background preloader

Gdzie i na co iść?

Facebook Twitter

Co? Gdzie? Kiedy? Portal Metropolii Poznań. Wydarzysiew.pl. Grubabiba.pl - Imprezy, imprezki, imprezy klubowe, popularne imprezy, szukaj imprez, imprezy w moim mieście. Wydarzenia. All Events in Poznan, Today and Upcoming Events in Poznan. Kalendarz Imprez Poznań - naszemiasto.pl. Events in Poznań. Kultura u podstaw - portal kulturalny Wielkopolski. Wielkopolski Informator Kulturalny. Wyniki wyszukiwania Poznań. Strona główna - kulturapoznan.pl. Widok z okna Powłóczyć się po mieście Nie wziąć udziału to grzech Wyjątkowy tydzień, wyjątkowi ludzie Z muzyką jej do twarzy Pełnoprawni niepełnosprawni Małgorzata Kempa nową szefową Estrady Kultura na weekend Filmowe podróże Wybierz człowieka kultury i wydarzenie sezonu 2015/2016 Old Breakout na urodziny B.B.

Strona główna - kulturapoznan.pl

Surrealistyczny Poznań Polub nas! Niedziela, 18 września 201616oC opinie Brzmienia młodości Jak Wschód ze Wschodem Brawurowy muzyczny slalom więcej rozmowy Widok z okna O wyzwaniach, które fascynują Najlepsza płyta, jaką wydaliśmy więcej repertuar kinoteatr kalendarium kulturalne znajdź na mapieplaner muzyka Z muzyką jej do twarzy Old Breakout na urodziny B.B. Dziewięciu wspaniałych więcej teatr Historia z pocztówek Dramat 35+ Polski Teatr Tańca bardziej "polski" więcej film Filmowe podróże Kto się czubi...

Animator jedzie w trasę więcej książki Nie wziąć udziału to grzech Poetyckie Mroczki Drzewa jak malowane. Imprezy i wydarzenia - wyniki wyszukiwania. Miejsca które warto odwiedzić. Szanowni Państwo!

miejsca które warto odwiedzić

Wyruszając na szlak, nie zawsze mamy możliwość skorzystania z usługi wykwalifikowanego przewodnika, a zwiedzanie z książką w ręku nie zawsze jest wygodne. Aby ułatwić Państwu poruszanie się po wielkopolskich trasach proponujemy nową formę zwiedzania. Do niektórych proponowanych przez nas tras załączyliśmy do pobrania pliki MP3 z nagranym opisem trasy i wybranych obiektów. Mamy nadzieję, że ta propozycja spotka się z Państwa życzliwym przyjęciem. Jednocześnie informujemy, że umieszczone na stronie www.regionwielkopolska.pl nagrania stanowią własność Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Co Jest Grane 24 - Twoje Centrum Kultury. KONCERTY IMPREZY WYDARZENIA WIELKOPOLSKIE: sprawdź kalendarz wydarzeń w województwie! Koncertomania.pl - wyniki wyszukiwania komorniki. Miasto Dzieci, imprezy dla dorosłych! - Poznań. Lista wydarzeń w Poznaniu. Co zobaczyć, gdzie pójść na weekend z dziewczyną lub dzieckiem w Poznaniu. Malta Festival Poznań 2017.

Wydarzenia w Poznaniu - Evenea.pl. Wszystkie działania i zdarzenia z facebook w jednym miejscu. Lista wydarzeń "Toy Land" Robert Szmidt - kwietniowe spotkanie...

wszystkie działania i zdarzenia z facebook w jednym miejscu

Klub Fantastyki Druga Era 4 Uczestnik Wydarzenie 'Extensa' J.Dukaj - marcowe spotkanie Dyskusyjn... 5 Uczestnik Wydarzenie ***, drugs & classical music - czyli muzyka i m... Aula UAM 11 Uczestnik Wydarzenie 1 % dla L’Arche zmienia świat serce po sercu - ... L'Arche Poznań 13 Uczestnik Wydarzenie 1 i 2 Runda Mistrzostw Polski 318 is cup pl. Kalendarium - kulturapoznan.pl. Archiwum wydarzenie - TenPOZNAN.

LaChapelle.

Archiwum wydarzenie - TenPOZNAN

Songs For The World Więcej o wydarzeniu można przeczytać tutaj. „La Chapelle. Songs For the World” 5 września – 10 grudnia 2018 Stary Browar w Poznaniu, Galeria na Dziedzińcu Godziny otwarcia: 12:00-20:00 Bilety: 20 zł Dowiedz się więcej » Akt jako forma sztuki PBG Gallery zaprasza na niezwykłą wystawę fotografii "Akt jako forma sztuki". Dowiedz się więcej » Jazz Ring Festival 2018 1 listopada rozpoczyna się czwarta edycja międzynarodowego festiwalu muzycznego, stworzonego przez połączone siły Fundacji MDK, Klubokawiarni Meskalina oraz Klubu Dragon. Dowiedz się więcej » Wolność to dopiero początek – wystawa Wolność to pojęcie zarówno wzniosłe i zabarwione pozytywną emocją, jak i wieloznaczne i trudne do zdefiniowania. Dowiedz się więcej » Planeta singli 2 – pokazy premierowe w Rialto. Miejsca które warto odwiedzić. Szanowni Państwo!

miejsca które warto odwiedzić

Wyruszając na szlak, nie zawsze mamy możliwość skorzystania z usługi wykwalifikowanego przewodnika, a zwiedzanie z książką w ręku nie zawsze jest wygodne. Aby ułatwić Państwu poruszanie się po wielkopolskich trasach proponujemy nową formę zwiedzania. Do niektórych proponowanych przez nas tras załączyliśmy do pobrania pliki MP3 z nagranym opisem trasy i wybranych obiektów. Mamy nadzieję, że ta propozycja spotka się z Państwa życzliwym przyjęciem. Jednocześnie informujemy, że umieszczone na stronie www.regionwielkopolska.pl nagrania stanowią własność Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Atrakcje Wydarzenia Restauracje Noclegi Poznań - Atrakcje.pl. Wydarzenia historyczne, pokazy, militaria, rekonstrukcje, turnieje rycerskie. Propublico. Imprezy plenerowe, festyny, dni miasta, widowiska historyczne. Dzieci Poznań. CoRobic.pl: Atrakcje dla dzieci Warszawa, Wrocław, Poznań.

Miasto Dzieci - Poznań. Czasdzieci.pl: Poznań Imprezy dla Dzieci - Dziecko - Wydarzenia, Atrakcje, Konkursy - Poznań, Czas Dzieci.