Pełna moc możliwości: Jacek Walkiewicz at TEDxWSB

Pełna moc możliwości: Jacek Walkiewicz at TEDxWSB

http://www.youtube.com/watch?v=ktjMz7c3ke4

Related:  inspiracjePsychologia, MotywacjaWise and smart and creativeINSPIRATIONAL

24 najlepsze nowo otwarte budynki świata Poprzednio prezentowaliśmy wieżowce przyszłości, tym razem budynki, które już istnieją. Oto wybrane spośród nagrodzonych w konkursie serwisu Architizer. Uwzględniono głównie najnowsze konstrukcje, a w każdej z kategorii przyznano po dwie nagrody - jedną od jury w składzie przedstawicieli 300 firm z branży budowlanej, drugą od publiczności z ponad 100 krajów świata. #1. Najlepsze biuro (wg jury) To kolorowe wnętrze to fragment siedziby RedBulla w Nowym Jorku. 5 rzeczy, których możesz żałować przed śmiercią Photo by algo Pielęgniarka Bronnie Ware przez kilka lat rozmawiała z ludźmi, którym zostało ostatnie kilka miesięcy życia. Czego najbardziej żałowali w obliczu zbliżającej się śmierci? Bronnie Ware jest pielęgniarką z Australii, która przez kilka lat spędzała od 3 do 12 tygodni z osobami, które wiedziały, że niedługo ich życie się zakończy.

Lublin: Osiedle Podniebne Ogrody w Lublinie: Trawniki na dachu - 5 marca 2014 Projekt pod nazwą Podniebne Ogrody realizuje lubelska firma 3D Deweloper. Przy ul. Domeyki powstaną dwa sąsiadujące budynki. Zaprojektowano w nich blisko 150 mieszkań. Na placu budowy wbito właśnie pierwszą łopatę. Kobe Bryant i jego etyka pracy Jeden z trenerów, współpracujących kiedyś m.in. z LA Lakers, podzielił się taką oto historią dotyczącą Kobego Bryanta i jego etyki pracy. Jestem profesjonalnym trenerem od 16 lat i miałem możliwość współpracy z wieloma zawodnikami, czy to na poziomie licealnym czy profesjonalnym. Aktualnie trenuję z zawodnikami Bengals (Cincinnati Bengals, NFL, przyp. red.) Po obejrzeniu kilku wsadów, jakie Kobe miał w ostatnich meczach postanowiłem opisać pewną sytuację, która wydarzyła się rok temu. Otóż zostałem zaproszony do Las Vegas, żeby latem pomagać drużynie USA w przygotowaniach do Olimpiady w Londynie.

8 reguł świadomej komunikacji, które rozwiążą większość Twoich problemów w rozmowach z innymi Każdego dnia otrzymujesz w prezencie 86 400 sekund do wykorzystania. W tym czasie będziesz myślał, czuł i podejmował działania. Te chwile mogą stać się koszmarem, przez który trzeba przejść, nużącymi momentami, o których lepiej zapomnieć, albo najszczęśliwszymi uniesieniami Twojego życia. Im jesteś starszy, tym czas mija Ci szybciej, a każda z 86 400 sekund jest nie do odzyskania. O ile nie żyjesz w więzieniu, to sposób, w jaki wykorzystasz czas, zależy od Ciebie, bo nikt inny nie może decydować, co myślisz, czujesz i robisz. Pieniądze nie są po to, by je rozdawać Platine.pl: Mówi Pani, że nie lubi dobroczynności, nie lubi charity. A przecież działalność dobroczynna, zakładanie fundacji, przekazywanie pieniędzy potrzebującym to ważny element kreowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców. Anna Garwolińska, jurorka programu Dragon's Den, specjalistka w dziedzinie korporacyjnego PR i komunikacji międzynarodowej oraz współzałożycielka firmy Glaubicz Garwolińska Consultants: Nie lubię dobroczynności, która polega na dawaniu jałmużny. Nie chodzi o to, żeby dać komuś rybę, tylko żeby dać mu wędkę. I nie chodzi także o to, by dobroczynnością kreować sobie dobry wizerunek. Dobry PR to nie cel sam w sobie, tylko efekt szeregu ważnych i sensownych działań.

Dokument w BBC: Cała prawda o populacji [ENG] Model rodziny również może się zmienić. W Japonii (która pod wieloma względami pokazuje jak może wyglądać reszta świata w przyszłości) coraz więcej osób w ogóle nie zakłada rodziny, a nawet nie wchodzą w związki i co jeszcze bardziej zaskakujące (szczególnie dla osób łączące nowoczesność z rozwiązłością seksualną) coraz więcej nawet nie ma żadnego życia seksualnego. Rodzina przestaje być podstawą samorealizacji, a zaczyna nią być rozwój osobisty, któremu rodzina przeszkadza. Z drugiej strony dzisiejszy model 2+2 podyktowany jest w dużej mierze czynnikami ekonomicznymi. Jednak wszystko tanieje, a szczególnie edukacja i opieka zdrowotna, czyli 2 największe zmartwienia rodziców. Być może za jakiś czas wrócimy do modelu rodziny z wieloma dziećmi, szczególnie, że kobiety mogą rodzić w coraz późniejszym wieku.

Co znajduje się w środku tego kamienia? Odpowiedź może cię zaskoczyć Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Architektoniczne niesamowitości Co znajduje się w środku tego kamienia? Odpowiedź może cię zaskoczyć

Related: