background preloader

Resoruces

Facebook Twitter

Free Online YouTube Downloader: Download YouTube Videos, Facebook and many others! Darmowe materiały #13. Od ostatniego zestawienia darmowych materiałów minęło już trochę czasu, nadeszła więc pora na kolejne.

Darmowe materiały #13

W przeciwieństwie do fontów, w darmowych materiałach można przebierać garściami. Spośród tego, na co trafiłam, postarałam się zamieścić tutaj takie materiały z których sama bym skorzystała (bądź korzystałam). Tym razem mam dla was nieco ikon, mockupów oraz gotowych elementów interfejsów. Ikony. Darmowe materiały #12. Nadszedł czas na kolejne zestawienie darmowych materiałów do wykorzystywania w swoich projektach.

Darmowe materiały #12

Bardzo często w moich artykułach tego typu znajdują się różnego rodzaju mockupy, postanowiłam więc że ten będzie nieco inny. Skupię się bardziej na przydatnych materiałach do budowania swoich projektów (tłach i wektorach), a nie ich prezentacji. Darmowe materiały #11. Po raz kolejny zapraszam do zapoznania się z listą ciekawych materiałów dla grafików, na które ostatnio trafiłam.

Darmowe materiały #11

Część z nich mogliście widzieć już na naszym Facebooku. Tym razem zebrałam ikony oraz mockupy. Będę bardzo wdzięczna za informację, na temat tego, jakich materiałów poszukujecie najczęściej i na co mam zwracać szczególną uwagę podczas tworzenia kolejnych takich zestawień. Darmowe materiały #10. Po raz kolejny zapraszam do zapoznania się z listą ciekawych materiałów dla grafików, na które ostatnio trafiłam.

Darmowe materiały #10

Część z nich mogliście widzieć już na naszym Facebooku. Tym razem zebrałam ikony, mockupy, tekstury, wzorki oraz gotowe elementy interfejsów. Będę bardzo wdzięczna za informację, na temat tego, jakich materiałów poszukujecie najczęściej i na co mam zwracać szczególną uwagę podczas tworzenia kolejnych takich zestawień. Miłego przeglądania! Darmowe materiały – część dziewiąta. Po raz kolejny zapraszam do zapoznania się z listą ciekawych materiałów dla grafików, na które ostatnio trafiłam.

Darmowe materiały – część dziewiąta

Część z nich mogliście widzieć już na naszym Facebooku. Tym razem zebrałam ikony, mockupy oraz gotowe elementy do wykorzystania w stronach. Będę bardzo wdzięczna za informację, na temat tego, jakich materiałów poszukujecie najczęściej i na co mam zwracać szczególną uwagę podczas tworzenia kolejnych takich zestawień. Ikony 5 O’Clock Shadows Icon Set Na pierwszy ogień w dzisiejszym zestawieniu idą wykonane z dbałością o detale ikony autorstwa PixelKit udostępniane przez Web Designer Depot. PobierzStrona autora Round Around 50 icon pack Paczka 50 bardzo ładnie wykonanych, liniowych ikon zamkniętych w okręgach. PobierzStrona autora Streamline Kolejny zestaw ciekawych ikon w stylu liniowym udostępnionych do wykorzystania komercyjnego (wymagane umieszczenie informacji o autorze). Darmowe materiały – część ósma. Po raz kolejny zapraszam do zapoznania się z listą ciekawych materiałów dla grafików, na które ostatnio trafiłam.

Darmowe materiały – część ósma

Część z nich mogliście widzieć już na naszym Facebooku. Tym razem zebrałam ikony, mockupy, interfejsy oraz postaci. Będę bardzo wdzięczna za informację, na temat tego, jakich materiałów poszukujecie najczęściej i na co mam zwracać szczególną uwagę podczas tworzenia kolejnych takich zestawień. Ikony Iconmelon. Darmowe materiały – część siódma. Po raz kolejny zapraszam do zapoznania się z listą ciekawych materiałów dla grafików, na które ostatnio trafiłam.

Darmowe materiały – część siódma

Część z nich mogliście widzieć już na naszym Facebooku. Tym razem zebrałam co nieco ikon, mockupów oraz ciekawych grafik, które mogą pomóc w ilustracji waszych przyszłych projektów. Będę bardzo wdzięczna za informację, na temat tego, jakich materiałów poszukujecie najczęściej i na co mam zwracać szczególną uwagę podczas tworzenia kolejnych takich zestawień. Ikony Line icon set for UI & more Infinitely scalable Zestaw delikatnych ikonek stworzonych przez autora na potrzeby własnej pracy. Pobierz Strona autora Flaticon Kolejny zbiór, to coś więcej niż paczka. Pobierz Glyph Search Kolejna strona, to po raz kolejny nie paczka ikon, a ich zbiór – coś w rodzaju katalogu.

Zobacz Strona autora Nice Things Icon Set Kolejny materiał, to zestaw… ładnych rzeczy udostępniony przez Smashing Magazine. Pobierz Strona autora Mockupy Apple iPad Air. Darmowe materiały – część szósta. Nadszedł czas na kolejną, już szóstą część zestawienia darmowych materiałów, które mogą się przydać w pracy.

Darmowe materiały – część szósta

Tym razem znajdziecie tutaj trochę ikon, mockupów, tekstur oraz interfejsów użytkownika. Wszystkie te materiały dostępne są do użytku komercyjnego, albo na swojej stronie nie zawierały informacji o licencji. Mam nadzieję, że przydadzą się wam w nadchodzących projektach. Darmowe materiały – cześć piąta. Kontynuując serię materiałów, które mogą się wam przydać podczas pracy, postanowiłam odrobinę ją uschematyzować.

Darmowe materiały – cześć piąta

Przede wszystkim – dodaję numerację, która pomoże wam lepiej nawigować pomiędzy artykułami. Po drugie – od teraz każdy z artykułów zostanie podzielony na kategorie dzięki którym jednym rzutem oka będziecie mogli ocenić, czy znajdziecie tutaj coś dla siebie. Tym razem zamieściłam tutaj trochę ikon, mockupów, tekstur, pędzli i trochę innych rzeczy, które tak bardzo wszyscy lubimy. Zapraszam do przeglądania, pobierania i oczywiście wyrażania swojej opinii. Ikony Payment Card Glyphs Icon Set. Darmowe materiały ułatwiające pracę, część czwarta.

Nadszedł czas na kolejne zestawienie darmowych materiałów, które mogą się wam przydać podczas pracy nad kolejnymi projektami.

Darmowe materiały ułatwiające pracę, część czwarta

Jako, że nie jestem fanką wykorzystywania gotowych elementów w swoich projektach, postanowiłam zebrać tym razem trochę szkieletów, które mogą przydać się podczas projektowania oraz mockupów, które uatrakcyjnią przedstawienie pracy. Jeśli chcielibyście znaleźć w kolejnych zestawieniach coś szczególnego – dajcie znać w komentarzach. Wireframe Kit Design less. Create more., to dewiza, która przyświecała autorowi paczki Wireframe Kit zawierającej pokaźną liczbę przeróżnych szablonów udostępnianych w postaci plików wektorowych. Pobierz Rafał Tomal Wireframe kit Autorem kolejnego materiału jest Rafał Tomal, nasz rodak mieszkający w USA. Pobierz A3 Poster Mockup Przechodząc dalej – do wizualizacji naszych projektów zawsze przydadzą się odpowiednie grafiki.

Pobierz Mockup corporate identity Pobierz Identity / Branding MockUp Vol.3 Pobierz Branding Mock Up Pobierz Flat icons Pobierz. Darmowe materiały przyspieszające pracę grafika, część trzecia. Pod ostatnim artykułem z cyklu darmowych materiałów znalezionych w sieci otrzymałam prośbę o więcej takich zestawień. Postanowiłam więc przykładać się trochę bardziej do ich wyszukiwania i publikować ten cykl nieco częściej. Zapraszam was wiec do obejrzenia i ocenienia kolejnego zestawienia.

Znajdziecie tutaj miedzy innymi nową dawkę ikon w postaci fontów, ciekawe rozwiązania związane z mapami, mockupy i co nieco na temat szablonów społecznościowych. Darmowe materiały, które przydadzą się każdemu projektantowi, część druga. Nadszedł czas na podzielenie się z wami kolejną listą plików i materiałów, na które trafiłam ostatnimi czasami. Znajdziecie tutaj grafiki, które powinny trafić do miłośników modnego flat design, darmowe mockupy do planowania stron oraz aplikacji mobilnych, ikony oraz inne ciekawe i potencjalnie przydatne pliki.

Zapraszam! Simple Icons Simple Icons to zbiór prostych ikon społecznościowych wykonanych w popularnym aktualnie stylu flat design. Udostępniane są na licencji Free Art License, możecie więc do woli wykorzystywać je w pracach komercyjnych. Darmowe minimalistyczne ikony dostępne w postaci fontów. Korzystanie z ikon w postaci wektorowej to na pewno dobry pomysł, który unowocześni i przyspieszy działanie Waszych stron internetowych. W sieci istnieje wiele zestawień takich ikon, postanowiłam się im przyjrzeć i stworzyć listę tych najciekawszych. Poniższe zestawienie zawiera darmowe ikony udostępniane do komercyjnego użyciu w postaci plików fontów. Batch. Darmowe pliki psd, które mogą Ci się przydać. Podczas przeglądania sieci, RSS-a i Facebooka zdarza mi się wpadać na bardzo ciekawe pliki, które mogą być przydatne podczas projektowania stron oraz przygotowywania ich do pokazania klientowi.

Niektóre z nich są płatne, inne darmowe, wszystkie je łączy jedno – korzystając z nich możemy zyskać wiele czasu, a czasem nawet kilka ciekawych pomysłów. W tym zestawieniu postanowiłam zebrać te najciekawsze i dostępne do pobrania za darmo pliki. Zapraszam do przeglądania i pobierania. Prezentacja prac Na początek skupię się na plikach, które pomogą nam zaprezentować swoje prace, czyli wszelkiego rodzaju wizualizacje. Mini zbiór 10 paczek ikon do użycia w projektach graficznych. Dzisiaj czas na zbiór materiałów przydatnych w projektach – uniwersalnych i kolorowych ikonek. Od ikon portali socjalnych, poprzez e-commerce – aż do pogody. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś co go zaciekawi i skusi do wypróbowania. Wszystkie zestawy są dostępne do użytku komercyjnego jak i personalnego. Prawie każda nowoczesna strona internetowa posiada odnośniki do różnych portali internetowych.