background preloader

Komputery, Gry MMO, download, Nero, avast, speed test łącza - komputerswiat.pl

Komputery, Gry MMO, download, Nero, avast, speed test łącza - komputerswiat.pl

http://www.komputerswiat.pl/

Related:  Rozszerzona rzeczywistość i aplikacje na mibile

Seminarium: Aplikacje mobilne w kulturze i edukacji - Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" Zapraszamy 27 kwietnia (poniedziałek) godz. 18 do Zachęty na seminarium: Aplikacje mobilne w kulturze i edukacji Technologie mobilne, jeszcze do niedawna kojarzone głównie z rozrywką, coraz silniej pojawiają się jako wsparcie w edukacji kulturalnej. Wykorzystanie smartfonów lub tabletów przez muzea i galerie daje nowe możliwości angażowania publiczności i współtworzenia kultury. Podczas seminarium pokażemy inspirujące zastosowania technologii mobilnych w instytucjach kultury, opowiemy o najciekawszych aplikacjach muzealnych, pokażemy konkretne przykłady aplikacji, które warto poznać. Szczegóły wiadomości - Program Rozwoju Bibliotek Chcesz wprowadzić w swojej bibliotece nowe, atrakcyjne usługi? Pragniesz, by była ona postrzegana jako instytucja nowoczesna, idąca z duchem czasu, reagująca na światowe trendy i potrzeby? Szukasz wiedzy, inspiracji i pomysłów na nowatorskie działania? Dołącz do projektu "Tablety w Twojej bibliotece"!

Historia Człowiek Prawda o prezydencie Kennedym czasem jest piękna, kiedy indziej niepokojąca. A o tym, jak i... Sekrety Nauki u Technika Mobilne Bezpieczeństwo - Android Apps on Google Play Aplikacja zawiera opracowania najbardziej znanych polskich lektur szkolnych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, kim był Hamlet lub szukasz streszczenia Krzyżaków, to ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie. Jest to bardzo ciekawa baza materiałów wspomagających naukę języka polskiego. Opracowania lektur obejmują informacje o książce, streszczenie szczgółowe, plan wydarzeń oraz charakterystykę postaci. Jeżeli potrzebujesz dostępu do aplikacji nawet w przypadku braku dostępu do sieci polecamy wersję Streszczenia Lektur PRO. Electronic Arts "najgorszą firmą" w USA Przynajmniej według czytelników serwisu "The Consumerist", którzy swoimi głosami przyczynili się do tego, że firma Electronic Arts otrzymała tę mało zaszczytną nagrodę. EA odblokowało to nowe niechlubne osiągnięcie, jednak tym razem w realnym świecie, w którym, jak wskazuje wynik głosowania, wiele osób jest niezadowolonych z poczynań gigantycznego wydawcy gier. W ostatnim etapie plebiscytu na "Najgorszą firmę Ameryki" udział wzięło ponad 250 tysięcy czytelników, z których 64% "skazało" Electronic Arts (konkurentem EA był "Bank of America"). Skąd tyle żalu do wydawcy gier?

Luka edukacyjna i aplikacje mobilne Szczegóły Opublikowano: poniedziałek, 14, listopad 2011 00:00 Marcin Polak Mobilne media rozwijają się bardzo szybko. Publicyści edukacyjni w Stanach Zjednoczonych dostrzegają nowy wymiar luki edukacyjnej. Mimo zmniejszających się kosztów telefonów najnowszej generacji, pozostaje problem kosztów urządzeń i aplikacji mobilnych. Study in Poland? No. Thank you! Ponieważ uczelniom w Polsce grozi niż demograficzny i wypadałoby zacząć konkurować o studentów, ktoś z zaawansowaną świadomością technologiczą wpadł na pomysł, że rozwiązaniem może być stworzenie aplikacji, która będzie promowała polskie uczelnie. Skoro brakuje studentów w kraju, to weźmy ich z zagranicy. Sztuka jest sztuka, a sztuk musi być dużo, bo przecież nowe budynki pobudowane, a kadra gotowa do rozświetlania studenckich głów swoją wiedzą czeka w boksach i przebiera nóżkami.

Jak instalować aplikację na karcie SD? Android 2.1 « AngryGadget Każdy użytkownik androida ma jeden poważny problem – brak miejsca na aplikacje. Ile twój smartfon ma wbudowanej pamięci? 80? Piraci uczą dzieci czyli jak się tworzy polskie mobilne aplikacje edukacyjne AK74 – Dziewczyny gratuluję. Po pierwsze stworzyłyście swoje pierwsze aplikacje edukacyjne, po drugie oficjalnie zapowiadacie, że chcecie się dzielić wiedzą o tym. To dość nietypowe jak na polski rynek…Agata Kozak: Dzięki. To prawda, nasza postawa jest nietypowa.

Intel prezentuje SSD 910 - trwałe i szybkie pamięci masowe NAND/flash dla centrów danych - Networld.pl Producent twierdzi, że pamięci (zawierające interfejs PCIe i zaprojektowane na bazie firmowego kontrolera i oprogramowania firmware) są bardzo trwałe i mogą wykonywać codziennie 10 pełnych cykli zapisu danych przez okres 5 lat. Intel podaje, że szybkość ciągłego sekwencyjnego odczytywania danych wynosi w przypadku pamięci SSD 910 ok. 2 GB/s (a przy zapisywaniu danych 1 GB/s). Pamięć może wykonywać do 180 tys. operacji I/O przy losowym zapisie bloków 4K oraz do 75 tys. operacji I/O przy losowym odczycie bloków 4K. Rodzina pamięci SSD 900 dołącza do innych intelowskich rozwiązań dla centrów danych, takich jak rodzina SSD 700 z interfejsem SATA i technologią High Endurance oraz linia SSD 300 z interfejsem SATA, które są przeznaczone do szerokiej gamy zastosowań serwerowych i pamięciowych.

Mobilne zasoby edukacyjne Desmos pozwala na narysowanie dowolnej funkcji matematycznej oraz dokonania obliczeń jej podstawowych parametrów. Posiada bogaty interfejs i wiele ułatwień dla początkujących użytkowników. Źródło: Desmos | Beautiful, Free Math

Related: