background preloader

Комп’ютерна графіка 6 клас

Facebook Twitter

растові зображення, векторні зображення, LibreOffice Draw

Завантаження LibreOffice 7.0.1 - Безкоштовні програми. LibreOffice — вільний незалежний офісний пакет з відкритим вихідним кодом, створений як відгалуження від пакета OpenOffice.org.

Завантаження LibreOffice 7.0.1 - Безкоштовні програми

LibreOffice безкоштовний як для приватного, так і для освітнього або комерційного використання. Може використовуватися без будь-яких ліцензійних зборів вашою родиною, друзями, колегами по роботі, студентами, співробітниками і так далі. Всі компоненти LibreOffice добре поєднуються і доповнюють один одного, надаючи користувачеві все необхідне для щоденної роботи з документами, введення, систематизації та аналізу даних, маркетингу, проведення презентацій та навчання. LibreOffice простий у використанні і може використовуватися без спеціальної підготовки усіма, хто вже одного разу працював з будь-якими офісними програмами.

LibreOffice Writer — програма для роботи з текстовими документами і візуальний редактор HTML. Зміни в останній версії. Програма з інформатики 5-9 клас. Актуалізація опорних знань. Код входу 60 06 17 4. Урок 1. Поняття комп’ютерної графіки. Що таке комп'ютерна графіка (cut) ВНТУ. Обєкти комп'ютерної графіки. Засоби комп'ютерної графівки. Растова графіка. Векторна графіка. Квест «Кімната з книгами» Урок 2. Растрові та векторні зображення. 3 урок .Растрові та векторні зображення, їхні властивості. Формати файлів растрових і векторних. Чим відрізняється векторна графіка від растрової? - Tiger Print. Вектор і растр добре знайомі верстальникам і дизайнерам.

Чим відрізняється векторна графіка від растрової? - Tiger Print

І навіть якщо ви не маєте відношення до комп’ютерної графіки, готові посперечатися, що ви про них вже чули. Щоб розуміти, з чого розпочинаються будь-які зображення, які ви бачите на екрані комп’ютера або листку паперу, ми розглянемо два види форматів : векторна графіка і растрова графіка, в чому головні відмінності між ними, їх особливості і застосування – про це ми поговоримо в статті. Знайомтеся: растр В перекладі з латині rastrum – це грати. Растрове зображення – це набір кольорових точок – або пікселів, – однакового розміру і форми, що в кінцевій формі нагадує грати. Якщо на комп’ютері сильно збільшити піксельний малюнок, ми побачимо розмиті межі, і відразу згадаємо мозаїку: якраз в цьому і полягає особливість растрової графіки.

Знайомтеся: вектор Векторна (від латинського vector – що “несе”) графіка не описує картинку мільйонами різноколірних пікселів, як растрова. Урок 3. Векторний графічний редактор. Векторний графічний редактор. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Векторний графічний редактор

Векторні графічні редактори дозволяють користувачеві створювати і редагувати векторні зображення безпосередньо на екрані комп'ютера, а також зберігати ці зображення у різних векторних форматах, наприклад, EPS, PDF, WMF або SVG. Основні інструменти векторних редакторів[ред. | ред. код] Криві Без'є — дозволяють створювати прямі, ламані і гладкі криві, що проходять через вузлові точки з певними дотичними в цих точках;Заливка — дозволяє зафарбовувати обмежені області певним кольором або градієнтом;Текст створюється за допомогою відповідного інструменту, а потім часто перетворюється в криві, щоб забезпечити незалежність зображення від шрифтів, які наявні (або відсутні) на комп'ютері, який використовується для перегляду;Набір геометричних примітивів;Олівець — дозволяє створювати лінії «від руки».

При створенні таких ліній виникає велика кількість вузлових точок, від яких в подальшому можна позбутися за допомогою функції «спрощення кривої». Запуск програми LiberOffice Draw. Загальний вигляд вікна програми Draw. Вкажіть елементи вікна програми LibreOffice Draw. Панель "Графічний об'єкт" Панель Графіка містить основні засоби для малювання.

Панель "Графічний об'єкт"

Вибір Allows you to select objects in the current document. Прямокутник Малює прямокутник із заливкою у вказаному місці документа. Натисніть у місці, де знаходитиметься кут прямокутника, і протягніть мишу, щоб отримати прямокутник потрібного розміру. Еліпс Малює еліпс із заливкою у вказаному місці документа. Текст Створює текстове поле клацанням або перетягуванням у вказаному місці поточного документа. Крива Піктограма "Крива" на панелі інструментів малювання дозволяє відкрити панель інструментів Лінії, за допомогою якої можна додавати в слайд лінії і фігури. З'єднувальні лінії Відкривши панель інструментів Сполучні лінії , можна додавати в слайд з'єднувальні лінії об'єктів.

Стрілки Відкриває панель „Стрілки“ для вставки ліній та стрілок. Тривимірні об'єкти Відкриття панелі інструментів Тривимірні об'єкти. Basic Shapes Відкриває панель інструментів "Основні фігури", яка дозволяє вставляти у документ графічні об'єкти. Symbol Shapes Block Arrows Точки. Створення векторного малюнку у LibreOffice Draw. Відповідність назви і зображення кнопки панелі інструментів Графіка. Quizalize Player. Вікторина. Підсумковий тест. QR kod.