background preloader

Head, Shoulders, Knees & Toes - Exercise Song For Kids

Head, Shoulders, Knees & Toes - Exercise Song For Kids

http://www.youtube.com/watch?v=h4eueDYPTIg

Related:  kamilinaconycb

Days of the Week Song Subscribe to our YouTube channel to stay up-to-date with our latest videos! Language Focus Other songs about: time/calendar The days of the week! Days Of The Week Lyrics and Actions Paper Roll Animals Get crafty with paper towel/toilet paper rolls and make some adorable animals! Just add scissors, paint, googly eyes, and hot glue. This is the perfect boredom buster for a rainy day! Londonopoly: Where is Stefan? Where is Stefan? to krótka zabawa na powtórzenie słówek związanych z położeniem (in,on,under,behind) oraz nazw mebli, do której potrzebujemy jedynie czystej kartki. Zabawa sprawdzi się raczej na lekcjach indywidualnych, ale możemy ją też dostosować pod mniejsze grupy.

Nauczanie angielskiego dzieci - praca i pasja.: Means of transport. Dzisiejszy wpis będzie dotyczył lekcji poświęconej nauce środków transportu. Niedawno natknęłam się na youtubie na piosenkę "Let's go to school", która pochodzi z programu multimedialnego Super English Happy Words autorstwa Anny Wieczorek. Tak wpadła mi w ucho,że postanowiłam wykorzystać ją na zajęciach i stworzyłam wzbogacone o dodatkowe słownictwo flashcards, grę Memory oraz kostki do gry DICE1 , DICE2. Jedna kostka przedstawia pojazdy,a druga liczby od 1-6.Dzieci rzucają dwiema kostkami,najpierw z liczbami i wiedzą wtedy o ile punktów grają,a później muszą ułożyć zdania ze środkiem transportu, który pokaże druga kostka:) Wygrywa osoba,która nazbiera najwięcej punktów.

Funglish: Transport Dwa tygodnie temu z grupą Maluszków zaczęliśmy temat Transport. Wkręciłam się w tworzenie nowych materiałów, a także znalazłam mnóstwo super gotowców w sieci, więc postanowiłam je wykorzystać również z nieco starszymi uczniami. Przypominaliśmy sobie słownictwo już Nam znane oraz je rozszerzaliśmy. Sorting activity czyli kreatywne wykorzystanie klamerek do bielizny. – In a mine of ideas. Z początkiem sierpnia postanowiłam przenieść swoją Facebookową działalność tutaj To mój pierwszy blogowy post, ale w najbliższym czasie postaram się uzupełnić stronę o materiały, które umieszczałam na FB. Pierwszy z nich: SORTING ACTIVITY. Ćwiczenie zaprojektowałam z myślą o powrocie do moich tegorocznych trzecich klas, stąd mamy tu 9 działów tematycznych z podręcznika, z którego korzystaliśmy w zeszłym roku szkolnym. Klamerek (słówek) jest 132.

Video lessons In this video we will be showing you why we like How It Should Have Ended For Kids. We're focusing on two playlists: Silly Songs and Fixed Fairy Tales, with some practical ideas about how we use them in teaching young learners. Here's a link to an interactive video quiz at our site for one of the videos from the channel, and here's a link to the channel itself. Enjoy! Anna Csíky iSLCollective Teacher Trainer

Funglish: Wyniki wyszukiwania: body parts Wśród anglistów gorączka, w Biedronce pojawiły się Zagadki Obrazkowe wydawnictwa Edgard i pojawia się pytanie "Czy warto kupować?". Aby pomóc Wam odpowiedzieć na to pytanie przygotowałam opis kart, porobiłam zdjęcia, żebyście mogli zobaczyć je z bliska, a także przedstawię mój pomysł na ich wykorzystanie. Zestaw zagadek obrazkowych dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Zestaw dla nieco starszych dzieci, rekomendowany wiek to 6-9-lat, choć ja na pewno wykorzystam też z 5-latkami. Karty składają się z wielu zagadek, dzięki którym ćwiczymy głownie słownictwo, ale, w przypadku zagadek dla starszych dzieci, także pewne struktury i dłuższe frazy.

FUNtastyczny Angielski: Icebreakers - czyli jak zintegrować klasę na początku roku szkolnego Wakacje w pełni, ale na pewno część nauczycieli już myśli o nowym roku szkolnym. Z pewnością wśród Was są nauczyciele-wychowawcy, którym szczególnie ten post powinien się przydać. Zabawy opisane poniżej, świetnie sprawdzają się jako "integratory" nowopowstałych grup, ale także jako "łagodne" wejście w rok szkolny, dla uczniów, którzy się już znają. Można je wykorzystać nie tylko na angielskim, czy każdym innym obcym języku, ale także na godzinie wychowawczej.

Related: