background preloader

Bylinky, domácí lékárna

Facebook Twitter

Obličej jako zrcadlo našich orgánů - Slunečný život. Diagnostikovat stav našich vnitřních orgánů se dá pouhým pohledem na naše dlaně, chodidla, jazyk, zuby, uši, oči a celý obličej.

Obličej jako zrcadlo našich orgánů - Slunečný život

Orientální medicína jako je ajurvéda nebo čínská medicína rozpoznává celkové naladění organismu i podle způsobu řeči, pohybů, písma či dokonce z našeho charakteru a povahy. Dle barvy pleti, pupínků, otoků, vrásek, kožních nepravidelností a asymetrií v různých oblastech obličeje lze rozpoznat, v jakém stavu se nacházejí jednotlivé orgány v těle. Plíce Stav plic se ukazuje na lidských tvářích. Změny kondice plic způsobují odpovídající změny barvy tváři. Srdce Kondici srdce můžeme vyčíst z konce nosu.

Žaludek a slinivka břišní Tyto orgány, které jsou umístěny spíše ve střední, centrální, části těla, zrcadlí svou kondici na střední a horní části nosu. Ledviny. Zahoďte dioptrické brýle! Miliony lidí si touto metodou už zlepšilo zrak! Je známo, že nepoužíváním svaly chabé a oslabují se.

Zahoďte dioptrické brýle! Miliony lidí si touto metodou už zlepšilo zrak!

Dokonalým příkladem je zranění nohy jako např. zlomenina, která vyžaduje dlouhodobý relax a používání berlí, sezení na vozíku kvůli zotavení. Během tohoto procesu svaly nejsou aktivní, což způsobuje jejich slábnutí. Na stejném principu fungují i ​​svaly vážící se na oční bulvu. Pokud nosíte brýle a neprotáhnete si oční svaly, váš zrak se bude pomalu zhoršovat. Oční svaly potřebují trénink každý den, stejně jako ostatní svaly ve Vašem těle. Pokud se rozhodnete pro pravidelné cvičení a obnovu zraku, měli byste dodržovat určitá pravidla: Vyhýbejte se velké námaze. Praktikujte indiánské cvičení „TRATAKA“ na zlepšení zraku:Cílený a soustředěný pohled je druh odrazu, který se zaměřuje na speciální body (malé objekty, plameny, tmavý bod) na zaměření cíle, posílení vizuálního vnímání a posílení tzv. třetího oka. Sdílejte tento článek a pomůže všem spatřit krásy tohoto světa !!! BachovaTerapie.cz - Oficiální zastoupení originálních květových esencí Dr. Bacha z Anglie pro Českou a Slovenskou Republiku.

Tvoří ji 38 výtažků z různých květů a rostlin.

BachovaTerapie.cz - Oficiální zastoupení originálních květových esencí Dr. Bacha z Anglie pro Českou a Slovenskou Republiku.

Pomáhá člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Jihomoravský kraj. Registrovaní homeopaté Jana BRAVENCOVÁ SNP 60, Břeclav, 690 06tel: 777 888 298, e-mail: j.bravencova@seznam.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty.

Jihomoravský kraj

Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. MUDr. Ludmila DOHNÁLKOVÁ 680 01 Boskovice, Sukova 3tel: 602 500 781, e-mail: mudr.lidule@centrum.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Olga FISCHEROVÁ 602 00 Brno, Jaselská 8665 01 Rosice u Brna, Palackého nám. 415tel: 543 216 215, mob: 608 452 817, 728 089 458, e-mail: olga.fischerova@volny.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty.

Ing. 664 51 Šlapanice, Bří. Ing. Untitled. Rovnováha s TCM: Stravování. Informace o tom, že mléko je potravina nezbytná pro zdravý vývoj člověka a to především dětí, že v pozdějším věku pomáhá předcházení osteoporózy a spousta dalších, nás bombardují z masmédií tak intenzivně, že většína naší populace jim bezmezně věří.

Rovnováha s TCM: Stravování

Blahodárné účinky cibule. Angínovník a rýmovník - VIDEO Jak se to dělá.cz. Přihlášení / Registrace | Obľúbené | Uživatelé | Skupiny | Pomoc Přidej video Přidej radu/recept Dům a zahrada > Květiny Angínovník a rýmovník Video info.

Angínovník a rýmovník - VIDEO Jak se to dělá.cz

Imunitu máte ve svých rukou. Období rým, kašle i horších neduhů je v plném proudu.

Imunitu máte ve svých rukou

Není však třeba propadat panice, správným přístupem ke svému tělu lze předejít mnoha nepříjemnostem. reklama Podzimní měsíce bývají pro obranyschopnost organismu skutečnou výzvou. Chcete-li si dobré fungování imunitního systému pojistit, začněte s prevencí co nejdříve. Klíčem ke zdraví je především pravidelné a vyvážené stravování, které tělu zajistí dostatečný příjem vitaminů, minerálů a stopových prvků. Dejte slovo antioxidantům „Základem jsou kvalitní probiotika a omega 3–mastné kyseliny doplněné multivitaminovým přípravkem nebo spirulinou. Recept na regeneráciu kĺbov - Dobré rady a nápady. Účinný obklad na uvolnění hlenu. Obklad obsahuje: tvaroh, cibuli, bramboru, křen + olej na kůži Tento obklad je až extrémně účinný.

Účinný obklad na uvolnění hlenu

Nemusíte mít obavy, že byste zkoušeli nějakou další patlaninu. Misha Beauty - přírodní kosmetika a jiné DIY projekty : Mast na křečové žíly. U této masti jsem skloubila svoje znalosti a znalosti pana Zentricha, kterého považuji za největšího českého bylináře.

Misha Beauty - přírodní kosmetika a jiné DIY projekty : Mast na křečové žíly

K výrobě masti budeme potřebovat jen několik surovin, ale věřím, že výsledek potěší každého, kdo trpí křečovými žilami, nebo k nim má sklony. Rozpis na cca 150 ml 170 g bambuckého másla (stačí rafinované) 10 g prosušených strouhaných kaštanů. Essential.cz - Děláme si to doma sami. . . . 365 věcí, které si můžete udělat doma sami. Home-Made.Cz. Kokosový olej je malý zázrak, který musíte vyzkoušet. Univerzální pomocník do každé domácnosti. reklama Možná jste se s ním už setkali.

Kokosový olej je malý zázrak, který musíte vyzkoušet

Řadí se mezi superpotraviny (superfoods), tedy zvláště zdraví prospěšné potraviny, které jsou v současnosti velice oblíbené a moderní. Kokosový olej do této kategorie patří po zásluze. Má totiž celou řadu využití. Kokosový olej vzniká lisováním čerstvé dužiny kokosových ořechů. Velkou předností je velmi vysoká tepelná stabilita až do 200°C, takže se tak snadno nepřepálíFoto: Thinkstockphotos.