background preloader

Jigo123

Facebook Twitter

Vaidas Pukeliauskas

Finansininkas, ekonomistas ir tiesiog investuotojas.

Architectural Entrepreneurship / Creative Strategies / Business Ideas for Architects / Architect as Developer. Asmenine pajamu ir islaidu ataskaita. Asmeninio balanso forma. Pagrindiniai asmeniniu finansu valdymo ir prieziuros principai. Asmeninių Finansų Valdymas ir Planavimas. Asmeniniai finansai – finansų sritis, kurioje nagrinėjamas asmeninių finansų valdymas ir planavimas.

Asmeninių Finansų Valdymas ir Planavimas

Straipsnyje rasite išsamius patarimus kaip tvarkyti savo finansus. Visuomet atminkite, kad ne pinigai turi jus kontroliuoti – o jūs turite kontroliuoti pinigus! Gyvenant bei kuriant savo gyvenimą šiandieninėje vartotojiškoje visuomenėje, daugiausia savo laiko neišvengiamai praleidžiame pinigus uždirbdami ir žinoma, uždirbtus pinigus išleisdami. Akivaizdu, kad siekiant finansinės laisvės tokioje aplinkoje, gebėjimas kontroliuoti uždirbamus ir išleidžiamus pinigus, darosi labai reikšmingas.

Financeguy

Investavimo būdai. Verslas, pinigai, akcijų birža, forex. Info apie finansus. Entrepreneur - Start, run and grow your business. The Balance - Make Money Personal. Money Saving Expert: Credit Cards, Shopping, Bank Charges, Cheap Flights and more. Investing.com - Stock Market Quotes & Financial News. Investopedia: Sharper insight, better investing.

Ekonomika, Finansai ir Investicijos.