המשפחתית של מיה חכמוב־גולדברג במעוז אביב.