background preloader

Kolarikv

Facebook Twitter

Chemistry. ChemCollective: Virtual Labs. The Virtual Lab is an online simulation of a chemistry lab.

ChemCollective: Virtual Labs

It is designed to help students link chemical computations with authentic laboratory chemistry. The lab allows students to select from hundreds of standard reagents (aqueous) and manipulate them in a manner resembling a real lab. More information and offline downloads. Please scroll below to find our collection of pre-written problems, they have been organized by concept and ranked by difficulty. Stoichiometry The Mole, Molarity, and Density Glucose Dilution Problem In this activity, students use the virtual lab to create a 0.025M glucose solution from a standard 1M glucose solution. Molecular Workbench. Chemical Education Research Group Simulations. Chemistry Experiment Simulations and Conceptual Computer Animations Chemical Education Research Group Department of Chemistry 3051 Gilman Hall, Iowa State University Ames, IA, 50011 USA (515) 294-7718 Tom Greenbowe (tgreenbo@iastate.edu) Professor of Chemistry and Coordinator of General Chemistry Iowa State University Ames, IA 50011 These files are zipped files.

Chemical Education Research Group Simulations

To save the files, click on the links and save the files. Please use software such as "winzip" to extract the files and then open the ".html" files in the web browser to use the simulations/animations. Thank you. Bond. Virtual Labs: Using the Microscope - GameUp - BrainPOP. Procvič si názvosloví. Chemické výpočty - online procvičování a testy. Znalostní testy online. CHEMIE NA GYMNÁZIU POLIČKA - Ukázkové písemky - AKTUALIZOVÁNO. All Organic Chemistry Trivia Quizzes and Games. Organic Nomenclature. Chemie — testy.nanic.cz, online testy. Testy.nanic.cz – Chemie jdi na vlastní test/obsah stránky Hlavní strana > Přírodní vědy > Chemie Kategorie Přírodní vědy: Chemie (158) jdi nahoru, na obsah kategorie (17652) Jazyky (2023)Geografie (1471)Historie (1055)Filmy a seriály (4991)Hudba (1166)Kultura a knihy (1249)Sportovní (1064)Humanitní, společenské (178)Přírodní vědy (1585)

Chemie — testy.nanic.cz, online testy

Multimediální učebnice chemie. Výukový portál. Základní škola Kpt.

Výukový portál

Jaroše získala v rámci grantových projektů ESF 4 441 019,42,- Kč na realizaci dvou projektů.Školní a webové informační centrum Cílem projektu je umožnit žákům přístup k učivu, které bude zpracováno v elektronické podobě a zpřístupněno ve školním nebo webovém informačním centru. Předpokladem je, že služby centra budou moci využívat žáci školy v průběhu svého vzdělávání na základní škole i po jeho skončení. Vedle obsahu učiva budou zpracované materiály obsahovat testy, návrhy projektů, seminárních prací a odkazy na další doplňkovou literaturu.

Učivo bude diferencováno, žáci mohou využívat pouze tu část, která je pro jejich vzdělávání nejvýhodnější. Součástí projektu bylo i vybudování školního informačního centra s počítači a interaktivní tabulí. Školní a webové informační centrum pro 1. stupeň základní školyCílem projektu je umožnit žákům 1. stupně přístup k učivu, které bude zpracováno v elektronické podobě a zpřístupněno ve školním nebo webovém informačním centru. Mgr. Veronika Šilháčková matematika-chemie ZŠ Jílové u Prahy. Concepts in Biochemistry - Interactive Animations. Organicchemtutor. Matching Game: Organic Chemistry Common Functional Groups. Hrajeme si v chemii. Společenské karetní hry s chemickou problematikou Martina Bergerová, Michal Bříza, Hana Cídlová, Pavel Galle, Jana Holásková, Eva Lomovcivová, Jiří Matyášek, Emílie Musilová, Libor Škarvada Katedra chemie Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, Česká republika e-mail: cidlova@centrum.cz Pěkně prosíme, pokud naše hry použijete, případně se někde na tyto stránky odvoláte, pošlete nám o tom e-mailem zprávu na cidlova@centrum.cz.

Hrajeme si v chemii

Děkujeme! Autoři Zkušenosti pedagogů i statistické výzkumy ukazují, že zájem žáků základních škol o chemii jako o vyučovací předmět stále klesá a že chemie patři k nejméně oblíbeným vyučovacím předmětům. Z těchto důvodů se jako doplňkové (nikoli chemický experiment nahrazující), elegantní řešení nabízí využití společenských stolních her k didaktickým účelům. Naše pracoviště se snaží o částečné řešení uvedené situace. Na následujících odkazech níže na této stránce najdete námi vytvořené hry. Herní karty je možno využít nejrůzněji. Autoři Počitadlo: Mixed Reception.