4

Facebook Twitter

Obrazy

Filmy. Blogi. Deprywacja sensoryczna. Technika Ganzfeld - Królestwem podświadomości jest sen.

Deprywacja sensoryczna

Do pracy ze snami potrzebna jest jednak umiejętność dokładnego zapamiętywania marzeń sennych ... Cztery słowa, a jak wiele treści. Źródło: Fotorzepa autor: Jakub Ostałowski Wulgaryzmy to już nie tylko „przecinki", zyskują coraz więcej znaczeń – twierdzą badacze z Wrocławia i Łodzi A niech mnie ch...!

Cztery słowa, a jak wiele treści

– mówi ktoś zaskoczony. – W ogóle przystojny, zaje..., k..., koleś – stwierdzają koleżanki, które zobaczyły interesującego chłopaka. Defqon.1 Festival 2011. Demokracja to... Dlaczego startupy upadają? 20 powodów. : WebAudit Blog. Parę tygodni temu trafiłem na bardzo ciekawą analizę opublikowaną na blogu Chubby Brain.

Dlaczego startupy upadają? 20 powodów. : WebAudit Blog

Autorzy zestawili historie upadku 32 różnych start-upów i postanowili wyciągnąć najważniejsze przyczyny: Oto te przyczyny wraz z moimi komentarzami. DOMOWE KRÓWKI. Świetny, sprawdzony przepis na krówki domowej roboty, podany nigdyś przez BasięBjk na grupie prk.

DOMOWE KRÓWKI

Moja kolejna propozycja do akcji Ivki Składniki 600 ml smietanki 30 % Efekt Ganzfelda. Począwszy od końca lat siedemdziesiątych, eksperymenty ESP, w których osoby badane znajdowały się w stanie „Ganzfelda" (sytuacja ograniczonej stymulacji zmysłowej, powstałej zazwyczaj poprzez zasłonięcie oczu osoby leżącej dwoma połówkami piłeczek do tenisa stołowego, na które skierowane jest czerwone światło, oraz zakrycie jej uszu słuchawkami, przez które emitowany jest „biały szum") okazały się wyjątkowo zachęcające (Honorton, 1978).

Efekt Ganzfelda

Hyman (1985) dokonał później oceny wszystkich badań wspomnianą metodą, przeprowadzonych między 1974 a 1981 rokiem i stwierdził, że wyniki nie różnią się zbytnio od tych osiągniętych przypadkowo. Ponadto badania te związane były z poważnymi problemami metodologicznymi — między innymi z nieodpowiednimi technikami (...), błędnymi analizami statystycznymi i brakiem odpowiedniej kontroli, która zapobiegłaby oszustwu.

Efekt Ganzfelda - `[forum.przebudzenie.net] Działa to na zasadzie odcięcia się od bodzców zewnętrznych,w odpowiedzi dostajemy coś ala halucynacji sennych , ktoś opisywał ze latał z bocianami , ktoś inny ze jezdził na koniu , i wszystko realne jak podczas REM.zapowiada się ciekawie ,więc -próbował ktoś i chcę może opowiedzieć o swoich doznaniach ?

Efekt Ganzfelda - `[forum.przebudzenie.net]

Uczciwie kradziony opis metody z innego forum Potrzebne rzeczy: * piłeczka pingpongowa (najlepiej koloru pomarańczowego, można ją kupić w kiosku Ruchu czy najzwyklejszym sklepie)* radio + słuchawki (dla lepszego efektu zamiast radia możemy skorzystać z programu Audacity, o tym nieco później)* wygodne miejsce do leżenia* troszkę czasu (1min na przygotowanie + 10-15 minut na efekt - UWAGA! Czas uzyskania efektów jest względny i zależy od osoby - u mnie to wynosiło około 15 minut, u niektórych może to trwać pół godziny)

Folbed. Gdzie stoją tirówki? Mapa, miejsca, oceny. Godchecker.com - Your Guide To The Gods. CashFile.org. Chemia - Leki i trucizny. Wersjac (*.DOC) md5sum: 59f90eebbba79991ae2aeb5e4897ddd6 trucizny_lekarstwa.zip 1.

Chemia - Leki i trucizny

Trujące rośliny. Co czuje ścięta głowa? Wszystko to brzmi albo jak spektakularny bubel badawczy, lub co bardziej prawdopodobne zwykłe szukanie taniej sensacji ze strony albo lekarza albo gazety.

Co czuje ścięta głowa?

W dniu 30 czerwca 1905 r., dr Gabriel Beaurieux uzyskały zezwolenie na udział w zgilotynowaniu Henri Languille’a „bandyty, który przez kilka lat terroryzował okolice Beauce i Gatinais”. Jego sprawozdanie stwierdza, że Languille zachował pewne formy świadomości przez pół minuty po egzekucji. „Natychmiast po dekapitacji zanotowałem: powieki i usta miały rytmiczne, nieregularnie skurcze przez około pięć lub sześć sekund. Zjawisko to obserwowały wszystkie osoby znajdujące się wokół mnie... Odczekałem kilka sekund. Grupy na Facebooku. How to choose a DLNA Media Server for Windows, Mac OS X or Linux. How TV Ruined Aspiration‬‏ Human Slingshot Slip and Slide - Vooray. Idiokracja / Idiocracy (2006. III Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych SHORT WAVES. Dances With Camera Nabór do konkursu DANCES WITH CAMERA Rusza nabór do międzynarodowego konkursu DANCES WITH CAMERA organizowanego w ramach Short Waves Festival 2014.

III Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych SHORT WAVES

Invert Y-Axis and other options: Axis manipulating mouse filter driver by MAF-Soft! Italian Police Plays Tetris In Lampedusa. Jak przebiega kontrola-Blog Kamila Cebulskiego. Staram się trzymać tematów pozytywnych, ale dobry znajomy wczoraj przyszedł do mnie o 20.00 z prośbą o doradzenie, bo na drugi dzień ma kontrolę z US.

Jak przebiega kontrola-Blog Kamila Cebulskiego

Wystąpił o zwrot 4,5 tys VAT, a wtedy kontrole są zawsze. Według mnie zrobił błąd, mógł VAT wypłacić w inny sposób. Zrobił też głupi błąd, gdyż zgodził się na kontrolę zaledwie 2 dni po zawiadomieniu telefonicznym, tak się nie robi. Obserwator polityczny. Obecna kampania wyborcza pokazuje, ze Polacy przeważnie nie interesują się swoim krajem, liczy się dla nich głównie „tu i teraz”, pełen koszyk zakupów w dyskoncie lub supermarkecie a zagadnienia związane z myśleniem o przyszłości jak np. podwyższenie stopy oszczędności, skromnym życiem, mądrym gospodarowaniem posiadanymi zasobami itp., sprawy określane wspólnym mianownikiem wyzwań strategicznych mało, kogo interesują.

Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele, przede wszystkim niski poziom edukacji, generujący pokolenia humanistów i historyków, zorientowanych na własne ego, czerpania przywilejów z rozwiązań typu karty nauczyciela grup zawodowych, zamkniętych kast przywilejów i innego rodzaju wąskich grup interesów. Nasza szkoła publiczna nie spełnia swojej podstawowej roli, jaką ma być ugruntowanie w młodych ludziach postaw propaństwowych i poczucia wspólnoty narodowej, determinowanej lokalnie, ale zorientowanej globalnie – na sprawy ogólnokrajowe. ABC gazów pieprzowych – czyli wszystko co chciałeś wiedzieć gazach pieprzowych a nie wiedziałeś gdzie zapytać cz.1 « Kryzysowo.

O gazach pieprzowych słyszał chyba każdy. I jak to bywa z bardzo popularnymi tematami funkcjonuje więcej plotek i głupot niż faktów. Gaz pieprzowy jest bardzo skutecznym środkiem samoobrony. Stosują go niemalże wszystkie służby oraz agencje ochrony. Jest to broń typu non-lethal czyli nie powodująca śmierci ani trwałych obrażeń. Pozwala zachować dystans między napastnikiem a ofiarą (nie ma tego komfortu w przypadku paralizatorów).

As ostrzega - Alkohol trucizną! (Hydrozagadka) 20 porad, które pomogą każdemu freelancerowi - Prywatność w sieci, praca przez Internet i zarabianie na blogu like a geek. Carlson Wagonlit Travel Telepresence. Komunikacja perswazyjna. Komunikacja perswazyjna – szczególny rodzaj wysoko spersonalizowanej pośredniej komunikacji masowej (za pośrednictwem mass-mediów), której zadaniem jest informacja o określonym aspekcie rzeczywistości w sposób zgodny z intencją nadawcy komunikatu. (jest zastrzeżenie co do poprawności tej definicji - zobacz dyskusję) Komunikacja perswazyjna wykorzystuje niektóre teoretyczne modele psychologiczne: Kongres Nowej Prawicy śpiewa INNE WYDARZENIA.

Poznałem osobiście JKMa i wiem że nie tylko gada że chce wyjebac podatki . Pamjetajcie że to wy jesteście winni tego co będzie w nastepnych latach Nie popieram i nigdy nie poprę ludzi, którzy ewidentnie się nie sprawdzili. Kto daje pracę? - czego nie nauczyli Cię o freelancingu#5 - Prywatność w sieci, praca przez Internet i zarabianie na blogu like a geek. Znowu nie dostałeś pracy? To dlatego, że właściciele firm wcale nie dają pracy! Zobacz kto daje pracę. UKRADNIJ TEN TEKST Marcin Kosedowski, foto: © roobertoo. Marketing sieciowy MLM - jednak podziękuję! Micro compact home.

Modele opisujace taktyki manipulacji. Mohamed Bouazizi. Money As Debt - Pieniądze Jako Dług (Napisy PL) 1/5. Nauka i technologia - Przejęcie kraju. Jak to działa? - Pirson Planet. Niedouczeni absolwenci zmorą polskich firm - Praca w Dziennik.pl - Rekrutacja, Kariera, Rozwój zawodowy - Dziennik.pl. Niesamowity, ultrakompaktowy pecet ze wszystkim. NUI Group - Natural User Interface Group. Nyan Cat [original] "X-Factora nie mógł wygrać ani Loska ani Szpak. Mógł tylko TVN" 10 najbardziej pomysłowych sposobów na przemyt.

O czym ogół obywateli naszego kraju nie wie. Od chłopa do multimilionera - Biznes w Onet.pl. OpenID. ORIGAMI BOX DESTROY. Pełna treść listu Andrzeja Ż. do Donalda Tuska - aktualizacja - Arnie: "Matrix" - Salon24. Pierwszy rycerz Europy Zawisza Czarny z Garbowa - Pić trzeba umieć « blog.siemiwidzi. Pod pretekstem walki z rasizmem i agresją trwają badania nad farmakologiczną manipulacją uczuciami. Polacy kochają cenzurę « Dziennik gajowego Maruchy. Polityka - Niewidzialna wojna- Wykład o procesach przejmowania krajów. #1 - Pirson Planet. Polityka - Niewidzialna wojna- Wykład o procesach przejmowania krajów. #2 - Pirson Planet. Polska Prezydencja Platige Image‬‏ Polskie Minibrowary. Procedura Ganzfelda. Jonls devblog. Remobo - Instant Private Network ™ Application. Salman Khan: Let's use video to reinvent education.

Scalemaille Necklace by *Divulged on deviantART. Serviio DLNA media server. Soap homepage. Szwindel: Anatomia Kryzysu / Inside Job (2010) PL. Słowa mają moc! Tajne komplety. To jest Polska i tu się pije! [video] Tutorial on running minecraft on a dedicated server! TV z DLNA i server z mediami (linux) Tytuł ESK 2016 przyznano Wrocławiowi‬‏ W Polsce. W życiu każdego dorosłego człowieka przychodzi taka chwila, w której ma ochotę..

What's Special About This Number? Wiersz napisany przez  Czesława Miłosza we Lwowie w 1939 roku. Wykop.pl - newsy, aktualności, gry, wiadomości, muzyka, ciekawostki, filmiki. Władzomierz. YuZe2xtC7q. Zaprawa murarska - jakie proporcje? - Grupy dyskusyjne - zaprawa murarska - jakie proporcje? Zdjęcia i wektorowa za darmo do pobrania. Ziemia obiecana (powieść) Śląska Kawiarnia Naukowa. “Dobra” i “zła” strona ciała. ‪1 MILLION pounds of Food on 3 acres. 1 pump,10000 fish, 500 yards of compost‬‏ ‪Ruská věznice-Русские тюрьмы‬‏