background preloader

Webkima

Facebook Twitter

آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما

آکادمی وبکیما مجموعه ای از آموزش ها و ابزار های طراحی سایت است که به راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما کمک می کند

آموزش صدور فاکتور ووکامرس با WooCommerce PDF Invoices l وبکیما. صدور فاکتور یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های هر سایت فروشگاهی است و اگر شما هم یک سایت فروشگاهی دارید باید به آن توجه زیادی داشته باشید، برای صدور فاکتور ووکامرس در مقاله بهترین افزونه‌های صدور فاکتور برای ووکامرس به شما یک سری از افزونه‌های صدور فاکتور معرفی کردیم که طبق نیاز خود می‌توانید از هر کدام که می‌خواهید استفاده کنید، اما در این مقاله از سری مقالات آموزش ووکامرس قصد داریم به آموزش صدور فاکتور ووکامرس با افزونه WooCommerce PDF Invoices بپردازیم که یکی از افزونه‌های صدور فاکتور ووکامرس است و بسیار هم در این زمینه محبوب واقع شده است، حتما با ما همراه باشید تا کاملا به این افزونه مسلط شوید.

آموزش صدور فاکتور ووکامرس با WooCommerce PDF Invoices l وبکیما

افزونه WooCommerce PDF Invoices این افزونه به‌صورت رایگان در مخزن وردپرس قرارگرفته است و تاکنون بیش از 300 هزار نصب فعال دریافت کرده امروزه به‌عنوان محبوب‌ترین افزونه صدور فاکتور در وردپرس شناخته می‌شود. آموزش افزودن دکمه و لینک دادن به آن در اسلایدر رولوشن l وبکیما. اگر می‌خواهید یک اسلایدر عالی طراحی کنید که باعث افزایش فروش و تعامل در سایت شما شود، باید حداقل در یکی از اسلاید‌های آن یک دکمه کال تو اکشن قرار دهید، در واقع دکمه‌های call to action کاربران را تشویق به انجام یک کاری می‌کنند، به همین دلیل در جلسه یازدهم از دوره جامع و رایگان آموزش اسلایدر روولوشن، افزودن دکمه و لینک دادن به آن را آموزش داده‌ایم، بنابراین اگر می‌خواهید نحوه لینک دادن به دکمه و یا یک متن در روولوشن اسلایدر را یاد بگیرید این جلسه را با دقت دنبال کنید.

آموزش افزودن دکمه و لینک دادن به آن در اسلایدر رولوشن l وبکیما

ساخت دکمه در رولوشن اسلایدر برای طراحی و ساخت یک دکمه در اسلایدر روولوشن باید ابتدا از منوی بالا، و از بخش Add Layer گزینه Button را انتخاب کنید، بعد از انتخاب کزینه Button، یک دکمه ساده برای شما ایجاد می‌شود و پنجره‌ای در سمت راست برای شما باز می‌شود که می‌تونید از داخل آن شکل دکمه موردنظرتان را انتخاب کنید: همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، می‌توانید از بین دکمه‌هایی که نمایش داده می‌شود یکی را مطابق با نیاز خود انتخاب کنید، بعد از انتخاب دکمه موردنظرتان از بخش Size & Pos می‌توانید جایگاه دکمه و سایز آن را مشخص کنید. آموزش تکرار یک انیمیشن روی یک لایه در روولوشن اسلایدر l وبکیما. معمولا در طراحی اسلایدر‌های حرفه‌ای باید بتوانید یک افکت انیمیشن را روی یک لایه مشخص تکرار کنید، برای مثال شاید بخواهید عبارت “30٪ تخفیف ویژه” را به صورت افکت چشمک‌زن نمایش دهید، یا حتی شاید بخواهید یک لایه تصویر را در زاویه‌ای خاص بچرخانید، در این مواقع باید از بخش Loop Layer در رولوشن اسلایدر استفاده کنید، به همین دلیل در جلسه 10 از دوره آموزش روولوشن اسلایدر، آموزش تکرار یک انیمیشن روی یک لایه را آماده کرده‌ایم تا شما همراهان گرامی نیز بتوانید روی اسلایدرهای خود از قابلیت Loop Layer استفاده کنید.

آموزش تکرار یک انیمیشن روی یک لایه در روولوشن اسلایدر l وبکیما

برای تنظیم قابلیت Loop Layer، ابتدا باید لایه موردنظرتان را در روولوشن اسلایدر انتخاب کنید، سپس از تنظیمات LAYER OPTIONS گزینه Loop Layer را انتخاب کنید تا قسمت تکرار یک انیمیشن روی یک لایه در اسلایدر رولوشن برای شما باز شود، حال در این بخش ابتدا از قسمت Layer Loop Animations، گزینه Effects را روشن کنید، سپس گزینه Enable Loop Effects را نیز روشن کنید تا بتوانید یک افکت را روی یک لایه برای تکرار تنظیم کنید. جمع بندی. آموزش کار با لایه‌های عمومی (لایه استاتیک) در رولوشن اسلایدر l وبکیما. طراحی اسلایدرهای فوق حرفه‌ای در روولوشن اسلایدر، نیازمند یادگیری ترفندهای بسیاری است، یکی از ترفندهای طراحی اسلایدر با روولوشن اسلایدر نحوه کار با لایه‌های عمومی، یا همان لایه‌های استاتیک است، اگر زیاد با رولوشن اسلایدر آشنایی نداشته باشید، بعید است که کار با لایه‌های استاتیک را بلد باشید، به همین دلیل در جلسه نهم از دوره آموزش رولوشن اسلایدر، آموزش کار با لایه‌های استاتیک را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

آموزش کار با لایه‌های عمومی (لایه استاتیک) در رولوشن اسلایدر l وبکیما

در ابتدا اجازه دهید بررسی کنیم که اصلا منظور ما از لایه‌های عمومی و استاتیک چیست، و این که این لایه‌ها در کجاها کاربرد دارند؟ اجازه دهید این مورد را با یک مثال توضیح دهیم، فرض کنید که می‌خواهید یک اسلایدر برای صفحه اصلی سایت‌تان طراحی کنید و می‌خواهید که لوگوی سایت را نیز در بالای اسلایدر برای نمایش قرار دهید، و می‌خواهید این لوگو در تمامی اسلاید‌ها نمایش داده شود، در این صورت برای طراحی اسلایدها باید چگونه عمل کنید؟ جمع ‌بندی. کار با انیمیشن‌ها در طراحی اسلایدر با روولوشن اسلایدر l وبکیما. برای طراحی یک اسلایدر زیبا با افزونه روولوشن اسلایدر، باید حتما با بخش انیمیشن‌های این افزونه به خوبی آشنا باشید، به همین دلیل در جلسه هشتم از دوره آموزش روولوشن اسلایدر، کار با انیمیشن‌ها را آموزش داده‌ایم، پس اگر می‌خواهید با نحوه انیمیشن دادن به المان‌ها در روولوشن اسلایدر آشنا شوید، این جلسه را به صورت کامل مشاهده کنید.

کار با انیمیشن‌ها در طراحی اسلایدر با روولوشن اسلایدر l وبکیما

در افزونه اسلایدر روولوشن، شما می‌توانید انیمیشن‌های جذابی را روی هر یک از لایه‌هایی که می‌خواهید اعمال کنید و در بخش تایم لاین آن، به سادگی می‌توانید تایم انیمیشن‌ها را کاستومایز کنید، اینکه انیمیشن از چه زمانی آغاز شود، چقدر طول بکشد و اینکه در چه تایمی مجددا آن لایه خاص از اسلاید خارج شود، تمامی این موارد به سادگی در بخش تایم لاین روولوشن اسلایدر قابل تنظیم است. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، شما می‌توانید برای هر لایه در زمان ورود به اسلاید یک انیمیشن تنظیم کنید و همچنین تایم اجرای انیمیشن را تعریف کنید و حتی برای خروج لایه موردنظر از اسلاید هم یک انیمیشن دیگر تنظیم کنید و زمان آن را نیز به صورت مجزا کاستومایز کنید. جمع بندی. آموزش طراحی اسلایدر‌های ریسپانسیو با روولوشن اسلایدر l وبکیما. با جلسه 7 از دوره آموزش روولوشن اسلایدر در خدمت شما همراهان گرامی آکادمی وبکیما هستیم، در این جلسه می‌خواهیم نحوه طراحی اسلایدرهای ریسپانسیو را آموزش دهیم، در جلسات قبلی با بخش‌های مختلف افزونه روولوشن اسلایدر آشنا شدید، حال نوبت آموزش طراحی اسلایدرهای ریسپانسیو در روولوشن اسلایدر است، پس اگر می‌خواهید اسلایدرهایی طراحی کنید که در تمامی دیوایس‌های دسکتاپ، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل به خوبی نمایش داده شود، این جلسه را حتما تا انتها دنبال کنید.

آموزش طراحی اسلایدر‌های ریسپانسیو با روولوشن اسلایدر l وبکیما

برای دسترسی به بخش تنظیمات ریسپانسیو در اسلایدر روولوشن، از منوی بالا، سمت چپ روی گزینه دسکتاپ کلیک کنید و از زیرمنویی که باز می‌شود، می‌توانید دستگاهی که می‌خواهید اسلایدرتان را برای آن ریسپانسیو کنید را انتخاب کنید، به تصویر زیر دقت کنید: دقت کنید که قبل از انتخاب دیوایس موردنظر باید ابتدا دکمه روبروی آن را روشن کنید، به تصویر بالا دقت کنید، همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، دیوایس لپ‌تاپ، در حالت خاموش است و اگر به این صورت باشد، به این معنی است که همان تنظیمات پیش‌فرض روی لپ‌تاپ هم اعمال می‌شود. جمع بندی. تنظیم سایز اسلایدر در دیوایس‌های مختلف در روولوشن اسلایدر l وبکیما. با جلسه 6 از دوره آموزش رولوشن اسلایدر در خدمت شما همراهان گرامی آکادمی وبکیما هستیم، در این جلسه با تنظیم سایز اسلایدر در دیوایس‌های مختلف دسکتاپ، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل آشنا می‌شوید، در واقع در افزونه روولوشن اسلایدر شما می‌توانید سایز اسلایدرها را در دستگاه‌های مختلف به صورت مجزا تنظیم کنید، برای مثال می‌توانید اندازه اسلایدر خود را در سایز دسکتاپ روی 900px تنظیم کنید، و دقیقا همان اسلایدر را در سایز تبلت روی 750px تنظیم کنید، با انجام این کار شما می‌توانید اسلایدرهای خود را به صورتی تنظیم کنید تا در تمامی دستگاه‌ها به صورت حرفه‌ای و زیبا نمایش داده شود.

تنظیم سایز اسلایدر در دیوایس‌های مختلف در روولوشن اسلایدر l وبکیما

جمع‌بندی در انتها امیدواریم که آموزش تنظیم اندازه اسلایدر در دستگاه‌های مختلف برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد، هرگونه سوالی در این رابطه دارید در انتهای همین بخش و در قسمت دیدگاه‌های سایت مطرح کنید، تا تیم پشتیبانی وبکیما سوالات شما همراهان گرامی را پاسخ دهند. با تشکر از همراهی شما 😉 راه ‌اندازی چت آنلاین در وردپرس با استفاده از افزونه Tidio l وبکیما. چت آنلاین در سایت بسیار مهم هست و شما اگر یک سیستم چت در سایت خود داشته باشید، می‌توانید بهتر به مشتریان خود خدمات ارائه دهید، در واقع اگر یک سیستم چت در سایت خود داشته باشید و راه ‌اندازی چت آنلاین در وردپرس را انجام دهید، مشتریان شما هر سوالی داشته باشند می‌توانند خیلی ساده با استفاده از سیستم سوال‌های خود را از شما بپرسند و دیگر نیاز نباشد که چند بار با شما تماس حاصل کنند.

راه ‌اندازی چت آنلاین در وردپرس با استفاده از افزونه Tidio l وبکیما

افزونه‌های بسیار زیادی هستند که برای راه ‌اندازی چت آنلاین در وردپرس می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید اما یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای راه ‌اندازی چت آنلاین در وردپرس، افزونه لایو چت Tidio هست که می‌توانید با استفاده از این پلتفرم یک چت آنلاین حرفه‌ای در سایت خود راه‌اندازی کنید، ما در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس از آکادمی وبکیما سعی داریم تا به شما کمک کنیم این افزونه را در سایت خود فعال کنید و یک چت آنلاین با استفاده از آن در سایت خود داشته باشید. برخی از امکانات افزونه Tidio نحوه نصب و راه اندازی چت آنلاین Tidio در وردپرس سخن پایانی. آموزش طراحی یک اسلایدر ساده با روولوشن اسلایدر l وبکیما. با جلسه پنجم از دوره آموزش روولوشن اسلایدر از آکادمی وبکیما در خدمت شما همراهان عزیز هستیم، توی این جلسه می‌خواهیم اولین اسلایدر خود را با روولوشن اسلایدر طراحی کنیم، پس اگر می‌خواهید مراحل طراحی یک اسلایدر ساده و جذاب را یاد بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم حتما این جلسه را با دقت مشاهده کنید.

آموزش طراحی یک اسلایدر ساده با روولوشن اسلایدر l وبکیما

برای شروع طراحی یک اسلایدر جذاب و زیبا شما باید انتخاب کنید که می‌خواهید پس زمینه اسلایدرتان به چه صورت باشد، یعنی می‌خواهید یک رنگ را به عنوان بگراند انتخاب کنید، یا یک عکس؟ یا حتی یک ویدیوی بهینه شده و جذاب؟ در هر صورت شما برای شروع طراحی یک اسلایدر باید ابتدا نوع پس زمینه را انتخاب کنید،‌ ما در این جلسه می‌خواهیم از پس زمینه عکس استفاده کنیم. بنابراین باید چند تصویر با کیفیت را پیدا کرده و سپس آن‌ها را برای وب‌سایت و فضای وب بهینه کنیم، سپس وارد افزونه روولوشن اسلایدر شده و اسلایدر خود را طراحی می‌کنیم، پس با ادامه این آموزش همراه ما باشید. مرحله اول: دانلود تصاویر مرتبط و باکیفیت. ویژوال کامپوزر چیست؟ دانلود رایگان ویژوال کامپوزر (نسخه جدید) l وبکیما. یکی از بهترین و پرکاربردترین افزونه‌های وردپرس صفحه ساز‌ها هستند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها سایت خود را تا حد بسیار زیادی شخصی سازی کنید، یکی از بهترین این صفحه ساز‌ها ویژوال کامپوزر یا به انگلیسی WPBakery Visual Composer است که ما می‌خواهیم در این مقاله از آکادمی وبکیما کاملا به این افزونه بپردازیم و توضیحاتی درباره آن به شما ارائه دهیم تا بتوانید به دانلود ویژوال کامپوزر بپردازید و از آن برای شخصی سازی سایت خود به خوبی استفاده کنید.

ویژوال کامپوزر چیست؟ دانلود رایگان ویژوال کامپوزر (نسخه جدید) l وبکیما

ویژوال کامپوزر چیست؟ این افزونه به عنوان یکی از بهترین صفحه ساز‌های وردپرس هست که تا کنون هزاران سایت هستند از آن استفاده می‌کنند، افزونه WPBakery Visual Composer در حال حاظر یکی از پرفروش‌ترین افزونه‌های وردپرسی در مارکت‌های خارجی است و بسیاری از قالب‌هایی که خریداری می‌کنید و در سایت خود استفاده می‌کنید با استفاده از این افزونه توسعه یافته‌اند، پس اصلا این افزونه را نباید دست کم بگیرید چون کلی به شما امکانات مختلف ارائه خواهد داد و شما با استفاده از این امکانات می‌توانید سایت جذاب‌تری را برای خود داشته باشید. آموزش کار با قسمت پس‌زمینه‌ها در اسلایدر روولوشن l وبکیما. با جلسه سوم از دوره آموزش اسلایدر روولوشن در خدمت شما همراهان گرانقدر آکادمی وبکیما هستیم، در این جلسه می‌خواهیم به صورت رسمی وارد بخش پنل تنظیمات اسلایدر روولوشن شویم، و کار با این افزونه اسلایدر ساز را آغاز کنیم، در ابتدا باید یاد بگیریم که چگونه با قسمت پس‌زمینه‌ها در اسلایدر روولوشن کار کنیم، در حقیقت شما هر نوع پس زمینه‌ای را می‌توانید برای اسلایدرهای خود قرار دهید، پس اگر می‌خواهید کار با افزونه اسلایدر روولوشن را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما این جلسه را با دقت مشاهده کنید،‌چون از قدیم گفتند، خشت اول که نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج!

این یعنی این که اگر از همین ابتدا اصول طراحی را به درستی یاد بگیرید، در قدم‌های بعدی به سادگی می‌توانید اسلایدر‌های بسیار جذابی را طراحی کنید، پس همراه ما باشید. چند نوع پس زمینه می‌توانید در روولوشن اسلایدر استفاده کنید؟ در افزونه روولوشن اسلایدر، شما می‌توانید برای اسلایدرهای خود 7 نوع پس‌زمینه قرار دهید، این 7 نوع پس زمینه عبارتند از: قراردادن اسلایدر روولوشن در بخش‌های مختلف سایت.

بهترین افزونه گالری تصاویر وردپرس (افزونه ساخت گالری) l وبکیما. مدیریت تصاویر در وردپرس و نمایش آن به بهترین و کاربر پسندترین شکل ممکن بدون استفاده از بهترین افزونه گالری تصاویر وردپرس، کار بسیار سختی است، همچنین اگر سری به مخزن وردپرس بزنید، خواهید دید که افزونه های بسیار زیادی برای ساخت گالری تصویر در وردپرس وجود دارد، که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند، به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله از سری مقالات بهترین افزونه ‌های وردپرس، بهترین افزونه گالری تصاویر وردپرس را معرفی کنیم تا شما عزیزان بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین افزونه برای ساخت گالری عکس در وردپرس را انتخاب کنید.

پس اگر می‌خواهید در سایت خود از گالری عکس‌ها استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتما این مقاله را تا انتها و با جزئیات کامل مطالعه کنید تا در نهایت یک افزونه عالی و متناسب با سایت خود برای ساخت گالری عکس انتخاب کنید، پس اجازه دهید کار را آغاز کنیم. افزونه NextGEN Gallery یکی از امکانات خوب و کاربردی این پلاگین گالری عکس این است که دارای بلوک برای ویرایشگر گوتنبرگ است، و این یعنی شما در هر بخشی از سایت خود می‌توانید از امکانات این افزونه به سادگی استفاده کنید.

یک خطای مهم در این وب سایت رخ داده است!! l وبکیما. آیا یک خطای مهم در سایت شما رخ داده است؟! نگران نباشید! اگر خیلی استرس دارید و نگران هستید که سایت عزیزتان به فنا رفته است، باید خدمت‌ تان عرض کنم که نیازی نیست تا این اندازه نگران باشید! پس همین الان ابتدا تشریف ببرید یک لیوان چای یا یک لیوان قهوه (البته من کاپوچینو را ترجیح می‌دهم!) ساخت صفحه 404 در وردپرس به همراه کد html صفحه 404 l وبکیما. ساخت صفحه 404 در وردپرس یکی از مهم‌ترین کارهای یک وبمستر یا یک مدیر سایت است، شاید با خود بگویید چرا؟ به احتمال بسیار زیاد تاکنون صفحات زیادی را به دلایل مختلف از سایت خود حذف کرده‌اید، حال کاربران سایت شما وقتی به آن صفحات حذف شده برخورد کنند با خطای 404 روبرو می‌شوند، حال اگر شما صفحه 404 سایت را به درستی و زیبایی طراحی کرده باشید، ممکن است بتوانید آن کاربر را قبل از خارج شدن از سایت، به صفحات مشابه یا صفحات دیگر سایت خود هدایت کنید. پس اگر می‌خواهید یکی از مهم‌ترین کارهای سایت خود، که شخصی سازی صفحه 404 است را همین الان انجام دهید، حتما این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس را تا انتها دنبال کنید.

آموزش ساخت صفحه 404 اختصاصی. این سایت از چه افزونه ای استفاده میکند؟ فهمیدن افزونه های یک سایت l وبکیما. اگر می‌خواهید یک سایت وردپرس طراحی کنید و در ابتدای راه هستید، شاید بخواهید کمی تقلب کنید! یعنی چون هنوز تجربه کافی در زمینه انتخاب قالب وردپرس، و افزونه‌های وردپرسی ندارید، می‌خواهید وب‌سایت‌های قدیمی حوزه کاری خودتان را بررسی کنید و ببینید که سایت مورد نظر از چه قالبی استفاده می‌کند و اینکه کدام افزونه ها در سایت نصب شده‌اند؟ فهمیدن افزونه های یک سایت کار سختی نیست! در واقع پیدا کردن افزونه‌ های نصب شده در یک سایت آنقدر ساده است که وقتی آن را یاد بگیرید حتی از روی کنجکاوی هم که شده بعضی از سایت ها را برای تشخیص افزونه های وردپرس آن بررسی خواهید کرد! پس اگر می‌خواهید پاسخ سوالات زیر را بدانید: وردپرس یا HTML - طراحی سایت را با کدام انجام دهیم؟ l وبکیما. تنظیمات قالب وردپرس کجاست؟ تنظیمات قالب وردپرس چیست؟ l وبکیما. رفع خطای جهت انجام عملیات تعمیرات زمان‌بندی شده … l وبکیما. آموزش قدم به قدم آپدیت دستی وردپرس (راهنمای تصویری) l وبکیما.

بهترین افزونه مگامنو در وردپرس□ (رایگان و پولی) l وبکیما. آموزش مدیریت سایت وردپرس با اپلکیشن اندروید l وبکیما. Figma چیست؟ معرفی و آموزش نصب نرم‌افزار فیگما - وبکیما. تفاوت UI و UX چیست؟ تفاوت‌های تجربه کاربری و رابط کاربری - وبکیما. تم فارست چیست؟ روند فروش محصولات در مارکت‌های Envato. ساخت بسته نصب آسان وردپرس با Dupliucator. فریلنسر کیست؟چگونه فریلنسر شویم؟ راهنمای کارمزدی و کار از راه دور. کسب درآمد از اینترنت در خانه بدون سرمایه (۱۰۰% واقعی) آموزش ساخت فرم ورود به سایت با افکت های زیبا با HTML و CSS. آموزش ساخت انیمیشن حرکت موس با جاوا اسکریپت (آموزش ویدیویی) آموزش ساخت باکس اطلاعات تماس با HTML و CSS (با هاور زیبا) آموزش ویدیویی ساخت UI کارت پروفایل کاربری با HTML & CSS.

آموزش ویدیویی ساخت اکولایزر با HTML & CSS. ویدیوی آموزش ساخت ۴ افکت هاور آیکون تنها با HTML & CSS. یک مقدمه ی کوتاه بر مفهوم تجسم اطلاعات. برخی از نکات ساده تجربه کاربری اپ ها. ۷ تکنیک تحقیقاتی عالی و بی نظیر UX. مصاحبه کاربر چیست ؟ چگونه مصاحبه با کاربر را حرفه ای مدیریت کنیم؟ کاربرد پذیری چیست ؟ چرا کاربرد پذیری مهم است ؟ مقدمات کاربردپذیری. فاکتورهای تاثیرگذار بر تجربه کاربری. تفکر طراحی چیست و چرا مبحث تفکر طراحی بسیار محبوب است ؟ مقدمه ای مختصر درباره طراحی تجربه کاربری (UX) طراحی سایت چیست ؟ چگونه می توان یک طراح سایت حرفه ای شد ؟ آموزش ساخت اکانت Moz Pro رایگان. فروش با گوگل ادوردز (راهنمای جامع گوگل ادوردز) پکیج طلایی قالب وردپرس و افزونه وردپرس آکادمی وبکیما.

Social webkima. آموزش پیکربندی پرداخت در ووکامرس. قراردادن فاوآیکون در وردپرس. تنظیمات حساب کاربری ووکامرس. فعالسازی gzip در وردپرس با استفاده از htaccess بدون افزونه. پیکربندی حمل و نقل ووکامرس. پیکربندی محصولات در ووکامرس. پیکربندی تنظیمات همگانی ووکامرس - پیکربندی تنظیمات ووکامرس. آموزش اضافه کردن ابزارک جدید در وردپرس. مدیریت صفحه پرداخت در ووکامرس-حذف واضافه فیلدهای تسویه حساب ووکامرس. افزودن محصول در ووکامرس-آموزش قراردادن محصول در ووکامرس. پرداخت مستقیم در ووکامرس-انتقال مستقیم کاربر به برگه تسویه حساب. دسته‌‌بندی محصولات در ووکامرس. آموزش نصب ووکامرس در وردپرس + آموزش تصویری. افزودن واحد تومان به ووکامرس.

افزونه بانک ملت ووکامرس. دلایل استفاده از ووکامرس چیست؟ چرا ووکامرس را انتخاب کنیم؟ امکانات ووکامرس و قابلیت های ووکامرس برای ساخت فروشگاه. پیشوند جدول وردپرس چیست ؟ راهنمای پیشوند جدول در وردپرس. گالری عکس در وردپرس (ساخت تصاویر بصورت گالری) در وردپرس بدون افزونه. سطوح دسترسی کاربران در وردپرس. فروشگاه ساز ووکامرس چیست؟چگونه با وردپرس فروشگاه اینترنتی بسازیم؟ وردپرس شبکه چیست و چگونه نصب می شود؟ آموزش کامل ساخت child theme وردپرس. آموزش افزودن دکمه ادامه نوشته وردپرس. معرفی ۲۵ افزونه کاربردی ابزارک در وردپرس (بهترین ویجت ها) معرفی ۲۵ افزونه کاربردی ابزارک در وردپرس (بهترین ویجت ها) بهترین هاست پادکست در سال ۲۰۱۹ (۷ شرکت برتر میزبان پادکست) Webkima's Profile. چگونه پست ها را از صفحه اصلی در وردپرس پنهان کنید؟ در وردپرس ۵٫۳ چه ویژگی هایی اضافه شده است؟ آکادمی کسب و کار اینترنتی وبکیما (آموزش وردپرس - قالب وردپرس - طراحی سایت)