background preloader

Online Tools

Facebook Twitter

LPT: get a VPN and change your country before booking on hotel/airline/car rental websites. they often charge vastly different prices based on your location. (explanation in comments) : LifeProTips. This to That (Glue Advice) FotoForensics. Jak zrobić takie zdjęcie? Poradnik.

Azuon – najlepsza wyszukiwarka tanich połączeń. Dla zwykłych zjadaczy chleba tanie loty to mrzonka.

Azuon – najlepsza wyszukiwarka tanich połączeń

Trafienie na rzeczywiście dobrą ofertę graniczy z cudem, a jeżeli już uda się znaleźć ciekawą ofertę to przy próbie zakupu okazuje się, że pierwsze wrażenie może być złudne. Dodatkowe opłaty, konieczność ponoszenia opłat związanych z płatnościami kartą lub przelewem, opłaty za dodatkowy bagaż czy brak informacji o tym, że docelowo lotnisko w Paryżu wcale nie leży w stolicy Francji, ale znajduje się jakieś 50-60 kilometrów od celu naszej podróży to częste zjawisko. Tak działają linie lotnicze i niestety, w wielu przypadkach działają źle.

Istnieje kilkanaście czynników mających wpływ na taki obrót sprawy. Do najważniejszych należy zaliczyć dużą ilość linii lotniczych, a co za tym idzie rosnącą konkurencję oraz wzrost zarobków w naszym kraju. Na szczęście w internecie istnieje wiele serwisów, blogów, for internetowych czy poradników mówiących o tym, w jaki sposób nie dać się oszukać i jak latać, by faktycznie było to opłacalne. TunnelBear to prosty sposób na dostęp do rzeczy dostępnych tylko za granicą. Misie są miłe.

TunnelBear to prosty sposób na dostęp do rzeczy dostępnych tylko za granicą

Nie wszystkie, ale te tunelowe – zwłaszcza TunnelBear. TunnelBear instaluje się z Google Play, a potem dostaje się 500 megabajtów na surfowanie po „amerykańskim” internecie. Bo tunelowy miś to prosty VPN. Poznańskie cmentarze - Poznan.pl. TopHQBooks Is a Search Engine for Free PDF Ebooks. Juice Labs - Chart Chooser. Narzędzia. Top 10 Ways to Unlock the Unlockable. Beautiful Weather Graphs and Maps. Lokalizacja pociągów. Google Image Ripper - safely and easily search Google image results without all the hassle!

BBC World News - Watch live TV channel in high quality. Open source anti-theft solution for Mac, PCs & Phones – Prey. Najlepsze aplikacje do obróbki zdjęć online [TOP 18] Na dobry kadr trzeba sobie zapracować (Fot.

Najlepsze aplikacje do obróbki zdjęć online [TOP 18]

Flickr/tinou bao/Lic. CC by) Zwolnienie migawki to dopiero pierwszy etap na drodze do dobrego zdjęcia. Aby można było chwalić się udaną fotografią potrzebna jest jej edycja. Nie musisz instalować w tym celu desktopowych programów – poznaj serwisy pozwalające na retusz zdjęć online. Coraz więcej aparatów fotograficznych pozwala na edycję – w podstawowym zakresie – zrobionego zdjęcia.

Jeśli nie zadowalają Cię te rozwiązania, a zaawansowana obróbka zdjęć za pomocą np. Picnik Picnik Picnik – jak większość innych usług Google’a – charakteryzuje się przejrzystym interfejsem i prostą obsługą. Niestety, jakość automatycznego retuszu pozostawia wiele do życzenia. Pixlr Pixlr Pixlr, ze względu na duże możliwości, należy do czołówki programów do edycji zdjęć online. Niebezpieczna luka odkryta w Gadu-Gadu. PicMagick Pic Magick Ten prosty program doskonale nadaje się dla początkujących i mniej wymagających użytkowników. Splashup Splashup Sumo Paint Sumo Paint Lunapic. Lokalizacja środków transportu. Cardiovascular Risk Calculator and Chart v3.0. Stolen Camera Finder - find your photos, find your camera. The United Kingdom EXPLAINED!

PDF

Enduring Vision torrent search. Jak obejść blokady stron WWW i cieszyć się serwisami, które nie są dostępne w Polsce? Drut kolczasty (Fot.

Jak obejść blokady stron WWW i cieszyć się serwisami, które nie są dostępne w Polsce?

Flickr/woodleywondersworks/Lic. CC by) Większość treści w Sieci jest dostępna zawsze i dla każdego. Niektóre witryny wprowadzają jednak różne ograniczenia. Na szczęście istnieją sposoby na ich obejście. Upierdliwa rejestracja i logowanie Najpopularniejszym ograniczeniem dostępu do treści w Sieci jest wymóg rejestracji. Eliminuje on konieczność każdorazowej rejestracji. Inny sposób to rejestracja za pomocą serwisu 10 Minute Mail. Najlepsze dodatki do Chrome, które przyśpieszą korzystanie z Sieci Płatne teksty Kilka miesięcy temu “The Wall Street Journal” wprowadził opłaty za dostęp do artykułów. W tym celu wystarczy skopiować URL prowadzący do wybranego artykułu, wkleić go w Google’a i kliknąć pierwszy link.

Czy udziały w Facebooku kupiła uzbecka mafia? Zmiana User Agenta Część stron dopuszcza korzystanie tylko z jednej, preferowanej przeglądarki lub nie wpuszcza użytkowników niektórych aplikacji (np. W wypadku Chrome’a jest to nieco bardziej skomplikowane. Wykop efekt. Darmowe porównanie lotów w Skyscanner.pl. Śledź przemieszczanie się banknotów Euro. Symptom Checker from WebMD. Check Your Medical Symptoms. Tools. Kanji details for 品 質 - Denshi Jisho. Denshi Jisho — Online Japanese dictionary Home Words Kanji Kanji by radicals Sentences About Forum Links Found information for these kanji: 品 質 品 9 strokes Taught in grade 3225 of 2500 most used kanji in newspapers Radical: 口 (KanXi: 30)Parts: 口品.

Kanji details for 品 質 - Denshi Jisho

TinEye Reverse Image Search. Planetarium - Interactive star map and virtual sky. Sleepyti.me bedtime calculator. Lokalizacja pociągów. Online Anonymous Proxy. BigHugeLabs: Do fun stuff with your photos. Color Scheme Designer 3. Over a million full-size sample photos from lenses, SLR cameras and digicams.