background preloader

Zargan İngilizce-Türkçe Sözlük

Zargan İngilizce-Türkçe Sözlük

http://www2.zargan.com/

Related:  English Learning SitesSözlük

İngilizce Türkçe Psikoloji Sözlüğü 8000'i aşkın terimin yer aldığı Türkçe açıklamalı İngilizce-Türkçe Psikoloji sözlüğü, psikoloji, psikiyatri, psikoterapi, fizyoloji, istatistik ve sosyal psikoloji de dahil olmak üzere, gerek sosyal bilim alanında eğitim gören öğrenciler, gerekse alan çalışanları için önemli bir referans niteliğindedir. Netteki en kapsamlı psikoloji sözlüğü olmasına karşılık, her şeyi içermeyebileceği ve eksiklerin/hataların olabileceği açıktır. Sözlüğün, araştırma-öğrenme sürecinde yararlı olması dileğiyle. Kullanım İpuçları: Eğer aradığınız terimi bulamıyorsanız, kısmi aramayı deneyin. Çok kelimeli terim, veritabanına sizin aradığınızdan farklı bir şekilde girmiş olabilir.

Sözlük İngilizce Türkçe Çeviri Fransızca Almanca Rusça İspanyolca İtalyanca - Sozluk.NET iPlayer Radio İngilizce ders notlarım Karma Ders Notlarım (Kaynaklar:Tell Me More, Kolay İngilizce, Oxford Practice Grammar Advanced, İ Tunik Ders Notları) “Bu sayfayı, ihtiyaç duyduğumda kendi ders notlarıma her yerden erişebilmek için yapmıştım. Görünen o ki benim ihtiyacım dışında bir çok kişiye ulaşıyor. Olumlu ya da olumsuz yorumlara teşekkür ediyorum. Türk Dil Kurumu Ana Sayfası İngilizce'yi online öğrenin Bu site İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak kapsamlı malzemeler içermektedir. Bazı temel ifadeleri öğrenin, kelime hazinenizi genişletin, veya pratik yapacak bir dil ortağı bulun. İfadelerGünlük hayatınızda karşılaşabileceğiniz değişik durumlara göre sınıflandırılmış kullanışlı İngilizce ifadeler. KelimelerKonulara göre ayrılmış İngilizce kelime listeleri. Dil ortaklarıİngilizce pratik yapabileceğiniz birini bulun.

kısaltmalar - WordReference.com phrasal verbs PHRASAL VERBS (1) (A-H) (Öbeksi Fiiller) En sık rastlayabileceğiniz Phrasal Verb’lerle ilgili bir liste hazırladık. Lütfen dikkatle inceleyip hafızanıza yerleştirmeye çalışın. Çok sık kullanacağınız için bilmeniz gereken kelime öbekleridir. Abide by: Uymak, bağlı kalmak, katlanmak, razı olmak İngilizce Eğitim Erhan Sarıoğlu İngilizce öğrenmek isteyenlerin önündeki en büyük problemlerden bir tanesi yeterince Türkçe dilbilgisi bilmemektir. Çünkü insanlar belli bir yaştan sonra bebekler gibi yaşayarak İngilizce öğrenemeyecekleri için öğrenmenin en kalıcı ve temel kısmı yabancı dili kurallarına göre öğrenmektir. Bu da o dilin kendi ana dilinizle benzer ve farklı taraflarını algılamanızla olur.

İNGİLİZCE SİTE

Related: