background preloader

VK mobile version

VK mobile version

https://vk.com/

Related:  GermanM - 35765Whiteboards onlinetataujanlenchik333

7 Legit Strategies for Newbies Learning to Read German Reading is undoubtedly an important part of learning German. Not to mention, there are tons of benefits to cracking the German code. Being able to read everyday material makes it much easier to get around if you’re visiting Germany. Google Çeviri Google Çeviri (İngilizce: Google Translate), İnternet sayfalarını, metinleri veya yüklemiş olduğunuz belgeleri ücretsiz çeviren bir araçtır. Google tarafından sağlanır. İlk olarak 28 Nisan 2006 tarihinde, Arapça ile İngilizce arası çeviri yaparak hizmete girmiştir.[1] 20 milyar kelime içeren Birleşmiş Milletler belgeleri üzerinde eğitilen bir yazılım kullanır. 1 Şubat 2009 tarihi itibariyle Türkçe çeviri de yapılabilmektedir. Google Çeviri 64 farklı dil arasında anında çeviri sağlayan ücretsiz bir çeviri hizmetidir.

Top 18 Online Meeting and Web Conferencing Tools In a world where we now communicate and collaborate mainly via the Internet, it’s important to have the right tool available. Not only do you need something that is dependable and works properly, but you also want a tool that is easy for all of your collaborators to use. Having a lot of features is nice, but if the people you’re trying to communicate with can’t figure out how to join you, more than likely you’ll end up alone! This list will got over some of the best online tools for meetings, group collaborations, and screen sharing. These kind of tools come in handy for many things like webinars, training, projects, technical support, or just to have a group chat for fun.

Список покупок График работы Э «Радуга-Экспо» И «Радуга» на Индустриальном ш. 4 Quick Tips for Learning German Word Order What’s the hardest part of learning German? For English speakers, it just might be German word order. The German word order, when you translate it literally into English, comes out looking like some kind of bizarre, Shakespearian knot that needs serious untying. Google+ Google+ (bazen Google Plus olarak da bahsedilir ve G+ şeklinde kısaltılır), kurucusu olan Google tarafından yönetilen sosyal ağ ve kimlik doğrulama hizmeti. 28 Haziran 2011 tarihinde duyurulan servis ilk dönemde davetiye sistemi ile üye kabul etmiş[2], 20 Eylül 2011 gününden itibaren ise siteye üyelikler gerçek adını kullanmak şartıyla 18 yaş üzeri herkes için açılmıştır. Google+, Google Profiller üzerine inşa edilmiştir. Google Buzz gibi diğer Google projeleriyle de entegre çalışan servis Çevreler, Konular ve Video Sohbet Odaları gibi sosyal ağ dünyasında yeni olan özellikler içermektedir.[3] Mobil uygulamalar ile de erişilebilen Google+, Google'ın en büyük sosyal ağ girişimi olarak 800.000.000[4] üyesi bulunan Facebook'un rakibi olarak görülmektedir.[5] Bu servis, Google Buzz, Google Friend Connect ve Orkut'un ardından Google'ın dördüncü sosyal ağ girişimidir. Hizmetler[değiştir | kaynağı değiştir] Google+'ın davetiye sistemini uyguladığı dönemki anasayfası.

LearnCube - We make it really easy to teach languages online. Login Signup We make it really easy to start teaching languages online. Live online classes Teach language students from anywhere in the world in your own virtual online classroom. Часто задаваемые вопросы! 1) А рубцы остаются? НЕТ! НЕ ОСТАЮТСЯ!!! 2) А вот моя подружка удаляла брови, так у неё кожа повредилась и были корочки а потом получились рубцы! German Short Stories For Beginners - LearnOutLive There are many ways to learn or teach German, but my favorite approach is using stories. I can think of a number of reasons why learning German with stories is so effective, but the best one is this: because it’s fun! Learning a language can easily become a chore, so anything that takes your mind off the struggle while keeping you engaged is heaven-sent. As opposed to the daily grind of conscious effort, by suspending our awareness of the fact that we’re learning a foreign language (which–let’s face it–is rather scary!), we can bypass mental blocks and make the process so much more efficient and enjoyable.

CAPTCHA CAPTCHA (Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart) Carnegie Mellon School of Computer Science tarafından geliştirilen bir projedir. Projenin amacı bilgisayar ile insanların davranışlarının ayırt edilmesidir ve daha çok bu ayrımı yapmanın en zor olduğu web ortamında kullanılmaktadır. CAPTCHA projesinin bazı uygulamalarına çoğu web sayfalarında rastlamak mümkündür. Üyelik formlarında rastgele resim gösterilerek formu dolduran kişiden bu resmin üzerinde yazan sözcüğü girmesi istenir. Buradaki basit mantık o resimde insan tarafından okunabilecek ancak bilgisayar programları tarafından okunması zor olan bir sözcük oluşturmaktır. Eğer forma girilen sözcük resimdeki ile aynı değilse ya formu dolduran kişi yanlış yapmıştır ya da formu dolduran bir programdır denebilir.

Related:  maddenmobile44