background preloader

UI

Facebook Twitter

יש לכם רעיון טוב? כך תפתחו מזה אפליקציה מצליחה. בעיר כפר סבא קמה לפני כשנה גלידריה שמאוד הצליחה.

יש לכם רעיון טוב? כך תפתחו מזה אפליקציה מצליחה

היו שם מדי ערב תורים ארוכים ופתאום הפכה הגלידה לנושא שמדברים עליו. בטרם עברו חודשיים, וברחוב ויצמן בכפר סבא, במרחק של פחות מק"מ, קמו להן עוד 4 גלידריות מתחרות. בכל עיר יש סיפור שכזה - בין אם מדובר בדוכן פלאפל, פיצה, גלידה או חומוס טוב, ברגע שישראלים רואים שמשהו מצליח, הם ישר מזנקים על הרעיון ומנסים לשכפל הצלחות. כך קרה גם בזירת אתרי הקופונים הישראליים, שמיהרו להעתיק את המודל של גרופון. התופעה הזו אינה חדשה אבל היא מאוד מדאיגה מפתחי אפליקציות ויזמים באופן כללי. היזמים מגיעים אליי עם מסמך סודיות (NDA), במטרה לוודא שלא אספר על התוכן שאליו אחשף. Tips for Wireframing a Usable Mobile App Interface. 11 Free Online Books for Web Designers. Typography Is The Foundation Of Web Design.

Advertisement.

Typography Is The Foundation Of Web Design

רוצים להתחיל ללמוד קוד? למה כדאי, איך מתחילים, כלים וקישורים סופר יעילים. אתחיל בלציין שזה אחד המאמרים הכי מושקעים שכתבתי כאן בפיקסל פרפקט.

רוצים להתחיל ללמוד קוד? למה כדאי, איך מתחילים, כלים וקישורים סופר יעילים

הכתבה הזאת מחולקת לשנים – מצד אחד אעסוק בדיון הנצחי – האם מעצבים צריכים לדעת לתכנת? ומצד שני כתבה זו הינה מדריך מקיף לכל מי שרוצה להתחיל ללמוד קוד. לפני כמה חודשים טובים הרצתי ב-UX on Beer על החשיבות שלנו המעצבים ללמוד שפות קוד. היו אלו שהסכימו איתי, היו אלו שלא, אך מה שבטוח זה שמדובר בנושא שפוגע לנו המעצבים בעורק ראשי. בפוסט הבא אני אחזור על עקרונות ההרצאה שלי, אבל אתן גם קישורים וכלים שתוכלו לקחת אותם ולהמשיך איתם הלאה ללמידה של HTML ו-CSS ובניית אתרים (כן, בניה) בקלות ובכיף. חנות אונליין למעצבים / אמנים – מדריך למתעניינים. אבנר שקד הוא מעצב ראשי בסטודיו שקדים – חברה לעיצוב אתרים וממשקים באינטרנט. בשנה האחרונה אני פוגש יותר ויותר מעצבים שבודקים את האפשרות למכור באינטרנט עבודות שהם עיצבו, ציירו, איירו, או יצרו.

עכשיו כולם יכולים להגיע ללקוחות מכל העולם ולמכור להם מוצרים ייחודיים אונליין כמו לדוגמא טי שירטים מעוצבים, פוסטרים או אפילו קובץ דיגיטלי להורדה. שכנוע באמצעות עיצוב ואפיון באתרי אינטרנט. משחקים בכם. אנחנו לא טיפשים, אבל אפשר לעבוד עלינו בקלות רבה יותר ממה שנדמה לנו. במשך אלפי שנים אנשי המכירות הטובים ביותר ידעו כיצד לנצל את נקודות התורפה של המוח האנושי. בענף הכלכלה ההתנהגותית הצומח התחלנו לתת שמות מדויקים לחולשות המנטליות שבגללן אנחנו מושפעים בקלות מנאומי מכירות מנוסחים היטב. בעזרת תובנות מתחום הפסיכולוגיה, כלכלנים התנהגותיים מסבירים מדוע אנחנו קונים יותר מוצרים במחיר 0.99 דולר מאשר במחיר דולר אחד ("אפקט הספרה השמאלית"), מדוע אנחנו מתחייבים לחברות במכון כושר אף שלעולם לא ננצל אותה ("הטיית האופטימיות"), ומדוע אנחנו לא מחזירים דברים שקנינו בתדירות שהיינו אמורים לעשות זאת ("רציונליזציה שלאחר הרכישה"). ענקיות האינטרנט, מאמזון ועד זינגה, משתמשות בתכסיסים דומים כדי שנחזור לאתרים שלהן, נשחק במשחקים שלהן ונקנה את המוצרים שלהן.

למעשה, ככה הן הפכו מלכתחילה לענקיות. החלקה של חסמים פסיכולוגיים זעירים יכולה לשנות משמעותית את ההחלטות שלנו. בעבור רבים מאיתנו אמזון היא ברירת מחדל, מכיוון שהיא מחזיקה בנתוני האשראי והכתובות שלנו. מפציצים בפרזנטציה: הטיפים ליצירת פרזנטציה מוצלחת ומרשימה. 45 Free Web Templates in PSD. Responsive Web Design: An Ultimate Guide. 2012 is known to be the year of smartphones.

Responsive Web Design: An Ultimate Guide

35 Best Free HTML5 and CSS3 Templates. The top 25 browser tools for web designers and developers. Back to basics: how to code an HTML5 template. Decademy מציג: בואו ללמוד HTML ו-CSS בעצמכם. בלוג תוצרת הארץ - סטודיו אוניקס. הרבה מתחילים בתחום שואלים אותי מה צריך לדעת בכלל כדי להיות מעצבי אתרים. עולם האינטרנט הוא כמו בור שחור של מידע, ואי אפשר ללמוד הכל בבת אחת. אז איפה מתחילים? צייר לי כבשה לפני שאנחנו מעצבי רשת, אנחנו קודם כל מעצבים. HTML5 Please - Use the new and shiny responsibly. גלריות השראה בעיצוב ואפיון ל Mobile. נטלי ורטר, 22/1/2012. 4 תגובות. פורסם במקור בבלוג של netcraft עולם ה-mobile הדינמי מוציא מוצרים ופתרונות חדשים בקצב מסחרר. שימוש בגלריות השראה הוא שיטה טובה ונפוצה להתעדכן במוצרים חדשים, לקבל רעיונות ולמצוא פתרונות לבעיות ממשקיות או עיצוביות.

לעיתים נגיע לגלריה עם בעיה ספיציפית שאנו מחפשים לה פיתרון ולעיתים רק לשוטט ולהתעדכן. זוהי גם שיטה טובה למצוא דוגמאות בעת נימוק פתרון כלשהו ללקוח. 10 Niches for Working on the Web Today. Gifts for User Experience Geeks 2011. Definitive Mobile Guide - 40+ Tools, Frameworks And Tutorials. Design Research: Methods and Perspectives. Design can oftentimes be thought of as subjective. Everyone thinks they know what looks good but in reality they prefer what looks good to them. 11 UI Kits for iPhone and iPad Development.

Last week we posted a collection of printable wireframing templates which included some for iPhone and iPad app design.

11 UI Kits for iPhone and iPad Development

These are great for communicating early mockups and ideas, but when it’s time for those ideas to make the jump from paper to the computer screen, it’s helpful to have a library of UI elements at your disposal. Since we love saving you time, we’ve found some for you. טרנדים: 15 דוגמאות ו5 פלאגינים מעולים ליצירת אתרי פאראלאקס (Parallax Websites)עיצוב גרפי וטכנולוגיה. כבר המון זמן אני מבטיח לכם פוסט על אחד הטרנדים אם לא "ה"טרנד הכי חם היום בעיצוב ופיתוח אתרים. לטרנד הזה קוראים "אתר נגלל" או בשמו הלועזי "אתר פאראלאקס" (או בשמו באנגלית אם תרצו – "Parallax Website"). הרעיון מאחורי אתרים מהסוג הזה הוא יצור כלאיים שמשלב טרנד ישן יותר – 'One Page Websites' עליו כתבתי בעבר, ורעיון מאוד פשוט שנלקח בכלל מאיור חוברות קומיקס (שוב המעבר המדהים הזה מפרינט לדיגיטל..)