background preloader

Codzienna dawka czarnego humoru - strona 8047 - Sadistic.pl

Codzienna dawka czarnego humoru - strona 8047 - Sadistic.pl
W sumie to historia z mojego dzieciństwa. Jak byłem mały ok 3-4 lat byłem ciekawy świata, to zapytałem taty no jak to było, że poznał mamę i jak ja przyszedłem na świat . Tatuś więc wytłumaczył, że jak wracał z kolegą z imprezy to znalazł dobrą babę pod śmietnikiem zabrał do domu i jakoś tak wyszło, że "powstałem". W sumie mało co zrozumiałem ale ok, znałem już historię poznania niczego więcej nie potrzebowałem . Dodam, że miałem już wtedy cięty język i lubiłem coś od Siebie dodać.

http://www.sadistic.pl/

Related:  YouTube

Opuszczone miasto Pstrąże (Strachów) Wzmianki o mieście pochodzą z 1305 roku. Do końca XIX wieku mieszkańcy wypasali bydło, owce oraz wytapiali żelazo. W 1901 roku rozpoczęto przebudowę miasta dla potrzeb armii niemieckiej. Powstały koszary dla wojska, stajnie, doprowadzono połączenie kolejowe z Leszna Górnego, wybudowano potężny betonowy most na Bobrze. W 1945 został zajęty przez wojska radzieckie. Od tego czasu zniknął z map.

Baza Filmów Chomikuj.pl - blokersi - free transfer inne filmy użytkownika : 103 Wszystkie sezony !!! Akcja serialu toczy się w Los Angeles w bogatej rodzinie Owensów. Jonathan Owens - biznesmen, ma trójkę dzieci: Billego, Georgea i Dorin. Rzetelne inaczej fakty naukowe III Z czego składa się candy corn*?Specjaliści ds. smaku dodają 3 proste składniki do tego wyjątkowego poczęstunku:- masło- cukier- plastik *Cukierki w kształcie ziarna kukurydzy, popularne zwłaszcza w Halloween. Jaka jest różnica między kawą regularną a bezkofeinową?Każdą kawę robi się z zebranych [krzewów] kawowca.Kawa z kofeiną robiona jest z ziaren kawowca.Kawa bezkofeinowa robiona jest z piasku.

Lęk pier***enie, czyli mam nie pamiętać, jakie błędy popełniłem w przeszłości? Przecież na nich się nauczyłem i wcale nie twierdze, że się ich boję, a przecież trzeba myśleć o przyszłości w takim sensie, żeby żyć tak by ich nie powtórzyć.. Sam nie mam wiele wiosen na koncie, ale moje życie od początku to refleksja nad samym sobą i całym życiem, które mnie otacza. To mi daje mój osobisty świat, unikalny, który pozwala mi cieszyć się życiem, a trudne, złe chwile to rzeczy, które każdy człowiek musi przeżyć, żeby wiedzieć jak się podnieść nie czekając na pomoc innych, która często nie przyjdzie, bo większość ludzi nie lubi pomagać innym, wolą chodzić w jajcogniotach, genderować się i nie wiadomo co jeszcze.

Skąd się biorą artyści Prześlij nam ....dobry tekst ...link do dobrego filmu ...ciekawy link do strony Reportaż z Tokio Chyba najlepszy reportaż o Japonii. Jeśli kogoś interesuje kultura dalekiego wschodu to polecam. Co ciekawsze podawane są również ceny produktów/posiłków(dość zaskakujące). Warto dodać że zarobki w Japonii to około 8-10 tys zł. Jędrek opowiada o średniowieczu Na innych portalach robi furore, więc pomyślałem że i sadystów zainteresuje bo koleś ma odpowiednie poczucie humoru a i gadka ciekawa, niczego sobie. Nauczyć się można co nie co także Sadistic bawi i uczy... No k***a. Super się go słucha...

20 ciekawostek o snach Czy liczenie owieczek faktycznie pomaga nam szybciej zasnąć? Jak zresetować swój zegar biologiczny? Czy telewizja wpływa na nasze sny? Na te i inne pytania postaramy się znaleźć dziś odpowiedź. 1.

Related:  kartiichigoRozrywkaRozrywkaPRL