background preloader

Nábytek

Facebook Twitter

Šatní skříň Ikea Leksvik - Praha 6 - Bazoš.cz. ARÖD Stojací/čtecí lampa, tmavě šedá antracit. REGOLIT Stínidlo závěsné lampy, bílá, 45 cm. Za pár korun hodně muzikyLuna 12Stínidlo vhodné do bytu.Propouští ze žárovky hodně světla.5 Praktičnost za pár korunZuzankaKPraktické a levné stínidlo, jedná se již o druhý nákup tohoto výrobku.

REGOLIT Stínidlo závěsné lampy, bílá, 45 cm

KRUSNING Stínidlo závěsné lampy, bílá, 85 cm. Výborný poměr výkon/cenaKutil DaveVizuálně hezky oživí jinak upravený a uhlazený interiér.

KRUSNING Stínidlo závěsné lampy, bílá, 85 cm

HEKTAR Stojací lampa, tmavě šedá. Dobrá kvalitaMoqqSvítí nám již 2 měsíce a není s ní žádný problém.

HEKTAR Stojací lampa, tmavě šedá

SKURUP Stojací/čtecí lampa, černá.

Stůl pracovní

IVAR Policový díl s pol/kol/kryt, béžová, 89x50x179 cm. EKET Nástěnná úložná sestava, barevné 1. Nové technologie, nové koníčky, noví členové rodiny – život v domácnosti a potřeby lidí dokáží ovlivnit malé i velké změny.

EKET Nástěnná úložná sestava, barevné 1

Obzvlášť, pokud jde o množství věcí, kterým potřebujeme najít místo na uložení. Petra Kammari Enarsson často navštěvuje domácnosti našich zákazníků, aby poznala jejich každodenní život i to, jak jej může kvalitní úložné řešení vylepšit. Vzpomíná si na rodinu z Kodaně, která se každý druhý víkend rozrůstala o jednu dceru z předchozího vztahu.

„Neměla svůj vlastní pokoj, ale rodina tuto situaci řešila pomocí vysoké postele v obývacím pokoji a komody, kde měla dcera své osobní věci.“ Petra to považuje za dobrý příklad toho, že dnes více a více lidí bydlí v malých prostorech. A také toho, že velká část každodenního života se odehrává v obývacím pokoji, kde chceme mít vše praktické a zároveň stylové.

Postel

Židle 4842 dub - Jídelní židle - IDEA nábytek. Sada 3 stolků CORONA vosk - Bytové doplňky - IDEA nábytek. Pokud je váš obývací pokoj zařízen nábytkem ze sestavy Corona, pak zajisté hledáte doplňky, kterými tento prostor ještě lépe ozdobíte a celkově zabydlíte.

Sada 3 stolků CORONA vosk - Bytové doplňky - IDEA nábytek

Sada 3 stolků CORONA je skvělou volbou pokud potřebujte do pokoje umístit nejrůznější dekorace a květiny. Stolky lze rozestavět bok po boku, či je nechat volně rozmístit po pokoji. Pro oživení prostoru vám tyto stolky udělají dobrou službu. Stolička 886 - Jídelní židle - IDEA nábytek. Provozovny a výkupny palet. Vytváření nábytku z palet pro zahrádku nebo interiér se stalo velice populární a někdy vzniknou opravdu zajímavé nápady, které vás určitě dokáží inspirovat.

Odkládací stolek Dimo s masivní dubovou deskou Steelo.cz. Informace o produktu: Odkládací stolek Dimo zaujme především minimalistickým stylem, a tak se okamžitě stane nedílnou součástí Vašeho obývacího pokoje, ložnice, či vstupní haly.

Odkládací stolek Dimo s masivní dubovou deskou Steelo.cz

Konstrukce je vyrobena z kovu v černé matné barvě s jemnou strukturou. Desku stolku tvoří masivní dubové dřevo ošetřené špičkovými voskovými oleji. Praktický stolek Dimo u nás naleznete ve více rozměrech a barevných variantách. Produkt se zasílá složený a nevyžaduje další montáž. Nevyhovuje Vám rozměr nebo barevné provedení? Výrobky pro Váš dům i zahradu, které zde naleznete, nenajdete v každé domácnosti.

Odkládací stolek 373785 z e-shopu Tchibo.cz. SIGFINN Stojan na monitor, pevná výška - bambusová dýha. Kancelářský sekretář 378826 z e-shopu Tchibo.cz. Sekretář představuje klasickou kombinaci pracovního místa a úložného prostoru – a díky strohému skandinávskému designu se hodí i do moderně zařízené pracovny.

Kancelářský sekretář 378826 z e-shopu Tchibo.cz

Vše důležité po ruceSekretář v zavřeném stavu upoutá každý pohled jak v kanceláři, tak v pracovně. Obě otevřené přihrádky nabízejí přímý přístup ke svému obsahu. Otevřená výklopná dvířka poslouží jako psací plocha. Do velké přihrádky a dvou menších přihrádek lze uložit různé kancelářské potřeby, jako jsou třeba obálky. Design Scandinavia Konferenční stolky Canvas, 50 cm, sada 2 ks, dub. Odkládací stolky, 2 ks 364811 z e-shopu Tchibo.cz. Pojízdný box. Praktický vzdušný box na kolečkách využijete při chvílích odpočinku jako odkládací stolek nebo menší pojízdnou knihovničku.

Pojízdný box

Díky kolečkům je mobilní a díky materiálu zahřeje na duši. Neztratí se ani u postele jako noční stolek. Rozměry: 50 x 40 x 30 cm + kolečka. Zahradní houpačka - Kuulna JP. NORDKISA Otevřená šatní skříň s pos.dveřmi - bambus.

KOmoda

Doplňky. Potřeby pro děti. Balkonová lavička s funkcí zástěny 366146 z e-shopu Tchibo.cz. Židle dubové - Woodica. Dětské pokoje-Opěrka zelená. Dřevěný nábytek, dětský nábytek, postele z masivu GAZEL. Kartoons - nábytek z kartonu. Doprava - Konopeak. Nábytek. Dubové řezivo s.r.o. Ji Maru k - d evov roba. Stolářství - Petr Gargulák. Vidle Gargulák Fryšták. Téměř do konce druhé poloviny 20. století bylo hlavním zaměstnáním a zdrojem obživy obyvatelstva Valašska zemědělství.

Vidle Gargulák Fryšták

Díky krajně nepříznivým podmínkám si však musela jeho značná část hledat i jiné živobytí. Domácká výroba dřevěného nářadí a náčiní se tak stala činností pro podzimní a zimní měsíce, někdy i větší část roku. Dle sčítání obyvatelstva v roce 1890 se uvádí, že v Holešovském okrese pracovalo ve všech odvětvích dřevodělné výroby 1573 osob. Shrnovací dveře dřevěné. Shrnovací dřevěné dveře jsou vyráběny jednokřídlové a dvoukřídlové.

Shrnovací dveře mohou být plné, prosklené nebo kazetové. Základním materiálem shrnovacích dveří je smrkové (dubové) dřevo, které přináší do interiéru příjemný přírodní materiál. Uzavírání je řešeno kleštinovým nebo magnetickým zámkem. Dveře jsou opatřeny skrytými ocelovými výztuhami, které podstatně zvyšují pevnost a odolnost lamel. Šířka jednoho křídla dveří 60-250 cm, výška až 220 cm. Shrnovací dveře a stěny jsou praktickým a dekorativním prvkem, který přináší do Vašeho interiéru příjemný přírodní materiál. Shrnovací dveře dřevěné - fotogalerie Předností shrnovacích dveří je rychlá a snadná montáž do stávajících zárubní a ostění nebo možnost jejich zabudování do ozdobných rámů nebo ostění, zhotovených podle přání zákazníka.

Tabulka pro výpočet ceny shrnovacích dveří Ceník základního provedení dveří (bez DPH)