background preloader

Книги

Facebook Twitter

Электронная книга Sony PRS-300 Silver УЦЕНКА (витринный образец) ДОСТАВКА БЕСПЛАТНО по Киеву и всей Украине!

Электронная книга Sony PRS-300 Silver УЦЕНКА (витринный образец)

Электронная книга Sony PRS-300, витринный образец -в идеальном состоянии, как новая. Sony Reader PRS-300 — устройство, размер которого, сравним с габаритами небольшой бумажной книги. Самой главной особенностью PRS-300 является технология изготовления экрана — это так называемые "электронные чернила" (E-ink) , приближающие ощущения от чтения к восприятию настоящей, реальной книги. Вы без проблем можете наслаждаться любимой книгой, даже находясь под ярким солнцем! Также следует отметить еще одно важное отличие E-ink дисплеев — минимальное потребление энергии. В комплекте есть кабель miniUSB-USB (через него происходит не только запись информации в устройство (оно опознается как USB-диск), но и его подзарядка). Технические характеристики Диагональ дисплея 5" Разрешение 800х600 Тип матрицы E Ink Плотность пикселей 200 dpi Встроенная память 512 МБ Память, доступная пользователю 440 МБ. Электронная книга Sony PRS-300 Silver УЦЕНКА (витринный образец)

Звуковий розбир к слову  в... - Школьные Знания.com. Словник скорочень української мови. Петерсон Л. Г. Математика 1 клас. Читайте, та зрозумійте ПЕРЛИНУ нашої групи, закохуйтесь в нашу мову Оповідання. ОПОВІДАННЯ З ЛІТЕРОЮ “П”Історія однієї суперечки англійця, німця, італійця та українцяБуло це давно, ще за старої Австрії, в далекому 1916 році.

Читайте, та зрозумійте ПЕРЛИНУ нашої групи, закохуйтесь в нашу мову Оповідання

У купе першого класу швидкого потяга “Львів-Відень” їхали англієць, німець, італієць. Четвертим був відомий львівський юрист Богдан Костів. Балачки точилися навколо різних тем. Нарешті заговорили про мови: чия краща, багатша і якій належить світове майбутнє. Звісно, кожен заходився вихваляти рідну.Почав англієць: “Англія — це країна великих завойовників і мореплавців, які славу англійської мови рознесли цілим світом. “Популярному перемишльському поету Павлові Петровичу Подільчаку прийшло поштою приємне повідомлення: “Приїздіть, Павле Петровичу, — писав поважний правитель Підгорецького повіту Полікарп Пантелеймонович Паскевич, — погостюєте, повеселитеся”. ВисновокМова народу – показнник його свідомості. Класно! Безперечно викликає гордість. Класно=))я ще в гімназійні роки читав це оповідання=)) Антон ∗∗17 янв 2009 в 14:54. Ігри з буквами і складами для розвитку мислення » Портал Здоров'я.

При будь-якому навчанні (а в школі - в першу чергу) важливо, щоб учень уважно слухав вчителя.

Ігри з буквами і складами для розвитку мислення » Портал Здоров'я

І розумів, що він говорить. Тому-то ігри з літерами та складами для розвитку мислення необхідні для старшого дошкільника! Вони розвинуть гнучкість і швидкість мислення, творчі здібності, збагатять мова, навчать грамоті, пробудять інтерес до рідної мови. «Рими» Спочатку малюк підбирає рими до загадок. Я стою на трьох ногах, Вірші й загадки про літери та алфавіт. Веселе місто Алфавіт, Йому сьогодні наш привіт!

Вірші й загадки про літери та алфавіт

До нього нам лягає путь — У ньому літери живуть. Живуть там літери в словах, А кожне слово — звір чи птах, Травиця чи барвистий цвіт. Отож в похід за мною вслід! Вірші про букву АСтали букви у рядок І побігли в дитсадок. Хто у них за ватажка? * * * А — в алфавіті — найперша! * * * Цю букву знають всі на світі,Вона найперша в алфавіті,Весела, гарна й голосна,І найскромніша буква А! Вірші для ранкового спілкування дітей — Надія Красоткіна. Один дзвінок незнайомого учителя наштовхнув мене на цікаву роботу.

Вірші для ранкового спілкування дітей — Надія Красоткіна

Переглядаючи освітянські напрямки навчання і виховання, мене привабили матеріали про ранкові зустрічі з дітьми. Хоч я вже і відійшла від педагогічної роботи, але вид ранкового спілкування мене дуже зацікавив своєю свіжістю, теплом, спокоєм. Авторизация на сайте - Интернет-магазин английские мишки Тедди Me to You. Всякая всячина - Интернет магазин подарков УХтышКА. Интернет магазин подарков УХтышКА.

Українська мова » Класифікація голосних і приголосних звуків. Звукова система української мови нараховує 38 звуків: 6 голосних і 32 приголосні.

Українська мова » Класифікація голосних і приголосних звуків

Поділ звуків на голосні і при­голосні – це найбільше протиставлення у системі звуків мови. Голосні - це звуки людської мови, основу яких стано­вить голос. При вимові голосних звуків струмінь повітря, вийшовши з легень і проходячи по гортані, спричинює вібрацію зімкнених напружених голосових зв’язок, далі рухається до ротової порожнини вже у вигляді звукової хви­лі з періодичними коливаннями і вільно виходить назовні.

Ротова порожнина відіграє при цьому роль резонатора, який за рахунок руху нижньої щелепи та переміщення язика в горизонтальній і вертикальній площинах змінює свої роз­міри та форму, що є вирішальним при творенні голосних різної якості. За місцем творення (береться до уваги рух язика в го­ризонтальній площині ротової порожнини) виділяються голосні звуки переднього ряду ([є], [и], [і]) та заднього ([а], [о], [у]) (табл. 1). Таблиця 1 Примітка. Таблиця 2 Таблиця 3 Таблиця 4 Примітка. Українська мова. Шкільні підручники онлайн.

Mybook.biz. Купить книгу -2000 вправ та завдань. Математика. 1 клас. Школьные наборы первоклассника. Товары и услуги компании "М-ДЕВАРОС - канцтовары для офиса и школы" "Интернет-магазин "Рюкзак"" - контакты, товары, услуги, цены. Интернет магазин Мода на книги. Математика, логіка, інтелект. Зарубіжна література - Каталог авторів письменників поетів літераторів - шкільна програма.