background preloader

Body

Facebook Twitter

Kompletní mapa tváře: Jak poloha akné prozradí co máte v těle nemocného – Alternativní Magazín.cz. Obecně platí, že lidé se obracejí na moderní medicínu, když čelí nějakým zdravotním problémům.

Kompletní mapa tváře: Jak poloha akné prozradí co máte v těle nemocného – Alternativní Magazín.cz

Nicméně konvenční léčebné a diagnostické postupy ne vždy přinesou efektivní výsledky. V mnoha případech se alternativní medicína ukázala být v léčbě různých zdravotních problémů úspěšnější než ta konvenční. Lidé na celém světě propagují všelijaké léčebné metody jako bylinářství, akupunktura, jóga, ayurvéda a mnoho dalších. I když je dobré chodit na preventivní lékařské prohlídky, potenciální zdravotní problémy můžete také diagnostikovat s pomocí alternativních metod. Následující metodou si můžete diagnostikovat potenciální zdravotní problémy a to jednoduše na základě polohy akné na obličeji. Pozice akné na obličeji může odhalit někdy i překvapivý druh zdravotního problému, který máte, a o kterém jste dosud ani jen netušili. 1. problém s konečníkem 2. problém s tračníkem (část tlustého střeva) 3. problém s játry 4. problém se střevy 5. problém s klesající částí tlustého střeva Čtěte také: POZOR! Diagnostika podle jazyka. Diagnostika dle jazyka - zjednodušená topografie(nenahrazuje vyšetření lékařem či terapeutem TCM, nelze pouze na základě změn na jazyku hodnotit stav organismu - jedná se pouze o velmi zjednodušenou a informativní formu) Všeobecně se uvádí: špička jazyka patří srdci, střed jazyka žaludku a slezině, strany játrům a žlučníku a kořen ledvinám... anebo viz přiložený obrázek 1 - špička patří srdci, osrdečníku, psychické vyrovnanosti člověkamezi patologie patří zarudnutí, vybledutí, nadměrný třes, vychýlení, rozdělění špičky, rýhy atd.. 2 - plíce, orgány dýchací soustavy, část imunity, alergie, astma...mezi patologické patří odchylky od zabarvení jazyka, oteklost špičky, červené tečky, silný povlak či naopak chybějící povlak, prohlubeniny, zvrásnění či rýhy... 3 - strany patří žlučníku - pravá strana a játrům - levá strana.promítá se zde i stav sleziny (otisky zubů, otok, vlhkost, oranžové až červené zabarveníčasto bývá jiné zabarvení stran jazyka po alkoholu či stresu, otoky...

Diagnostika podle jazyka

Our DNA can be reprogrammed by words and certain frequencies. This article is based on the book “Vernetzte Intelligenz” -Networked Intelligence Russian scientists have shown that our DNA can actually be reprogrammed by words and certain frequencies.

Our DNA can be reprogrammed by words and certain frequencies

According to scientists only 10% of our DNA is being used for building proteins. It is this subset of DNA where researchers are pointing their investigations to, their plan is to review and classify it again and they hope to learn something very interesting in the process. The remaining 90% of the DNA is considered “junk DNA”, I know that many won’t agree with a term such as “Junk DNA” but let us continue. Interestingly couple of years ago, new formulas from Russian scientists, specialized in biophysics and molecular biology showed that 7 percent of our DNA has a higher purpose and is not in any way ‘junk’. There are 6 main research points: 3) So how is this one?

5) Scientifically explained: Autogenous training is a psychotherapeutic technique based on passive concentration on physical sensations. It’s All In The Palm Of Your Hand – Push These Points To Eliminate Your Pain. Acupressure is a therapy developed over 5,000 years ago as an important aspect of Asian, especially Chinese, medicine.

It’s All In The Palm Of Your Hand – Push These Points To Eliminate Your Pain

It’s a simple and great way to eliminate pain based on pressure points and may be one solution to help eliminate dangerous pain medications and their associated side effects. Instructions Press each point on your hand (see diagram) associated with the physical location of your pain. Hold it for 5 seconds.After a 5 second period has passed, release for 3 seconds.Repeat process for several minutes on the same point.After repeat acupressure treatments, pain will gradually decrease. Krátký příběh k zamyšlení: Sto korun. Z práce se žena vrátila pozdě, unavená a podrážděná.

Krátký příběh k zamyšlení: Sto korun

Náhle zjistila, že na ni čeká u dveří její šestiletý syn. Syn: „Mami, můžu se tě na něco zeptat? “ Máma: „Jistě, na copak? “ Syn: „Mami, kolik vyděláš za hodinu? “ Máma: „Do toho ti nic není. Máma byla bez sebe, „Jestli ses ptal jen proto, že si chceš půjčit na nějakou pitomou hračku, nebo jiný nesmysl, tak odpochoduj zpátky do svého pokoje a jdi spát. Chlapec potichu odešel do svého pokoje a zavřel za sebou dveře. „Už spíš, synku? „Ne, mami, jsem vzhůru,“ odpověděl chlapec. „Přemýšlela jsem, možná jsem na tebe zbytečně vyjela,“ řekla žena. Malý chlapec se posadil a usmál. „Proč chceš víc peněz, když už nějaké máš? „Protože jsem neměl dost, ale teď už mám,“ odpověděl chlapec.

Žena byla zdrcena. Tohle je jen kratičká připomínka všem, kteří v životě hodně tvrdě pracují.

Psychical

Meridians and Dorn Method. A diseased organ can show symptoms along the corresponding meridian.

Meridians and Dorn Method

That is a fact that TCM (Traditional Chinese Medicine) knows since thousands of years. These symptoms can be for example: Pain, Disruptions in the Sensitivity, Misinterpretations in the Sensory System, Restrictions in Movements, Energy-Blockages, Cramps, Changes in the Tissues and others. Often the corresponding Vertebrae are misaligned or blocked. From the localization of the complains the Dorn Therapist can get valuable information about the involved Meridians and therefore about the misaligned or blocked vertebrae.