background preloader

Taylor Swift - You Belong With Me

Taylor Swift - You Belong With Me

http://www.youtube.com/watch?v=VuNIsY6JdUw

Related:  kamilina

Nauczanie angielskiego dzieci - praca i pasja.: Means of transport. Dzisiejszy wpis będzie dotyczył lekcji poświęconej nauce środków transportu. Niedawno natknęłam się na youtubie na piosenkę "Let's go to school", która pochodzi z programu multimedialnego Super English Happy Words autorstwa Anny Wieczorek. Tak wpadła mi w ucho,że postanowiłam wykorzystać ją na zajęciach i stworzyłam wzbogacone o dodatkowe słownictwo flashcards, grę Memory oraz kostki do gry DICE1 , DICE2. Camp Rock 2 - Can't Back Down Funglish: Transport Dwa tygodnie temu z grupą Maluszków zaczęliśmy temat Transport. Wkręciłam się w tworzenie nowych materiałów, a także znalazłam mnóstwo super gotowców w sieci, więc postanowiłam je wykorzystać również z nieco starszymi uczniami. Przypominaliśmy sobie słownictwo już Nam znane oraz je rozszerzaliśmy. W pracy z dziećmi niezbędnikiem są karty obrazkowe. Nie wyobrażam sobie zajęć bez nich. Każde nowe słowo jest u Nas podparte obrazem i gestem.

Sorting activity czyli kreatywne wykorzystanie klamerek do bielizny. – In a mine of ideas. Z początkiem sierpnia postanowiłam przenieść swoją Facebookową działalność tutaj To mój pierwszy blogowy post, ale w najbliższym czasie postaram się uzupełnić stronę o materiały, które umieszczałam na FB. Pierwszy z nich: SORTING ACTIVITY. Ćwiczenie zaprojektowałam z myślą o powrocie do moich tegorocznych trzecich klas, stąd mamy tu 9 działów tematycznych z podręcznika, z którego korzystaliśmy w zeszłym roku szkolnym.

Funglish: Wyniki wyszukiwania: body parts Wśród anglistów gorączka, w Biedronce pojawiły się Zagadki Obrazkowe wydawnictwa Edgard i pojawia się pytanie "Czy warto kupować?". Aby pomóc Wam odpowiedzieć na to pytanie przygotowałam opis kart, porobiłam zdjęcia, żebyście mogli zobaczyć je z bliska, a także przedstawię mój pomysł na ich wykorzystanie. Zestaw zagadek obrazkowych dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Zestaw dla nieco starszych dzieci, rekomendowany wiek to 6-9-lat, choć ja na pewno wykorzystam też z 5-latkami. FUNtastyczny Angielski: Icebreakers - czyli jak zintegrować klasę na początku roku szkolnego Wakacje w pełni, ale na pewno część nauczycieli już myśli o nowym roku szkolnym. Z pewnością wśród Was są nauczyciele-wychowawcy, którym szczególnie ten post powinien się przydać. Zabawy opisane poniżej, świetnie sprawdzają się jako "integratory" nowopowstałych grup, ale także jako "łagodne" wejście w rok szkolny, dla uczniów, którzy się już znają.

Funglish: Wyniki wyszukiwania: clothes Dziękuję za wszystkie miłe komentarze i słowa pod pierwszą częścią posta. Nawet nie wiecie jakie to motywujące. A teraz zapraszam Was do części drugiej. Forest Animals Zwierzęta z tej tematyki przewijają się gdzieś przez cały rok, tu w wersji kart "leśnych":) W linku powyżej znajdziecie: - karty obrazkowe - proponuję druk 2na1 - karty do gry w memory - należy wydrukować podwójnie - dwa motywy do memory na drugą stronę

20 sposobów na wykorzystanie flashcards (kart obrazkowych) W dzisiejszym poście chciałabym opisać 20 sposobów na wykorzystanie flashcards Z pewnością wiekszość zabaw jest Wam już znanych Zapraszam także na inne blogi takie jak: Skuteczne ćwiczenia na wyciszenie uczniów na lekcjach języka angielskiego w kl. I-III. - The Teacher Doświadczenie pokazało mi, że z roku na rok coraz więcej uczniów klas I-III ma problem z wyciszeniem się na lekcji języka angielskiego. Bardzo często zanim pierwszaki zapamiętają zasady: „Nie rozmawiamy i nie krzyczymy na lekcji”, „Jak jedna osoba mówi, to reszta słucha” czy „ Pracujemy w ciszy” , mija większa część pierwszego semestru. Jednakże i starsi uczniowie mają problem w wyciszeniem się po dzwonku.

Londonopoly: Where is Stefan? Where is Stefan? to krótka zabawa na powtórzenie słówek związanych z położeniem (in,on,under,behind) oraz nazw mebli, do której potrzebujemy jedynie czystej kartki. Zabawa sprawdzi się raczej na lekcjach indywidualnych, ale możemy ją też dostosować pod mniejsze grupy. Kartkę dzielimy na 8 równych części. Na siedmiu z nich wypisujemy różne miejsca w pokoju np. under the sofa lub behind the desk w zależności od tego co mamy w pomieszczeniu, w którym jest lekcja. Na ósmej karteczce rysujemy Stefana.

40 gier i zabaw jezykowych. Kochani, ponieważ dostaje od Was sporo wiadomości z zapytaniem o scenariusze zajeć oraz gry i zabawy do wykorzystania podczas zajec językowych w przedszkolu, postanowiłam zebrać wszystko w jedną całość. Niestety nie mogę udostępniać Wam wszystkich moich scenariuszy, ponieważ w ich przygotowanie wkładam bardzo dużo pracy. Jednak będę starała się co jakiś czas udostępniać jakieś ciekawsze plany zajeć.

Elle a gagné un MTV Award pr ça, elle méritait bien sa place ici by a_msika Mar 25

Related:  Vevo - Top VideosTaylor SwiftMusiquesA few of my fave thingsmusicPlaylists1. Taylor Swift