background preloader

Dom

Facebook Twitter

Domek Letniskowy - Grójec Wielki, w Grójcu Wielkim (Grójec Wielki 32) - oceny gości. Bottle Pots. 10 powodów dla których warto pić herbatkę z czystka. Zielona herbata jest słynna z tego, że ma dużo biologicznie czynnych substancji o działaniu antyoksydacyjnym i wzmacniającym układ immunologiczny, a więc chroniącym nas przed chorobami (np. nowotworami, infekcjami wszelkiego typu itd).

10 powodów dla których warto pić herbatkę z czystka

Picie zielonej herbaty jest owszem zdrowe, ale nie pozbawione wad, a to za sprawą niezbyt zdrowych substancji psychoaktywnych zawartych w herbacie (teina, teofilina, teobromina – szczególnie dzieci należy przed tymi substancjami chronić). Warto wiedzieć, że istnieje herbatka dużo mniej słynna i głośna, ale kilka razy silniejsza w działaniu i w dodatku pozbawiona tych niechcianych substancji. To herbatka z czystka (Cistus Incanus). Wiosna i jesień to dla mnie dwa przełomowe momenty, w których czyszczę mieszkanie na błysk.

Jedną z najprzyjemniejszych dla mnie czynności jest odświeżenie łóżka. Potrzebuję dużo snu, a wygodny i czysty materac to dla mnie podstawa, zwłaszcza, że mamy tylko materac ;). Dziś cztery kroki, które razem stosuję właśnie przy okazji większych porządków. Jak wyczyścić materac?