Technology

Facebook Twitter
tech blogs

tech forum

mkv

AntyWeb Witamy w Antyweb Stworzyliśmy dla Was na nowym Antyweb forum dyskusyjne, które służyć ma przede wszystkim swobodnej wymianie zdań na tematy technologiczne. Chcielibyśmy aby to było miejsce interesującej wymiany doświadczeń, w którym każdy zainteresowany tematyką technologiczną znajdzie miejsce dla siebie, w którym też znajdzie pomoc lub rozwiązanie problemu, z którym aktualnie się boryka, oczywiście związanym z naszą tematyką.

AntyWeb

Gizmodo, przewodnik po gadżetach
Przegrywanie z dekodera ,,n" - Grupy dyskusyjne dla facetów - Przegrywanie z dekodera ,,n"
Unknown error Conversion successfully completed (File size: 0 Kb) Connecting to server... (This may take a few minutes. Thank you for waiting.)

YouTube Converter to Mp3, Avi, iPod, iPhone

YouTube Converter to Mp3, Avi, iPod, iPhone
Komputer Świat Komputer Świat Spekulowano od tym od miesięcy. Nikt jednak nie chciał oficjalnie się do niczego przyznać. Aż w końcu dotarliśmy do informacji o korespondencji między przedstawicielami NK.pl oraz Facebooka, z której wynika jednoznacznie, że Facebook planuje wkrótce przejąć największy polski portal społecznościowy.
Spis zajęć liceum
Przekierowanie z jednej strony na drugą Niezbędne czasami okazuje się przeniesienie użytkownika strony z jednej lokalizacji do drugiej. Powodem może być nowa domena, przekierowanie po wykonaniu jakiejś akcji przez użytkownika. Porady dla webmasterów - itporady.pl Porady dla webmasterów - itporady.pl
Rozpoznawanie czcionek za pomocą “What the font?!” - Recenzje Rozpoznawanie czcionek za pomocą “What the font?!” - Recenzje Opublikowano 28 maja 2010, autor: Bartek Stefanicki. "What the font?!" to proste w użyciu narzędzie, które pomoże nam przy identyfikacji nieznanych nazw czcionek. Wystarczy załadować obrazek z próbką fonta lub podać do niego adres URL, a skrypt zajmie się resztą.