background preloader

POLITYKA_ŚWIAT I POLSKA

Facebook Twitter

Rządy Putina i żydzi … polecam! Kilka firm w większości należących do Rockefellerow.

Rządy Putina i żydzi … polecam!

Rockefellerowie sfinansowali utworzenie CFR. David Rockefeller był członkiem założycielem grupy Bilderberg w USA. Fundacje Rockefellera, Forda i Carnegie opracowują plan połączenia USA z Rosją. …prezydent nie weźmie udziału w uroczystościach w Izraelu. „- Nie rozumiem dlaczego przemawiać będą mogli prezydenci innych krajów – takich jak Rosja czy Niemcy.

…prezydent nie weźmie udziału w uroczystościach w Izraelu.

Obecni będą też przedstawiciele Wielkiej Brytanii i Francji. Zarówno MSZ, jak i polski ambasador w Izraelu próbowali zapewnić prezydentowi RP wystąpienie na tym forum, jednak nam odmówiono – oświadczył Andrzej Duda.” Prezydent i współpracownicy powinni rozumieć, że taka forma zaproszenia, w takim scenariuszu, jest formą prowokacyjnej obrazy. To w dodatku przez taki szczególnie nikczemny koszer sowieckich złodziei i oszustów. Morawiecki na nagraniach z afery taśmowej potwierdził teorie spiskowe i straszył wojną, którą nazwał „resetem” W Polsce trwa nowa odsłona afery taśmowej.

Morawiecki na nagraniach z afery taśmowej potwierdził teorie spiskowe i straszył wojną, którą nazwał „resetem”

Jej głównym aktorem stał się doradca PO i premiera Donalda Tuska, a obecny premier PiS, Mateusz Morawiecki. Portal onet.pl postanowił odgrzać kotlet z nagraniami w restauracji Sowa i Przyjaciele. Opublikowano całą taśmę z nagraniem rozmowy Mateusza Morawieckiego ze spotkania z dygnitarzami PO, która była znana od dawna. Stanowisko Konfederacji ws. konfliktu na linii USA-Iran! Konferencja prasowa Konfederacji w Sejmie (7.01.2020) Apelujemy do prezydenta Andrzeja Dudy i rządu PiS, by trzymali Polskę jak najdalej od tego konfliktu.

Stanowisko Konfederacji ws. konfliktu na linii USA-Iran!

Należy natychmiast wycofać naszych żołnierzy z Iraku, którzy znajdują się teraz w strefie bezpośredniego zagrożenia konfliktem na dużą skalę. Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Za 5 tys. miał donieść na Grodzkiego. Marszałek Grodzki prezentuje nagranie, na którym słychać zeznanie świadka.

Za 5 tys. miał donieść na Grodzkiego

Twierdzi on, że jako pacjent był przekupywany, żeby donieść, że Grodzki zażądał od niego łapówki. Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Podobne. Sąd pozwolił koncernowi Merck ukryć tajemnice dotyczące ryzyka popularnego leku. Sąd pozwolił koncernowi Merck ukryć tajemnice dotyczące ryzyka popularnego leku – Dan Levine Sąd pozwolił koncernowi Merck ukryć tajemnice dotyczące ryzyka popularnego leku Producent Vioxx, firma Merck, opracowała listę lekarzy do wyeliminowania – Milanda Rout.

Sąd pozwolił koncernowi Merck ukryć tajemnice dotyczące ryzyka popularnego leku

Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r. Harold Wallace Rosenthal – asystent administracyjny senatora Jakuba K.

Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.

Javitsa z Nowego Yorku – zabity w sierpniu roku 1976 w wieku 29 lat, w rzekomej próbie porwania samolotu izraelskiego w Stambule w Turcji. “Większość Żydów nie lubi tego wspominać, ale naszym Bogiem jest Lucyfer.” O żydowskim panowaniu w świecie i przechwyceniu chrześcijaństwa Ukryta Tyrania “krew mas będzie płynęła, kiedy my doczekamy naszego dnia światowego zwycięstwa” – Rosenthal. „TĘ WALKĘ PRZEGRALIŚMY” – JAK SĄDZĄ NIEKTÓRZY. Zobacz najpierw na poniższy obrazek: Czym są normy społeczne?

„TĘ WALKĘ PRZEGRALIŚMY” – JAK SĄDZĄ NIEKTÓRZY

Od pasa w dół. Przybył „miszczu” oddać cześć ukochanej ojczyźnie i jej bohaterom.

Od pasa w dół

Zobacz jak się wystroił na Święto Niepodległości. Koniecznie obejrzyj go od spodu Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Podobne. Plemię pierwszych ludzi – początek ludzkości. Podczas sesji okazało się, że Maciej należy do rasy humanoidów, która dała początek ludziom na Ziemi, choć nie z własnej woli.

Plemię pierwszych ludzi – początek ludzkości

Jego pobratymcy przybyli na Ziemię, aby odzyskać swoich „ludzi” i po ich śmierci zabrać ich z powrotem do domu. Ta sesja opowiada także jaką pułapką jest nasza planeta i jej gęstość , z zewnątrz wydaje się cudownym miejscem, kiedy zwabieni tym pięknem przybysze inkarnują na niej, wtedy okazuje się, że rzeczywistość jest znacznie okrutniejsza. Na koniec zespół Grifasi dostał od Maćka piękny przekaz, sam sobie również zostawił piękną wiadomość. Pierwsza sesja w języku polskim: Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie...

Bartosz Bekier: Nienawiść Zachodu to cena za prawdziwą niepodległość. Ystąpienie przewodniczącego Falangi i red. nacz. Xportal.pl Bartosza Bekiera podczas konferencji “Decline of US Empire”, 4 – 8 listopada 2019 r. w Teheranie. Szanowni Państwo, Chciałbym przede wszystkim podziękować za zaproszenie i możliwość odwiedzenia Iranu. To wspaniałe móc zobaczyć tą piękną i niesamowicie istotną część prawdziwie wolnego świata. Zobaczyć tylu wspaniałych ludzi, którzy myślą niezależnie, bez liberalnych dogmatów. Tego rodzaju spotkania zawsze są okazją do ciekawej wymiany myśli. LISTOPAD TO DLA POLSKI NIEBEZPIECZNA PORA… Nie będziemy razem, bo nie ma przyzwolenia na zdradę o świcie i na fałsz przekraczający ludzką miarę. Nie możemy być razem, bo nasz gniew jest dziś bezsilny, gdy zabrano nam tylu niezastąpionych.

Nigdy nie będziemy razem, bo pamiętamy – kto siał nienawiść i chciał zebrać jej żniwo. Zbyt trudna, by ją odrzucić i zgasić lichtarze pamięci. ArcelorMittal wygasi wielki piec w Nowej Hucie. „To koniec” kombinatu. Remont wielkiego pieca w hucie ArcelorMittal Poland w Krakowie na zdjęci z 2016 roku /Stanisław Rozpędzik /PAP To będzie koniec kombinatu w Krakowie Nowej Hucie. Dzisiaj rano załoga usłyszała, że jeszcze w listopadzie dojdzie do wygaszenia wielkiego pieca. Taką informację przekazał Geert Verbeeck, prezes ArcelorMittal Poland. Przedstawiciel związkowców Józef Kawula twierdzi, że decyzja ta w praktyce oznacza, że 1500 do 2000 ludzi może w ciągu najbliższych 3 miesięcy stracić pracę. Macierewicz: Wiemy, jaką cenę płacimy za porozumienia Okrągłego Stołu oraz dokąd prowadzi gender. Marszałek senior Sejmu Antoni Macierewicz / Radek Pietruszka /PAP „Po blisko 30 latach zmagania się z postkomunizmem doskonale wiemy, jakie decyzje budują niepodległość, a jakie prowadzą na manowce.

Wiemy, jaką cenę płacimy za porozumienia Okrągłego Stołu i jak wygląda kolejna faza postmarksistowskiego ataku oraz dokąd prowadzi ideologia gender” – mówił marszałek senior Antoni Macierewicz w czasie inauguracyjnego posiedzenia IX kadencji. „Zwracam się do wszystkich posłanek i posłów o odrzucenie tej negacji niepodległego państwa polskiego i fundamentów cywilizacji chrześcijańskiej” – apelował. Antoni Macierewicz podkreślił, że „inauguracja nowej kadencji Sejmu to zawsze moment szczególny, moment, w którym jako przedstawiciele narodu stajemy przed swoimi współobywatelami i przed społecznością międzynarodową, której stanowimy część”. Macierewicz otworzył inauguracyjne posiedzenie sejmu IX kadencji Sejm/x-news – screen. Macierewicz: Wiemy, jaką cenę płacimy za porozumienia Okrągłego Stołu oraz dokąd prowadzi gender. Prezydent Iranu ogłosił odkrycie ogromnego złoża ropy naftowej. To mały prezent od rządu dla narodu irańskiego – wskazał prezydent w sytuacji, gdy krajowa gospodarka odczuwa skutki sankcji gospodarczych, które Stany Zjednoczone ponownie nałożyły na Iran w ubiegłym roku.

Rowhani podkreślił, że „irańscy robotnicy i inżynierowie byli w stanie odkryć 53 miliardy baryłek ropy” w czasie, gdy Biały Dom „obłożył sankcjami sprzedaż irańskiej ropy naftowej”. Według ostatniej edycji raportu na temat statystyk dotyczących energii na świecie, publikowanego co roku przez brytyjski koncern naftowy BP, Iran ma czwarte co do wielkości potwierdzone rezerwy ropy naftowej na świecie, za Wenezuelą, Arabią Saudyjską i Kanadą.

Duda: Jesteśmy państwem i narodem liczącym się. Podczas uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości prezydent Andrzej Duda wygłosił przed Grobem Nieznanego Żołnierza przemówienie, w którym mówił m in. o jedności wszystkich Polaków i „polskich obowiązkach od prawa do lewa”. Podczas uroczystości na Placu Piłsudskiego pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie prezydent Andrzej Duda dokonał przeglądu pododdziałów wojskowych, po czym nastąpiło uroczyste podniesienie flagi państwowej oraz odczytanie apelu pamięci. Trybunał Sprawiedliwości UE nakazuje oznaczać produkty pochodzące z terytoriów okupowanych przez Izrael. Zatrzymani i ranni po Marszu Polaków we Wrocławiu. „Poszkodowanych zostało trzech policjantów oraz dwie inne osoby”

Opozycja pyta, gdzie jest wrak. Otóż tam, gdzie go zostawiliście. ZOBACZ ZDJĘCIA. W temacie katastrofy smoleńskiej widziałem już wiele. Niektóre dokumenty, fotografie, filmy na długo zostaje w pamięci. GRZEGORZ BRAUN PIERWSZE WYSTĄPIENIE W SEJMIE IX KADENCJI. GRZEGORZ BRAUN PIERWSZE WYSTĄPIENIE W SEJMIE IX KADENCJI. Holocaust: Żydzi mordowali Żydów - Tajemnice.robertbrzoza.pl.

Czym jest prawdziwe przebudzenie? Paradoks wolnej woli. To pytanie często się pojawia wśród ludzi zajmujących się rozwojem duchowym jak i poznawaniem tajemnic świata. Jest dużo różnych hipotez. Kłamstwo! X. Błaszczyk zapewniał, że „był przy każdej trumnie” Gra szatana o duszę – na kanwie pewnego obrazu.. Kościół narodowcom na Święto Niepodległości. „My chcemy Boga” – wołają „polscy nacjonaliści”. Zaskakująca wolta Grzegorza Brauna? Trójkąt współpracy: Polska, Izrael i USA na konferencji „Israel Dealmakers Summit 2018” w Dolinie Krzemowej. Niepodległościowy kłamca i manipulant Mateusz Morawiecki. PiS napluło na pamięć Orląt Lwowskich. Jordania ogłasza pełną suwerenność nad terenami wydzierżawionymi Izraelowi. PiS twierdzi, że w Smoleńsku był zamach, a jednocześnie wypłaca rodzinom zadośćuczynienia. Gowin zdradza informacje ws. Smoleńska? „Ja wiem ciut więcej, niż ogół obywateli” Rodzinne miasteczko Mussoliniego przestaje finansować wizyty w Auschwitz.

OSTRE STARCIE – DEBATA! Stanisław Michalkiewicz vs. Jerzy Targalski NA ŻYWO wRealu24! Poranna rozmowa w RMF FM – Gość: Krzysztof Bosak. Cz.3 Dżuma – czarna śmierć 2024 (Muki) Co i jak prywatyzowano w latach 90-tych i kolejnych? Tesla. Nieznana Historia Świata: Pochodzenie Sumerów. Kim są Żydzi? Misja PC i PIS: nie dopuścić do władzy ruchów i partii prawicowych i narodowych. TRZECIA LISTA ANDERSA. Jak polski generał ukraińskich SS-manów ratował. Wojska USA nie zapewniają bezpieczeństwa Polsce. Adam Mickiewicz: Dziady, część II. Giewont, Księżyc i Jowisz. Dziś wieczorem 31 października ’19. Amerykański analityk ostrzega: „USA mogą wystąpić z NATO. Wiara Polaków, że Ameryka pomoże im w razie niebezpieczeństwa jest zabawna” Z OSTATNIEJ CHWILI ! Izrael zamyka ambasadę w Polsce. Jest oświadczenie.

Głupie i szkodliwe wypowiedzi Winnickiego ws. wywiadu żyda Ben Zvi. Seksuolog w sutannie. Rozpad PiS nieunikniony? Rośnie niezadowolenie w szeregach partii Kaczyńskiego. Dynią do piekła będziesz wchodził. Z OSTATNIEJ CHWILI ! Izrael zamyka ambasadę w Polsce. Jest oświadczenie. Adam Mickiewicz: Dziady, część II. Szamańskie święta. ZMIANA CZASU JEST BEZ SENSU, SZKODZI ZDROWIU I GOSPODARCE! Meir Bosak – pradziadek z Izraela. Odpowiedź rządu PiS na kryzys w służbie zdrowia. Będą nas leczyć Ukraińcy i nie tylko. HAK na Kaczyńskiego. Przerażająca historia. RUNIE wizerunek prezesa PiS?! 70-letnią pacjentkę wypuszczono ze szpitala w Poznaniu w samej piżamie o piątej rano. U Banasia zatrudniano członków mafii VAT-owskiej. Meir Bosak – pradziadek z Izraela. Prof. Gembarzewski: Monarchizm. Afera w resorcie finansów. Tajemnicza spółka, szef ABW i główny podejrzany.

Premier odpowiada Agencji Żydowskiej: Jesteśmy dumni, że Polska jest bezpiecznym domem dla naszych żydowskich rodaków. Nowy ambasador Izraela krytykuje Konfederację: Smutne, że ta partia będzie w Sejmie. Mają otwarcie antysemickie stanowisko. „Haniebna kampania informacyjna”. Ukraiński minister oburzony listem Amerykanów. CO SIĘ DZIEJE GDY NIE DAJESZ SOBIE PRAWA DO NEGATYWNYCH EMOCJI? Rasistowski suchar Dudy. Mamy wypowiadać prawdę, gdy inni milczą – ks. Jerzy Popiełuszko. Gowin zdradza informacje ws. Smoleńska? „Ja wiem ciut więcej, niż ogół obywateli” Książę-hetman lobbysta z korpusu marines. BRAUN: Konfederacją interesowały się SŁUŻBY AMERYKAŃSKIE! W Polsce instaluje się cudza suwerenność.

Edgar Cayce i Atlantyda- wywiad dla NTV. Nieznana Historia Świata: Tajemnice pustyń. Ukraińcy na coraz wyższym szczeblu. Michał Krupiński: inwestorzy pozytywnie oceniają strategię Pekao >>> BlackRock zwiększyła swoje zaangażowanie w akcje Pekao. Ukryta prawda o “Ustawie 447”, czyli co żydzi uzgodnili z żydami udającymi chrześcijan i Polaków. Ukryta prawda o “Ustawie 447”, czyli co żydzi uzgodnili z żydami udającymi chrześcijan i Polaków. Ukryta prawda o “Ustawie 447”, czyli co żydzi uzgodnili z żydami udającymi chrześcijan i Polaków. Rosja będzie strategicznym partnerem dla Stanów Zjednoczonych. J. Daniels nadal będzie rządził. Rocznica koronacji Jadwigi na Króla Polski 16.10.2019 – zaproszenie. Braun u Roli o unieważnieniu wyborów, Konfederacji w Sejmie, słowach JKM i debacie z Macierewiczem!

ZUS obniżył emerytury i o tym nie poinformował! Emeryci w szoku. Kiełbasa wyborcza „piątka” PiS-u … przesuwa się w „obiektywnie” niedookreśloną przyszłość. Krótkie słowo powyborcze. Dziękujemy za bojkot tzw. wyborów ! Robert Teodor Kudła: Legendarny spiker wydarzeń GDAŃSK 70 i 80 – Jan Hartman: Powrót Korwina, Brauna i Bosaka to nasza wielka klęska. Jan Hartman: Powrót Korwina, Brauna i Bosaka to nasza wielka klęska. Polka ukraińskiego pochodzenia otrzymała Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury. Brudna prawda o Oldze Tokarczuk. Laureatka literackiej Nagrody Nobla służyła antypolskiej propagandzie. Polska szykuje się do nowego „Potopu” Polka ukraińskiego pochodzenia otrzymała Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury. Brudna prawda o Oldze Tokarczuk. Laureatka literackiej Nagrody Nobla służyła antypolskiej propagandzie. „Prawdziwi Polacy” o Oldze Tokarczuk. Nobel: żydowski rasizm i antypolskość Szwecji. Kloaka w pełnej krasie.

Nobel: żydowski rasizm i antypolskość Szwecji. Kloaka w pełnej krasie. Wincenty Kadłubek – Polska pierwszych Piastów. TAJNA ZMOWA RZĄDÓW I KORPORACJI DRENUJE TWÓJ PORTFEL I NISZCZY PRZYRODĘ! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata.