Pelna moc mozliwosci : Jacek Walkiewicz at TEDxWSB

Pelna moc mozliwosci : Jacek Walkiewicz at TEDxWSB

http://www.youtube.com/watch?v=ktjMz7c3ke4

Psychologia, MotywacjainspiracjeInspiracje

5 rzeczy, których możesz żałować przed śmiercią Photo by algo Pielęgniarka Bronnie Ware przez kilka lat rozmawiała z ludźmi, którym zostało ostatnie kilka miesięcy życia. Czego najbardziej żałowali w obliczu zbliżającej się śmierci? Bronnie Ware jest pielęgniarką z Australii, która przez kilka lat spędzała od 3 do 12 tygodni z osobami, które wiedziały, że niedługo ich życie się zakończy. 24 najlepsze nowo otwarte budynki świata Poprzednio prezentowaliśmy wieżowce przyszłości, tym razem budynki, które już istnieją. Oto wybrane spośród nagrodzonych w konkursie serwisu Architizer. Uwzględniono głównie najnowsze konstrukcje, a w każdej z kategorii przyznano po dwie nagrody - jedną od jury w składzie przedstawicieli 300 firm z branży budowlanej, drugą od publiczności z ponad 100 krajów świata. #1. Najlepsze biuro (wg jury) To kolorowe wnętrze to fragment siedziby RedBulla w Nowym Jorku.

Kobe Bryant i jego etyka pracy | enbiej.pl - Enbiej Akszyn Jeden z trenerów, współpracujących kiedyś m.in. z LA Lakers, podzielił się taką oto historią dotyczącą Kobego Bryanta i jego etyki pracy. Jestem profesjonalnym trenerem od 16 lat i miałem możliwość współpracy z wieloma zawodnikami, czy to na poziomie licealnym czy profesjonalnym. Aktualnie trenuję z zawodnikami Bengals (Cincinnati Bengals, NFL, przyp. red.) Po obejrzeniu kilku wsadów, jakie Kobe miał w ostatnich meczach postanowiłem opisać pewną sytuację, która wydarzyła się rok temu. Otóż zostałem zaproszony do Las Vegas, żeby latem pomagać drużynie USA w przygotowaniach do Olimpiady w Londynie.

Lublin: Osiedle Podniebne Ogrody w Lublinie: Trawniki na dachu - 5 marca 2014 Projekt pod nazwą Podniebne Ogrody realizuje lubelska firma 3D Deweloper. Przy ul. Domeyki powstaną dwa sąsiadujące budynki. Zaprojektowano w nich blisko 150 mieszkań. Na placu budowy wbito właśnie pierwszą łopatę. Pieniądze nie są po to, by je rozdawać Platine.pl: Mówi Pani, że nie lubi dobroczynności, nie lubi charity. A przecież działalność dobroczynna, zakładanie fundacji, przekazywanie pieniędzy potrzebującym to ważny element kreowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców. Anna Garwolińska, jurorka programu Dragon's Den, specjalistka w dziedzinie korporacyjnego PR i komunikacji międzynarodowej oraz współzałożycielka firmy Glaubicz Garwolińska Consultants: Nie lubię dobroczynności, która polega na dawaniu jałmużny. Nie chodzi o to, żeby dać komuś rybę, tylko żeby dać mu wędkę. I nie chodzi także o to, by dobroczynnością kreować sobie dobry wizerunek. Dobry PR to nie cel sam w sobie, tylko efekt szeregu ważnych i sensownych działań.

Active Design: Shaping the Sidewalk Experience - New York City Department of City Planning The Department of City Planning has produced the two-part publication Active Design: Shaping the Sidewalk Experience and its supplement, Shaping the Sidewalk Experience: Tools and Resources as a study focused on the critical public space network –sidewalks. The documents present the work not from the perspective of those who drive past sidewalks or of those who construct them, but of those who actually use them. It is the point of view of the pedestrian—the person inhabiting and experiencing the sidewalk—that has been prioritized. Active Design: Shaping the Sidewalk Experience uses the conceptual framework of the “sidewalk room” to grapple with the complexities of the policies, players, and physical form of shaping the pedestrians experience of this space. Sidewalk spaces typically fall within the legal jurisdiction of transportation agencies, and are discussed primarily in terms of their ground plane.

Jak się lepiej zorganizować? | Co robić, żeby niepotrzebnie nie tracić czasu Komputer, komórka czy Internet zwielokrotniły naszą wydajność jako pracowników, ale mało komu przyszło do głowy, by z ich powodu skrócić czas pracy. Pracodawcom pomogła właściwość ludzkiej psychiki, zwana adaptacją sensoryczną. Sprawia ona na przykład, że przykry zapach po pewnym czasie przestaje przeszkadzać. Mechanizm adaptacji działa też w drugą stronę – jeśli przesiądziemy się do lepszego samochodu lub przed szybszy komputer, wkrótce przestajemy odczuwać różnicę.

Co znajduje się w środku tego kamienia? Odpowiedź może cię zaskoczyć Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Architektoniczne niesamowitości Co znajduje się w środku tego kamienia? Odpowiedź może cię zaskoczyć