background preloader

Uriel_shay

Facebook Twitter

Uriel-shay

שרוולי בידוד מתכווצים ועוד - איפה תוכלו למצוא את המוצרים של RAYCHEM. תאגיד רייקם Raychem הוקם ברדווד סיטי, קליפורניה בשנת 1957 והפך לחלוץ בתחום המוצרים המסחריים הפועלים באמצעות כימיה הנוצרת כתוצאה מקרינה.

שרוולי בידוד מתכווצים ועוד - איפה תוכלו למצוא את המוצרים של RAYCHEM

שמה המקורי של החברה היה RayTherm Wire and Cable ובהמשך הוקמה לה חברת בת בשם RayClad Tubes. החברה, שהקודמה תחת SRI אינטרנשיונל, פיתחה טכנולוגיה המבוססת על חוטי חשמל וכבלים, שיוצרו בתהליך של בידוד פולימרי מוצלב, שיועדה במקור לתעשיות צבאיות ולתחום החלל. תחומים אלו היו הראשונים לעשות שימוש בכימיה של קרינה למוצרים מסחריים. עד מהרה, המציאה החברה צינורות מתכווצים בחום הממוקדים גם ביישומים אלקטרוניים. חובה שיהיו בתיק של כל איש מקצוע: כלי עבודה לחשמלאים. עבודות שונות בתחום החשמל, מצריכות שימוש בכלי עבודה שונים שיהיו מוכנים לשליפה מהירה מארגז הכלים.

חובה שיהיו בתיק של כל איש מקצוע: כלי עבודה לחשמלאים

המפתח לעבודה יעילה הוא הצטיידות בכלים הנכונים, תוך שמירה על סדר וארגון עבודתם של החשמלאים היא אחת המורכבות שיש, כאשר כל משימה, תיקון או הרכבה, מצריכים שימוש בציוד לעבודות בחשמל, ובו שלל כלים שונים, כאשר כל אחד מהם משמש צורך אחר. לוחץ MC4 למערכת סולארית - אביזר חיבור שחוסך לכם זמן. המודעות להיבטים של אקולוגיה והרצון לשמור על הסביבה, לזהם פחות, לצרוך פחות אנרגיה וגם לחסוך כסף, הביאה לביקוש הולך וגובר למעבר לשימוש במערכות סולאריות, המהוות תחליף למערכות החשמל המסורתיות שהכרנו.

לוחץ MC4 למערכת סולארית - אביזר חיבור שחוסך לכם זמן

ההקמה של מערכת סולארית היא אינה עניין של מה בכך, ומצריכה פריטי ציוד ייעודיים וספציפיים, על מנת לבנות את המערכת באופן היסודי, המקצועי והמדויק ביותר, ממש כמו כל הקמה של מערכת חשמל, אף שזו מצריכה ידע ספציפי, שכיום אנשי מקצוע מהתחום מתחילים לרכוש. במילים אחרות, לא כל חשמלאי יכול להקים מערכת סולארית, אלא רק אלו שעברו הכשרה מקצועית ספציפית בתחום. מכשירים משולבים - כלי מדידה הכרחיים עבור כל חשמלאי. עבודתם של החשמלאים כרוכה בסיכונים גבוהים מאוד, ותוך שהם נדרשים להבטיח את תקינות המכשירים אותם הם מתקינים או מתקנים, עליהם לדאוג קודם כל לבטיחות שלהם עצמם וכמובן לבטיחות הסביבה והאנשים שעומדים לעשות שימוש במכשירי החשמל או במערכות החשמל עליהם הם עובדים.

מכשירים משולבים - כלי מדידה הכרחיים עבור כל חשמלאי

על כן, עבודתם דורשת אחריות, זהירות ודיוק מירבי, ומה שמסייע להם לעשטת זאת באופן הטוב ביותר, הוא ציוד העבודה שלהם, ובמיוחד כלי מדידה שונים שמספקים חיוויים שונים לגבי המצב בשטח, וביכולתם לאותת לאנשי המקצוע העוסקים בחשמל - האם הסביבה והמכשיר תקינים ובטוחים לשימוש. הפעולה הראשונה אותה נדרשים החשמלאים לעשות כאשר הם מגיעים לשטח, הרבה לפני שהם מתחילים לעבוד, היא קודם כל לבדוק את תקינות ציוד הבטיחות איתו הגיעו, לרבות ציוד המגן שלהם, דוגמאת כפפות בידוד, קסדות ועוד עזרים שנועדו להגן על החשמלאי עצמו.

על העובדים בחשמל לוודא שכל פריטי הלבוש והמגן אטומים ומבודדים, שאין בהם קרעים או סדקים, אחרת אין בהם תועלת והעבודה נותרת מסוכנת עבורם ממש באותה המידה שהיתה לולא השתמשו בהן. התפקיד החשוב של כלי מדידה לעבודות בחשמל. בודק בידוד - מגר: כל חשמלאי צריך אחד כזה בין כלי העבודה. בעבודות הכרוכות בחשמל - אין מקום לטעויות.

בודק בידוד - מגר: כל חשמלאי צריך אחד כזה בין כלי העבודה

בניגוד לבעלי מקצוע אחרים, לחשמלאים יש אחריות רבה על ביצוע העבודה באופן הבטיחותי והמדויק ביותר, שכן, אחרת העבודה שלהם עלולה להיות כרוכה בסיכון ממשי לבריאות ולעתים אף בסכנת חיים של ממש. השמירה על בטיחות בעבודות חשמל, נחלקת לשני חלקים עיקריים - ראשית במהלך העבודה עצמה, החשמלאים צריכים להצטייד בציוד לעבודות בחשמל על מנת להגן על גופם ובריאותם מפני התחשמלות כאשר הם עצמם נמצאים בסביבה של מתח גבוה. לרוב הם יעשו זאת על ידי שימוש בציוד מגן כמו כפפות, קסדות, מגפיים ולבוש חסין. שנית, על החשמלאים לדייק באופן מושלם בעבודתם, שכן, בתום העבודה הם משאירים מכשירים או מתחמים שאמורים לשרת אחרים באופן פרקטי וגם בטיחותי. על כן, החשמלאים חייבים לנקוט בזהירות, באחריות ובדיוק מירבי בעבודתם, תוך כדי שהם מקפידים על הנהלים ועל הוראות הבטיחות הנוקשות ביותר, ולא עושים לעצמם הנחות באשר הן, כשזה נוגע לבטיחות.

כיצד פועל בודק ממסרי פחת ולמה חשוב שכל חשמלאי ישתמש בו? כל חשמלאי יסכים עם כך שבדיקת ממסר פחת היא חשובה ביותר, וחשמלאים נוהגים לבצעה כל כמה חודשים, ויש כאלה שיגדילו ויאמרו שאפילו אחת לחודש הם מבצעים את הבדיקה הזו.

כיצד פועל בודק ממסרי פחת ולמה חשוב שכל חשמלאי ישתמש בו?

חשובה במיוחד היא בדיקת התקינות - בכל ממסר פחת קיים לחצן אשר אמור להקפיץ את הפחת בלחיצה אחת פשוטה. עוד דרך שניתן לבדוק את תקינות הממסר היא באמצעות בודק ממסרי פחת, שהוא מכשיר בדיקה ייעודי שיגרום לפחת לקפוץ במידה ויש קצר בחוטים. כאמור, ההמלצה עבור חשמלאים שרוצים "ללכת על בטוח" היא לערוך בדיקה כזו בכל חודש, אך ישנם חשמלאים שמבצעים אותה גם כל שלושה חודשים או אחת לחצי שנה.

שוב לדעת שממסר הוא אמצעי מדידה בפני עצמו, מה שאומר שהוא אינו מבצע הפסקה של כל מערכת החשמל בעצמו, אלא מפעיל או מפסיק גורם אחר באמצעות מגע עזר או חיבור מכנאי. כיצד עובד בודק ממסרי פחת? ציוד בטיחות לעבודה במתח: הכרחי עבור כל מעסיק בעבודות חשמל. מהו ציוד הבטיחות האישי שאתם מוכרחים לספק לעובדים שלכם, במידה וסביבת העבודה מתאפיינת בחשמל במתח גבוה?

ציוד בטיחות לעבודה במתח: הכרחי עבור כל מעסיק בעבודות חשמל

כך תדעו לזהות מהם המכשירים והאביזרים ההכרחיים והאם הם מתאימים לסוג העבודות שלכם בכל סוג עבודה הכרוכה בסיכון מסוים, חשוב מאוד לתת את הדעת להיבט הבטיחות ולהגן על בריאות ואף על חיי העובדים. על אחת כמה וכמה כשמדובר בחשמל. במדינות מערביות ומתקדמות, כמו בישראל, נושא הבטיחות וחיי האדם נמצא בראש סדר העדיפויות, והוא אף מעוגן בחוקים ברורים ונוקשים, שכל מעביד חייב לעבוד בכפוף אליהם. ציוד חשמל – היכן ניתן לרכוש את כל הציוד במקום אחד? להיות חשמלאי זה אומר לעבוד בעבודה לא קלה פיזית, עבודה עם רמת סיכון די גבוהה ועבודה שצריכה להיות לא פחות ממושלמת.

ציוד חשמל – היכן ניתן לרכוש את כל הציוד במקום אחד?

הרי אף אחד לא יכול לדמיין עבודת חשמלאי שהיא לא 100%, מהסיבה הפשוטה – כי עבודה שהיא לא מושלמת היא כאילו לא נעשתה בכלל. הרי בסופו של דבר מערכת החשמל צריכה לעבוד, וזה או כן או לא. אין באמצע.

כלים לחשמלאי – מדוע לרכוש את מותגי היוקרה ולא לחסוך?

מכשירים לבדיקת מתקנים סולאריים. איתור תקלות – במקרה של תקלה במערך הפנלים תפגע הפעילות של כל המערכת .

מכשירים לבדיקת מתקנים סולאריים

יש צורך לגלות אם והיכן קיימת תקלה . מכשירים מדגם SOLAR I-Ve ,I-V 400w , I-V 500w אידאליים למטרה זו בדיקות קבלה – לוידוא עמידת המערכת בדרישות הבטיחות החשמליות לפי התקנים IEC62446 . מכשיר מדגם PVCHECKs אידאלי לבדיקה זו בדיקת ביצועים – רישום והשוואה של נתוני ביצוע הם הכרחיים למערך האחזקה היעיל של המערכת . ציוד חשמל בסיטונאות. החשמל הוא מרכיב קריטי בחיים שלנו בעידן המודרני.

ציוד חשמל בסיטונאות

אף אחד מאיתנו לא יכול לדמיין איך העולם היה קיים ללא חשמל, ואנחנו הולכים ומפתחים בו תלות יותר ויותר. יש לו כמובן אין סוף יתרונות והוא הופך את החיים שלנו לקלים ונוחים יותר, והוא דורש לא מעט עבודה סביבו, טיפול והתקנה. בשביל שהוא יעבוד כמו שצריך, צריך אנשי מקצוע שיודעים לטפל במערכות חשמל וצריך כמובן גם ציוד חשמלי איכותי ואמין. Uriel-shay. יש מוצרים שונים שכששומעים את שמם מיד עולה שם של עסק או חברה מאחוריהם, גם אם אלו מוצרים שיש חברות שונות שמייצרות אותם. כך לדוגמא המילה "המבורגר", ישר שולחת בדמיון לא מעט מהשומעים אותה למקדונלדס. כך גם מוצרים רבים אחרים שגורמים למי שמחפש אותם לעשות ישר את הקישור לעסק ספציפי, ומה שעומד מאחורי זה הוא המיתוג. מהו מיתוג? מיתוג הוא בדיוק זה. יצירת הקשרים, רגשות ותובנות בנוגע לחברה מסוימת. כפפות לעבודה במתח חי - חובה עבור כל עובד בסביבת חשמל. כשחושבים על בטיחות ועל ציוד לעבודות בחשמל, כפפות הן לא הדבר הראשון שעולה בראש. אך כל חשמלאי מנוסה יודע שכשאשר עובדים עם חשמל, ובמיוחד בסביבה של מתח גבוה, יש להצטייד במגוון אמצעי בטיחות, לרבות כפפות לעבודה במתח חי שיהוו קו מגן וחוסם ראשון מפני התחשמלות.

כשעובדים בסביבה של חשמל, אי אפשר להיות "בטוחים מדי", וחשוב לתת את הדעת על כל אמצעי הבטיחות הדרושים, ולחדד את הכללים והנהלים בנוגע לעבודות מסוג זה. כל עובד ועובד חייב לדעת ולהבין את הכללים. טסטר למתח גבוה: ציוד הכרחי וחשוב לפני היציאה לעבודה בסביבת חשמל. בתוך רשימת ציוד הבטיחות הבסיסי וההכרחי לעבודה במתח גבוה, טסטר למתח נמצא בראש סדר העדיפויות. למה זה לא מספיק להצטייד בציוד בטיחותי וכיצד תדרכו את העובדים לעבודה בטוחה? עבודה בסביבה של חשמל במתח גבוה, מצריכה היערכות קפדנית של כל היבטי הבטיחות האפשריים. ראשית, ישנה רשימת ציוד בטיחות מתח גבוה, שחייבים להקפיד על כל הפריטים והמוצרים שבה, ולא פחות חשוב - לוודא באופן תדיר ושוטף את תקינותם.

לדוגמא, כפפות מבודדות, קסדת מגן, משקפי הגנה על הפנים, מוט חילוץ וכמובן בודק מתח גבוה. מוט הצלה - קו הגנה אחרון בעבודות במתח חשמלי. במהלך עבודות חשמל, על העובד להצטייד בשלל אמצעים שיגנו על גופו מפני הסיכונים הרבים הכרוכים בעבודה מסוג זה. ישנם סיכונים אותם לא ניתן למנוע באמצעות אמצעים טכניים, וכאן נכנס לתמונה ציוד המגן האישי. ציוד המגן האישי מהווה מחסום מבדד אחרון בהגנה על העובד מפני התחשמלות, והוא בדרך כלל כולל משקפי מגן, מגן פנים, קסדות, נעלי בטיחות,