background preloader

Pelna moc mozliwosci : Jacek Walkiewicz at TEDxWSB

Pelna moc mozliwosci : Jacek Walkiewicz at TEDxWSB

http://www.youtube.com/watch?v=ktjMz7c3ke4

Related:  INSPIRATION_LIFEINSPIRATIONAL

Jak się tatuować, żeby tego nie żałować Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Poradniki (nie)poważne Jak się tatuować, żeby tego nie żałować Foka | Wt 30-04-2013 05:06 | 237 636x | 1002 Vogule Poland: Zrobienie sobie tatuażu to decyzja na całe życie, o ile nie jest to "tatuaż" z gumy do żucia. 8 reguł świadomej komunikacji, które rozwiążą większość Twoich problemów w rozmowach z innymi Każdego dnia otrzymujesz w prezencie 86 400 sekund do wykorzystania. W tym czasie będziesz myślał, czuł i podejmował działania. Te chwile mogą stać się koszmarem, przez który trzeba przejść, nużącymi momentami, o których lepiej zapomnieć, albo najszczęśliwszymi uniesieniami Twojego życia. Im jesteś starszy, tym czas mija Ci szybciej, a każda z 86 400 sekund jest nie do odzyskania. O ile nie żyjesz w więzieniu, to sposób, w jaki wykorzystasz czas, zależy od Ciebie, bo nikt inny nie może decydować, co myślisz, czujesz i robisz.

Nie pozwól życiu zrobić z siebie dorosłego, którym nie chciałeś być Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Rysunki i komiksy Nie pozwól życiu zrobić z siebie dorosłego, którym nie chciałeś być Kroopek | Wt 14-05-2013 04:30 Dowódca Chris Hadfield od dziecka marzył o byciu astronautą i podróży w kosmos. Z miłości przejechał rowerem 5730 km; Mieczysław Parczyński, rowerzysta, podróżnik, rajd, Jadzia, rowerowy, żona, tomy, Biblioteka Gdańska PAN Gdańsk, Gdynia, Sopot fot. Grzegorz Mehring Pan Mieczysław nie dość, że pokonał na rowerze 216 tys. kilometrów, to jeszcze opisał swoje podróże po Polsce w 14 opasłych albumach-kronikach. Na mapie Polski wyrysował "Jadzia" - imię zmarłej żony, po czym wsiadł na rower i ruszył w wyznaczoną trasę. Pan Mieczysław Parczyński z Gdańska miał wtedy 65 lat.

Męski know-how: 15 nietypowych zastosowań WD-40 W 1953 roku pracownicy firmy Rocket Chemical Company stawali na głowie, aby stworzyć środek, który jednocześnie chronić będzie urządzenia mechaniczne przed korozją, ale także i usunie z nich wodę i wilgoć. Dopiero po kilkudziesięciu podejściach udało się skomponować idealną recepturę. Wynalazek nazwano „Wypieranie wody – podejście 40”, w skrócie WD-40. WD-40 nigdy nie trafił do biura patentowego! Z reguły pierwszą rzeczą, którą robią wynalazcy po stworzeniu czegoś przełomowego jest wizyta w biurze patentowym i próba ochrony idealnego produktu przed bezczelnymi plagiatorami. Ojciec z synem zbudowali w piwnicy wielki salon gier - HCgamer.pl Jeden z użytkownikach Reddita wrzucił zdjęcia swojej piwnicy, które wstrząsnęły światem graczy. Fotografie przedstawiają wielką piwnicę, przebudowaną na... salon gier. Czego tutaj nie ma...

Miasto 96-letniego modelarza Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Ciekawostki Miasto 96-letniego modelarza Reszka | Czw 14-03-2013 04:30 | 73 986x | 648 Niespotykany talent, dbałość o szczegóły, wytrwałość i dużo cierpliwości - to wszystko przyczyniło się do powstania fenomenalnej makiety miasta. 15 lat ciężkiej pracy 96-letniego mężczyzny, który w dalszym ciągu poprawia i dodaje nowe elementy... Kompilacja poruszających fotografii cz.2 Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Fotoreportaże Kompilacja poruszających fotografii cz.2 Reszka | Czw 14-03-2013 05:00 | 197 039x | 2721 Życie, niestety, nie składa się z samych kolorowych slajdów i miłych momentów.

Related: