background preloader

Muzea i galerie cyfrowe w Polsce

Facebook Twitter

Cyfrowa - Stacja Muzeum. Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy. Muzeum Bolesława Prusa w Nałęczowie. Prus.jpg Inicjatorem zorganizowania w Nałęczowie Muzeum Bolesława Prusa był prof. dr Feliks Araszkiewicz, polonista z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, wybitny znawca życia i twórczości autora „Lalki”, bywalec Nałęczowa żywo interesujący się jego historią.

Muzeum Bolesława Prusa w Nałęczowie

Muzeum Bolesława Prusa obok istniejącego od 1928 r. Muzeum Stefana Żeromskiego uzupełnia wiedzę o literackim Nałęczowie, propaguje twórczość autora „Lalki” i jego zasługi w popularyzowaniu działalności Zakładu Leczniczego, przypomina o związkach pisarza z Lubelszczyzną. prus1.jpg Bolesław Prus zawitał do Nałęczowa w roku 1882 jako kuracjusz, z nadzieją wyleczenia lęku przestrzeni (agorafobii). Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego w Ziębicach. Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Muzeum Dawnego Kupiectwa.

Muzeum Narodowe w Szczecinie. Muzeum Powstania Warszawskiego - Muzeum Powstania Warszawskiego. Muzeum II Wojny Światowej. Kultura.malopolska. Wirtualne Muzea Małopolski. Muzeum Narodowe w Warszawie - Zbiory Cyfrowe. Muzeum Zamoyskich - Wirtualna wizyta w Muzeum. W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji, zachęcamy, aby wykorzystać ten moment na rzeczy, których zwykle nie mamy czasu robić.

Muzeum Zamoyskich - Wirtualna wizyta w Muzeum

Miłośnikom Muzeum Zamoyskich w Kozłówce proponujemy wirtualne przyjrzenie się wnętrzom pałacu czy poznanie historii eksponatów, które znajdują się w Muzeum w Kozłówce, a których nie zdążymy obejrzeć podczas wizyty. Zostańcie w domu i zobaczcie Muzeum Zamoyskich w Kozłówce z perspektywy domowego zacisza! Na naszej stronie internetowej można odbyć wirtualną wizytę po pałacu i przyjrzeć się dokładnie wszystkim pomieszczeniom. Atutem tego rozwiązania jest możliwość zobaczenia wnętrz, które nie są pokazywane podczas zwiedzania z przewodnikiem lub mijamy je bez dokładnego oglądania, jak łazienki, kredens czy pokój egzotyczny. Dodatkowo każde z pomieszczeń jest dokładnie opisane w zakładce EKSPOZYCJE STAŁE – może być to świetne utrwalenie wiedzy dla tych, którzy często odwiedzają Muzeum, albo wprowadzenie dla tych, którzy dopiero planują wizytę w Kozłówce. Auschwitz-Birkenau. Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum - Strona główna.

Muzeum Zamkowe w Malborku. Zamek Książąt Pomorskich. Wirtualne-muzea-podkarpacia. Zachęta Narodowa Galeria Sztuki. Muzeum Archeologiczne w Krakowie. Muzeum Archeologiczne w Krakowie31-002 Kraków, ul.

Muzeum Archeologiczne w Krakowie

Senacka 3 Kontakt:Gmach Główny: tel. 124227100; 124227560Fax: 124227761e-mail: mak@ma.krakow.pl Muzeum Archeologiczne w Krakowie jest najstarszą archeologiczną placówką w Polsce. Powołano je, jako Muzeum Starożytności, w lutym 1850 r. Przez blisko ćwierć wieku istniało w ramach Towarzystwa Naukowego Krakowskiego działającego przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku w 4 porach roku. Tutaj znajdziesz informacjejak poruszac się po projekcie.

Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku w 4 porach roku

Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku w 4 porach roku Przesuń palcem po ekranie aby zmienić kierunek patrzenia. Stuknij raz w gorący punkt, aby uzyskać informacje o miejscu do którego on prowadzi. Muzeum Fotografii w Krakowie. Tutaj znajdziesz informacjejak poruszac się po projekcie.

Muzeum Fotografii w Krakowie

Muzeum Fotografii w Krakowie Przesuń palcem po ekranie aby zmienić kierunek patrzenia. Stuknij raz w gorący punkt, aby uzyskać informacje o miejscu do którego on prowadzi. Muzeum Armii Krajowej w Krakowie. Tutaj znajdziesz informacjejak poruszac się po projekcie.

Muzeum Armii Krajowej w Krakowie

Muzeum Armii Krajowej w Krakowie Przesuń palcem po ekranie aby zmienić kierunek patrzenia. Stuknij raz w gorący punkt, aby uzyskać informacje o miejscu do którego on prowadzi. Stuknij dwa razy w gorący punkt, aby przejść do miejsca oznaczonego przez ten punkt. MUZEUM PRZYRODNICZE ISEZ PAN. Tutaj znajdziesz informacjejak poruszac się po projekcie.

MUZEUM PRZYRODNICZE ISEZ PAN

Przesuń palcem po ekranie aby zmienić kierunek patrzenia. Stuknij raz w gorący punkt, aby uzyskać informacje o miejscu do którego on prowadzi. Wirtualne spacery, wirtualne wycieczki, wirtualne panoramy 360, wycieczki panoramiczne. Muzeum Lotnictwa Polskiego - NATO 1949-2009 - Al. Jana Pawła II. Wystawa NATO "Od Szczecina nad Bałtykiem po Triest nad Adriatykiem na kontynent opadła żelazna kurtyna", te słowa wypowiedziane 5 marca 1946 roku w Westminster College, Fulton w stanie Missouri Premiera Wielkiej Brytanii Winstona Churchilla miały się wkrótce zmaterializować jako setki betonowych płyt i kilometrów drutu kolczastego, dzielące Berlin a następnie całą Europę.

Muzeum Lotnictwa Polskiego - NATO 1949-2009 - Al. Jana Pawła II.

Dziś nie ma już tych granic, ale o tej historii, czasach nie tak bardzo odległych nie można zapominać. Wystawa ta w nowoczesny sposób opowiadać będzie o trwającym prawie pół wieku konflikcie między zachodnimi krajami demokratycznymi a krajami komunistycznymi zależnymi o ZSRR, w każdej chwili grożącym wybuchem wojny nuklearnej.

Specjalną atrakcją będzie wielozadaniowy samolot bojowy F-16 Duńskich Sił Powietrznych. Wirtualne spacery, wirtualne wycieczki, wirtualne panoramy 360, wycieczki panoramiczne. Prezentacja panoramiczna - wkraj.pl. Tutaj znajdziesz informacjejak poruszac się po projekcie.

Prezentacja panoramiczna - wkraj.pl

Amber Museum w Krakowie Przesuń palcem po ekranie aby zmienić kierunek patrzenia. Prezentacja panoramiczna - wkraj.pl. Muzeum Zamkowe w Malborku - ul. Starościńska. Sztolnia Walimska - Kompleks Rzeczka w gminie Walim - SZTOLNIE WALIMSKIE.