background preloader

POLITYKA_ŚWIAT I POLSKA

Facebook Twitter

GRABARZE POLSKIEJ NADZIEI 1980-2005. Po wyborze kard. K. Wojtyły, senator Haidasz i Zbigniew Brzeziński byli pierwszymi gośćmi nowego papieża Jana Pawła II. – Zwróćmy uwagę na zbieżność czasową tych wydarzeń z „polskim” Okrągłym Stołem z lutego 1989 roku. Senator Haidasz to Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego Szpitalników, wyjątkowo wpływowej w Kościele Katolickim loży masońskiej udającej szlachetne cele humanitarne i charytatywne, jak zresztą każda loża masońska.

Tak naprawdę, to przygotowania do rozbiórki Sowietów rozpoczęły się już u progu lat 60. i nie w samym ZSRR. Kongres USA w 1959 roku przyjął dalekosiężny plan rozbicia Sowłagru na 22 państwa. Rola śmiertelnych korników przypadła żydomasońskiej agenturze wewnątrz ZSRR, usytuowanej w resortach siłowych i na szczytach KPZR. Na gruncie polskim próbami siłowymi okazała się prowokacja z grudnia 1970 roku, zakończona masakrą stoczniowców Trójmiasta, potem w 1976 r. jednorazowa podwyżka cen żywości o 70 proc, której wynikiem stały się zamieszki w Radomiu i innych miastach. Co Polacy rozumieją? Wychodzi na to, że według parafian abp Jędraszewskiego tęczowa zaraza to związki heteroseksualne. Pouczająca sonda, pokazująca, co Polacy rozumieją z przekazów medialnych i jaki poziom wiedzy reprezentują. Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Podobne Polski ksiądz modli się o śmierć dla papieża Autentycznie!

Na taką modlitwę papież Franciszek zasłużył sobie, według polskiego teologa, za "wzywanie parafii i diecezji. aby otwarły drzwi dla wyznawców islamu". W "język" Wiśnia mocna Wybrałem się rano z aparatem do lasu w nadziei - nie wiadomo na co. W "Bez kategorii" Najtrzeźwiej mówiąc Sympozjum o tym, jak Bóg wybrał sobie Polaków, bo zawiódł się na Żydach i Niemcach.

Żydowska Loża Bnai Brith oskarża Gońca o “rażący antysemityzm” i kieruje sprawę na policję /+ vido. We czwartek na stronie ukazała się notka informująca o wynikach śledztwa przeprowadzonego przez Bnai Brith wobec naszego tygodnika, strony internetowej i materiałów video, oskarżająca nas o rażący antysemityzm: TORONTO – dochodzenie B’nai Brith Canada ujawniło częste antysemicki i nienawistne materiały w kanadyjskiej gazecie wydawanej po polsku.

Treści opublikowane niedawno w Goncu z siedzibą w Mississauga, a prowadzonym przez Andrzeja Kumora, oskarżają Żydów i syjonistów że mają„ terroryzm we krwi ” i zachęcają czytelników do „przeciwstawienia się Żydom” w odpowiedzi na sfabrykowane doniesienia o próbach niszczenia Polski. W serii podżegających artykułów ostrzega się wielokrotnie przed żydowską kontrolą nad polskim rządem poprzez „marionetkowych polityków” w Stanach Zjednoczonych, którzy opowiadają się za „przepisywaniem historii” w interesie rządu Izraela. Inna informacja zawiera nagłówek: „Używasz WhatsApp – Żydzi szpiegują cię”. Cytat: Andrzej Kumor. Towarzysz Lenin był Żydem? ROL/Piotr Zychowicz Stalin obawiał się, że jeżeli prawda o pochodzeniu Lenina wyjdzie na jaw, wzmocni się mit żydokomuny Oficjalnie Włodzimierz Iljicz Lenin był Rosjaninem.

Od zawsze wiadomo jednak było, że w jego żyłach płynie rozmaita krew. W oficjalnej biografii wspominano o przodkach z Niemiec i ze Szwecji. Ze względu na skośne oczy i wystające kości policzkowe często spekulowano również, że Lenin mógł być Kałmukiem To, że dziadek wodza rewolucji był Żydem, było ścisłą tajemnicą, której przestrzeganie nakazał sam Józef Stalin. Flirt z komunizmem Profesor Bauer przypomina, że żydowskiego pochodzenia byli Karol Marks oraz wielu czołowych rosyjskich rewolucjonistów. Bauer podkreślił, że wśród bolszewickich rewolucjonistów było także wielu przedstawicieli innych mniejszości zamieszkujących cesarstwo rosyjskie. Antysemityzm w partii © ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Współpraca Żydow z Adolfem Hitlerem i III Rzeszą niemiecką. Ręka w rękę z Hitlerem Jean-Claude Valla, francuski dziennikarz, pisarz, historyk, redaktor Le Figaro Magazine Na dwa miesiace przed mianowaniem Hitlera kanclerzem, egzekutywa Agencji zydowskiej [Agencja zydowska zostala stworzona w celu zapewnienia kontaktow miedzynarodowej spolecznosci zydowskiej z wladzami brytyjskim sprawujacymi mandat w Palestynie oraz Zydami osiedlajacymi sie w Palestynie od konca XIX wieku.

Palestyna, oderwana od Turcji na mocy Traktatu Wersalskiego z 1918 r. zostala powierzona przez spolecznosc miedzynarodowa Brytyjczykom, ktorzy 2 listopada 1917 r. (Deklaracja Balfoura) przyznali Zydom prawo do utworzenia „siedziby narodowej”. W rzeczywistosci Agencja Zydowska pelnila najprawdopodobniej funkcje rzadu tworzacego sie panstwa izraelskiego.] wyslala do niego telegram z Jerozolimy w celu zapewnienia go, ze Z funtami i markami do Ziemi Obiecanej „Nowy czlowiek” w Palestynie „Nikczemny sprzeciw” Zabotynskiego Зеэв/Владимир Евгеньевич Жаботинский Pod ochrona Gestapo W 1938 r.

Dr Z. Kękuś (PPP 166) Zdrajca Jarosław Kaczyński! Prośba o rozpowszechnianie… Opublikowany 28 lip 2019 | W PPP 164 przedstawiłem fakty poświadczające, że prezes PiS, Jarosław Kaczyński jest oszustem. W PPP 166 prezentuję te, które potwierdzają, że jest także zdrajcą, zaprzańcem. Rozpowszechniajcie, proszę, Państwo, Widzowie kanału PPP 166. Wszak… idą po Polskę. Raz PiS głosuje za, PO przeciw, innym razem na odwrót. My się spieramy,kto lepszy/gorszy a oni systematycznie, krok po kroku, idą… Kto „podskoczy”, przed nim utrata pracy, psychuszka, wykluczenie, jak mawia nasz niezłomny Duda.

Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Uncategorized, Ustawa 447, WYBORY i oznaczony tagami #PISoszukał, ANTYPOLONIZM, drKękuś, IIIRP, JUDAIZACJA POLSKI, POlska w likwidacji, ustawa447, WYBORY. Prof. Jan Żaryn: Brygada Świętokrzyska nie wchodziła z Niemcami w układ militarny. Żołnierze Brygady Świętokrzyskiej podczas parady w Czechach w 1945 roku Foto:Wikipedia Prof. Jan Żaryn: Brygada Świętokrzyska chciała wycofywać się do sił gen.

Władysława Andersa aby walczyć o niepodległą Polskę – Zarzuty wobec Brygady Świętokrzyskiej to pokłosie propagandy stalinowskiej, z czasów, kiedy członkowie Narodowych Sił Zbrojnych znajdowali się w więzieniach i byli skazywani na kare śmierci i nie mieli żadnej szansy, aby wypowiedzieć się zgodnie ze swoimi racjami – mówił w Polskim Radiu 24 senator Jan Żaryn. Prof. Jan Żaryn odniósł się do sporu wokół największej formacji Narodowych Sił Zbrojnych. – Brygada Świętokrzyska w styczniu 1945 r., gdy ruszył front, stanęła przed dylematem, albo dajemy się zamordować przez Sowietów, a nie ma cienia wątpliwości, że jej członkowie zostali by rozstrzelani, gdyby dostali się w ręce NKWD czy Urzędu Bezpieczeństwa, albo próbujemy wycofywać się do sił gen.

Prof. 75 lat temu, 11 sierpnia 1944 r., na Kielecczyźnie pod dowództwem kpt. Prof. Prof. Jan Żaryn: Brygada Świętokrzyska nie wchodziła z Niemcami w układ militarny. Gadowski ogłasza w swoim KT: „14 sierpnia 2019 „Wielki marsz życia Polaków i Polonii”, z polskimi flagami i odśpiewaniem polskiego hymnu. Gadowski ogłasza w swoim KT: „14 sierpnia 2019 „Wielki marsz życia Polaków i Polonii”, z polskimi flagami i odśpiewaniem polskiego hymnu.

Kwiecień 2019 red. Gadowski ogłasza w swoim KT (link: r XSLZ LpX8fFL2FHzXxFQ) youtube.com/watch? V=GMHRxU…: „14 sierpnia 2019 roku, w rocznicę śmierci Maksymiliana Kolbego, „Wielki marsz życia Polaków i Polonii”, z polskimi flagami i odśpiewaniem polskiego hymnu. Tekst pochodzi z FB i jest zapisem fragm. rozmowy z W. (link: Źródło: 10 sierpnia: P. Poniżej Regulamin Dni dla Życia Polonii i Polaków w Oświęcimiu14 -15 sierpnia 2019 r, którego treść i zasady Gadowskiemu były doskonale znane: On August 14, 1941, after a terrible torture in the hunger bunker, Saint Maximilian was murdered with an injection of phenol. Regulamin-Marszu-1.pdf Parafii św. Centrum św. Uwaga: Bunt podchorążych wojskowej uczelni. W ruch poszły petardy i słoiki z moczem.

Stopklatki z filmu, który można obejrzeć poniżej /Foto: Onet Tegoroczna promocja oficerska w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu wisiała na włosku – dowiedział się Onet. Patenty oficerskie, które musi podpisać prezydent Andrzej Duda, na wiele tygodni utknęły w kancelarii premiera, wysłane tam do kontrasygnaty. Do Wrocławia dowieziono je w ostatniej chwili. Ten bałagan wywołał ostrą reakcję podchorążych. Nocą, w przeddzień promocji w kampusie zapłonęły ogniska, wybuchały petardy, z okien leciały słoiki z moczem.

Akademia Wojsk Lądowych (AWL) im. Więcej czytaj na Onet Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... „ZIEMSKA APOKALIPSA” – ZWYKŁY FILM Z UKRYTYM PRZESŁANIEM. Zapraszam Cię na zwykły z pozoru film z gatunki SF i sensacyjnego, który nomen omen może nieść niecodzienne, choć zakamuflowane przesłanie. Film nie szokuje zbyt wyszukanymi efektami specjalnymi, ale w mojej opinii, warto byś go obejrzał. Na Ziemi wydarzyło się coś w rodzaju apokalipsy. Grupa kosmicznych uchodźców z naszego świata trafia na odległą planetę, gdzie muszą podjąć walkę o życie z drapieżną rasą kosmitów.. Dalsza część artykułu będzie zawierała szczegółowy opis filmu. Jeśli nie chcesz psuć sobie dobrej zabawy, oglądnij film „Ziemska apokalipsa” w darmowej części serwisu CDA: Ziemska Apokalipsa / Apocalypse Earth (2013) Lektor PL Bliżej nieokreślona przyszłość.

Statki poruszają się z prędkością większą od światła. Przebudzają się z hibernacyjnego snu. W pewnym momencie natrafiają na uciekinierów z poprzedniej misji, których kosmici trzymali w czymś w rodzaju ZOO. Niezwykła kobieta prowadzi ich do swojego plemienia położonego w głębi jaskiń, ucząc androida własnego języka.

Podobne. „ZIEMSKA APOKALIPSA” – ZWYKŁY FILM Z UKRYTYM PRZESŁANIEM. 10 sposobów na manipulację społeczeństwem. Ruch-obywatelski.com Poznaj sposób, jak świat polityki, mediów, ekonomii Tobą manipuluje każdego dnia. Te 10 punktów pozwoli Ci trzeźwo spojrzeć na sytuację wokół i dostrzec destruktywnego matrixa… Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji.

Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna, aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej,jako „bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości.

Za: Dodaj do ulubionych: M.K TV ( SENAT USA PRZEGŁOSOWAŁ 447. GDZIE POLSCY PATRIOCI ? ) "Nie chciałem tutaj przychodzić, ale mama mnie zmusiła". Drag queen gościem spotkania z dziećmi w Poznaniu - Wiadomości - polskieradio24.pl. W stanowisku radni wyrazili "głęboką dezaprobatę i zdecydowany sprzeciw wobec prowadzonych przez liberalne środowiska polityczne i społeczne prób promocji ideologii opartej na afirmacji LGBT, stojących w jawnej sprzeczności z dziedzictwem kulturowym i wielowiekowymi tradycjami chrześcijańskimi nie tylko Regionu Świętego Krzyża, ale także Polski i Europy".

"Nasz Dziennik": seminarium o "tęczowych rodzinach" na Uniwersytecie Warszawskim "Tolerancja zakładnikiem środowisk LGBT" "Nie zgadzamy się, aby w oparciu o źle pojętą polityczną poprawność działacze wywodzący się ze środowisk LGBT żądali praw do kształtowania podstaw programowych w edukacji naszych dzieci oraz ingerowali w przysługujące tylko i wyłącznie rodzicom prawa do wychowywania dzieci zgodnie z wyznawanymi przez nich wartościami" - podkreślono. W stanowisku radni deklarują m. in.

"Rodzina najważniejszą komórką społeczną w Polsce" - Pamiętajcie. Zofia Klepacka z wyróżnieniem TV Republika. . - Proszę nie mówić tu o wykluczeniu. Bb. Poruszające świadectwo nawróconego aktywisty LGBT | Stop Pedofilii. 35 letni Kevin Whitt przez lata był aktywnym działaczem LGBT. Teraz angażuje się w obronę dzieci przed przemocą seksualną i opowiada o tym, jak wygląda życie aktywisty LGBT. „Jakiego koloru jest wasza bielizna?” – pytał transseksualista kilkuletnich dzieci zgromadzonych w miejskiej bibliotece publicznej w Dallas. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii Drag Queen Story Hour, prowadzonej w USA przez lobby LGBT. W trakcie tego typu wydarzeń, małe dzieci, najczęściej przedszkolaki lub młodsze, spotykają się z tzw. drag queens (najczęściej są to transseksualni mężczyźni przebrani za kobiety), którzy czytają im książeczki o „tolerancji” i „różnorodności”.

Akcja wywołuje ogromny sprzeciw obywateli. Jednym z nich jest 35 letni Kevin Whitt, który przez wiele lat był związany z aktywistami LGBT. „Byłem homoseksualistą, transseksualistą, drag queen i prostytutką przez 20 lat. Witt otwarcie opowiada o swoim dotychczasowym życiu oraz przemianie, którą przeszedł. W końcu zwrócił się w kierunku Boga. M.300gospodarka. POWSTANIE WARSZAWSKIE: PIĘKNE i WZRUSZAJĄCE OBCHODY. Popatrz na poniższe zdjęcie. To obchody 75 rocznicy Powstania Warszawskiego. Robi wrażenie, prawda? Jeszcze nigdy nie było tam tak wielu osób: Czy Powstanie Warszawskie było potrzebne? Wiele mówi się o zasadności Powstania Warszawskiego i o ofiarach cywilnych. W mojej opinii jest to dylemat etyczny niemożliwy do rozstrzygnięcia. Powstańcy warszawscy mieli do wyboru: zginąć w walce, lub zginąć w obozie koncentracyjnym KL Warschau.

Elity przegrały z Polakami Pedagogika wstydu, że Niemiec czy Anglik jest niemal Bogiem, a zdanie zagranicznej gazety czy polityka jest jak Biblia, już nie działa. Mówienie o tym, że nie trzeba celebrować świąt narodowych, że właściwie państwo polskie jest już niepotrzebne, nie działa. Obarczanie Polaków winą za zbrodnie Niemców i Rosjan nie działa. Twierdzenia, że wszystko co związane z Polską, patriotyzmem, narodem to coś niewłaściwego, że mamy podporządkować się Unii Europejskiej i woli elit, nie działa. Świadomość rośnie. Warszawa po Powstaniu (film video): Podobne.

TEN ODWIECZNY SEKRET TO PRZYCZYNA TWOJEGO ZNIEWOLENIA! Popatrz na poniższy obrazek: Jesteś w stanie wymyślić gorsze zdanie? Zdanie wymyślone przeze mnie ma nomen omen 33 słowa i jest na powyższym obrazku. Spróbuj wymyśleć zdanie wielokrotnie złożone, ale z logicznym i stylistycznym sensem, złożone z 30 słów. Tak, by mną wstrząsnęło jeszcze bardziej, niż to, co jest powyżej. Challenge accepted? „Ekonobójstwo” to ludobójstwo metodami ekonomicznymi Pochodne idei zawartej w tym zdaniu to komentarze czytelników, za które od razu daję bana, bez możliwości jego zdjęcia.

-„Nie podoba Ci się, że w skupie rolnikowi płacą 50 groszy za kilo jagód, a w sklepie są po 20 złotych za kilo? -„Jesteś młodym człowiekiem, chłopcze, masz prawie 34 lata. Rzadko daję bana, czyli blokadę możliwości komentowania u mnie. Jednak bezwzględnie blokuję komentarze osób, które uzasadniają i usprawiedliwiają kapitalistyczne, ekonomiczne ludobójstwo. Źródło: definicja ludobójstwa na Wikipedii Odwieczny sekret zniewolenia ludzkości A teraz przeczytaj poniższy cytat. Podobne. W imię Boga Jedynego. JAK W SKUTECZNY I LUZACKI SPOSÓB JEBAĆ SYSTEM? LISTA NAJLEPSZYCH SPOSOBÓW! NASTĄPIŁ POTĘŻNY WYBUCH GWIAZDY BETELGEZA?! „ZOBACZYSZ 2 SŁOŃCA NA NIEBIE” DWA FATALNE BŁĘDY EZOTERYKI I NEW AGE! Przepis na szczęśliwe małżeństwo? Kłóć się, rzucaj talerzami, ale bez przesady! Energy drinki powodują zgony nastolatków. Ostrzeż znajomych! „Polakom i psom wstęp wzbroniony”. Historie z Wolnego Miasta Gdańska. Wiceprezydent Gdańska o wojnie: Na początku było złe słowo Polaka przeciw innemu narodowi.

SZCZYT PROPAGANDY! MUZEUM POLIN W TVP UCZY DZIECI, ŻE POLSKĘ ZAŁOŻYLI ŻYDZI! Jak to się stało, że Izrael trzyma w szachu USA i inne państwa? Podlasie jak Wandea. Genocide Wola 44 – Osądzić Rzeź Woli – Petycja – CITIZENGO. GDY DUCHOWA DROGA DOBIEGA KOŃCA. „NASZ DOM” – NIEZWYKŁY FILM O ZWYKŁYCH RZECZACH. Ilu żydów zginęło w obozach ? Nieznana Historia Świata: Narodziny człowieka | Alternatywna Rzeczywistość.

TA BAŚŃ Z PRZESŁANIEM UJAWNI CI PRAWDĘ O ŚWIECIE! Donald Trump, Jeffrey Epstein, wybory 2020 i życie towarzyskie miliarderów. Donald Trump, Jeffrey Epstein, wybory 2020 i życie towarzyskie miliarderów. Zanim dzicz zakrzyknęła: „wy…..alać. Abecadło homopropagandy, czyli 6 etapów manipulacji. Jak środowiska LGBT programują nasze myślenie? CO SĄDZISZ O OSTATNIM MARSZU LGBT? O TYM MILCZĄ MEDIA! ELITY UJAWNIŁY OFICJALNY PLAN WDROŻENIA NWO!

Rabini z Londynu i Nowego Jorku przyjechali do Chęcin. Chcą odrestaurowania historycznego cmentarza żydowskiego. NATO, CIA i Polska „…Spisek CIA nie skończył się. Trwa nadal” Koniec żartów! Matteo Salvini pisze list do szefa MSW Francji: „Włochy podniosły głowę. Nie są już obozem dla uchodźców Brukseli, Paryża i Berlina” Co się stało w Białymstoku? Ojciec Rydzyk przestrzega PiS. „Gdzie macie dobrą zmianę? Pan Jezus tego uczy?” Polin: Białystok, policja LGBT atakuje Polaków. ELITY UJAWNIŁY OFICJALNY PLAN WDROŻENIA NWO! ERGO HESTIA -przepisanie OC- TRAGEDIA - gogox - Forum - Ubezpieczenie.com.pl. Czym jest czas i jego manifestacja. Dipolowy interwał czasu (Muki) Tesla: niebezpieczny umysł | Obejrzyj CAŁY ODCINEK online! | Discovery Channel. VW Touran Klub Polska • Zobacz wątek - Czyszczenie klimatyzacji (parownika) Wizjoner bez pieniędzy. Nieznane fakty z życia słynnego prezydenta Warszawy.

Pierwsze w historii ludobójstwo. Najczarniejsza karta rewolucji francuskiej. NOWA AFERA W FACEBOOKU! DANE KTÓRE O TOBIE ZGROMADZIŁ MOGĄ CIĘ PRZERAZIĆ! SZOKUJĄCE SŁOWA MORAWIECKIEGO! „BOGACI NIE PŁACĄ PODATKÓW ALE KONIEC Z TYM!” TRWA UPADEK LIBERALNEJ DEMOKRACJI I OGROMNY SZOK PRZYSZŁOŚCI! Kolosalna moc z kosmosu: silne burze magnetyczne będą się powtarzać. To Belgowie przekopią Mierzeję Wiślaną. Polska w niewoli sitw etnicznych 1990-2019. Choroba prawicy narodowej. Żydowska jatka za milion złotych z palet w centrum Warszawy. Problemy Muzeum POLIN: Darczyńcy wstrzymują wsparcie. „Jeden zawiesił wpłatę 1,5 mln zł” Przyczyny i skutki niszczenia narodowej gospodarki. Analiza na przykładzie PLL LOT i polskiego rolnictwa. PRZEMYSŁ CMENTARNY czyli nagroda ministra dla Żydówki od kirkutów. PRZEMYSŁ CMENTARNY czyli nagroda ministra dla Żydówki od kirkutów. TAJNA ZMOWA RZĄDÓW I KORPORACJI DRENUJE TWÓJ PORTFEL I NISZCZY PRZYRODĘ! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata.

CZY ZMIANA CZASU MA SENS?! O TYM NIE MÓWI SIĘ GŁOŚNO! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. CZY FACEBOOK UPADNIE?! POZNAJ FAKTY UKRYWANE PRZEZ RZĄDY I ELITY! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. JAKI BĘDZIE ŚWIAT PO UPADKU FACEBOOKA A POTEM CAŁEGO INTERNETU?! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. CZY TY TEŻ JAKO DZIECKO ZADAWAŁEŚ DOROSŁYM NIEWYGODNE PYTANIA?! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. NIEZWYKŁA BAŚŃ Z PRZESŁANIEM UJAWNI CI PRAWDZIWE OBLICZE ŚWIATA! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. UKRYTE PRZESŁANIE FILMU INTERSTELLAR. DOPIERO DZIŚ TO ROZUMIEM! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. DRAMATYCZNE ZMIANY KLIMATU W ARKTYCE, LÓD WKRÓTCE STOPNIEJE! A CO Z POLSKĄ?! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. REKLAMY TO WROGIE PROGRAMOWANIE TWOJEGO UMYSŁU! DAŁEŚ SIĘ NABRAĆ?! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata.

76. rocznica ludobójstwa na Wołyniu bez najważniejszych osób w państwie. Gorzki komentarz ks. Isakowicza-Zaleskiego.