background preloader

About Sozi

About Sozi

10 Best Powerpoint alternatives comparison by Powtoon No one can dispute that PowerPoint is the most popular presentation tool out there. In the Business world, Powrpoint is the absolute standard. Ever since Microsoft released PowerPoint businesses have used PowerPoint for sales presentations, idea pitches and even for webinars. 4 Reasons why your PowerPoint presentations suck and what you can do to fix it Our number one in our top 10 best PowerPoint alternatives is PowToon (no surprise here). The Pros: Free, super cool, easy to use, unique, great for linear story tellingThe cons: still in Beta mode, styles are still limited (new styles coming out in March 2013) This up and coming presentation software made it to our top 10 best PowerPoint alternatives because it’s a great tool for non-linear presentations. 10 Best PowerPoint Alternatives: Prezi is great for non-linear presentations The pros: Non -linear slide management, beautiful user interface, strong brand nameThe cons: Too much motion, getting a good looking presentation is very hard

Facebook zdycha? No to mówię: sprawdzam Facebook to wiocha. Korzystać z Facebooka? Musiałbym się na łby z koniem zamienić. FB? Niech zdycha – gdyby poczytać komentarze pod niedawnym tekstem Ewy (i nie tylko, bo takie opinie można znaleźć dosłownie pod każdym tekstem nt. No to ja mówię sprawdzam. Akurat w sukurs przychodzi mi okładkowy tekst w najnowszym wydaniu „The Economist”, który świetnie podsumowuje aktualny status Facebooka. 1,6 mld użytkowników, z czego ponad 1 mld korzysta z serwisu każdego dnia. Idźmy dalej – na zaawansowanych rynkach, włącznie z polskim, korzystanie z mobilnych wersji Facebooka (web, aplikacje) generuje ponad 30 proc. ruchu w całej sieci. Nie ma aktualnie drugiej internetowej firmy lepiej przygotowanej do dominacji na wiele lata. Ale to wszystko teraźniejszość. Wszyscy dobrze czujemy, w którym kierunku zmieniają się technologie komputerowe – sztuczna inteligencja i boty, wirtualna rzeczywistość i poszerzona rzeczywistość. Edge rank to wstęp do tego, co Faebook będzie oferował w przyszłości.

VUVOX - slideshows, photo, video and music sharing, Myspace codes 5 narzędzi, które warto znać, projektując slajdy | Prezart Tym razem nie wyskoczysz przed ludzi z listami punktowanymi, bo wyjątkowo chcesz, żeby publiczność Cię polubiła. Nie wiesz tylko, od czego zacząć i jak to właściwie ma wyglądać… No to lecimy z tym. Kolory i fonty Jeśli po prostu musisz się trzymać firmowego szablonu, to pozostaje nam życzyć Ci, żeby był jak najmniej inwazyjny i nie zawierał stopki. Styl Bez względu na to, czy do tej pory widywałeś tylko korporacyjne szablony, czy udało Ci się wypatrzeć na którejś konferencji kilka naprawdę fajnych prezentacji, pewnie ciężko przychodzi Ci opracowanie stylu prezentacji ot, tak. Canva jest świetna, ale czasami inspiracje, które tam znajdziesz, mogą nie do końca pasować do Twoich treści. Flat design Poszukując pomysłów na prezentację pewnie natkniesz się na slajdy zdominowane przez proste, geometryczne ikony. Kompleksowo A może jest jakiś taki, ja wiem, Facebook dla prezentacji? Z wymienionymi wyżej narzędziami na pewno łatwiej Wam będzie pracować nad slajdami. Ale my możemy.

Efektywne prezentacje biznesowe - Prezentacje biznesowe W kwietniu 2016 miałem przyjemność wystąpić na konferencji „Rozwój by Poznań” zorganizowanej przez MWMarketing.pl z tematem „Efektywne prezentacje biznesowe”. Starałem się nie popełnić jednego z podstawowych błędów popełnianych przy prezentacjach o tematyce prezentacji, a mianowicie nie zastosować się do technik i metod, o których się opowiada. Potwierdzenie, że mi się to udało usłyszałem po prelekcji od dobrego znajomego. Najpierw opowiedziałem dlaczego zająłem się prezentacjami, dlaczego teraz i dlaczego jest to ważne. Potem przeszedłem do najważniejszej części – wskazania problemu. Problem wybrzmiał mocno, bo Krystian robi slajdumenty i wielkie listy zapomnienia. Wiedziałem już, że mam dobre otwarcie. Dopiero teraz część merytoryczna prezentacji – pokazanie struktur, technik i metod. Storytelling w prezentacjach Zacząłem od techniki znanej wszystkim, ale niestety nie stosowanej przez wszystkich – storytellingu. Potem PPRKS. 10:20:30 Guy Kawasaki Pecha Kucha Ignite Krzywa uwagi Źródła:

Related: