background preloader

Joe_gibbs

Facebook Twitter

gibbs

O czym warto pamiętać zakładając własną firmę. Krok 6 z 6 Ostatnia aktualizacja: 2017-02-28 Jest wiele książek o tym jak osiągnąć sukces.

O czym warto pamiętać zakładając własną firmę

Jednak niewiele mówi o tym dlaczego firmy upadają i co zrobić w razie porażki. Rozmiary zdjęć na Facebooku - ile razy tego szukaliście? Teraz wszystko w jednym miejscu. Kończą się wakacje, na dyskach dużo fotografii, porzucony Facebook potrzebuje uwagi.

Rozmiary zdjęć na Facebooku - ile razy tego szukaliście? Teraz wszystko w jednym miejscu

Żeby udostępnione zdjęcia dobrze się prezentowały, trzeba znać wielkość cover-photo czy profilowego. Znalazłem dla Was infografiki, na których jest pokazane, co i jak. Część z Was korzysta z Facebooka i innych portali społecznościowych, żeby dzielić się swoimi zdjęciami. My, fotografowie, różnimy się od reszty użytkowników social media tym, że bardzo poważnie podchodzimy do eksponowania naszej twórczości.

Tymczasem automaty portali społecznościowych nie zawsze trafiają w punkt, jeśli chodzi o kadrowanie. Koniec szukania!

Insta

This Workout Will Delay Aging (Science Says So) According to a new study conducted by the Mayo Clinic, high-intensity interval training, or HIIT workouts, was the most effective in keeping adults between 18–30 and 65–80 in the best shape at the cellular level.

This Workout Will Delay Aging (Science Says So)

The downside was that, of the three workouts utilized in the study, HIIT was the least effective at building muscle mass. In other words, if you’re looking to bulk up, look elsewhere. But if you’re looking to stay young and healthy, give HIIT a try. » Reaver – program do hackowania Wi-Fi WPA/WPA2 (poprzez dziurę w WPS) Nie musieliśmy długo czekać.

» Reaver – program do hackowania Wi-Fi WPA/WPA2 (poprzez dziurę w WPS)

W sieci pojawił się Reaver – narzędzie służące do przełamywania bezpieczeństwa sieci Wi-Fi wykorzystujące opisywaną przez nas niedawno lukę w sieciach korzystających z Wi-Fi Protected Setup (WPS). Reaver pozyskuje klucze WPA/WPA2 Reaver wykonuje atak brute-force na routerach z włączonym WPS (o tym jak wyłączyć WPS na routerze pisaliśmy tutaj). Po ogadnięciu PIN-u, Reaver uzyskuje dostęp do konfiguracji sieci — w tym do klucza WPA/WPA2. Tactical Network Solutions, autorzy Reavera, zauważają, że access pointy które działają na wielu częstotliwościach (2.4 lub 5 GHz) mogą jednocześnie używać kilku różnych kluczy WPA/WPA2 — ale mają jeden PIN do WPS. Musical Map: Cities of the World. Pierogi na pięć sposobów.

Film

Urzadzenia. Naczynia Jednorazowe Z Otrębów - EKO-SIM. Zrozumieć architekturę. The Talos Principle. Logiczne, FPP, science fiction The Talos Principle to pierwszoosobowa gra logiczna od studia Croteam, znanego przede wszystkim z serii dynamicznych strzelanin Serious Sam.

The Talos Principle

Tytuł powstał z myślą o użytkownikach komputerów PC, jednak w późniejszym czasie został przeniesiony także na konsole ósmej generacji oraz wybrane modele urządzeń przenośnych. Produkcja umożliwia wcielenie się w bohatera, którego zadaniem jest rozwikłanie ponad 120 przygotowanych przez dewelopera łamigłówek. Home - Riddimkilla. Computers anyone can make by Kano. It's a speaker and synthesizer anyone can make.

Computers anyone can make by Kano

Subiektywna klasyfikacja szlaków w polskich Tatrach. Od jakich tras zacząć przygodę z Tatrami?

Subiektywna klasyfikacja szlaków w polskich Tatrach

Kiedy iść na Rysy, a kiedy na Orlą Perć? Prezentujemy poradnik podpowiadający w jaki sposób stopniować można poziom trudności tatrzańskich wędrówek. What if? A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne pytania - Randall Munroe. What if?

What if? A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne pytania - Randall Munroe

A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne pytania - opis wydawcy: Mogees - gadżet do smart fona wydobywający dźwięki z otaczających przedmiotów - Think About. Słuchanie muzyki to ogromna frajda.

Mogees - gadżet do smart fona wydobywający dźwięki z otaczających przedmiotów - Think About

Natomiast jej tworzenie wzbudza silniejsze, pozytywne emocje i może okazać się jeszcze ciekawsze. W wielu przypadkach osoby rozpoczynające swoją zabawę z kreacją dźwięku natykają się na zaporę umiejętności i ceny. Najpopularniejsze instrumenty nie są najdroższe, jednak bardziej oryginalne mogą poważnie nadwyrężyć budżet niejednej rodziny. Bariera umiejętności posługiwania się poszczególnymi instrumentami jest znacznie trudniejsza do pokonania. Innowacyjny gadżet do smart fonów, o wdzięcznej nazwie Mogees w dużej mierze omija obydwie bariery i sprawia, że muzyka może odgrywać jeszcze większą rolę w codziennym życiu. Businessinsider. Extended DISC Poland » Analizy behawioralne. Analizy behawioralne Extended DISC wykorzystują jako podstawę teoretyczną czterostrefowy model ludzkich zachowań znany powszechnie pod nazwą DISC.

Extended DISC Poland » Analizy behawioralne

Model, zbudowany w oparciu o teorię Carla Gustava Junga, jest bardzo przejrzystym sposobem opisywania i analizowania naturalnego sposobu reakcji jednostki na bodźce z otoczenia. Model nie klasyfikuje ludzi na dobrych i złych. Nie ogranicza także możliwości rozwoju jednostki w którymkolwiek kierunku lub środowisku pracy. Teoria ta opisuje naturalny sposób reakcji w różnych sytuacjach np. styl komunikacji, sposób podejmowania decyzji. Facebook dla biznesu. Kalkulator marży i narzutu - WebShop Analytics - Analiza sprzedaży w sklepie internetowym. Jaka jest różnica między marżą a narzutem? - WebShop Analytics - Analiza sprzedaży w sklepie internetowym.

W języku potocznym i na co dzień często używamy uproszczeń. Powoduje to niejasności w rozumieniu niektórych – bardzo podobnych do siebie terminów. Tak jest również z marżą i narzutem. Intuicyjnie wiemy i rozumiemy, że jest to różnica między ceną sprzedaży a ceną zakupu towaru (lub kosztem wytworzenia produktu), czyli zysk ze sprzedaży.

W obu przypadkach. Slow Gniazda, czyli miejsca z dobrym smakiem – cz. II. Podążamy nadal śladami Umberto Eco, czyli smakujemy, wąchamy, poznajemy lokalne klimaty. Zwalniamy… jesteśmy dla siebie szczodrobliwi. W końcu jest wiosna, przyroda budzi się do życia, a wraz z nią nasza chęć odkrywania… nowych miejsc, zachwycających ludzi i wyjątkowej kuchni. Zaglądam więc do kolejnych Slow Gniazd, tym razem kierując się na południe Polski, w stronę gór. Zachwycają mnie miejsca stworzone zgodnie z naturą rzeczy i w zgodzie z samym sobą. O nas - Restauracja Tabun. Festiwale w Polsce, wydarzenia w Polsce, imprezy w Polsce, festiwale podróżnicze, veturo.pl.

Chcesz być na bieżąco z tematyką podróżniczą: brać udział w ciekawych wystawach, spotkaniach o tematyce turystycznej albo uczestniczyć w festiwalach kultywujących lokalną kuchnię? A może wybierasz się na drugi koniec Polski i chciałbyś wiedzieć co ciekawego pod względem imprez i wydarzeń kulturalnych się tam dzieje? Wdrzewach.pl. Poniżej prezentujemy atrakcje, które uprzyjemnią pobyt W DRZEWACH zarówno Dzieciom, jak i Dorosłym, Parom i całym Rodzinom.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że największą atrakcją są niesamowite widoki rozpościerające się z okien apartamentów, cisza i czyste powietrze, a także bogaty księgozbiór, w który wyposażyliśmy każdy apartament, ale... Wiemy też, że nietuzinkowe osobowości, które zapraszamy w nasze skromne progi, potrzebują nietuzinkowych możliwości spędzenia wolnego czasu. Części z atrakcji, które poniżej po krótce opisujemy nie znajdziecie nigdzie indziej w Polsce, a niektóre z nich są jedynymi tego typu na świecie. Nałęczów- atrakcje Nałęczowa - Hotel w drzewach - poleca Veturo.pl. Minęło kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat, od kiedy byliśmy dziećmi i marzyliśmy o własnej kryjówce. Daleko od dorosłych a bliżej przygód miał stanąć wymarzony domek na drzewie. Przepis na GODny chleb za 10 zł? Woda, mąka i sól. Ale też jakościowe składniki i praca pary z Poznania.

Custom Wood Phone Cases & Skins for iPhone, Galaxy, Nexus. Burza i pioruny... FieldWorkFail - Stories of scientists working in the field. Styl skandynawski we wnętrzach - główne cechy oraz moje inspiracje.

Dom

KM we wnętrzu - architektura wnętrz, design, sztuka. GospodarkaPoProstu.pl - Piotr Wardziak - Blog VALENT. Motywowanie dzieci - Up To Clouds. Jak nie zaprzepaścić przyszłości dziecka - Up To Clouds. Testing. Bike. Ciuch. Książka Kucharska. Książki. Podróże. Dog. My Dear Son, This is How to Treat a Woman - Jakie krzesło obrotowe kupić? – jakkupowac.pl. 70 procent – taki odsetek z nas pracuje w pozycji siedzącej, rzadko wstając od biurka. Hangar646. Instytut Badań Edukacyjnych - Przemoc w polskiej szkole – jak naprawdę wygląda. Opublikowano: 28 Sie 2014 Około 10 proc. polskich uczniów jest systematycznie dręczonych, przemoc werbalna jest powszechna. Zagraniczny i polski hip-hop, muzyka, wykonawcy - Najlepszy portal hip-hop – Popkiller.

Rankingi Muzykoblogera. Jest piątek 13-ego (po raz drugi w tym roku). Tasker: jak obsługiwać smartfon z Androidem za pomocą komend głosowych? Opakowanie na Tort 18 x 18 x 12 cm Pudełka na Tort Pudełko na Tort. Remixes, refixes, mash-ups, mixtapes, charts & interviews. Greensleeves The First 10 Years December 22, 2010 | 24 Comments GREENSLEEVES THE FIRST 10 YEARS is a 56 track mixtape produced by Al Fingers for Stüssy Deluxe, showcasing tunes from the first decade (1977–87) of UK reggae label, Greensleeves Records. It was released alongside the book Greensleeves The First 100 Covers and a series of limited edition tees. Responsive WooCommerce Theme - WordPress. Version 3.1.5 is out! (28.09.16) Click here to view the Change log Multi-Purpose Responsive WooCommerce Theme with incredible User Experience Flatsome is the perfect theme for your shop or company website, or for all your client websites if you are an agency or freelancer. It got all the tools needs to create super fast responsive websites with amazing user experience.

It got unlimited options and a revolutionary responsive page builder, so you can create anything without coding. Audio Slide Show: How to Make Authentic Brioche. Więcej wiedzy, mniej strachu. Uchodźcy w Polsce [INFORMATOR] - Wiadomości surowcowe - Forsal.pl – Biznes, Gospodarka, Świat. 100 najlepszych płyt 2010-2014. Lineout.pl - muzyka, sztuka, styl. Owoc Twórczy. Woj. śląskie? Nigdy, przenigdy tam nie jedź! Oto 10 powodów. JahRich Reggae Music. Best of Reggae. TRIBOS.

WEAPON

SSW Germany - SSW - Stolze Stahl Waren GmbH. 20 powodów dla których pokochasz czarnuszkę. Słodki. The Simple Things. Prezi - Staff Picks. Drogą do zdrowia: Cała prawda o siemieniu. Aaaaaaaaaaa. Muza. Ocena. Interaktywna droga do poznania Go. Koszulki. Prawdziwe filmy. Songr - Download. Monitoring Internetu, Social Media. Monitorowanie internetu, marki - Brand24.pl. FOTO. Broda i inne. Blogi. Android. Facebook. Żywienie. Piekarnia. Restauracje. Dla dzieci. Gazety. Blogi kulinarne. Cookies.

Muzyka.