background preloader

האפליקציות הטובות ביותר למורים

האפליקציות הטובות ביותר למורים
Related:  כלי תקשובכלים והדרכה

ללמוד ברוגע – האתר של מרסיה בריר Google URL Shortener צבעים, פעמיים כי טוב! QR Code Generator: QR Stuff Free Online QR Code Creator And Encoder For T-Shirts, Business Cards & Stickers חדשות יורם אורעד: איך להפוך כלים דיגיטליים למשמעותיים ללמידה? קריאתו של מאמרון בלוג שפרסם לאחרונה מייק בריטלנד (Mike Britland), מאמרון בעל מסר דווקא אופטימי באופיו, הטרידה אותי. היא עוררה אותי לתהות על הבעייתיות של השימוש הראוי בכלים דיגיטליים ועל חילוקי הדעות, חוסר הנחת מיישום הכלים בחינוך ודרכים ראויות ליישומם באופן שיתרמו למערכת החינוך. בריטלנד מביע התפעלות גדולה מן השימוש בכלים הדיגיטליים ומן האופן שבו יישם אותם בכיתתו. הוא אומר שבשנים האחרונות עברו המורים סוג של מטמורפוזה שבה הוחלפו שולחנות הלימוד של התלמידים באייפדים. הוא אומר שהשימוש בטכנולוגיה להקנות חופש לתלמידים בגילוי פתרונות לבעיות הוא כוח מיטיב. כאיש חינוך, ובמיוחד כמורה לשעבר, אני שותף להתפעלותו של בריטלנד. אז אם כל כך טוב, מנין חוסר הנחת (הקיים עדיין, למרות היישומים הרבים וההטמעה המסיבית למדי) מן הטכנולוגיה הדיגיטלית בהקשרה החינוכי? בעשרים השנה האחרונות התפתחה הטכנולוגיה הדיגיטלית בצורה מדהימה ובקצב מדהים. אחת הסיבות לכך היא מן הסתם העובדה שבחלק גדול מן המקרים שבהם נעשה שימוש בכלים, השימוש הוא שטחי ואינו נעשה תוך התייחסות אמיתית ליכולותיהם בשיפור הפדגוגיה.

שינויים בגיליון מבוא | כתובות יחסיות כאשר אתה מעתיק נוסחה, הכתובות הרשומות בה, מתעדכנות באופן יחסי. בהעתקה לאורך העמודה האות הכתובה אינה משתנה. בהעתקה לרוחב השורה המספר בכתובת אינו משתנה. כתובות קבועות ומעורבות באפשרותנו לקבוע את מרכיב הנוסחה כך שברגע שאנו מעתיקים את הנוסחה לתאים אחרים, לא ישתנו מספרי השורות או האותיות. באמצעות הוספת הסימן "$" לפני מרכיבי הנוסחה לא ישתנו מרכיביה. מבנה הנוסחה יראה כך: שימוש בפונקציות לכל פונקציה מבנה כללי זהה: (איברים) שם הפונקציה =שם הפונקציה - לכל פונקציה שם מזהה שונה.איברים - לכל פונקציה מספר איברים שונה, כל איבר מופרד עם פסיק. הדבקת פונקציות על מנת להדביק פונקציות בגיליון Excel יש להקיש על הסימן הנמצא בסוף שורת הנוסחאות ומתקבל החלון הבא: נפעל לפי השלבים הבאים: נבחר את הקטגוריה הרצויה.בחר בפונקציה הרצויה ואשר.הזן את ערכי הפונקציה ואשר שוב.

cms.education.gov.il/EducationCMS/Units/MadaTech/hatamat_marechet_21/PituchTochenDigitali/portal_tochn_cinuch.htm פורטל התוכן החינוכי | עדכונים | סיסמאות התנסות | סרטוני הדרכה לשימוש בפורטל פורטל התוכן החינוכי לתמיכה בפורטל: 03-9298888 עכשיו גם בצ'אט מול נציג! במסגרת התכנית הלאומית – "התאמת מערכת החינוך למאה ה-21" הוקם פורטל תוכן חינוכי שמטרתו להנגיש לכלל הציבור, ולמורים בפרט את מגוון התכנים הדיגיטליים הקיימים בהתאמה לתכניות הלימודים. הקליקו להצגת הסרטון על פורטל התוכן החינוכי הקליקו לסרטון פורטל התוכן עם תרגום בערבית * חדש! הערה: במידה ורמת השמע אינה גבוהה, אנא וודאו את עוצמת הרמקולים תחת תפריט התחל>עזרים>בידור>בקרת עוצמה. עדכונים סיסמאות התנסות לנוחיותכם טפסים לקבלת סיסמא זמנית לגישה ליחידות בתשלום של הגופים המפתחים המופיעים בפורטל: ספקי התוכן הבאים מאפשרים גישה חופשית לסביבות הלמידה בהרשמה מוקדמת לפי פרטי ההתקשרות הבאים: LNETניתן לקבל הרשאת גישה לאתר Lnet על ידי פנייה לדוא"ל: lnet@learnonet.com

Picasa Web Albums: free photo sharing from Google One account. All of Google. Sign in to continue to Picasa Web Albums Find my account Forgot password? Sign in with a different account Create account One Google Account for everything Google גוגל ועוד -הדרכה למורים אורית אבן חיים כניסה ליומן: ניתן להיכנס מתוך הדואר האלקטרוני (מופיע בצד ימין למעלה) או מתוך החיפוש של גוגל (כותבים יומן גוגל בחיפוש).יצירת יומן: הגדרות (מופיע בצד שמאל למעלה) > הגדרות יומן > בחרו בכרטיסיה של יומנים > צור יומן חדש > כיתבו שם ליומן > הקלידו כתובות של אנשים אשר יהיו שותפים ליומן ובחרו הגדרות הרשאה > צור יומןיצירת אירוע: לחצו על צור אירוע ( מופיע בחלק הימני העליון) > כיתבו כותרת לאירוע > הצגת יומן אחד: כשאתם שותפים במספר יומנים וברצונכם לראות רק יומן אחד בחרו את היומן הרצוי מתוך היומנים שלי > לחצו על החץ > הצג יומן זה בלבד.שינוי צבע ליומן: ברשימת היומנים שמימין, לחץ על לחצן החץ למטה לצד היומן המתאים > לחצו על החץ > בחרו צבעהגדרת תזכורת לטלפון נייד: לחצו על הגדרות > הגדרות יומן > הגדרת התקנים ניידים > כיתבו את מספר הטלפון הנייד שלכם כך שההתחלה תהיה 972+ ולאחר מכן הקלידו את המספר הנייד ללא הסיפרה 0 בהתחלה למשל: 972507771111 + לאחר מכן תקבלו sms עם קוד שאותו תתבקשו להקליד על מנת לאשר את המספר. להלן ההסברים של גוגל לשימוש ביומן: יומן Google - מידע בסיסי ייבוא וייצוא שתף את יומן Google שלך 1.

לוח חופשות בתי ספר | יומן GOOGLE מעוניינים להוסיף ליומן ה-GOOGLE שלכם את לוח החופשות בבתי הספר (יהודים / מוסלמים) ?לחצו על הכפתור בתחתית היומן בו אתם מעוניינים (מצורפים מטה) ואשרו הוספת היומן אופציה נוספת: הכנסו ליומן GOOGLE שלכם > יומנים אחרים > הוסף יומן של חבר > ליומן חופשות על פי הלוח היהודי – הדביקו את הכתובת (מנהלת היומן: מירב אסף): r8ad8c30bk2mis9jr05f5qudv4@group.calendar.google.com או את הכתובת (מנהל היומן: יאיר פרבי): jrubblgnh5jokronh6undq2u24@group.calendar.google.com ליומן חופשות על פי הלוח המוסלמי – הדביקו את הכתובת (מנהלת היומן: מירב אסף): 572olg436jmn7apcl4pcd0cu3k@group.calendar.google.com היומן יתווסף לרשימה – כעת תוכלו לבחור צבע רקע לאירועים של יומן זה. ראו מדריך מצולם (לחצו להגדלה) * קרדיט: מנהלי היומנים הם מירב אסף, להיות מורה מתוקשב & יאיר פרבי צבעים פעמיים כי טוב ** הלוחות אינם מציינים את ימי 'החופש הגדול' (וטוב שכך…) *** הזדמנות טובה להזכיר לכם לצרף את יומן ה-GOOGLE של "כלים קטנים גדולים" ולהישאר מעודכנים לגבי מפגשים סינכרוניים לתלמידים, הורים ומורים ועוד. קשור אקדמיה ברשת | הרצאות מקוונות ב-"אקדמיה ברשת"

SMS איך מגיבים לפעילות? אפשר להגיב לפעילות בשתי דרכים: SMS או אתר סלולרי SMS רגיל למספר 03-5026612 תוכן ה-SMS יבנה על פי התבנית הבאה: קוד פעילות, מקף, תשובה לדוגמא: כדי לשלוח את התגובה "כלב" לפעילות מספר 1234, שלחו 1234-כלב כדי לשלוח SMS המכיל כמה תשובות, יש להפריד בין התשובות בפסיק, לדוגמא: 2,4-1234 (עלות SMS רגיל, בהתאם לתוכנית מול המפעיל הסלולרי של שולח ה-SMS) אתר סלולרי – קוד פעילות/m.sms-hit.net (ניתן להיכנס מדפדפן בכל מכשיר smartphone) לדוגמא כדי להגיב לפעילות 1234הכנס לכתובת m.sms-hit.net/1234 בעמוד שיפתח יש לסמן את התשובה מהרשימה או להזין תגובה (או מספר תשובות מופרדות בפסיק).

טאבלט ארץ נהדרת דפני ליף ואיציק שמולי, יחד עם מאות עמודי המחאה בפייסבוק עדיין מנסים לגרום לחברות הגדולות להבין שהציבור לא פראייר. למרות שכבר אין כסף לדלק שעולה 8 שקלים לליטר, לחשמל שרק מטפס ללא הפסקה, ובזמן שנושאים כמו חינוך חינם, מדינת רווחה ומעמדה של מערכת החינוך והרפואה רחוקים מלהיות תקינים, יש פרס ניחומים שיכול לסדר את כולנו. במקום לחדול ממנהגן לעשוק את הצרכן הישראלי, החברות הגדולות מצאו דרך מקורית ומפתה להמשיך כרגיל. >> פספסתם? התרגשתם? ארץ נהדרת, ימי שני, אחרי האח הגדול מצאתם טעות בכתבה? ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם

Free Video Tutorials For Beginners Learning Web Design

Related: