Pelna moc mozliwosci : Jacek Walkiewicz at TEDxWSB

Pelna moc mozliwosci : Jacek Walkiewicz at TEDxWSB
Related:  Psychologia, MotywacjaWise and smart and creativeINSPIRATION_LIFEINSPIRATIONAL

5 rzeczy, których możesz żałować przed śmiercią Photo by algo Pielęgniarka Bronnie Ware przez kilka lat rozmawiała z ludźmi, którym zostało ostatnie kilka miesięcy życia. Czego najbardziej żałowali w obliczu zbliżającej się śmierci? Bronnie Ware jest pielęgniarką z Australii, która przez kilka lat spędzała od 3 do 12 tygodni z osobami, które wiedziały, że niedługo ich życie się zakończy. The 5 Types of People In Every Group Project Chynna Mela is a senior journalism student at Temple University and an SC Campus Representative. She can usually be found planning her fall wedding to Harry Styles, attempting to become the female version of Perez Hilton, or eating peanut butter straight from the jar. See more posts from her here. Jak się tatuować, żeby tego nie żałować Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Poradniki (nie)poważne Jak się tatuować, żeby tego nie żałować Foka | Wt 30-04-2013 05:06 | 237 636x | 1002 Vogule Poland: Zrobienie sobie tatuażu to decyzja na całe życie, o ile nie jest to "tatuaż" z gumy do żucia.

Singularity University | Solving Humanity's Grand Challenges Kobe Bryant i jego etyka pracy | enbiej.pl - Enbiej Akszyn Jeden z trenerów, współpracujących kiedyś m.in. z LA Lakers, podzielił się taką oto historią dotyczącą Kobego Bryanta i jego etyki pracy. Jestem profesjonalnym trenerem od 16 lat i miałem możliwość współpracy z wieloma zawodnikami, czy to na poziomie licealnym czy profesjonalnym. Aktualnie trenuję z zawodnikami Bengals (Cincinnati Bengals, NFL, przyp. red.) Po obejrzeniu kilku wsadów, jakie Kobe miał w ostatnich meczach postanowiłem opisać pewną sytuację, która wydarzyła się rok temu. Otóż zostałem zaproszony do Las Vegas, żeby latem pomagać drużynie USA w przygotowaniach do Olimpiady w Londynie.

Bobby McFerrin: Watch me play ... the audience! Let Us All Unite - polskie napisy PL Summits Global Summits Conference Series Singularity University’s Global Summits conference series is held in key international cities to expand understanding of how to use exponential technologies to create positive change and economic growth. The first ever Summit Europe was held November 15-16, 2013 at the Franz Liszt Academy of Music in Budapest, Hungary. 500 participants were in attendance, representing over 40 nations. Participants included C-level executives, entrepreneurs, innovators, academics, government leaders—and over 50 VC fund managers, angel investors and EIT KIC directors.

Related: