background preloader

Stranky

Facebook Twitter

Poctivo pracovať je v tejto krajine jednoducho ekonomický nezmysel. Blog - Peter Dráb (blog.sme.sk) V roku 2012 sme od 1. januára do 21. júna1 povinne robili na panskom a namiesto desiatku sme štátu odviedli 46,97% ročného príjmu.

Poctivo pracovať je v tejto krajine jednoducho ekonomický nezmysel. Blog - Peter Dráb (blog.sme.sk)

V priemere tak každý pracujúci Slovák dobrovoľne zaplatil štátu 10.857 EUR2 vo forme daní a odvodov. To všetko s nádejou, že "znárodnené" peniaze budú rozumne a hospodárne použité. Naivné? Vladimír Mečiar, spolu s Ivanom Lexom majster spravodajských hier, v jednom rozhovore o spise Gorila povedal aj niekoľko zaujímavých viet: Najkrajšie Slovenské ľudové rozprávky na počúvanie ZADARMO. Use the 'Eisenhower Box' to Stop Wasting Time and Be More Productive.

Dwight Eisenhower lived one of the most productive lives you can imagine.

Use the 'Eisenhower Box' to Stop Wasting Time and Be More Productive

Eisenhower was the 34th President of the United States, serving two terms from 1953 to 1961. During his time in office, he launched programs that directly led to the development of the Interstate Highway System in the United States, the launch of the internet (DARPA), the exploration of space (NASA), and the peaceful use of alternative energy sources (Atomic Energy Act). David D. Cain – Váš životní styl už nalajnovali jiní. Článek pochází ze stránek raptitude.com, zveřejněno na stránkách archetypal.cz se svolením autora.

David D. Cain – Váš životní styl už nalajnovali jiní

Korektura Jana Kinská. V západním světě velké společnosti úmyslně nechaly vzniknout a podporují životní styl založený na zbytečném utrácení. Firmy ve všech odvětvích mají velký zájem na tom, aby průměrný člověk radostně vydával peníze za hlouposti. Podněcují nás k nevědomému a nepotřebnému nakupování, kdykoli jen mohou. Léčebný kód - Revoluční léčebná metoda, která nemá v dějinách obdoby - vyléčení všech nemocí na buněčné úrovni. Tento systém léčení je založen na poznání, že existuje pouze jeden zdroj nemocí – a tím je fyziologický stres.

Léčebný kód - Revoluční léčebná metoda, která nemá v dějinách obdoby - vyléčení všech nemocí na buněčné úrovni

Fyziologický stres nastává, když náš nervový systém není v rovnováze. Léčebné kódy odstraňují z organizmu fyziologický stres způsobem, který nemá v dějinách lékařství obdoby. Terapii tzv. léčebného kódu objevili a rozpracovali dva lékaři – Dr. Step by Step DIY instructions for how to make things. Nové technologie, které by zachránily Svět jsou Američany zakázány! - Svět kolem nás. Tyto technologie byly opět aktivně a pasivně potlačovány.

Nové technologie, které by zachránily Svět jsou Američany zakázány! - Svět kolem nás

Následující zdokumentované příběhy jsou typickými případy potlačování. Koncem 70. let brilantní vynálezce, Rory Johnson z Elginu, Illinois, vynalezl laserem aktivovany magnetický motor s použitím studené fúze, který měl výkon 525 HP, vážil 475 liber a byl vhodny pro pohon velkých kamionů nebo autobusů, jež ujely 100 000 mil na zhruba dvě libry deuteria a galia.

To bylo řadu let před Ponsem a Fleischmanem nebo Dr. 14 Surprising Facts About Caffeine, Explained by Science. Keshe Org.= Complete Released Patents 2014 !!!.rar. Mr Keshe suspects his life is in danger, and he has now opened up the USB stick data to the peoples of the world, to begin the technological change that is needed.

Keshe Org.= Complete Released Patents 2014 !!!.rar

Here is the full contents of the legendary USB drive that was previously offered to the governments of the world by the Keshe Foundation. Please distribute this file far and wide, so it cannot be suppressed!

Dokumentarne filmy

Ján Maliarik. Zdravie na tanieri. 10 gramatických chýb, ktorým by ste sa mali vedieť vždy vyhnúť. Blogujem už niekoľko rokov a uvedomujem si, aké dôležité je písať bez gramatických chýb.

10 gramatických chýb, ktorým by ste sa mali vedieť vždy vyhnúť

Ak vám znalosť spisovnej slovenčiny na rešpekte nepridá, tak vám to z neho aspoň určite neuberie. Sám nepoznám slovenskú gramatiku dokonale, ale po napísaní stoviek článkov som sa naučil vyhýbať mnohým jej úskaliam. Preto som napísal tento článok a dúfam, že vám pomôže nielen počas písania na internete, ale aj v každodennom živote. Každý totiž chce, aby sa ostatní zameriavali na obsah jeho výpovede, a nie na jeho neznalosť gramatiky. 99 Life Hacks That Could Make Your Life Easier. Top 16 Natural Ways To Get Rid Of Ants. Top 16 Natural Ways To Get Rid Of Ants Please Share This Page: Google + stumbleupon tumblr reddit.

Top 16 Natural Ways To Get Rid Of Ants

Piť, či nepiť kofeínovú kávu? - Dusan Plichta. Odpovedzme si na najčastejšie kladené otázky o káve a zistime, čo na to výskum Hardwardskej Univerzity.

Piť, či nepiť kofeínovú kávu? - Dusan Plichta

Ako môžeme sledovať v médiách alebo počas bežného dialógu či počas pracovnej prestávky, vplyv stravy a nápojov na naše zdravie získava čoraz väčšiu pozornosť širokej verejnosti. Myslím si a som rád, že ľudia si konečne začínajú uvedomovať, že najlepšia medicína je ukrytá v prevencii a niečo na tej kvalite surovín predsa len bude. Najdôležitejšie klávesové skratky, ktoré potrebujete. Houbaření - Atlas hub online - (Česky) Illuminati in Hollywood movies exposed with Alex Jones. Kogi people. The Kogi (/ˈkoʊɡi/ KOH-gee) or Cogui or Kágaba, translated "jaguar" in the Kogi language,[2] are an Indigenous ethnic group that lives in the Sierra Nevada de Santa Marta in Colombia.

Kogi people

Their civilization has continued since the Pre-Columbian era. Language[edit] Ničíte svět, varují domorodci žijící v souladu s kosmickým vědomím. Hluboko v kolumbijských horách Sierra Nevada de Santa Marta žije obklopeno džunglí, teroristickými guerillami a drogovými dealery něco přes dvacet tisíc příslušníků etnika zvaného Kogiové. Jejich společnost žije bez kontaktu s ostatní civilizací již od dobytí Jižní Ameriky Španěly. O to intenzivněji je ale spjata s přírodou. S přírodou, kterou podle nich my ve "vyspělém" světě ničíme. Kogiové se poprvé dostali do povědomí světové veřejnosti na konci 80. let, když u sebe nechali natáčet dokumentaristu Alaina Ereiru. Ve filmu The Heart of the World: Elder Brothers' Warning (Srdce světa: varování starších bratrů) vysílaném stanicí BBC pak varovali svět před katastrofickými důsledky životního stylu jeho obyvatel.

Upgrade Your Life: Revive a dying laptop battery. Laptop battery wearing down? In this week's episode of Upgrade Your Life, Yahoo! News' Becky Worley shows us how to help batteries last longer ... and what to do when they run out! Knihy: Hľadanie strateného mieru (Son-mjong Mun) Povedz, na ktorú stranu vidíš otáčať sa túto siluetu a ja ti poviem, ako pracuje tvoj mozog. Ak Vás zaujíma, ktorú hemisféru svojho mozgu používate viac, pozorne sa zadívajte na tento pohyblivý obrázok: Ak sa Vám zdá, že sa tanečnica točí v smere hodinových ručičiek, používate pravú hemisféru. Ak sa Vám zdá, že sa tanečnica točí proti smeru hodinových ručičiek,

Ubercart, the Free Open Source E-Commerce Shopping Cart Solution / Software for Drupal, E Commerce. Drupal - Open Source CMS. 2012-revolúcia sa začala. USA oficiálně přiznává kolosální geoinženýrské manipulace atmosféry. Aktualizace: V nedávné době jsme o chemtrails již vydali rozsáhlý článek.

Protože rozumu není nikdy dost, tak publikujeme ještě tento z dílny Vítězslava Kremlíka, člena klubu Reformy.cz, který vyšel na stránkách Českého klubu skeptiků Sysifos, jehož je členem –> Racionálně o chemtrails Před 5 lety NASA oznámila, že Země nyní přijímá nejméně o 20% méně slunečního záření než od 10 let dříve. Po 16 letech popírání nyní připouští vědecký expert Bílého domu John P.

Holdren, že „testují“ manipulace zemské atmosféry solemi baria, dioxidu aluminia a dalšími toxickými komponenty.