background preloader

REVOLUTION

Facebook Twitter

Ukraine. News - Europe. Будапештский меморандум. Захарченко: в Украине реализуется "сирийский сценарий" - Глава МВД уверяет, что милиция всегда была с народом. И.о. министра внутренних дел Виталий Захарченко считает, что Евромайдан является реализацией "сценария Сирии и Египта" в Украине.

Захарченко: в Украине реализуется "сирийский сценарий" - Глава МВД уверяет, что милиция всегда была с народом

Об этом говорится в его обращении, опубликованном на официальном сайте ведомства. "Не понимая до конца сути тех процессов, которые сейчас происходят в государстве, люди по регионам блокируют государственные учреждения и отделения милиции, но кого они защищают? Кучку экстремистов, которым не нужен покой в государстве? Или их кукловодов, действующих по сценариям Сирии, Египта и других стран, которые фактически сегодня брошены в хаос", - отмечает и.о. министра. Захарченко также подчеркивает, что правоохранители применили оружие для того, чтобы дать возможность безоружным коллегам выйти из-под обстрела. "Правоохранители придерживались условий перемирия, но утром по ним начали стрелять из захваченного здания консерватории, а впоследствии - и из толпы... Андрей Макаревич:  Про мерзость – Андрей Макаревич. Я переживаю за события на Украине.

Андрей Макаревич:  Про мерзость – Андрей Макаревич

Но гораздо сильнее я переживаю по поводу того, что творится в этой связи у нас. Не покидает ощущение того, что наша власть полагает: страна, народ — это те, кто им управляет. Однако если правитель не слышит своего народа и при этом насилует его, народ его сметает. Так что на Украине произошла самая типичная революция, и при всей моей нелюбви к революциям я не могу назвать ее несправедливой. Рука здригнулась - Внутрішня політика - gazeta.dt.ua. Маски зірвано.

Рука здригнулась - Внутрішня політика - gazeta.dt.ua

Революція-2014 — це і є в чистому вигляді люстрація, яка оголила всіх політичних гравців. Стало видно, who is who. Точніше — хто ким не є. Революція показала, що, за великим рахунком, у нас узагалі немає нікого без масок. Щодня в країні відбувається акт розвінчання лицедійства, малого й великого. Цінність революцій визначається кількістю втрат. Найповчальніше це сталося з ВО "Свобода". Уся 10-літня динаміка "Свободи" — це і є видовищна історія паразитування за рахунок іншого організму. Минуло десятиліття, пройдено кілька виборчих кампаній, узято гроші в усіх можливих спонсорів, відпрацьовано десятки дестабілізаційних завдань — але й донині ця політична сила не здатна вирости з коротких штанців паразита й почати творити щось своє унікальне. У Києві з’явились попередження, що "голосно гульбанити" і "бухати на вулиці" стало небезпечно. Фото.

Дизайнер Ігор Скляревський створив серію табличок, які популяризують "громадську варту" в районах.

У Києві з’явились попередження, що "голосно гульбанити" і "бухати на вулиці" стало небезпечно. Фото

Перша партія вказівників встановлена ​​на вулиці Червоноармійській у районі метро "Палац Україна". Небесна Сотня - Photos du journal. Yanukovych Leaks. Скарби Пшонки - фоторепортаж з будинку кривавого генпрокурора. Podarok. Euromaidan_Boikot. Куди тікатимуть соратники Януковича: адреси родичів регіоналів у США. Сергій ЛещенкоЖурналіст "Української правди"20 лютого 2014, 19:31 Депутатам від Партії регіонів є куди тікати в разі початку громадянської війни в Україні.

Куди тікатимуть соратники Януковича: адреси родичів регіоналів у США

При чому для декого з них прихистком можуть стати США. Протягом останніх днів вдалося виявити щонайменше дві адреси родичів високопосадових регіоналів у Америці. Отже, Сергій Клюєв – депутат від Партії регіонів, керівник групи дружби Верховної Ради з Конгресом США і брат глави адміністрації президента Андрія Клюєва. Вони – одне ціле та несуть солідарну відповідальність за кровопролиття в Україні. Донька Сергія Клюєва після одруження стала Ольгою Ертефай.

Live flight tracker! In order to save data consumption Flightradar24 web page times out after 30 minutes.

Live flight tracker!

Please reload the web page to get another 30 minutes. or get a Flightradar24 Premium subscription and Flightradar24.com will not time-out again! Суддя Тамара. Як же мені подобається писати про талантів.

Суддя Тамара

Минулого тижня це була півіца, мандель і просто краса Анна-Марія, а то сьогодні… Сьогодні буде крутіше. Суддя Франківського районного суду міста Львова, яка доводить, що 86 рік народження не може стати на заваді тому, щоб зробити кар’єру і при цьому виглядати “строгой гламурной госпожой”. UPD. Діти опозиціонерів: монархізм, власні коні та навчання в Україні. Імена та світлини дітей перших осіб опозиції досить часто з’являються у пресі.

Діти опозиціонерів: монархізм, власні коні та навчання в Україні

Про доньку Юлії Тимшенко Євгенію не писав хіба що лінивий. Також, мабуть, усі бачили трьох нащадків Віталія Кличка та двох доньок Арсенія Яценюка. Втім, не менш цікаво, кого виховують інші опозиціонери. Судячи з фото-підбірки видання "Тиждень.ua", нащадки опонентів чинної влади переважно вчаться на батьківщині, цікавляться політикою, відпочивають закордоном та демонструють небідний рівень життя. Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок має трьох дітей. Діти регіоналів: "еліта дворянських кровей" зі зброєю на фото.

Діти – це зазвичай відображення батьків.

Діти регіоналів: "еліта дворянських кровей" зі зброєю на фото

А діти депутатів – це взагалі окремий прошарок населення, який заслуговує на увагу. І не лише тому, що вони вчаться у Швейцарії, відпочивають в екзотичних країнах, носять годинники за кілька тисяч доларів та полюбляють фотографуватися зі зброєю. Колесниченко: Всех этих пидарасов нужно уничтожать. АУДИО. Нардеп от ПР Вадим Колесниченко заявил, что Кличко и Яценюк получили от Германии согласие на гражданскую войну, но "они еще кровью умоются!

Колесниченко: Всех этих пидарасов нужно уничтожать. АУДИО

". Вадим Колесниченко Фото: lenta-ua.net Внимание, нецензурная лексика! Общаясь с корреспондентом Gordonua.com, Вадим Колесниченко попросил оставить все его заявления без купюр, не меняя ни единого слова. Поэтому приводим текст без редактирования. "Я с суками, блядями и тварями не буду принимать участие ни в каком парламентском заседании. "Без цензуры вот так и писать, потому что эти бляди начали гражданскую войну.