background preloader

Książki

Facebook Twitter

Przepis na rower - Książki medyczne - internetowa księgarnia medyczna online. Dostępność: Produkt dostępny Wydawca: Galaktyka.

Przepis na rower - Książki medyczne - internetowa księgarnia medyczna online

Sklep. Nie daj się zjeść grzybom. Candida - Andrzej Janus. Nie daj się zjeść grzybom.

Nie daj się zjeść grzybom. Candida - Andrzej Janus

Candida - opis wydawcy: Czy czujesz, że coś rujnuje Twoje zdrowie i nie jesteś w stanie ustalić przyczyny? Czy cierpisz z powodu braku energii, z powodu depresji, kłopotów z trawieniem, świądu i podrażnienia skóry? Jeśli tak, mogą to być objawy drożdżycy lub grzybicy, inaczej kandydozy. Nie ignoruj objawów! Drożdżaki Candida to pozornie nieszkodliwe mikroorganizmy obecne we florze bakteryjnej jelit każdego człowieka. Książka, którą oddajemy w Twoje ręce pomoże ci oczyścić organizm z grzybicy.

Nie daj się zjeść grzybom Candida to także propozycja poprawy jakości życia poprzez zmianę diety i nawyków żywieniowych, zalecanych nie tylko ludziom chorym, ale także dbającym o zdrowie. Tajemnice kawy - Sara Magdalena Woźny. Kawa - co ona takiego w sobie ma?

Tajemnice kawy - Sara Magdalena Woźny

Czemu zawdzięcza swój triumfalny marsz przez cały świat? Elitarny niegdyś napój królów i filozofów szybko wzbudził powszechne zainteresowanie. Rozciąganie odprężone - Pavel Tsatsouline. Object moved. W pierwszym rozdziale Cezary Łazarewicz wbija czytelnikowi gwóźdź w głowę.

Object moved

A później, czytając dalej, nie można się uwolnić od bólu i złości, które narastają w człowieku, wynikających z bezsilności, bo to książka o zbrodni bez kary. Zbrodni doskonałej, bo właściwie wiemy, kto zabił, jak zabił, kto ochraniał zbrodniarzy, kto łamał ludziom kręgosłupy i życiorysy. Łazarewicz wszystkich (poza jednym) bohaterów opisuje z imienia i nazwiska. Część z tych ludzi znamy. Jeszcze niedawno oglądaliśmy ich w telewizji. Choć autor jest w tej książce właściwie przeźroczysty, to cały czas czujemy jego obecność. Krótka historia siedmiu zabójstw - Marlon James. Nagroda Bookera 2015!

Krótka historia siedmiu zabójstw - Marlon James

Mocny jamajski głos na literackiej mapie świata. Rozkołysana muzyką reggae historia zamachu na Boba Marleya. Ta książka jest jak remake filmu Nierówna walka, w reżyserii Quentina Tarantino, do muzyki Boba Marleya, ze scenariuszem Olivera Stone’a i Williama Faulknera, doprawiony szczyptą marihuany najlepszego sortu! – tak o Krótkiej historii siedmiu zabójstw Marlona Jamesa napisała Michiko Kakutani, najważniejsza recenzentka „The New York Times”, umieszczając książkę w czołówce zestawienia 10 najważniejszych powieści roku. Wilno - Wolkanowska-Kołodziej Ewa książka. Książka, dzięki której kucharz zacznie czytać, a reporter gotowaćFascynująca rodzinna opowieść o Wileńszczyźnie, mieszkających tam Polakach i Litwie w ogóle.Ewa Wołkanowska-Kołodziej to zdolna reporterka, Genowefa Wołkanowska to znana na całej Litwie kucharka.

Wilno - Wolkanowska-Kołodziej Ewa książka

Książka powstała z połączenia talentów matki i córki.Z książek kucharskich się korzysta, sięgając po przepisy. Naturalnie - Ducasse Alain, Saintagne Christophe, Neyrat Paule książka. Przepisy najsłynniejszego kucharza świata po raz pierwszy w Polsce!

Naturalnie - Ducasse Alain, Saintagne Christophe, Neyrat Paule książka

Alain Ducasse to ikona francuskiej kuchni. O jego klasie świadczą prestiżowe wyróżnienia ? Trzykrotnie zdobył trzy gwiazdki Michelin, a w całej swojej karierze uzyskał ich w sumie aż dwadzieścia jeden. Propaguje gotowanie naturalne i odpowiedzialne. ? Dziś ? Wraz z byłym szefem kuchni swoich restauracji Christophe? Piwo. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby nie wyjść na głupka - Tomasz Kopyra. Piwo.

Piwo. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby nie wyjść na głupka - Tomasz Kopyra

Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby nie wyjść na głupka - opis wydawcy: To jest książka, którą powinien znać każdy miłośnik piwa, niezależnie od gustu i stopnia wtajemniczenia. Wielka księga polskich produktów regionalnych. Superfood na co dzień - Oliver Jamie. God hates Poland - Michał R. Wiśniewski - Aros - dyskont książkowy - tanie książki. Opis wydawcy:

God hates Poland - Michał R. Wiśniewski - Aros - dyskont książkowy - tanie książki

Ryjówka przeznaczenia - Samojlik Tomasz - Aros - dyskont książkowy - tanie książki. Papirus Cezara. Tom 36 - Jean-Yves Ferri - Aros - dyskont książkowy - tanie książki. Star Wars Gdzie jest Wookiee - Aros - dyskont książkowy - tanie książki. Zaczarowany las. Koloruj, szukaj symboli, odkryj tajemnicę - Johanna Basford - Aros - dyskont książkowy - tanie książki. My Scandynavia - Źródło wiedzy o Skandynawii. Wydawnictwo - książki. Zgubiono znaleziono oprawa miękka - literatura obyczajowa - Czarna Owca. Historia, która was rozśmieszy i zasmuci, a nawet czegoś nauczy.

Zgubiono znaleziono oprawa miękka - literatura obyczajowa - Czarna Owca

Wzruszająca powieść o tym, czym naprawdę są miłość i życie. Siedmioletnia Millie uświadamia sobie, że wszystko dokoła niej umiera. W swojej Księdze Nieżyłków odnotowała już śmierć dwudziestu siedmiu różnych stworzeń. Teraz musi do niej wpisać swojego ojca. Agatha Pantha ma osiemdziesiąt dwa lata i od śmierci męża nie wychodzi z domu. Karl Maszynopiszący ma osiemdziesiąt siedem lat, kiedy jego syn przywozi go do domu starców, całuje go w policzek na pożegnanie i znika. Troje zagubionych ludzi, którzy muszą się odnaleźć. Poznaj historię, w której zakochał się świat. Wagina (t) oprawa miękka ze skrzydełkami - wyjątkowe okazje - Czarna Owca. What if? A co gdyby? oprawa miękka - varia - Czarna Owca. Jeden z największych fenomenów czytelniczych ostatniego roku. Książka, która zebrała świetne recenzje w najważniejszych światowych mediach, poczynając od „Wall Street Journal” i „Rolling Stone'a”, a na „Wired” kończąc.

Zadebiutowała na 1 miejscu listy bestsellerów non-fiction „New York Timesa” i utrzymywała się w jej czołówce przez pół roku. Jedna z ulubionych lektur Billa Gatesa. W ciągu zaledwie 24 godzin od premiery osiągnęła status bestsellera na Amazonie. „What If?” Naprawdę mądra Bill Gates Nigdy wcześniej granica między światem nerdów, a kulturą popularną nie była tak rozmyta New York Times Munroe ożywia trudną naukę błyskotliwym dowcipem. Uległość - Michel Houellebecq. Folwark Zwierzęcy - George Orwell.

Kontener - Katarzyna Boni, Wojciech Tochman. Opis wydawcy: Jeśli chodzi o liczebność populacji Zaatari to drugi po kenijskim Dadaab tułaczy obóz na świecie. Najlepiej opisany i zmapowany. Czwarte miasto Jordanii. Dwieście dwadzieścia siedem ulic. Szesnaście tysięcy domostw. Tylko w Jordanii jest trzysta tysięcy niepełnoletnich Syryjczyków. Szaraka – wschodzące słońce, obcowanie z Bogiem. Cindy M. Meston, David M. Buss - Dlaczego kobiety uprawiają seks. Recenzja książki: Åsne Seierstad, „ Jeden z nas. Opowieść o Norwegii” 22 lipca 2011 r. 32-letni Anders Breivik zabił 77 osób – najpierw podłożył potężną bombę w dzielnicy rządowej Oslo, potem, w policyjnym przebraniu, zastrzelił 69 uczestników młodzieżowego obozu Partii Pracy na wysepce Utoya, głównie przerażonych nastolatków.

Strzelał do nich z bliska, twarzą w twarz, gdy nie był pewien efektu, strzelał ponownie. Czynił to wszystko, jak twierdził, dla Norwegii, w imię świętej wojny z lewactwem, multikulturalizmem i islamem. Nie jest łatwo zrozumieć tak absurdalną zbrodnię, nie da się też w żaden sposób jej usprawiedliwić – co można, to dowiedzieć się o niej jak najwięcej, przyjrzeć się wnikliwie zarówno ofiarom, jak i sprawcy, unikając przy tym tabloidowego populizmu. I to się norweskiej reporterce Åsne Seierstad udało znakomicie. „Jeden z nas” próbuje dociec, jak spokojne, zamożne, niewielkie i egalitarne społeczeństwo niechcący stworzyło masowego mordercę.

Morderca pozostaje tajemnicą. Sławni ludzie w anegdocie - Słowiński Przemysław. 12 książek, które warto nadrobić latem. Tumblr Książki długie, powyżej 400 stron 1. Made in Poland Antologia reporterów Dużego Formatu - Praca zbiorowa. Podrzyj, wyrzuć, zacznij jeszcze raz - Reynolds Simon. Opis wydawcy: Gdy Sex Pistols znieważyli królową Elżbietę II w trakcie jej srebrnego jubileuszu, wydawało się, że muzycy nie mogą być już bardziej obrazoburczy i szokujący. Pistolsi beztrosko przeklinali w telewizji, a z gitar wydobywali dźwięki kojarzące się z alarmem bombowym i wyciem piekielnych ogarów. Punk był rewolucją i nie brał jeńców. Tak w każdym razie brzmi oficjalna wersja tego wspaniałego ruchu, który rozpoczął się w roku 1977. Simon Reynolds, jeden z najznakomitszych dziennikarzy muzycznych, widzi tę historię nieco inaczej. Każdy kto twierdzi, że przeczytał pięć lepszych książek o popie jest szaleńcem albo kłamcą. ?

Po raz drugi po hipisowskiej rewolcie lat 60. muzyka przestała być na pewien czas tylko zabawą. Kora i Kamil Sipowicz. Antologia 100/XX. Opis wydawcy: Antologia to hołd złożony polskiej szkole reportażu, zbiór prezentujący jej najlepszych twórców, tych najsławniejszych i tych niesłusznie zapomnianych, a wspólnie tworzących reporterską historię XX wieku. Na dwa tomy zebrane przez Mariusza Szczygła składa się sto najciekawszych, najlepszych i najgłośniejszych polskich reportaży opublikowanych pomiędzy 1901 a 2000 rokiem.

Antologia powstała pod opieką rady programowej złożonej z wybitnych reporterów i literaturoznawców. Wszystkiego co ważne dowiedziałem się od Monty Pythona - Cogan Brian, Massey Jeff. Opis wydawcy: Rozwój osobisty. Medytacje terapeutyczne - opinie. Święta ziemia. Opowieści z Izraela i Palestyny - jedynie 29,13 zł w matras.pl. Podrzyj, wyrzuć, zacznij jeszcze raz. Postpunk 1978-1984. Gdy Sex Pistols znieważyli królową Elżbietę II w trakcie jej srebrnego jubileuszu, wydawało się, że muzycy nie mogą być już bardziej obrazoburczy i szokujący. Pistolsi beztrosko przeklinali w telewizji, a z gitar wydobywali dźwięki kojarzące się z alarmem bombowym i wyciem piekielnych ogarów. Punk był rewolucją i nie brał jeńców.

Tak w każdym razie brzmi oficjalna wersja tego wspaniałego ruchu, który rozpoczął się w roku 1977. Dolomity.PL. Soul Side Story - Tomasz Budzyński - Książka - Księgarnia internetowa Bonito.pl. Powiem od razu, że do napisania tej książki zapuściłem sobie specjalną brodę, bo wydaje mi się, że każdy pisarz musi mieć brodę. Pisarz bez brody jest niepoważny, a jego książka nie? Co tu jest grane? - Anna Czerwińska-Rydel - Książka - Księgarnia internetowa Bonito.pl. Moje Dolomity! - Agata Jakóbczak. Opis wydawcy: "Moje Dolomity" to kolejny po "Mojej Toskanii" - subiektywny przewodnik popularnego dziennikarza i prezentera TVNu Vita Casettiego i Agaty Jakóbczak. Sceniczne rytuały - Frith Simon. Opis wydawcy: Zapomniane słowa. Opis wydawcy: 20 gorących literackich propozycji pod choinkę. Mikołajek. Komplet. Mikołajek, Rekreacje Mikołajka, Wakacje Mikołajka, Mikołajek i inne chłopaki, Mikołajek ma kłopoty - René Goscinny, Jean-Jacques Sempé.

Ameryka po kaWałku - Marek Wałkuski. Opis wydawcy: Dlaczego ludziom jest dobrze w Stanach Zjednoczonych? Najlepsze książki 2014 roku – Polska. „Kret sam na scenie” – wspaniale o tremie! Z ciekawością sięgnęłam po tę książkę. Książka dla dzieci na święta. Prezenty na święta dla dzieci - Newsweek - Kultura - Newsweek.pl. Zdarzyło się Włodzimierz Kalicki - informacje o książkach, sklep, księgarnia internetowa. Najlepsze polskie książki 2014 - Newsweek.pl - Kultura - Newsweek.pl. ZAKAMARKI - Wydarzenia. Niedoskonali wolni szczęśliwi - Christophe Andre. Gniew - Zygmunt Miłoszewski. Ślepnąc od świateł - Jakub Żulczyk. Córka piekarza - McCoy Sarah. Recenzja książki: Steve Stewart-Williams, „Darwin, Bóg i sens życia. Dlaczego teoria ewolucji zmienia wszystko, co (myśleliśmy, że) wiemy”

Wyznaję - Jaume Cabre. Rok 1984 - Orwell George. "Zakamarki marki. Rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć lub pominąć podczas budowania swojej marki" - książka - Paweł Tkaczyk - Księgarnia ekonomiczna onepress.pl. "GURU KULTU..ry" - książka - Michał Wawrzyniak - Księgarnia ekonomiczna onepress.pl. Wzorzec zbrodni - Warren Ellis. Pinokio - Winshluss. Josey Baker Bread - Josey Baker. Paris Boulangerie-Patisserie: Recipes from Thirteen Outstanding French Bakeries: Amazon.co.uk: Linda Dannenberg. Książki kucharskie/ Cookbooks - MAKUTRA. Recenzja książki: Artur Domosławski, "Śmierć w Amazonii. Nowe eldorado i jego ofiary"